Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
ez volt már?: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20009%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfRicsi56
Kezdeményezésnek nem rossz, de:

1. Addig, amíg nincsenek a csapatok kötelezve arra, hogy felvegyék és bedobják a közösbe a meccseiket, addig nem fogják megtenni. Ráadásul az milyen egyenlőtlen lenne, hogy X csapat minden meccsét feltölti, Y pedig egyet sem, de szépen kielemezi X játékát? Esetleg jövőre bele lehet pakolni a versenykiírásba a kötelezettséget.

2. Nem mindegyik csapatnak van lelátós pályája. A sideline-ról készített vidijó meg sz@rt sem ér. És addig, amíg az egyik csapat HD kamerával venné fel lelátóról a meccset, addig a másik sideline-ról egy VHS kamerával... Úgyhogy megint komoly egyenlőtlenségek lennénk.

Úgy tűnik csak egy megoldás van, a régi jól bevált scoutolás. Ha valamelyik csapat érdekel, elmész és felveszed, kijegyzeteled magadnak. 😊Francesco
'megtudják nézni'...WTF?!
ki írja ezeket a hivatalos határozatokat?


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Igen.Döme
Jövő heti mérkőzés helyszínét megtudnád írni nekem? KöszönömSzentiRebel_#18
Persze:
Jamina pálya Békéscsaba, Bessenyei utca 13Döme
Köszönjük szépen

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Békéscsabáról jár erre valaki?SzentiRebel_#18
Igen.Döme
Jövő heti mérkőzés helyszínét megtudnád írni nekem? KöszönömSzentiRebel_#18
Persze:
Jamina pálya Békéscsaba, Bessenyei utca 13
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Békéscsabáról jár erre valaki?SzentiRebel_#18
Igen.Döme
Jövő heti mérkőzés helyszínét megtudnád írni nekem? Köszönöm

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
és akkor még azt sem mondtad, h az amerikai futballt, amerikai futballnak írják helyesen 😀 😛arcsike
Az amerikai futball helyes így is és úgy is hogy amerikai football, mivel még nincsen szabályozva akadémiailag, szóval mindkettő helyes használat, de egyre jobban terjed el a futball szóhasználat. 😊

Bár itt a határozat címében ez van írva, ami egyáltalán nem helyes: MAGYAR AMERIKAI FOOTBAL SZÖVETSÉG

😉
több mint 13 éve
arcsike 100
és a sok AFA -val kapcsoaltos kérdésre a válsz: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20008%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😕Ricsi56
meghalgatásig
mindenemű
sprottal
okatással
felhívta arra?
teljesítettlen
hatáskörán
történtmeg
egyzetetésre
meg adott
kérlmezőt
halják
fellebezés

Az amerikai football népszerűsége és megítélése szempontjából mindez gondolom abszolút pozitívum.
Nyilván - mert mint látszik anélkül nem megy, vagy azzal sem? - word programra már nem futotta... Jelzem, nekem anélkül sikerült ezekre a szépségekre lelnem. Respect...

Általános iskola hányadik osztálya is?Bluemountain
és akkor még azt sem mondtad, h az amerikai futballt, amerikai futballnak írják helyesen 😀 😛
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Békéscsabáról jár erre valaki?SzentiRebel_#18
Igen.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Okosabb vagyok mint egy ötödikes 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és a sok AFA -val kapcsoaltos kérdésre a válsz: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20008%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😕Ricsi56
meghalgatásig
mindenemű
sprottal
okatással
felhívta arra?
teljesítettlen
hatáskörán
történtmeg
egyzetetésre
meg adott
kérlmezőt
halják
fellebezés

Az amerikai football népszerűsége és megítélése szempontjából mindez gondolom abszolút pozitívum.
Nyilván - mert mint látszik anélkül nem megy, vagy azzal sem? - word programra már nem futotta... Jelzem, nekem anélkül sikerült ezekre a szépségekre lelnem. Respect...

Általános iskola hányadik osztálya is?
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Békéscsabáról jár erre valaki?

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
rebelses boys mennyi a beugró?

köszi puszaKopasz98
500 HUF

több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Annyira nem hatékony a videó eltitkolása, mert általában mindkét csapat részéről kameráznak.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ez volt már?: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20009%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfRicsi56
Kezdeményezésnek nem rossz, de:

1. Addig, amíg nincsenek a csapatok kötelezve arra, hogy felvegyék és bedobják a közösbe a meccseiket, addig nem fogják megtenni. Ráadásul az milyen egyenlőtlen lenne, hogy X csapat minden meccsét feltölti, Y pedig egyet sem, de szépen kielemezi X játékát? Esetleg jövőre bele lehet pakolni a versenykiírásba a kötelezettséget.

2. Nem mindegyik csapatnak van lelátós pályája. A sideline-ról készített vidijó meg sz@rt sem ér. És addig, amíg az egyik csapat HD kamerával venné fel lelátóról a meccset, addig a másik sideline-ról egy VHS kamerával... Úgyhogy megint komoly egyenlőtlenségek lennénk.

Úgy tűnik csak egy megoldás van, a régi jól bevált scoutolás. Ha valamelyik csapat érdekel, elmész és felveszed, kijegyzeteled magadnak. 😊Francesco
Valóban nem hülyeség. De a felbontást és a kameraszöget lehetne szabályozni. Nem kellene fullHD 6 kamera-állásból mondjuk.

A Bcsaba pl. emelőkosaras megoldással dolgozik.e53m62
biztosan erre is van náluk keret... jó nekik

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és a sok AFA -val kapcsoaltos kérdésre a válsz: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20008%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😕Ricsi56
Ki lehetett az a sportszakember, aki a Feri szerint igazolni tudja a szerződéseket vagy engedélyeket??

Mindenesetre konkrétumok hiányában erre számítani lehetett.
több mint 13 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Kezdeményezésnek nem rossz, de:

1. Addig, amíg nincsenek a csapatok kötelezve arra, hogy felvegyék és bedobják a közösbe a meccseiket, addig nem fogják megtenni. Ráadásul az milyen egyenlőtlen lenne, hogy X csapat minden meccsét feltölti, Y pedig egyet sem, de szépen kielemezi X játékát? Esetleg jövőre bele lehet pakolni a versenykiírásba a kötelezettséget.

2. Nem mindegyik csapatnak van lelátós pályája. A sideline-ról készített vidijó meg sz@rt sem ér. És addig, amíg az egyik csapat HD kamerával venné fel lelátóról a meccset, addig a másik sideline-ról egy VHS kamerával... Úgyhogy megint komoly egyenlőtlenségek lennénk.

Úgy tűnik csak egy megoldás van, a régi jól bevált scoutolás. Ha valamelyik csapat érdekel, elmész és felveszed, kijegyzeteled magadnak. 😊Francesco
Ezeket felsoroltam én is, amikor először szóba került a történet. Nem mindenhol adott a hozzáértő felszerelés, kameraman, vagy egyszerűen csak egy lelátó, ahonnét videózni lehetne.
Mindazonáltal most, hogy már szövetségileg is támogatott a dolog így kiderülhet végre, hogy mi sül ki belőle, és valami jó, vagy csak egy újabb veszekedési alap. Annak ellenére, hogy nekem továbbra is vannak fenntartásaim az egésszel kapcsolatban hajrá-hajrá mindenki, cáfoljuk meg magunkat, és legyen ebből egy jó, mindenki számára hasznos valami! 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
ez volt már?: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20009%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfRicsi56
Kezdeményezésnek nem rossz, de:

1. Addig, amíg nincsenek a csapatok kötelezve arra, hogy felvegyék és bedobják a közösbe a meccseiket, addig nem fogják megtenni. Ráadásul az milyen egyenlőtlen lenne, hogy X csapat minden meccsét feltölti, Y pedig egyet sem, de szépen kielemezi X játékát? Esetleg jövőre bele lehet pakolni a versenykiírásba a kötelezettséget.

2. Nem mindegyik csapatnak van lelátós pályája. A sideline-ról készített vidijó meg sz@rt sem ér. És addig, amíg az egyik csapat HD kamerával venné fel lelátóról a meccset, addig a másik sideline-ról egy VHS kamerával... Úgyhogy megint komoly egyenlőtlenségek lennénk.

Úgy tűnik csak egy megoldás van, a régi jól bevált scoutolás. Ha valamelyik csapat érdekel, elmész és felveszed, kijegyzeteled magadnak. 😊Francesco
Valóban nem hülyeség. De a felbontást és a kameraszöget lehetne szabályozni. Nem kellene fullHD 6 kamera-állásból mondjuk.

A Bcsaba pl. emelőkosaras megoldással dolgozik.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
arcsike 100
és a sok AFA -val kapcsoaltos kérdésre a válsz: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20008%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😕Ricsi56
azon túl, hogy szerintem semmi meglepő nincs benne, felhívnám a szövegező figyelmét arra az apróságra, hogy -ahogy általános iskola alsóban tanítják,- két füllel hallunk, tehát mind a "hall", mind a "meghallgatás" 2 L-el írandó(mindig). hihetetlen.Szobi22
elég érdekes történet 😀 am meg az h a hall igét nem tudják helyesen használni még a legkisebb gond, ugyanis a "sprottal" valamint az "okatással" szavak létezése számomra eleddig rejtély volt 😀 😛
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ez volt már?: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20009%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfRicsi56
Kezdeményezésnek nem rossz, de:

1. Addig, amíg nincsenek a csapatok kötelezve arra, hogy felvegyék és bedobják a közösbe a meccseiket, addig nem fogják megtenni. Ráadásul az milyen egyenlőtlen lenne, hogy X csapat minden meccsét feltölti, Y pedig egyet sem, de szépen kielemezi X játékát? Esetleg jövőre bele lehet pakolni a versenykiírásba a kötelezettséget.

2. Nem mindegyik csapatnak van lelátós pályája. A sideline-ról készített vidijó meg sz@rt sem ér. És addig, amíg az egyik csapat HD kamerával venné fel lelátóról a meccset, addig a másik sideline-ról egy VHS kamerával... Úgyhogy megint komoly egyenlőtlenségek lennénk.

Úgy tűnik csak egy megoldás van, a régi jól bevált scoutolás. Ha valamelyik csapat érdekel, elmész és felveszed, kijegyzeteled magadnak. 😊Francesco
ne légy negativ! 😊
jó lesz az a VHS is, csak csak tényleg ne a sideline-ról. meg leygen "hozzértő" az operatőr 😊
sztem is bele kell foglalni a versenykiirásba és kész..

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez volt már?: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20009%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfRicsi56
Kezdeményezésnek nem rossz, de:

1. Addig, amíg nincsenek a csapatok kötelezve arra, hogy felvegyék és bedobják a közösbe a meccseiket, addig nem fogják megtenni. Ráadásul az milyen egyenlőtlen lenne, hogy X csapat minden meccsét feltölti, Y pedig egyet sem, de szépen kielemezi X játékát? Esetleg jövőre bele lehet pakolni a versenykiírásba a kötelezettséget.

2. Nem mindegyik csapatnak van lelátós pályája. A sideline-ról készített vidijó meg sz@rt sem ér. És addig, amíg az egyik csapat HD kamerával venné fel lelátóról a meccset, addig a másik sideline-ról egy VHS kamerával... Úgyhogy megint komoly egyenlőtlenségek lennénk.

Úgy tűnik csak egy megoldás van, a régi jól bevált scoutolás. Ha valamelyik csapat érdekel, elmész és felveszed, kijegyzeteled magadnak. 😊
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
és a sok AFA -val kapcsoaltos kérdésre a válsz: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20008%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😕Ricsi56
azon túl, hogy szerintem semmi meglepő nincs benne, felhívnám a szövegező figyelmét arra az apróságra, hogy -ahogy általános iskola alsóban tanítják,- két füllel hallunk, tehát mind a "hall", mind a "meghallgatás" 2 L-el írandó(mindig). hihetetlen.Szobi22
de lehet h halak hallgatják nekik pedig nicns fülük, és ezért irták 1 L-el 😊

Crushers #12
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
és a sok AFA -val kapcsoaltos kérdésre a válsz: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20008%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😕Ricsi56
azon túl, hogy szerintem semmi meglepő nincs benne, felhívnám a szövegező figyelmét arra az apróságra, hogy -ahogy általános iskola alsóban tanítják,- két füllel hallunk, tehát mind a "hall", mind a "meghallgatás" 2 L-el írandó(mindig). hihetetlen.

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
és a sok AFA -val kapcsoaltos kérdésre a válsz: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20008%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

😕

Crushers #12
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
ez volt már?: http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-2011-%20009%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

Crushers #12
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ÜDV URAK
szeretnék hozzá fűzni pár gondolatot az EDZŐK-FIZETÉS- TÉMÁHOZ!
milyen szép lenne egyszer családot eltartani az EDZŐI fizetésből ugye?és nem azon görcsölni hogy hányan járnak edzésre,folyamatosan építeni a csapatot,kívánom hogy minden csapatnál BECSÜLJÉK MEG AZOKAT AKIK A SZABAD IDEJÜKET FEL ÁLDOZZÁK A CSAPATUKÉRT akár vezető edző vagy segéd edző!!! 😊 a másik könnyen hozzá szokik az ember a kényelemhez ,én nekem még volt szerencsém játszani a hajó gyári legelőn a gerely pályán a temető mellet ,és a felejthetetlen ORCZY-kertben!és mégsem panaszkodtunk hanem csináltuk mert a sport iránti tisztelet és szeretet megvolt mindenkiben!!!!csak mostanában már nem igen látok ilyet (tisztelet a kivételeknek )!! :cool:BÁNÁS-FAJT IMRE
Valóban, egy-két hónapja kiszámoltam, hogy havi szinten hány órát fordítok én (szerény kis defensive coordinatorként) amerikai footballra... Durva szám jött ki. Még a felkészülési időszakra is...
De ez van, ezt választottuk, ezt szeretjük, ezt csináljuk.
Talán majd egyszer (azért remélem, mielőbb, mert kirak az asszony 😀 )bambira is futja belőle 😊

Abban pedig mélységesen egyetértek, hogy maga a sportág iránti alázat és tisztelet még nagyon más volt az orczy-kertes időkben...
De ez ugyanúgy igaz szerintem a csapattársak iránti lojalitásra. Még a korábbi W2-es időkben nagyon durva edzéslátogatottság volt, nem emlékszem a pontos számra de valami 80% fölött volt az egész szezonban. Most olyanokat hallok néha, hogy meccs hetében hétfőn 16 ember talált le az edzésre... (És ez nem más szerintem, mint a társakhoz való lojalitás teljes hiánya)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ÜDV URAK
szeretnék hozzá fűzni pár gondolatot az EDZŐK-FIZETÉS- TÉMÁHOZ!
milyen szép lenne egyszer családot eltartani az EDZŐI fizetésből ugye?és nem azon görcsölni hogy hányan járnak edzésre,folyamatosan építeni a csapatot,kívánom hogy minden csapatnál BECSÜLJÉK MEG AZOKAT AKIK A SZABAD IDEJÜKET FEL ÁLDOZZÁK A CSAPATUKÉRT akár vezető edző vagy segéd edző!!! 😊 a másik könnyen hozzá szokik az ember a kényelemhez ,én nekem még volt szerencsém játszani a hajó gyári legelőn a gerely pályán a temető mellet ,és a felejthetetlen ORCZY-kertben!és mégsem panaszkodtunk hanem csináltuk mert a sport iránti tisztelet és szeretet megvolt mindenkiben!!!!csak mostanában már nem igen látok ilyet (tisztelet a kivételeknek )!! :cool: