Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!kutya23c
TH?


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.Ferron
Most úgy őszintén... Szerinted Dunaújváros és környékén nem lett volna Pálya megrendezni a meccset? Pár éve volt edzőtábor a MAFL szervezésében, Pálhalmán, ahol 4! pálya van egymás mellett, nagyméretü, tökéletes minőségü. 10kmre van Dunaújvárostól. (Mellesleg rengeteg szép emlék köt oda, nagyon jó tábor volt az; amiben részt vehettem!) De mint mi, tavaly, Kecskeméten(60km) és Jászberényig(40km) mentünk meccseket rendezni, azért, hogy meglegyen rendezve és ne halasztgassunk egész évben, gondoltuk tudnak annak érdekében intézni valamit, hogy ők is megtudják ezt oldani. 1 szónak is 100 a vége, lerágott csont ez az egész, tökmind1 hogy mi és hogy lesz, igazából már rég unom én is de ezek az újjabb és újjabb határozatok, kiütik a biztositékomat napról napra!gyengejobb
Nem tisztem a Korit megvédeni sőt biztos hogy nem ő /vagy csak ő/ tehet erről a helyzetről,csak a bizottságból ő irogat ide és így csak őt támadja mindenki.Ha jobban belegondolunk a Győr nem indult a Magyar bajnokságban viszont minden Magyar csapatnak/legalább is aki játszik a D.ujvárossal és a Szhelyel/alkalmazkodnia kell a Győrhöz.Vagy rosszul látom??Javitsatok ki ha tévedek.Bugi#77
igen, de a többi csapat lesz@rja a Győrt...😉


több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
ha már videoknál tartunk, régen volt, talán igaz sem volt, de azért páran még biztos emlékeznek egy bizonyos buszos hazautazásról készült videora... pár napig volt csak fent az egyik videomegosztón, majd a hatalmas közfelháborodás után a feltöltő jobbnak látta letörölni.bpcj97
hahaha, valóban 😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...a kevesebb kapott pont befolyásolja, főleg, hogy valaki játszik a 4 leggyengébb csapattal a másik 2 elhalasztásra került és a másik oldalon végigjátssza mind a 6 meccsét a csapat és vannak csapatok az elitből is. Hihetetlen! A pontkülönbségnek kéne döntenie...SzentiRebel_#18
Ez valóban nagyon nem fair és értelmetlen is teljesen.
Idén azért van limitálva a 35 jóváírott vitt pont, hogy a cserék is játszanak stb...legalábbis ez volt az egyik fő indok.
Így a defenseben nem fognak játszani a cserék.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha már videoknál tartunk, régen volt, talán igaz sem volt, de azért páran még biztos emlékeznek egy bizonyos buszos hazautazásról készült videora... pár napig volt csak fent az egyik videomegosztón, majd a hatalmas közfelháborodás után a feltöltő jobbnak látta letörölni.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!kutya23c
Melyik srácot kell nézni? egy srácon látok fehér gatyát, de nem tudom ki sérül meg :S Mielőbbi felépülést a sérültnek!Mohi24
Már látom :S hát ezt senkinek sem kívánom :S sehogy sem jó megsérülni, de ilyen feleslegesen meg külön szomorú :SMohi24
Én még mindig nem látom 😮


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
1,Tudtommal a Szolnokot senki meg sem kérdezte, hogy beleegyeznek a halasztásba vagy sem, vagy hogy jó e nekik az időpont vagy sem, ez így kicsit nem korrekt dolog, én húztam volna egy cifrát a szolnokiak helyében, de nem akarok ötletet adni más csapatoknak. Egyáltalán nem tudom elképzelni hogyan lehet kijelölni más időpontot az ellenfél beleegyezése nélkül minden nagyon bürokratikus ebben az országban, erre kiderül, hogy nem mindenkinek...
2, Arról meg nem is beszélve, hogy most olvastam a napokban a versenykiírást, hát aki ezt megszülte el tudnám küldeni melegebb éghajlatra... ha én értelmeztem félre elnézést kérek, de olyan bajnokságban ahol nem játszik mindenki mindenkivel hogyan lehet az, hogy az egymás elleni eredmény után a sorrendet a kevesebb kapott pont befolyásolja, főleg, hogy valaki játszik a 4 leggyengébb csapattal a másik 2 elhalasztásra került és a másik oldalon végigjátssza mind a 6 meccsét a csapat és vannak csapatok az elitből is. Hihetetlen! A pontkülönbségnek kéne döntenie...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
20:0

Nincs már hova fokozni ezt látom 😊
Vajon a szolnokiak mit éreznek akkor amikor tudják, hogy tulajdonképpen 0-20 is lehetne...?

És igen, az is lehet, hogy a Gorillaz játékosok nem akartak interliga meccset kihagyni és nem arról van szó, hogy nem akartak Sharks nélkül játszani.

Na de, és? Attól ez az egész "eljárás" korrekt, és etikus lesz? Persze értem én, ezek már lassan utópisztikus dolgokká válnak.

Anno a Predators ellen viszont nem mondhatták le a meccset ugye...

A valaki által említett "jövőbelátás" miszerint előre pályafoglaltság indokkal tologatnak meccset, már csak a jéghegy csúcsa.

Komédia sok felvonásban.
több mint 13 éve
Mohi24 99
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!kutya23c
Melyik srácot kell nézni? egy srácon látok fehér gatyát, de nem tudom ki sérül meg :S Mielőbbi felépülést a sérültnek!Mohi24
Már látom :S hát ezt senkinek sem kívánom :S sehogy sem jó megsérülni, de ilyen feleslegesen meg külön szomorú :S

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Mohi24 99
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!kutya23c
Melyik srácot kell nézni? egy srácon látok fehér gatyát, de nem tudom ki sérül meg :S Mielőbbi felépülést a sérültnek!

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Milyen furi már, hogy ha a Div1-ben papírforma nem borul a további meccseken, akkor az első 4 helyen lesz a Rebels-Tigers-Steelers-Raptors közül 3 (ezek mindegyike játszik egymással) és a Gorillaz (akiknek segítsége is van és eddig 2 meccse elmaradt). :rolleyes: C'est la vie.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mennyire sajnálom,hogy elmarad a hétvégi crushersgorillacápák vs szolnok mérkőzés!😊
Remélem a Szolnokiak játszanak otthon egy edző meccset a Jászberénnyel a hétvégén!😊😊zsolti_23
?
Mire gondolsz?chad revis
Én úgy gondolom hogy arra gondol, amit le is írt 😊

Amúgy már lejátszottuk a meccsünket a Szolnokkal és sajnos most nem férne bele még egy mérkőzés, örülünk ha felépülnek/felépülünk a Békéscsaba elleni meccsre!
több mint 13 éve
arcsike 100
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!kutya23c
most erre mit lehet mondani? elég tág szókinccsel rendelkezem, de sajnos nem tudom így sem lefesteni, h mennyire undorítónak találom amit a videón lehet látni... gyalázat... 😕
több mint 13 éve
chad revis 15
Mennyire sajnálom,hogy elmarad a hétvégi crushersgorillacápák vs szolnok mérkőzés!😊
Remélem a Szolnokiak játszanak otthon egy edző meccset a Jászberénnyel a hétvégén!😊😊zsolti_23
?
Mire gondolsz?



Eger Heroes #50
JB Wolverines #51
Manchester Titans #15
több mint 13 éve
zsolti_23 66
Mennyire sajnálom,hogy elmarad a hétvégi crushersgorillacápák vs szolnok mérkőzés!😊
Remélem a Szolnokiak játszanak otthon egy edző meccset a Jászberénnyel a hétvégén!😊😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a halasztós-nem halasztós szolnoki meccs fejleményeire kíváncsi leszek.

a hétvégi titans találkozó ott lesz ahol a wolves-vukovi meccs volt tavaly?Kopasz98
Milyen fejlemenyt varsz? Olvastad Kori valaszat a dolgokra: 20:0 val nyertek a Gorillak. A tobbit ugyis "elseggnyaljak"! 😊 Jelen idokben mi mast varsz meg? Ha mi ilyen egyszeruen utana tudtunk jarni az igazsagnak, a Szovetseg pedig ilyen atlatszo huzas utan nem tette meg, akkor semmit se varj...😊
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Nálatok is volt játékos, aki néha gusztustalankodott, de ettől még nem lesztek ti a ,,Gusztustalan budapesti csapat"
Axl #95
És ha én szeretnék az lenni?
A Pretty Woman-ben volt erre egy jó mondás:
Gere:-Hogy hívnak?
Roberts:-Mindenki, ahogy akar.

Egy másik gyöngyszem:
Roberts: Tulajdonképpen mindannyian kurválkodunk a pénzért.

Kurvanagy, hogy mikre emlékszem.


több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Def.coord.-ként neki kudarc, ha pontot kapnak a div2-ben." Atari, ez hagy legyen az én dolgom 😉 Valahol elhelyezem a csapatot a mezőnyben és elvárásokat állítok magam és a játékosaim elé. És szerintem olyan sokat nem is tévedek. Hozzáteszem, hogy mégis mi mást várhat el egy csapat def.coordinatora mint a 0 kapott pontot?Francesco
Általában dicsérnek a csapat honlapok, a te blogod a többséghez képest kritikusabb egy nagyarányú győzelem után is. Ez a ritkább, ezért érdekes.
Személyesen nekem meg azért, mert én is inkább a hibákat veszem észre (jelen szintjén a focinak valószínűleg abból van több 😊 ). Olykor tudatosan kell magam visszafogni a hozzászólásaimban. 😀
Szóval helyes a tökéletességre való törekvés. Def.-nél a 0 pont alap, azután a minél több fumble és int., majd a visszavitt TD. :cool:

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Innen is jobbulást a srácnak.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kutya23c 223
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mégis te irtad a bloggodban azt amit írtál,és ide is kikerült amit lehet sokkal többen olvasnak,ez álltal megint hírbe lettünk hozva egy olyan dolog miatt amit SOHA ismétlem SOHA nem tennénk megAzt gondolom ezek után itt egy "BOCS FIUK TÉVETTEM"bejegyzés a minimum főleg hogy a meccset lejátszottuk komolyabb sérülés nélkül mindkét oldalon.Bugi#77
Ha figyelmesen elolvasod, amit írtam, látod, hogy nem tényként állítottam, sőt egy bekezdésen belül többször is megjegyeztem, hogy remélem, ez nem igaz.
Ez a dolog kicsit fel lett fújva.Francesco
Hát fel.Csak hát már megint az Eagles....Na mindegy részemről a téma lezárva.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Reméltem, hogy ez csak valamiféle szarkazmus, de látva a módosításod...
De tulajdonképpen meglepőbb az, hogy - te legalább - felhívtad őket, semmint az amivel aztán szembesültél :/Bluemountain
Tehát, ha a Soldiers szerez papírt arról, hogy a Gorillaz pályája nem volt foglalt a kérdéses időpontban, akkor a Gorillazt ki lehet zárni mert valótlant állított, és erre hivatkozva kért halasztást? Mert ez esetben nagyon ehhez hasonló tényállás forog fenn.Ferron
Most úgy őszintén... Szerinted Dunaújváros és környékén nem lett volna Pálya megrendezni a meccset? Pár éve volt edzőtábor a MAFL szervezésében, Pálhalmán, ahol 4! pálya van egymás mellett, nagyméretü, tökéletes minőségü. 10kmre van Dunaújvárostól. (Mellesleg rengeteg szép emlék köt oda, nagyon jó tábor volt az; amiben részt vehettem!) De mint mi, tavaly, Kecskeméten(60km) és Jászberényig(40km) mentünk meccseket rendezni, azért, hogy meglegyen rendezve és ne halasztgassunk egész évben, gondoltuk tudnak annak érdekében intézni valamit, hogy ők is megtudják ezt oldani. 1 szónak is 100 a vége, lerágott csont ez az egész, tökmind1 hogy mi és hogy lesz, igazából már rég unom én is de ezek az újjabb és újjabb határozatok, kiütik a biztositékomat napról napra!gyengejobb
Nem tisztem a Korit megvédeni sőt biztos hogy nem ő /vagy csak ő/ tehet erről a helyzetről,csak a bizottságból ő irogat ide és így csak őt támadja mindenki.Ha jobban belegondolunk a Győr nem indult a Magyar bajnokságban viszont minden Magyar csapatnak/legalább is aki játszik a D.ujvárossal és a Szhelyel/alkalmazkodnia kell a Győrhöz.Vagy rosszul látom??Javitsatok ki ha tévedek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mégis te irtad a bloggodban azt amit írtál,és ide is kikerült amit lehet sokkal többen olvasnak,ez álltal megint hírbe lettünk hozva egy olyan dolog miatt amit SOHA ismétlem SOHA nem tennénk megAzt gondolom ezek után itt egy "BOCS FIUK TÉVETTEM"bejegyzés a minimum főleg hogy a meccset lejátszottuk komolyabb sérülés nélkül mindkét oldalon.Bugi#77
Ha figyelmesen elolvasod, amit írtam, látod, hogy nem tényként állítottam, sőt egy bekezdésen belül többször is megjegyeztem, hogy remélem, ez nem igaz.
Ez a dolog kicsit fel lett fújva.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Mégis te irtad a bloggodban azt amit írtál,és ide is kikerült amit lehet sokkal többen olvasnak,ez álltal megint hírbe lettünk hozva egy olyan dolog miatt amit SOHA ismétlem SOHA nem tennénk megAzt gondolom ezek után itt egy "BOCS FIUK TÉVETTEM"bejegyzés a minimum főleg hogy a meccset lejátszottuk komolyabb sérülés nélkül mindkét oldalon.Bugi#77
Istenem... az egy blog... nem hivatalos hírforrás, azt ír oda amit akar (főleg, hogy csak egy több helyről hallott pletykát említ meg). Nyugodtan leírhatod Te is a kis blogodba, hogy a Hurricanes gyökerekből áll és direkt sérít emberekt, vagy akármi. Csak leszarjuk 😊 A pályán lehet bizonyítani 😉


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom neked sem tetszene, ha én azt írnám az interneten, hogy ,,azt hallottam a Hurricanes-ról, hogy a defense edző 1 rekesz sört ajánl fel minden egyes szándékos late hit-ért és szükségtelen erőszakért", főleg ha egyáltalán nem is igaz.Axl #95
Írd le nyugodtan. Kijelenteném erre, hogy baromság és kész 😊

A másik dolog: Minden csapatban van általában 1 vagy több játékos, aki a meccs hevében nem bírja magát féken tartani, meggondolatlan dolgot követ el a pályán (gondolok itt arra aki visszadobta a zászlót, pl: őt nem is engedte vissza az edző a pályára), de ettől még nem kell leírni egy csapatot.
Axl #95
Leírtam volna a csapatot? Szerintem nem.

Szerintem teljesen tiszta volt a meccs, győzött a jobbik és ennyi. Más csapat rossz hírét kelteni meg szerintem etikátlan, főleg, ha nem is adott rá okot.Axl #95
Nem hinném, hogy én rossz hírét kelteném bármelyik csapatnak is. És így van, tiszta volt a meccs.Francesco
Mégis te irtad a bloggodban azt amit írtál,és ide is kikerült amit lehet sokkal többen olvasnak,ez álltal megint hírbe lettünk hozva egy olyan dolog miatt amit SOHA ismétlem SOHA nem tennénk megAzt gondolom ezek után itt egy "BOCS FIUK TÉVETTEM"bejegyzés a minimum főleg hogy a meccset lejátszottuk komolyabb sérülés nélkül mindkét oldalon.