Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
És ez sajnos vérlázítóan ostoba dolog...deacon75
Ez azért van mert preferáljuk a nézőcsalogató játékot.cápa77
Annyira, hogy már a pont különbség sem számít? Értem én a 35 pontos szabálymódosítást,és azt is meg értem, hogy így könnyebben kijöhet az, hogy két csapatnak ugyanakkora pontkülönbség jön ki a végén, de hogy szimplán csak a kapott pontokat számoljuk, és nem számít, hogy mennyit vitt az adott csapat az egy baromság. Szeretném, ha valaki azok közül, aki ezt összebarmolta leírná, hogy ezt honnan kaparták elő, mert ilyen szerintem nincs más országban és semmilyen más sportban sem.Zebrafan
Nem!

Az a hülyeség a rendszerben, hogy ha lemondja A csapat a meccset akkor a B 20-0-ra nyert, tehát esélye sincsen pontot kapni ami ugye a első számú döntési pont abban az esetben ha 2 csapat nem játszik egymással és pontegyenlőség van, ráadásul, ha B csapatnak 2x is el lesz halasztva a meccse akkor már 40-0 és mindössze a meccsei 66%-át játsza le akár a bajnoki tabella utolsó helyezettjeivel, nem nehéz jobb eredménnyel zárni mint az aki végigjátssza a bajnokságot! A jobb eredmény erősen idézőjeles ugyanis nem hogy jobban teljesített volna hanem rosszabbul, csak a szabály őt preferálja előnyben, mintegy útmutatás, hogyan kel 4 lejátszott bajnokival 1. helyen végezni, bolond lesz egy csapat eröltetni segédkezni a meccs lebonyolításában, ha neki teljesen megfelel, hogy nem kap pontot...

több mint 13 éve
arcsike 100
semmit. csak, ha mindenki minket támad, hogy milyen szabálytalanok vagyunk, meg mivel próbáljuk "motiválni" a játékosainkat, akkor nézzük meg a másik oldalt is...Steel66
nem akarok beleszolni, de nekem a képröl az jön le: gondolom a futo (fekszik a képen) leszedték, és a 90-es srácnak is ez volt a terve, de elkésett . Azt gondolja magában fortyogva " a fene, most az egyzser jo helyen voltam jo idöben csak a sanyi leszedte elöttem a scrácot". és toporzékol egyet : 😂Ricsi56
Ennél is jobb ez egy fumble recovery és a srác annak örül h a lenn fekvő pajti megszerezte azt, a kép jobb felső sarkába belógó jóképű fiatalember pedig felfelé mutatva jelzi h "hurrá" 😀
De itt van nagyban is: http://www.budapestcowboys.com/content/wp-content/gallery/20110417_eagles/E_C2_2011_04_17_17_44_12_d90.jpgFarky

kitalálhatom ki hurrázik? 😀
több mint 13 éve
kutya23c 223
ha nem láttam, akkor az azért lehetett, mert mint írtam off line edző vagyok, így a def playek nem annyira érdekelnek, pláne akkor, amikor az off fal nincs a pályán és át kell beszélnünk a dolgokat.Steel66
Kick Off volt-spec team.
De nem is az a lényeg, hanem hogy ordít az ember a földön mindenki mentőt hív, és az eagels játékos meg két kézzel az ég felé ünnepelteti magát és örömködik a többiekkel.-nálunk és szerintem a legtöbb csapatnál a fejmosás és a zuhányzás lett volna a "jutalma".
Maga a szabálytalanság is vérlázító, de ez amit utánna csinál az visz mindent. De mindegy ti más felfogásban edzetek játszotok ennyi- ti dolgotok-.Nem kívánok egyik játékosotoknak sem hasonló sérülést. A megítéléseteket pedig ti fogjátok tudni alakítani a jövőben.
Sajnos ezt én nem tudom és nem is akarom objektíven nézni, mivel saját csapattárs és jóbarátnak vágta haza egy életre a karrierjét a "kolléga"-akiről gondolom, hogy lementi a videót hogy dicsekedhessen is vele, nézzétek el a szarkazmusom.

Mindenesetre sok sikert a bajnokságra, remélem a jövőben sehol sem lesz hasonló okból kifolyólag ilyen súlyos sérülés, vagy ha lesz is méltósággal tudja kezelni mind a két fél.
Részemről a témát befejeztem a videót meg mindenki tekintse oktató anyagnak: "Így nem szabad szerelni" jelzéssel.
Peace

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
haha, most aztán jól beégett a Cowboys! nem elég, hogy fumblet szereznek, még örülnek is neki
😂

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Nálunk nem szórólapozott semmi Immortals csapat 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
semmit. csak, ha mindenki minket támad, hogy milyen szabálytalanok vagyunk, meg mivel próbáljuk "motiválni" a játékosainkat, akkor nézzük meg a másik oldalt is...Steel66
nem akarok beleszolni, de nekem a képröl az jön le: gondolom a futo (fekszik a képen) leszedték, és a 90-es srácnak is ez volt a terve, de elkésett . Azt gondolja magában fortyogva " a fene, most az egyzser jo helyen voltam jo idöben csak a sanyi leszedte elöttem a scrácot". és toporzékol egyet : 😂Ricsi56
Ennél is jobb ez egy fumble recovery és a srác annak örül h a lenn fekvő pajti megszerezte azt, a kép jobb felső sarkába belógó jóképű fiatalember pedig felfelé mutatva jelzi h "hurrá" 😀
De itt van nagyban is: http://www.budapestcowboys.com/content/wp-content/gallery/20110417_eagles/E_C2_2011_04_17_17_44_12_d90.jpgFarky
Arról nem beszélve, hogy eléggé csalóka a kép, szerintem nem volt ennyire közel a C2 játékos.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
semmit. csak, ha mindenki minket támad, hogy milyen szabálytalanok vagyunk, meg mivel próbáljuk "motiválni" a játékosainkat, akkor nézzük meg a másik oldalt is...Steel66
nem akarok beleszolni, de nekem a képröl az jön le: gondolom a futo (fekszik a képen) leszedték, és a 90-es srácnak is ez volt a terve, de elkésett . Azt gondolja magában fortyogva " a fene, most az egyzser jo helyen voltam jo idöben csak a sanyi leszedte elöttem a scrácot". és toporzékol egyet : 😂Ricsi56
Ennél is jobb ez egy fumble recovery és a srác annak örül h a lenn fekvő pajti megszerezte azt, a kép jobb felső sarkába belógó jóképű fiatalember pedig felfelé mutatva jelzi h "hurrá" 😀
De itt van nagyban is: http://www.budapestcowboys.com/content/wp-content/gallery/20110417_eagles/E_C2_2011_04_17_17_44_12_d90.jpgFarky
Közel voltam.. még h a CSI butít? 😊 pff... 😀

Crushers #12
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nah kiváncsi vagyok ebből mit akarsz kihozni 😀Farky
semmit. csak, ha mindenki minket támad, hogy milyen szabálytalanok vagyunk, meg mivel próbáljuk "motiválni" a játékosainkat, akkor nézzük meg a másik oldalt is...Steel66
nem akarok beleszolni, de nekem a képröl az jön le: gondolom a futo (fekszik a képen) leszedték, és a 90-es srácnak is ez volt a terve, de elkésett . Azt gondolja magában fortyogva " a fene, most az egyzser jo helyen voltam jo idöben csak a sanyi leszedte elöttem a scrácot". és toporzékol egyet : 😂Ricsi56
Ennél is jobb ez egy fumble recovery és a srác annak örül h a lenn fekvő pajti megszerezte azt, a kép jobb felső sarkába belógó jóképű fiatalember pedig felfelé mutatva jelzi h "hurrá" 😀
De itt van nagyban is: http://www.budapestcowboys.com/content/wp-content/gallery/20110417_eagles/E_C2_2011_04_17_17_44_12_d90.jpg

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Annak, aki még mindig fúj az EAGLES játékosaira/edzőire/vezetőségére, ajánlom figyelmedbe, az oldalon látható első képet...

http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=18&langswitch_lang=hu&album=2&gallery=54&nggpage=7Steel66
Nah kiváncsi vagyok ebből mit akarsz kihozni 😀Farky
semmit. csak, ha mindenki minket támad, hogy milyen szabálytalanok vagyunk, meg mivel próbáljuk "motiválni" a játékosainkat, akkor nézzük meg a másik oldalt is...Steel66
nem akarok beleszolni, de nekem a képröl az jön le: gondolom a futot (fekszik a képen) leszedték, és a 90-es srácnak is ez volt a terve, de elkésett . Azt gondolja magában fortyogva " a fene, most az egyszer jo helyen voltam jo idöben csak a sanyi leszedte elöttem a scrácot". és toporzékol egyet : 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Annak, aki még mindig fúj az EAGLES játékosaira/edzőire/vezetőségére, ajánlom figyelmedbe, az oldalon látható első képet...

http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=18&langswitch_lang=hu&album=2&gallery=54&nggpage=7Steel66
Nah kiváncsi vagyok ebből mit akarsz kihozni 😀Farky
semmit. csak, ha mindenki minket támad, hogy milyen szabálytalanok vagyunk, meg mivel próbáljuk "motiválni" a játékosainkat, akkor nézzük meg a másik oldalt is...Steel66
És elmagyaráznád h mi a szabálytalan a képen?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Steel66 6
Annak, aki még mindig fúj az EAGLES játékosaira/edzőire/vezetőségére, ajánlom figyelmedbe, az oldalon látható első képet...

http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=18&langswitch_lang=hu&album=2&gallery=54&nggpage=7Steel66
Nah kiváncsi vagyok ebből mit akarsz kihozni 😀Farky
semmit. csak, ha mindenki minket támad, hogy milyen szabálytalanok vagyunk, meg mivel próbáljuk "motiválni" a játékosainkat, akkor nézzük meg a másik oldalt is...
több mint 13 éve
Steel66 6
Az megnyugtat, hogy a viedo-n látható "szerelésért" legalább sör nem járt.-csak pacsi megéljenzés.kutya23c
Nem tudom, hogy nálatok mi a megszokott, de mi megköszönjük a def. játékosainknak, ha megállítják az ellenfél off-ét...
Steel66
Nem is azzal van a baj. de pont ebben az esetben nem erről volt szó hanem egy szándékos indokolatlan durva szabálytalanságról, amit egy álló játékoson csinált a srác, amikor már állt a játék,de elég gáz ha ezt te edzőként nem láttad.kutya23c
ha nem láttam, akkor az azért lehetett, mert mint írtam off line edző vagyok, így a def playek nem annyira érdekelnek, pláne akkor, amikor az off fal nincs a pályán és át kell beszélnünk a dolgokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Így van.SzentiRebel_#18
És ez sajnos vérlázítóan ostoba dolog...deacon75
Ez azért van mert preferáljuk a nézőcsalogató játékot.cápa77
Annyira, hogy már a pont különbség sem számít? Értem én a 35 pontos szabálymódosítást,és azt is meg értem, hogy így könnyebben kijöhet az, hogy két csapatnak ugyanakkora pontkülönbség jön ki a végén, de hogy szimplán csak a kapott pontokat számoljuk, és nem számít, hogy mennyit vitt az adott csapat az egy baromság. Szeretném, ha valaki azok közül, aki ezt összebarmolta leírná, hogy ezt honnan kaparták elő, mert ilyen szerintem nincs más országban és semmilyen más sportban sem.
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Annak, aki még mindig fúj az EAGLES játékosaira/edzőire/vezetőségére, ajánlom figyelmedbe, az oldalon látható első képet...

http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=18&langswitch_lang=hu&album=2&gallery=54&nggpage=7Steel66
Egybol megvaltozott a velemenye mindenkinek: a magyar amerikai foci tarsadalom aldozatai, martirjai. Mindenkinek meg kene koszonni nekik amit eddig tettek a sportert es amit ezentul fognak!


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Annak, aki még mindig fúj az EAGLES játékosaira/edzőire/vezetőségére, ajánlom figyelmedbe, az oldalon látható első képet...

http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=18&langswitch_lang=hu&album=2&gallery=54&nggpage=7Steel66
hú, élménybeszámolót légyszi, úgy izgulok

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Annak, aki még mindig fúj az EAGLES játékosaira/edzőire/vezetőségére, ajánlom figyelmedbe, az oldalon látható első képet...

http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=18&langswitch_lang=hu&album=2&gallery=54&nggpage=7Steel66
Nah kiváncsi vagyok ebből mit akarsz kihozni 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
kutya23c 223
Szevasztok!

Steel vagyok az EAGLES off line edzője.
Az EAGLES többi edzője nevében is írok, mert nevetséges, amit itt kell olvasnom!


SOHA NEM HANGZOTT EL OLYAN SEM AZ EDZŐK, SEM A VEZETŐK SZÁJÁBÓL, HOGY SÉRÜLÉST KÉNE OKOZNI BÁRKINEK IS! Az, meg, hogy rekesz sör, meg tagdíj elengedés... HA-HA-HA!

...Steel66
Az megnyugtat, hogy a viedo-n látható "szerelésért" legalább sör nem járt.-csak pacsi megéljenzés.kutya23c
Nem tudom, hogy nálatok mi a megszokott, de mi megköszönjük a def. játékosainknak, ha megállítják az ellenfél off-ét...
Steel66
Nem is azzal van a baj. de pont ebben az esetben nem erről volt szó hanem egy szándékos indokolatlan durva szabálytalanságról, amit egy álló játékoson csinált a srác, amikor már állt a játék,de elég gáz ha ezt te edzőként nem láttad.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Steel66 6
Annak, aki még mindig fúj az EAGLES játékosaira/edzőire/vezetőségére, ajánlom figyelmedbe, az oldalon látható első képet...

http://www.budapestcowboys.com/content/?page_id=18&langswitch_lang=hu&album=2&gallery=54&nggpage=7
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mas is kapott szorolapot a varosban hogy csatlakozzon a 'Budapest Immortals amerikai futball csapathoz'?...zolika26
És a Budapest Coltssal mi a helyzet? Múltkor a sulinkban nagyon lelkesek voltak, de azóta semmi. 😀FViktor93
Azota megvaltoztattak a nevuket budapest immortalsra 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Mas is kapott szorolapot a varosban hogy csatlakozzon a 'Budapest Immortals amerikai futball csapathoz'?...zolika26
És a Budapest Coltssal mi a helyzet? Múltkor a sulinkban nagyon lelkesek voltak, de azóta semmi. 😀FViktor93
Jövőhéten megcsináljuk 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Steel66 6
Szevasztok!

Steel vagyok az EAGLES off line edzője.
Az EAGLES többi edzője nevében is írok, mert nevetséges, amit itt kell olvasnom!


SOHA NEM HANGZOTT EL OLYAN SEM AZ EDZŐK, SEM A VEZETŐK SZÁJÁBÓL, HOGY SÉRÜLÉST KÉNE OKOZNI BÁRKINEK IS! Az, meg, hogy rekesz sör, meg tagdíj elengedés... HA-HA-HA!

...Steel66
Az megnyugtat, hogy a viedo-n látható "szerelésért" legalább sör nem járt.-csak pacsi megéljenzés.kutya23c
Nem tudom, hogy nálatok mi a megszokott, de mi megköszönjük a def. játékosainknak, ha megállítják az ellenfél off-ét...
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Most tényleg? Ezek már mit akarnak? Olyan jó lehetőségek vannak abban a 4-5 értelmesebb pesti csapatban... 😕


több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mas is kapott szorolapot a varosban hogy csatlakozzon a 'Budapest Immortals amerikai futball csapathoz'?...zolika26
És a Budapest Coltssal mi a helyzet? Múltkor a sulinkban nagyon lelkesek voltak, de azóta semmi. 😀
több mint 13 éve
Steel66 6
Csak egy kérdés, nem ehhez a témához. Te játszol is 66-os mezben az Eaglesben? Vagy "csak" edzősködsz?
Puszta kiváncsiság..

Szevasztok!

Steel vagyok az EAGLES off line edzője.
Az EAGLES többi edzője nevében is írok, mert nevetséges, amit itt kell olvasnom!


SOHA NEM HANGZOTT EL OLYAN SEM AZ EDZŐK, SEM A VEZETŐK SZÁJÁBÓL, HOGY SÉRÜLÉST KÉNE OKOZNI BÁRKINEK IS! Az, meg, hogy rekesz sör, meg tagdíj elengedés... HA-HA-HA!

HOL ÉLTEK EMBEREK?!

És nem szeretném azt sem, hogy a TITÁNOK volt EDZŐINEK tituláljon minket bárki is, mert ez sem igaz, járékosok voltunk még ott. Én személy szerint két és fél éve hagytam ott azt a csapatot és 2010 szeptemberétől csatlakoztam az EAGLES edzőihez.

És, akinek ez nem elég, vagy személyesen akarja hallani a számból, esetleg problémája van bármivel, amit leírtam, az megtalál az edzéseken (szerdán 19.30-tól, vasárnap meg 17.00-tól az EAGLES edzőpályályán, Könyves Kálmán körút 28.)

SteelSteel66
Kalo
Mivel foglalt volt a 66-os szám, így én 68-ban játszom (de csak akkor, ha szükséges, ugyanis én már eleget voltam pályán...).
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
komoly...

mármint ez az Immortals téma...