Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem senkit nem tesz boldoggá (legalább is remélem), ha valakinek szándékos sérülést okoz, főleg ha e miatt munkaképtelenné válik és ne adj' Isten, nem tudja eltartani a családját. És nem is esne jól a sör, amit ezért kapnék. 😊 De erről már volt sok hozzászólás még a régi fórumon.

Ráadásul az edzőink rég óta űzik ezt a sportot (még a St. Lawrence Giants-ben kezdték), ők is szereztek kisebb-nagyobb sérüléseket, pontosan tudják, hogy mennyire kellemetlen.Axl #95
A jó öreg St.Lawrence Giants... ellenük szereztem életem első TD-jét, 2005 őszén asszem 😀😀pc_x
Életem első tackle-jei 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem senkit nem tesz boldoggá (legalább is remélem), ha valakinek szándékos sérülést okoz, főleg ha e miatt munkaképtelenné válik és ne adj' Isten, nem tudja eltartani a családját. És nem is esne jól a sör, amit ezért kapnék. 😊 De erről már volt sok hozzászólás még a régi fórumon.

Ráadásul az edzőink rég óta űzik ezt a sportot (még a St. Lawrence Giants-ben kezdték), ők is szereztek kisebb-nagyobb sérüléseket, pontosan tudják, hogy mennyire kellemetlen.Axl #95
és ha ez az általános nézet, akkor egészen boldog vagyok!
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szerintem senkit nem tesz boldoggá (legalább is remélem), ha valakinek szándékos sérülést okoz, főleg ha e miatt munkaképtelenné válik és ne adj' Isten, nem tudja eltartani a családját. És nem is esne jól a sör, amit ezért kapnék. 😊 De erről már volt sok hozzászólás még a régi fórumon.

Ráadásul az edzőink rég óta űzik ezt a sportot (még a St. Lawrence Giants-ben kezdték), ők is szereztek kisebb-nagyobb sérüléseket, pontosan tudják, hogy mennyire kellemetlen.Axl #95
A jó öreg St.Lawrence Giants... ellenük szereztem életem első TD-jét, 2005 őszén asszem 😀😀


több mint 13 éve
Kopasz98 93
a halasztós-nem halasztós szolnoki meccs fejleményeire kíváncsi leszek.

a hétvégi titans találkozó ott lesz ahol a wolves-vukovi meccs volt tavaly?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem senkit nem tesz boldoggá (legalább is remélem), ha valakinek szándékos sérülést okoz, főleg ha e miatt munkaképtelenné válik és ne adj' Isten, nem tudja eltartani a családját. És nem is esne jól a sör, amit ezért kapnék. 😊 De erről már volt sok hozzászólás még a régi fórumon.

Ráadásul az edzőink rég óta űzik ezt a sportot (még a St. Lawrence Giants-ben kezdték), ők is szereztek kisebb-nagyobb sérüléseket, pontosan tudják, hogy mennyire kellemetlen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha te így gondolod, akkor rendben van, csak a blogod olvasóinak másképp jön le az egész.

Én a Hurricanes-t egy szimpatikus, eredményei alapján kiválóan játszó csapatnak ismertem meg, de azért más egyesületről ilyet írni -legyen az bármelyik csapat- nem helyén való. Reméltem, hogy ennél magasabb színvonalat képviseltek.Axl #95
Köszönöm a pozitív feedbacket a csapattal kapcsolatosan!
Egyébként mindig meglepődöm, hogy a blogom néha amolyan hírforrásként tud működni. 😊 Mondjuk nem bánom.
Ha kritika ér, mert ezt a témát felhoztam, az sem baj, sőt csak jó. Mert ez azért nem tőlem indult, hanem ahogy tapasztaltam, egy viszonylag szélesebb körben elterjedt nézet volt az Eagles-szel (főleg az edzőivel) kapcsolatosan. És jó, hogy beszélünk róla, az edzői etikát én elég fontosnak tartom ebben a sportban, és derüljön ki, ha valaki mocskos eszközökkel vagy utasításokkal küldi "hadba" játékosait. És persze derüljön ki az is, ha mindez csak kacsa és rémhírkeltés.
Utóbbi esetben vagyok a legboldogabb.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha te így gondolod, akkor rendben van, csak a blogod olvasóinak másképp jön le az egész.

Én a Hurricanes-t egy szimpatikus, eredményei alapján kiválóan játszó csapatnak ismertem meg, de azért más egyesületről ilyet írni -legyen az bármelyik csapat- nem helyén való. Reméltem, hogy ennél magasabb színvonalat képviseltek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gondolom neked sem tetszene, ha én azt írnám az interneten, hogy ,,azt hallottam a Hurricanes-ról, hogy a defense edző 1 rekesz sört ajánl fel minden egyes szándékos late hit-ért és szükségtelen erőszakért", főleg ha egyáltalán nem is igaz.Axl #95
Írd le nyugodtan. Kijelenteném erre, hogy baromság és kész 😊

A másik dolog: Minden csapatban van általában 1 vagy több játékos, aki a meccs hevében nem bírja magát féken tartani, meggondolatlan dolgot követ el a pályán (gondolok itt arra aki visszadobta a zászlót, pl: őt nem is engedte vissza az edző a pályára), de ettől még nem kell leírni egy csapatot.
Axl #95
Leírtam volna a csapatot? Szerintem nem.

Szerintem teljesen tiszta volt a meccs, győzött a jobbik és ennyi. Más csapat rossz hírét kelteni meg szerintem etikátlan, főleg, ha nem is adott rá okot.Axl #95
Nem hinném, hogy én rossz hírét kelteném bármelyik csapatnak is. És így van, tiszta volt a meccs.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, szóval:
1. a Hurricanes-Eagles meccsen tényleg nem volt sérülés, komolyabb alattomosságokról sem hallottam, de túl sok helyről hallottam erről a vitatott Eagles-policyről ahhoz, hogy érdemesnek tartsam megemlíteni. Féreértések ne essenek, nem ex-Eagles játékosoktól hallottam. És úgy tálaltam, hogy azt hallottam, és hozzátettem, hogy remélem, nem igaz.
De ami a lényeg, hogy tiszta játék volt.

Francesco
Gondolom neked sem tetszene, ha én azt írnám az interneten, hogy ,,azt hallottam a Hurricanes-ról, hogy a defense edző 1 rekesz sört ajánl fel minden egyes szándékos late hit-ért és szükségtelen erőszakért", főleg ha egyáltalán nem is igaz.

A másik dolog: Minden csapatban van általában 1 vagy több játékos, aki a meccs hevében nem bírja magát féken tartani, meggondolatlan dolgot követ el a pályán (gondolok itt arra aki visszadobta a zászlót, pl: őt nem is engedte vissza az edző a pályára), de ettől még nem kell leírni egy csapatot.

Nálatok is volt játékos, aki néha gusztustalankodott, de ettől még nem lesztek ti a ,,Gusztustalan budapesti csapat"

Szerintem teljesen tiszta volt a meccs, győzött a jobbik és ennyi. Más csapat rossz hírét kelteni meg szerintem etikátlan, főleg, ha nem is adott rá okot.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Lehet hogy nem volt szerencsés a névválasztás 😉 Végül is a "gate" kifejezés az angolban eleve utal a csalásra (Panama-gate, watergate, vagy itthon a dunagate) 😀Kalo
Az ide passzoló passzus:

Nomen est omen.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kalo 137
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?MCsanad
Vadibandi és Ricsi mindent elmondott. Azt, hogy jobbak voltatok meg senki nem vitatta, én se a cikkben. Ja és kinnt voltam és nagyon sajnálom, hogy sérülés miatt nem játszhattam, de majd legközelebb. Te is tudod, hogy lehetett volna még írni sok mindent arról a meccsről(pl; kakaskodás, szabálytalanságok...stb),de szerintem tök fölösleges.És nagy igazság, hogy a saját honlapunkra ésszerű keretek között azt írunk amit mi gondolunk. Ne haragudj ha nem a te csapatodat magasztaltam az egekig. A cikk végén a fejlődéseteket azért elismertem, legalábbis azt a mondatot annak szántam.
Béke veletek😊

Szabó Péter Enthroners #50 LBkutya23c
Azt hozzá tenném, hogy gratula az Enthronersnek, hogy (ha jól számoltam) 24! emberrel is vállalták a játékot és végig kűzdöttek. Remélem sikerül jó pár játékost toboroznotok.

Ezt a cikk dolgot meg muszáj volt feldobni, hogy végre más csapatokról is szóljon a fórum, ne csak mindig a West Gate Story-ról beszéljünk 😀Farky
Lehet hogy nem volt szerencsés a névválasztás 😉 Végül is a "gate" kifejezés az angolban eleve utal a csalásra (Panama-gate, watergate, vagy itthon a dunagate) 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nah, szóval:
1. a Hurricanes-Eagles meccsen tényleg nem volt sérülés, komolyabb alattomosságokról sem hallottam, de túl sok helyről hallottam erről a vitatott Eagles-policyről ahhoz, hogy érdemesnek tartsam megemlíteni. Féreértések ne essenek, nem ex-Eagles játékosoktól hallottam. És úgy tálaltam, hogy azt hallottam, és hozzátettem, hogy remélem, nem igaz.
De ami a lényeg, hogy tiszta játék volt.

2. "Nekem ezért érdekes a korábban említett francesco blog. Def.coord.-ként neki kudarc, ha pontot kapnak a div2-ben." Atari, ez hagy legyen az én dolgom 😉 Valahol elhelyezem a csapatot a mezőnyben és elvárásokat állítok magam és a játékosaim elé. És szerintem olyan sokat nem is tévedek. Hozzáteszem, hogy mégis mi mást várhat el egy csapat def.coordinatora mint a 0 kapott pontot? Főleg, ha a csapat simán képes rá. Lehet, hogy ez nagyképűen hangzik (tökmindegy, ez a kép már úgyis kialakult rólam és kis csapatom edzői gárdájáról 😀 ) de szerintem ez a realitás.

Nem olvastam messzire vissza, úgyhogy nem tudom, hogy más aspektusban meg lettem-e szólítva...
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...
Egy csapathonlapon sem fogsz olyat olvasni, hogy szarok voltunk, a csapat szétesett, többen megfogadták, hogy soha többé nem játszanak nálunk, esélyünk sem volt, minden elrontottunk, a belső széthúzás miatt nem jönnek az eredmények, senki nem jár edzésre, stb.vadibandi
Nekem ezért érdekes a korábban említett francesco blog. Def.coord.-ként neki kudarc, ha pontot kapnak a div2-ben. 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Visszatérve a szándékos sérülés okozásra:

Személy szerint imádok nagyokat ütközni a pályán, de védők közül ki nem?
Viszont arra SOHA nem kaptunk utasítást, hogy szándékosan okozzunk sérülést a pályán, AKÁRKI ellen is játszottunk, főleg nem ígértek érte SEMMILYEN JUTALMAT. De legyen rá példa BÁRMELYIK meccsünk, egyiken sem lehet ilyet látni.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én amikor leírtam, hogy miről nem lehet olvasni a csapathonlapon, nem céloztam semmi konkrétra az Enthroners-szel kapcsolatban, hiszen nekem fogalmam sincs sem a meccsről, sem a csapatról. Olyan általánosságokat írtam, amelyek közül több sok csapattal kapcsolatban leírható lenne szerintem.




több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az Enthronerssel kapcsolatban pár szót szólnék. Mivel szóba jöttünk, amúgy a téma nem nagyon vág bele az itteni dolgokkal. Nincsen széthúzás a csapatban, már azok közül akik jelenleg is a csapat tagjai. Valóban vannak akik nem indultak idén velünk, az okok különbözőek, de kevés olyan csapat lehet ahol nincsenek ilyen emberek.

Sajnos komoly létszémgondjaink vannak, ami egy az alap létszámból akad, illetve sajnos nagyon sok a sérültünk. Most vasárnap is 24-en voltunk mérkőzésen, akikből többen sérüléssel játszottak, illetve abból tértek vissza, valamint kiválóan helyt álló juniorok és első meccseiket játszó újoncok. Az eddigi 3 meccsből nem volt egyszerre 4 egészséges WR-ünk összesen, illetve futót is LB-ből kezdtünk átképezni. Más kérdés, hogy az LB sorunkban is 3 kezdő meghatározó játékos sérült, illetve egy fő D-line hiányunk van az alap 4 főhöz képest is. Ezek mellett és a távozókat számítva, valóban nem tudunk egyenletes kiemelkedő játékot nyújtani, de amíg lehet kiállunk a mérkőzésekre és megpróbálunk maximumot nyűjtani. Ez idén erre elég. Van amikor nem csak a győzelemért érdemes harcolni...

További jó felkészülést mindenkinek, és kemény de sportszerű küzdelmet a pályán. Mert aki a másik játékos alattomos megsemmisítésére tör, az ebben a sportban előbb utóbb emberére akad, és ezért kár pályára lépni.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
Akkor mégsem lesz már olyan nehéz ez a májusi hónap 😊
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
csak le ne savasodjatok...
:cool:chad revis
respekt Bélának, és a katonáinak!


több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?MCsanad
Vadibandi és Ricsi mindent elmondott. Azt, hogy jobbak voltatok meg senki nem vitatta, én se a cikkben. Ja és kinnt voltam és nagyon sajnálom, hogy sérülés miatt nem játszhattam, de majd legközelebb. Te is tudod, hogy lehetett volna még írni sok mindent arról a meccsről(pl; kakaskodás, szabálytalanságok...stb),de szerintem tök fölösleges.És nagy igazság, hogy a saját honlapunkra ésszerű keretek között azt írunk amit mi gondolunk. Ne haragudj ha nem a te csapatodat magasztaltam az egekig. A cikk végén a fejlődéseteket azért elismertem, legalábbis azt a mondatot annak szántam.
Béke veletek😊

Szabó Péter Enthroners #50 LBkutya23c
Azt hozzá tenném, hogy gratula az Enthronersnek, hogy (ha jól számoltam) 24! emberrel is vállalták a játékot és végig kűzdöttek. Remélem sikerül jó pár játékost toboroznotok.

Ezt a cikk dolgot meg muszáj volt feldobni, hogy végre más csapatokról is szóljon a fórum, ne csak mindig a West Gate Story-ról beszéljünk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Ez is megérne egy misét:

"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam, hogy ott az edzők a sérülés okozását egy rekesz sörrel jutalmazzák, és az ellenfél egy-egy játékosának lesérülését pedig három havi tagdíjkedvezménnyel honorálják. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor ez nagyon durva. És aki ezt a mentalitást képviseli, az nem nevezheti magát szerintem edzőnek. Márpedig ismereteim szerint azok, akik jelenleg a csapatot edzik, éppen emiatt a mentalitás miatt lettek a Budapest Titans-ből eltávolítva. "

Innen: http://francesco.blogol.hu/e53m62
ÚRISTEN...hát mi a f...sz van veletek???Én eddig azt hittem hogy ezt a sportot felnőtt emberek játszák,és én azért szeretem mert nem olyan alaktomos mint az európai/lány /foci,de ez már nálam is ledobta a láncot.SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM CSINÁLNÁNK ILYET ÉS UTASITÁST SEM KAPTUNK RÁ.Én lennék az első aki abban a pillanatban abbahanynám ezt a sportot ha ilyet kellene tennem szándékosan.Hidjétek el mi is tudjuk mekkora kiesésel jár egy sérülés/és most nem a köv meccsre gondolok/de hogy ilyet bárki is feltételez na ez már durva.És miért mindig az Eagles??Mert mi is zöld-fehérben játszunk??Semmi közünk a fradihoz.Aki a hétvégi Hurricanes elleni meccsen kint volt az látta egyszer is a pályán a mentöket??Ugye nem,egy váll ránduláson kivül/ami nálunk volt/más sérülésről nem tudok.Az elöző "Cru-Sharks" meccsen viszont hozzánk jött be a mentő 3-szor is,akkor most mi is feltételezzük a szhelyi srácokról hogy direkt okoztak sérülést,netán még "fejpénzt" is kaptak?!
MÁS:Mi a Szhely elleni meccsel jártunk úgy mint most a Szolnok/de gondolom miután CSAK az Eaglesről van szó ez senkit nem érdekel/azért leírom.Junius elején lett volna a meccsünk de a pálya foglatsága v alkalmatlanságára való hivatkozással,Május 1-én játszottuk le,kb27-30 játékossal/-3 sérült/mert a többiek dolgoztak és nem tudtak ott lenni.Nekünk is elkellett fogadni nem fellebezhettünk ellene.Csak azt sajnálom utolag hogy nem kértem a Szhelyi srácoktól 5 lottószámot,hogy ilyen jól látják a jövőt hogy másfél hónap mulva alkalmatlan lesz a pálya....Bugi#77
annyira ciki ez az egész! ha már lassan (3 csapat kivételével) mindenki így érzi, akkor az MAFL miért nem?


több mint 13 éve
chad revis 15
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
csak le ne savasodjatok...
:cool:



Eger Heroes #50
JB Wolverines #51
Manchester Titans #15
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
MÁS:Mi a Szhely elleni meccsel jártunk úgy mint most a Szolnok/de gondolom miután CSAK az Eaglesről van szó ez senkit nem érdekel/azért leírom.Junius elején lett volna a meccsünk de a pálya foglatsága v alkalmatlanságára való hivatkozással,Május 1-én játszottuk le,kb27-30 játékossal/-3 sérült/mert a többiek dolgoztak és nem tudtak ott lenni.Nekünk is elkellett fogadni nem fellebezhettünk ellene.Csak azt sajnálom utolag hogy nem kértem a Szhelyi srácoktól 5 lottószámot,hogy ilyen jól látják a jövőt hogy másfél hónap mulva alkalmatlan lesz a pálya....Bugi#77
Érdekes h Szhely ellen egyoldalulag átrakták a mi meccsünket is a legjobb tudomásom szerint, a csapatvezetés megkérdezése nélkül.

Ez a fejpénzes sérüléses dolog meg egy faszság sztem. Normális dolog, hogy mindenki úgy megy oda, hogy fájjon, na de hogy szándékosan sérülést okozni. Nem hiszem, hogy igaz lenne a dolog.
Az viszont saját tapasztalatom, hogy a pesti gyerekek közt több is akad aki lenézi a vidéki csapatok játékosait, de ezzel nem általánosítani akarok, csak gyakoribb jelenség, mint vidéki- vidéki meccsen.

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
Ezt nem hiszem el....
a Gorillaz így 3 meccsel kerül be a rájátszásba? Ez nevetséges.deacon75
-1 Wolwerines
-1 Soldiers
,de ki a harmadik?vadibandi
Akkor 4. Leszarom.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
Ezt nem hiszem el....
a Gorillaz így 3 meccsel kerül be a rájátszásba? Ez nevetséges.deacon75
-1 Wolwerines
-1 Soldiers
,de ki a harmadik?




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.Kori
Ezt nem hiszem el....
a Gorillaz így 3 meccsel kerül be a rájátszásba? Ez nevetséges.