Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Div I-ből pedig a Veszprém a kieső...

......
több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Akkor a Div II rájátszás így néz ki?

Szabadnapos: #1 Hurricanes, #2 Crushers.
Wild card: #3 Bulldogs vs #6 Mustangs
#4 Cowboys2 vs #5 Eagles
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Veszprém 0 - Zala 24Johnnie
köszönöm

......
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
W2-Tata 9-8 !!! nyert a wolves ha lehet hinni face-nek 😊
több mint 13 éve
Johnnie Pittsburgh Steelers 12
Veszprém 0 - Zala 24
több mint 13 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
valaki tud eredményeket?

......
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Remélem nem veszitek rossz néven, hogy a Pacman nevű úrhoz lenne pár megjegyzésem, ha már megszólított, és beletolta az arcát az intim szférámba.
Pacman Úr! A stílus maga az ember, az Ön stílusát és mentalitását három szóval tudnám jellemezni: autista waldorf óvoda. Ott valószínűleg az elismertebbek között jeleskedne. Ha megköszöni a játékvezetőknek a meccsvezetést, akkor hagyni kell, hogy ők vezessék. Ne vállalja túl magát elég Önnek csak a játékra koncentrálni, a sporik majd vezetik a meccset.
Sportemberrel összeegyeztethetetlen az a viselkedés amit a pályán a saját csapattársaival produkál. Az ellenem felszínre tört antipátiáját a félidei eszmecserénknél vívhattam ki, ahol eszmét csak én próbáltam cserélni. De, hogy a csapattársai mit vétettek Önnek ami miatt úgy beszél és viselkedik velük ahogy, az rejtély. Akik ismernek azok tudják, hogy nem stílusom a kurva anyázás, de ha mégis arra vetemedtem volna, hogy az Ön édesanyját - akit nem ismerek - pont ezzel a mesterséggel hoztam volna összefüggésbe, Ön lett volna az utolsó aki ezt kiérdemli. A nyalókás emberkék ténykedése veszélyesebb volt a játékunkra nézve mint az Ön által nyújtott teljesítmény. Pedig az övék kritikán aluli volt. A folyton kirúgott kickoff pedig leginkább egy volt. De tudja mit, igazat adok Önnek azért rúgtuk ki, hogy még véletlenül se tudják visszahordani. Mert amitől "magunk alá csináltunk" azt valóban véletlenül hordták vissza.
Pacman Úr! Köszönjük a korrekt és izgalmas meccset. A csapattársainak.77-es edzõbá
hát nekik meg is köszönheted...ha meg nm vitattad akkor biztos a mutterkám hazudott a szemembe...de ezen már nm vitatkozok...az hogy te odajöttél eszmét cserélni az egy dolog csak van a mondás bort iszol vizet prédikálsz,az meg hogy én hogyan viselkedek a csapattársaimmal ahoz ÖNNEK semmi köze...amúgy meg azért bátorkodtam a bírokkal beszélni mert CSK vagyok...és ha már a játékosainak megenged dolgokat meg nm enged meg...beszéljen azzal a játékosával #28,aki volt olyan jó fej és mondjuk a fejemre ugrott,vagy a drágalátos Racskó úrral akkor volt akkora jófej hogy a meccs végén poénosan elhúzta a kezét pacsinál...érdekes módón Vasyl-al még beszélni is tudtam már amennyit,de mondjuk vele lehet is mert nem káposztalé van a fejében...
Mert érdekes módon,vannak olyan csapatok amelyekkel teljesen normálisan el lehet meccs közben is röhörészni.De lehet hogy csak az ön cspatával nm találtam meg a közös hangot,és szentem a beszlgetésünk után teljesen körrektűl nyomtam.ha nem így van akkor elnézést érte...a meccs heve... 😀Pacman
Előre elnézést szeretnék kérni, több nem lesz. Nem nyújtanám mert egy idő után mindenkinek terhes az ilyen vita, de még erre reagálnék.
A bort iszol, vizet prédikálsz dolog kicsit sántít. Ha figyelemmel kísérte az oldalunkon történteket láthatta, hogy egyik védő játékosom a második félidőt büntiből a kispadon töltötte. Pedig csak az volt a bűne, hogy megjegyzést tett az első félidő Off. teljesítményére. Nem olyan alpári, minősíthetetlen hangon és stílusban amit az Ön csapatársainak kell elszenvedni.
Ha Ön CSK akkor nem tudom milyen szellemben vezeti az Önre bízott csapatrészt ha az Önön szabálytalankodó játékost az Ön szavaival élve "még jó, hogy ellököm". A mi elveink szerint a szabálytalankodások megtorlására csak a sporik jogosultak.
A #28 játékos esetében ÖN a körülmények áldozata lett, valószínűleg lesznek felvételek az esetről, a játékos a goal line-on fetrengő safetyn átugorva szeretett volna TD-t szerezni amikor is egy jó szerelést végrehajtó Raptors játékos a levegőben visszalökte ami miatt az Ön fejére lépett. Talán ha nem fekve várja a futót nem történik meg ez a sajnálatos eset.
Érdekes módon a mérkőzés előtt nem csak Vasyllal tudott kommunikálni, amikor átjött hozzánk, hogy ugyan már TAPE szalaggal ragasszuk fel a lecsúszkáló könyökvédőjét. Pár perc múlva visszajött az egyik csapattársával, hogy neki meg a kesztyűje bibis, akkor is tudtunk kommunikálni. Akkor nem volt senkinek a fejében káposztalé Pacman Úr, és tudott beszélni mással is? Még mielőtt belelovalná magát megnyugtatom nem a segítséget hánytorgatom fel, mert azt bármikor bárkinek. Na béke!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Tata-W2
?HTW
ez engem is érdekelne 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nem is értem, h a Békéscsaba miért minősíti le magát azzal, h téged választ csapatkapitánynak...e53m62
Nálatok meg te vagy az egyik csapatkapitány.?. 😀


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
amúgy meg azért bátorkodtam a bírokkal beszélni mert CSK vagyok...Pacman
Nem is értem, h a Békéscsaba miért minősíti le magát azzal, h téged választ csapatkapitánynak... Tőled 100x jobb játékosok is vannak abban a csapatban, akik sokkal jobban megérdemelnék, h betölthessék ezt a posztot. Bár amennyi agyad van, fel sem fogod, h mit jelent ez a pozíció ebben a sportban.

Még egy dolog: miután minden passzolt TD-t rajtad vittek, csodálom, h itt nem borítottad meg "jófejségből" az ellent az endzone-ban, mint ellenünk tetted.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Tata-W2
?

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
zp-wildfires a félidőben 16-0


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Mert érdekes módon,vannak olyan csapatok amelyekkel teljesen normálisan el lehet meccs közben is röhörészni.Pacman
Hogy örülnék ha a játékosaim a meccs közben az ellenféllel nevetgélnének.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ebből kiindulva hogyan kerülhet 2 teljesen új csapat rögtön a HFL-be?
SzentiRebel_#18
Na erre a kérdésre adandó válaszokra én is kíváncsi vagyok.
És még mindig ott a kérdés azokról a játékosokról, akik esetleg két csapatban lesznek bajnokok. Ha jól tudom szinte az összes győri játékos másik csapatban játszik most. Úgy halottam a Győrnek most nincs hivatalosan játékosa. Ugye ők nem játszhatnak ősszel a HFL-ben?


több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Remélem nem veszitek rossz néven, hogy a Pacman nevű úrhoz lenne pár megjegyzésem, ha már megszólított, és beletolta az arcát az intim szférámba.
Pacman Úr! A stílus maga az ember, az Ön stílusát és mentalitását három szóval tudnám jellemezni: autista waldorf óvoda. Ott valószínűleg az elismertebbek között jeleskedne. Ha megköszöni a játékvezetőknek a meccsvezetést, akkor hagyni kell, hogy ők vezessék. Ne vállalja túl magát elég Önnek csak a játékra koncentrálni, a sporik majd vezetik a meccset.
Sportemberrel összeegyeztethetetlen az a viselkedés amit a pályán a saját csapattársaival produkál. Az ellenem felszínre tört antipátiáját a félidei eszmecserénknél vívhattam ki, ahol eszmét csak én próbáltam cserélni. De, hogy a csapattársai mit vétettek Önnek ami miatt úgy beszél és viselkedik velük ahogy, az rejtély. Akik ismernek azok tudják, hogy nem stílusom a kurva anyázás, de ha mégis arra vetemedtem volna, hogy az Ön édesanyját - akit nem ismerek - pont ezzel a mesterséggel hoztam volna összefüggésbe, Ön lett volna az utolsó aki ezt kiérdemli. A nyalókás emberkék ténykedése veszélyesebb volt a játékunkra nézve mint az Ön által nyújtott teljesítmény. Pedig az övék kritikán aluli volt. A folyton kirúgott kickoff pedig leginkább egy volt. De tudja mit, igazat adok Önnek azért rúgtuk ki, hogy még véletlenül se tudják visszahordani. Mert amitől "magunk alá csináltunk" azt valóban véletlenül hordták vissza.
Pacman Úr! Köszönjük a korrekt és izgalmas meccset. A csapattársainak.77-es edzõbá
hát nekik meg is köszönheted...ha meg nm vitattad akkor biztos a mutterkám hazudott a szemembe...de ezen már nm vitatkozok...az hogy te odajöttél eszmét cserélni az egy dolog csak van a mondás bort iszol vizet prédikálsz,az meg hogy én hogyan viselkedek a csapattársaimmal ahoz ÖNNEK semmi köze...amúgy meg azért bátorkodtam a bírokkal beszélni mert CSK vagyok...és ha már a játékosainak megenged dolgokat meg nm enged meg...beszéljen azzal a játékosával #28,aki volt olyan jó fej és mondjuk a fejemre ugrott,vagy a drágalátos Racskó úrral akkor volt akkora jófej hogy a meccs végén poénosan elhúzta a kezét pacsinál...érdekes módón Vasyl-al még beszélni is tudtam már amennyit,de mondjuk vele lehet is mert nem káposztalé van a fejében...
Mert érdekes módon,vannak olyan csapatok amelyekkel teljesen normálisan el lehet meccs közben is röhörészni.De lehet hogy csak az ön cspatával nm találtam meg a közös hangot,és szentem a beszlgetésünk után teljesen körrektűl nyomtam.ha nem így van akkor elnézést érte...a meccs heve... 😀



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
az új egyesületek alulról kezdenek, és nektek is végig kell járnotok a szamárlétrát, ahogy azt megtette annak idején a rebels, vagy még korábban a cowboys.bpcj97
Ebből kiindulva hogyan kerülhet 2 teljesen új csapat rögtön a HFL-be?

Más: Azért nem vállaltuk mi legalábbis a HFL-t mert drágább volt sokkal ~100.000 Ft-al a bajnokság mint a DIV1, és akkor kemény 1 hónapot játszottunk volna, jó esetben 1,5-et.

Hasonlítsuk össze: DIV 1 fél év játék VS. HFL 1-1,5 hónap játék -->és a HFL ellen szól a drágasága! És mindamellett hogy drága a rövidsége miatt muszáj tavasszal valami bajnokság vagy rengeteg edzőmeccs lejátszása ami megint csak pénz pénz és pénz. Minket arra tanítottak és kértek is, hogy csak olyat ígérjünk amit meg tudunk tartani. A döntésünk ezen alapult, és nem bántuk meg, jobb lett volna a HFL, de nem olyan áron, hogy a csapatot nehéz helyzetbe tereljük.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha akarod leírom a BPH idei eredményeit a DIV2-ben, de utána is nézhetsz.
Szerinted mi mennyit tanultunk az idei itthoni meccseinkből, mégsem akarunk "saját" bajnokságot emiatt.
Szerintem már írtam, de leírom még egyszer: a real és a barca sem akar saját spanyol bajnokságot pedig ők is kilógnak a sajátjukból.cápa77
tudom milyen eredményeket értetek el, még a meccseiteken is voltam, és akármennyire is azt gondolom most is (ahogy azt gondoltam a bajnokság előtt is), hogy nektek felsőbb osztályban kéne indulni, de sajnos ti a körülmények áldozatai vagytok. az új egyesületek alulról kezdenek, és nektek is végig kell járnotok a szamárlétrát, ahogy azt megtette annak idején a rebels, vagy még korábban a cowboys. pedig minden esetben elég egyértelmű volt, hogy az erőviszonyokat tekintve a csapatnak nem onnan kellett volna indulnia. viszont őszintén remélem, hogy rövidesen ti is csatlakozhattok a magyar top csapatok közé. 😊
abba meg hadd ne menjünk már bele, hogy milyen különbségek vannak a primera division és a hfl közt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Titeket Huligánoknak hívlak, mást Tyájtyensznek. ebben részemről nincs lenézés. Tigrincsekkel az a bajom, hogy nem vállalták a HFLt, hogy vele egy szinten lévő csapatokkal küzdjön, helyette inkább játszik nála sokkal gyengébbekkel. nem nézem le őket, szerintem a HFLben lenne a helyük. és szívesen játszottam volna csak magyar legfelsőbb ligát, nektek szabadkártyás indulást adnék a HFLben, és egy csomó dologban más irányt látok jónak, mint ahogy most megy, de nem én vagyok a döntéshozó, sem az én csapatom. azok személyek hozzák a döntéseket, akiket megválaszottak a csapatok delegáltjai. te delegált vagy? én nem
hőzöngés helyett inkább igyekezzetek, hogy minél előbb feljussatok, hátha nem vagytok olyanok, mint a Tigrincsek idén...Bálint #15
Ne haragudjál már, de Te nem érzed a különbséget a lenézés és a becézés között? MCsanad
Hát szerintem Bálint mondata elég lenéző.
De kérlek mindenképp taníts, hogy különbséget tudjak tenni a kettő között, bár azt remélem már sejted, hogy nem a "tigrincs" szóval volt bajom, hanem a mondattal.cápa77
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ha akarod leírom a BPH idei eredményeit a DIV2-ben, de utána is nézhetsz.
Szerinted mi mennyit tanultunk az idei itthoni meccseinkből, mégsem akarunk "saját" bajnokságot emiatt.
Szerintem már írtam, de leírom még egyszer: a real és a barca sem akar saját spanyol bajnokságot pedig ők is kilógnak a sajátjukból.
teddy, úgy tudom, hogy akinek tényleges esélye lenne az idei magyar bajnoki címre a tavalyi eredmények alapján, azoknak mind fel lett ajánlva az indulás a hfl-ben. az más kérdés, hogy ezzel a ők nem akartak élni, sőt a magyar bajnokságon kívül semmilyen nemzetközi szereplést sem vállaltak. nem kell mártírkodni, ezek a csapatok nem lettek kizárva a bajnoki címért folytatott versenyből, a saját döntésük volt, hogy nem is szállnak érte harcba.
csak néhány eredmény tavalyról
cowboys wolverines 55-7
tigers gladiators 61-0
wolves soldiers 69-7
cowboys wildfires 55-2
tigers bulldogs 61-0
titans cowboys 13-53
tigers soldiers 64-0
wolverines tigers 7-67
wolves bulldogs 57-0
kérdem én, van értelme ilyen meccseket játszani? sztem semmibpcj97


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
hőzöngés helyett inkább igyekezzetek, hogy minél előbb feljussatok, hátha nem vagytok olyanok, mint a Tigrincsek idén...Bálint #15
Ne haragudjál már, de Te nem érzed a különbséget a lenézés és a becézés között? MCsanad
Hát szerintem Bálint mondata elég lenéző.
De kérlek mindenképp taníts, hogy különbséget tudjak tenni a kettő között, bár azt remélem már sejted, hogy nem a "tigrincs" szóval volt bajom, hanem a mondattal.


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Viszont azt is meg kell értened, az hogy játszik a BPC a Zágrábbal egy 74-0 meccset azzal visszafejlődik(direkt írtam külföldi csapatot nehogy valaki magára vegye), mert nem fog abból tanulni valaki, hogy az RB fut 30 yardot átlagban. A következő meccsen meg a Vukovival játszik és 2 yardot nem tesz meg és úgy telibe verik, hogy attól kódul, mert nem ezt szokta meg.MCsanad
lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen fura gyerekek, mert mi mind a kettőből elég sokat tanultunk. az, hogy nem ezt szoktam meg, meg azért elég vicces: pont ezt hívják fejlődésnek, nem?Szobi22
persze, felajánlották nekünk is, ha jól tudom, mind a Tigers, mind a Rebels 'meghívott' volt, de talán a Gorillaz is (bár tudjuk, hogy részükről ez lehetetlen, 2 csapat egy edző, cink...), potom 2-3x annyiba került, mint a div. 1! DE MIÉRT?


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Viszont azt is meg kell értened, az hogy játszik a BPC a Zágrábbal egy 74-0 meccset azzal visszafejlődik(direkt írtam külföldi csapatot nehogy valaki magára vegye), mert nem fog abból tanulni valaki, hogy az RB fut 30 yardot átlagban. A következő meccsen meg a Vukovival játszik és 2 yardot nem tesz meg és úgy telibe verik, hogy attól kódul, mert nem ezt szokta meg.MCsanad
lehet, hogy csak mi vagyunk ilyen fura gyerekek, mert mi mind a kettőből elég sokat tanultunk. az, hogy nem ezt szoktam meg, meg azért elég vicces: pont ezt hívják fejlődésnek, nem?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
teddy, úgy tudom, hogy akinek tényleges esélye lenne az idei magyar bajnoki címre a tavalyi eredmények alapján, azoknak mind fel lett ajánlva az indulás a hfl-ben. az más kérdés, hogy ezzel a ők nem akartak élni, sőt a magyar bajnokságon kívül semmilyen nemzetközi szereplést sem vállaltak. nem kell mártírkodni, ezek a csapatok nem lettek kizárva a bajnoki címért folytatott versenyből, a saját döntésük volt, hogy nem is szállnak érte harcba.
csak néhány eredmény tavalyról
cowboys wolverines 55-7
tigers gladiators 61-0
wolves soldiers 69-7
cowboys wildfires 55-2
tigers bulldogs 61-0
titans cowboys 13-53
tigers soldiers 64-0
wolverines tigers 7-67
wolves bulldogs 57-0
kérdem én, van értelme ilyen meccseket játszani? sztem semmi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A vélemény nem hőzöngés.
Kevesebb lenézés=kevesebb hőzöngés.
Több tiszteletet mutathatnál a "Tigrincsek" irányába, mert tavaly bizony sírva jöttetek ki a ketrecükből.
Hidd el már idén is játszanánk bárkivel, de "etikai" (mert mi nem a WG vagyunk) szempontok miatt ez egy évet csúszik.
Lehet inkább azért lobbizhatnátok, hogy legyen egy erős magyar bajnokság, és nem azért, hogy milyen módon tudtok kibújni abból a szarkupacból aminek a létrehozásában bizony a ti seggetek is rész vett.cápa77
..... Ne haragudjál már, de Te nem érzed a különbséget a lenézés és a becézés között? (csak megsúgom, hogy 2 "Tigrincs" is megtisztel minket, hogy velünk játszik amíg Pesten dolgoznak illetve tanulnak). Szerintem elég jól érzik magukat, de ha szeretnéd legközelebb megkérdezem őket.....
A HFL-es témához meg annyit (nem csak Neked küldöm): Csak Cowboy szemmel tudom nézni, mivel más csapatban nem játszom. A 2010-es bajnokságban kiderült, hogy a Wolves, Cowboys nem fejlődött annyit mint szeretett volna. Tények amik alátámasztják: Nemzetközi szinten nem teljesítettek jól. (lásd Vukovi-Wolves, Cowboys-Klek) Tudja mindenki, hogy ha Div. I- ben nincs benne ez a pár vezető csapat akkor nem fejlődik a többi.
Viszont azt is meg kell értened, az hogy játszik a BPC a Zágrábbal egy 74-0 meccset azzal visszafejlődik(direkt írtam külföldi csapatot nehogy valaki magára vegye), mert nem fog abból tanulni valaki, hogy az RB fut 30 yardot átlagban. A következő meccsen meg a Vukovival játszik és 2 yardot nem tesz meg és úgy telibe verik, hogy attól kódul, mert nem ezt szokta meg.
Remélem nem volt túl zavaros amit írtam és kilehet venni belőle a lényeget.MCsanad
Akkor menjetek külföldre játszani...
Így meg a magyar csapatoktól veszitek el a "fejlődés" lehetőségét (ha a fejlődést komolyan azt hiszed-hiszitek, csak úgy lehet elérni, hogy jobb csapatokkal játszik az ember és csak ezen múlik).
De amúgy rendeztessetek magatoknak külön tornát, bajnokságot, de ugye nehogy már ti ne lehessetek magyar bajnokok így kizárjátok a többi magyar csapatot...
Valamit kihagytam?
Mert a fejlődés csak nektek "jár" ahogy a bajnoki cím is?

"Tudja mindenki, hogy ha Div. I- ben nincs benne ez a pár vezető csapat akkor nem fejlődik a többi."
Mi van?
Van itt a DIV I. ben nem egy olyan csapat, akivel nem lenne séta galopp a "nagy" csapatoknak sem egy mérkőzés most már.
Úgyhogy lepattanhatnál a magas paciról!
több mint 13 éve
MCsanad 37
A vélemény nem hőzöngés.
Kevesebb lenézés=kevesebb hőzöngés.
Több tiszteletet mutathatnál a "Tigrincsek" irányába, mert tavaly bizony sírva jöttetek ki a ketrecükből.
Hidd el már idén is játszanánk bárkivel, de "etikai" (mert mi nem a WG vagyunk) szempontok miatt ez egy évet csúszik.
Lehet inkább azért lobbizhatnátok, hogy legyen egy erős magyar bajnokság, és nem azért, hogy milyen módon tudtok kibújni abból a szarkupacból aminek a létrehozásában bizony a ti seggetek is rész vett.cápa77
..... Ne haragudjál már, de Te nem érzed a különbséget a lenézés és a becézés között? (csak megsúgom, hogy 2 "Tigrincs" is megtisztel minket, hogy velünk játszik amíg Pesten dolgoznak illetve tanulnak). Szerintem elég jól érzik magukat, de ha szeretnéd legközelebb megkérdezem őket.....
A HFL-es témához meg annyit (nem csak Neked küldöm): Csak Cowboy szemmel tudom nézni, mivel más csapatban nem játszom. A 2010-es bajnokságban kiderült, hogy a Wolves, Cowboys nem fejlődött annyit mint szeretett volna. Tények amik alátámasztják: Nemzetközi szinten nem teljesítettek jól. (lásd Vukovi-Wolves, Cowboys-Klek) Tudja mindenki, hogy ha Div. I- ben nincs benne ez a pár vezető csapat akkor nem fejlődik a többi.
Viszont azt is meg kell értened, az hogy játszik a BPC a Zágrábbal egy 74-0 meccset azzal visszafejlődik(direkt írtam külföldi csapatot nehogy valaki magára vegye), mert nem fog abból tanulni valaki, hogy az RB fut 30 yardot átlagban. A következő meccsen meg a Vukovival játszik és 2 yardot nem tesz meg és úgy telibe verik, hogy attól kódul, mert nem ezt szokta meg.
Remélem nem volt túl zavaros amit írtam és kilehet venni belőle a lényeget.