Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
tudu28 152
Megszületik a döntés: Amikor a D.újvárosnak jó /nincs Interliga mérkőzés, de van pálya 😉 / le kell játszani a mérkőzést!
Igazság: NEM AKARUNK A GYŐRIEK NÉLKÜL KIÁLLNI A SZOLNOK ELLEN, mert nehogy már ne mi nyerjük meg az alapszakaszt!IdZ
Szerintem inkább az az igaz, hogy az interliga meccsből nem akartak a Gorillaz játékosok kimaradni. De mindegy.Atari
Ott a pont!
Nem hinném, h győriek nélkül kikapnának,de még az interligás gorillák nélkül se biztos h vesztenének. Ha igaz ez az elmélkedésem, akkor Atarinak maximálisan igaza van.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
tudu28 152
Te tévedsz a CEI aranyéremről volt szó!!! Az nem lesz a Gorilláké!IdZ
West Gate!
Az aranyat meg a tabella jelenlegi állása szerint előlegeztem meg (elég 1értelműnek tűnik).tudu28
Egyáltalán nem egyértelmű hogy kié lesz arany a jelenlegi tabella szerint...JUNIOR#46
Hát én nem tudom te melyik tabellát nézted, de eléggé eltévedtél az biztos.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Ez is megérne egy misét:

"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam, hogy ott az edzők a sérülés okozását egy rekesz sörrel jutalmazzák, és az ellenfél egy-egy játékosának lesérülését pedig három havi tagdíjkedvezménnyel honorálják. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor ez nagyon durva. És aki ezt a mentalitást képviseli, az nem nevezheti magát szerintem edzőnek. Márpedig ismereteim szerint azok, akik jelenleg a csapatot edzik, éppen emiatt a mentalitás miatt lettek a Budapest Titans-ből eltávolítva. "

Innen: http://francesco.blogol.hu/e53m62
Iván mit vársz tőlük sima fociba is ők a legbalhésabb csapat, majd pont amerikai fociban fognak rácáfolni. 😕kutya23c
Naa a sima focit ne keverjük ide 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ez is megérne egy misét:

"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam, hogy ott az edzők a sérülés okozását egy rekesz sörrel jutalmazzák, és az ellenfél egy-egy játékosának lesérülését pedig három havi tagdíjkedvezménnyel honorálják. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor ez nagyon durva. És aki ezt a mentalitást képviseli, az nem nevezheti magát szerintem edzőnek. Márpedig ismereteim szerint azok, akik jelenleg a csapatot edzik, éppen emiatt a mentalitás miatt lettek a Budapest Titans-ből eltávolítva. "

Innen: http://francesco.blogol.hu/e53m62
mellesleg 2X nem esnek ugyanabba a hibába szerintem...

Crushers #12
több mint 13 éve
kutya23c 223
Ez is megérne egy misét:

"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam, hogy ott az edzők a sérülés okozását egy rekesz sörrel jutalmazzák, és az ellenfél egy-egy játékosának lesérülését pedig három havi tagdíjkedvezménnyel honorálják. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor ez nagyon durva. És aki ezt a mentalitást képviseli, az nem nevezheti magát szerintem edzőnek. Márpedig ismereteim szerint azok, akik jelenleg a csapatot edzik, éppen emiatt a mentalitás miatt lettek a Budapest Titans-ből eltávolítva. "

Innen: http://francesco.blogol.hu/e53m62
Iván mit vársz tőlük sima fociba is ők a legbalhésabb csapat, majd pont amerikai fociban fognak rácáfolni. 😕

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nálunk tavaly a def TD-ért volt egy rekesz sör a jutalom. 😊 Azért az kicsit szimpatikusabb mint a sérülés okozásért járó rekesz sör...

Remélem ez nem igaz egyébként, bár ugye annak idején mi is játszottunk a Titans 2 ellen és akkor röppent fel ez a pletyka, hogy az edzők sérülés okozásra buzdítják a játékosokat.Bruce
ezek az edzők amúgy játszanak is már..

Crushers #12
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Megszületik a döntés: Amikor a D.újvárosnak jó /nincs Interliga mérkőzés, de van pálya 😉 / le kell játszani a mérkőzést!
Igazság: NEM AKARUNK A GYŐRIEK NÉLKÜL KIÁLLNI A SZOLNOK ELLEN, mert nehogy már ne mi nyerjük meg az alapszakaszt!IdZ
Szerintem inkább az az igaz, hogy az interliga meccsből nem akartak a Gorillaz játékosok kimaradni. De mindegy.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nálunk tavaly a def TD-ért volt egy rekesz sör a jutalom. 😊 Azért az kicsit szimpatikusabb mint a sérülés okozásért járó rekesz sör...

Remélem ez nem igaz egyébként, bár ugye annak idején mi is játszottunk a Titans 2 ellen és akkor röppent fel ez a pletyka, hogy az edzők sérülés okozásra buzdítják a játékosokat.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ez is megérne egy misét:

"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam, hogy ott az edzők a sérülés okozását egy rekesz sörrel jutalmazzák, és az ellenfél egy-egy játékosának lesérülését pedig három havi tagdíjkedvezménnyel honorálják. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor ez nagyon durva. És aki ezt a mentalitást képviseli, az nem nevezheti magát szerintem edzőnek. Márpedig ismereteim szerint azok, akik jelenleg a csapatot edzik, éppen emiatt a mentalitás miatt lettek a Budapest Titans-ből eltávolítva. "

Innen: http://francesco.blogol.hu/

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Akkor most nem lesz meccs Dunaújban? Csak mert mennék megnézni... 😀 😀

http://www.gorillaz.hu/index.php?p=hir&hid=49642

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.Ferron
Én ezt tenném. Szereznék egy ilyen papírt nem csak az eredeti pályától, hanem a pálhalmai komplexumból is, aztán benyújtanám a szövetségnek. Utána pedig várnám, h milyen nyakatekert és természetesen kamilla magyarázattal próbálja magát és a döntését védeni a VB.e53m62
De hát maga a 3 határozat is elég nevetséges, főleg ha egymás után elolvasod.
Írok "papírt" igazsággal - Interliga...stb. -> Nem jön be!!! 😀
Szerzek papírt nincs pálya -> bejön, legalább is a VB beveszi!? 😀
Megszületik a döntés: Amikor a D.újvárosnak jó /nincs Interliga mérkőzés, de van pálya 😉 / le kell játszani a mérkőzést!
Igazság: NEM AKARUNK A GYŐRIEK NÉLKÜL KIÁLLNI A SZOLNOK ELLEN, mert nehogy már ne mi nyerjük meg az alapszakaszt!
több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
Név nélküli senkik lesztek!gyengejobb
Megérkeztünk a szinthez, de ezért is kérhetek elnézést ha gondoljátok.Kori
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. sad sad sad wink Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb
Inkább ezért kérj elnézést Kori, és nem csak a Szolnokiaktól :mad:
Eszembe jut a kutya meg a hazug ember szereplésében a magyar közmondásunk!
No lám-lám az a mindenáron győzni kell, meg megnyerni a bajnokságot mire készteti az embert Kori!
... és még a többi csapattal van a baj!
"A hazugság egy nagyszerű történet, amit valaki elront az igazsággal." 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kori! Ha mar a csapattarsam nyilvanossagra hozta ezt az infot, kellene valamit reagalni. Termeszetesen a Szolnok nem fogja annyiban hagyni ezt a dolgot. Szamodra pedig jeleznem, hogy utana kellene nezned az okiratok korenek, es annak, hogy jelen torteneti tenyallas vajon kimeriti-e az okirathamisitas fogalmat, vagy nem. Segitek! Minden attol fugg, milyen papirt adtal le a Szovetseg fele a palya foglaltsagarol, azon van-e belyegzo, illetve ki irta ala! Abban viszont elegge biztos lehetsz, hogy ez a szennyes mar felig a nyakatokba borult... csak mert a mi irasbeli tajekoztatast ado leveleink akar mar postan lehetnek...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.Ferron
Én ezt tenném. Szereznék egy ilyen papírt nem csak az eredeti pályától, hanem a pálhalmai komplexumból is, aztán benyújtanám a szövetségnek. Utána pedig várnám, h milyen nyakatekert és természetesen kamilla magyarázattal próbálja magát és a döntését védeni a VB.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb
Reméltem, hogy ez csak valamiféle szarkazmus, de látva a módosításod...
De tulajdonképpen meglepőbb az, hogy - te legalább - felhívtad őket, semmint az amivel aztán szembesültél :/Bluemountain
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.Ferron
Most úgy őszintén... Szerinted Dunaújváros és környékén nem lett volna Pálya megrendezni a meccset? Pár éve volt edzőtábor a MAFL szervezésében, Pálhalmán, ahol 4! pálya van egymás mellett, nagyméretü, tökéletes minőségü. 10kmre van Dunaújvárostól. (Mellesleg rengeteg szép emlék köt oda, nagyon jó tábor volt az; amiben részt vehettem!) De mint mi, tavaly, Kecskeméten(60km) és Jászberényig(40km) mentünk meccseket rendezni, azért, hogy meglegyen rendezve és ne halasztgassunk egész évben, gondoltuk tudnak annak érdekében intézni valamit, hogy ők is megtudják ezt oldani. 1 szónak is 100 a vége, lerágott csont ez az egész, tökmind1 hogy mi és hogy lesz, igazából már rég unom én is de ezek az újjabb és újjabb határozatok, kiütik a biztositékomat napról napra!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kéretik befejezni egymás és egymáscsapatainak a személyeskedő szidását.haromt
ja evvel kezdődik a téma... személyeskedésért bann...
több mint 13 éve
Ferron 72
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb
Reméltem, hogy ez csak valamiféle szarkazmus, de látva a módosításod...
De tulajdonképpen meglepőbb az, hogy - te legalább - felhívtad őket, semmint az amivel aztán szembesültél :/Bluemountain
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb
Reméltem, hogy ez csak valamiféle szarkazmus, de látva a módosításod...
De tulajdonképpen meglepőbb az, hogy - te legalább - felhívtad őket, semmint az amivel aztán szembesültél :/
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
Te tévedsz a CEI aranyéremről volt szó!!! Az nem lesz a Gorilláké!IdZ
West Gate!
Az aranyat meg a tabella jelenlegi állása szerint előlegeztem meg (elég 1értelműnek tűnik).tudu28
Egyáltalán nem egyértelmű hogy kié lesz arany a jelenlegi tabella szerint...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha ez tényleg így van akkor még rosszabb a helyzet
valaki mondja, hogy nem süllyedtünk ilyen mélyre, hogy egy másik csapat pofájába hazudozik bárki
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!gyengejobb


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jéé, már most egyedülállóan a legnépszerűbb topic ez! 😀
Mindenki megnézi, hogy nehogy kimaradjon 😀Bruce
Legalább te mindig megleled az örömöd 😀 ez is valami 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egész napos amerikai foci tornára keresünk 2-3 fő "bírót", akik segítenének levezényeli a mérkőzéseket. Időpont: 2011. június 19. (vasárnap). Arra kérdésre, hogy miért itt keresünk: a csapatok nem szövetségi tagok. Bővebb infó: 06.30.60.40.180. vagy bpbearsafc@gmail.com
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jéé, már most egyedülállóan a legnépszerűbb topic ez! 😀
Mindenki megnézi, hogy nehogy kimaradjon 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Felhivtam a gondnokát a pályának, amelyiken lett volna meccse a Gorillaznak a Soldiers ellen, 2011.04.16.án és nem volt mérkőzés a pályán, megkérdeztem hogy tudna e adni elérhetőséget más csapattól, aki használta a pályát, öltözőt és meglepően nemtudott, mivel NINCS KIÉT MEGADNIA, nem használták a pályát... elgondolkodtató, pedig csak a cipőmet kerestem amit ott felejtettem az öltözőben.. 😕 😕 😕 😉 Ezt hogy magyaráznád meg, Kori?!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az erkölcs, becsület, tisztesség, gerincesség, mint idegen fogalom, miért nem került még elmagyarázásra ennek az embernek?! Vagy ez a példa?