Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
kisember 63
Az, hogy egy csapatnak szezon végére mondjuk nem lesz miből utaznia/meccset rendeznie, kevésbé nyomós érv, mint az, hogy kvázi nem is akar valaki pályát találni? Elképesztő.
Tudom, az igazság odaát van. Valószínűleg az egyenlő mércével együtt.Bluemountain
Egy precedens eset után mindenki kérheti bármikor hasonló okra hivatkozva az idegenbeli meccse törlését, és mivel nem lehet megmondani/szabályozni, hogy mi számít jelentős buszköltségnek valakinél, ebből simán lehetne rendszer. Sőt lenne is, emlékezz a tavalyi Debrecen-Wolves esetre, de páran biztos lemondanának egy nyíregyházi, vagy ki tudja milyen partit, ha egyszer lehet.

Sőt, lehetnének csapatok, akiknek e miatt egyetlen hazai meccsük se lenne a szezonban, mert ha lehet, akkor mindenkinek, mindig lehet. Korlátozzuk 1-re a lehetőséget? Oké, akkor mindenki mondja le pl. a Tigers (csak azért ők a példa, mert nagyjából mindentől messze vannak és jobbak a legtöbbeknél) elleni idegenbeli meccsét, sőt a többiek mondják le a hazai meccsüket is ellenük, a rendezés is pénzbe kerül nemde? Mindenki csak 1 meccset dobott a levesbe, szabály betartva, nekik meg annyi a szezonnak.

Mond nyugodtan hol hibádzik az érvelésem. Ja hogy különengedély, meg egyedi elbírálás? Ha egyszer kap valaki, mindenki akarja utána, ráadásul joggal, erre is vannak példák.

Kötekedni lehet, gondolkodni sem tilos.Kori
Ezek szerint a Wolverines, és a Soldiers, csak el lett halasztva? Mert az, hogy nincs időpont, nem igaz, mert a Titános határozat tegnapi keltezésű, ha viszont van, akkor le kéne játszani (nem szabadott volna elfogadni a mérkőzés lemondását).
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Én alapvetően jóhiszemű (sokszor naiv) gyerek vagyok, ha a szabálytalanságot elkövető srác, azt mondja, hogy csak azért örült olyan nagyon mert talált egy négylevelű lóherét a földön, akkor én elhiszem neki, bár kicsit kétkedve.
A szabálytalanság ténye vitathatatlan és bírói oldalról nem is kértünk semmit számon, az a 10 yard nem forrasztottam volna össze TH darabokra tört lábát. Igazából aki eddig nem értette azt lássa, hogy a szabálytalanság elkövetése után a srác lenéz meglátja, hogy a bokája kifordulva van (igen 20 méterről tisztán látszott, hogy a lába teljesen természetellenesen áll), ezek után megfordul mindkét kezét a magasba emeli és győzedelmesen visszafut. Ez elfogadhatatlan sportolói (sőt emberi) magatartás.
Példaként, amikor az egyik mérkőzésen az egyik LBnk egy kemény ütközés után úgy vitte földre (szabályos keretek között!) az ellenfelét, hogy az RB megsérült ő volt az első aki integetett, hogy hordágyat gyorsan és amíg oda ért az orvosi segítség ott volt mellette. És senki nem ünnepelte a sérülést.
Még egy idekapcsolódó dolog. Nem tudom ki hogy van evvel, de aki eddig esetleg nem tudta mi nem ebből élünk (tudtommal egyik játékos sem Magyarországon), így mindannyiunknak van polgári foglalkozása. Nem akarok sokat elárulni a sérülést szenvedő TH-ról, de igen komoly összegtől esett el avval, hogy ott és így megsérült. Félre értés ne essék, ő is én is és mindenki tisztában van avval, hogy ha vasárnap pályára lépünk lehet hétfőtől táppénz lesz. Ez egy ilyen sport. De ezt alattomossággal nem kell fokozni. Harag nincs, csalódottság van.
Ennek ellenére, illetve evvel együtt mindenkinek jó, hangulatos mérkőzést, kemény szereléseket, kőkemény blokkokat és sérülés mentes szezont kívánok.

Enthroner #85
több mint 13 éve
kisember 63
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110511-2011-015%20VB%20hatarozat.pdf

Ez egy elég érdekes lépés a Titans részéről, elrakatni a meccset arról a napról amikor a Gorillaz az Interliga második helyezettjével játszik. És az, hogy már Budapesten sincs pálya. 😀Zebrafan
És még mindig találtak új időpontot 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.mafsz.org/mafsz/media/4/20110511-2011-015%20VB%20hatarozat.pdf

Ez egy elég érdekes lépés a Titans részéről, elrakatni a meccset arról a napról amikor a Gorillaz az Interliga második helyezettjével játszik. És az, hogy már Budapesten sincs pálya. 😀
több mint 13 éve
arcsike 100
sajnálom hogy csak ennyit rakot fel az aki felrakta ezt a pár másodperces kis videót , de az eagles letérdelt ahogy szokás . és ha le tudod lassitani a felvételt akkor láthatnád a fehérnadrágos kit lök el , és hogy az fel is áll . érdekes nekem is voltak komoly sérüléseim és nem voltak azok ennyire felfújva .horatio
Örülök, hogy felépültél és játszol max respekt.
Részemről a téma off- a Lovagnak írtam PM-et. Ja és igen helyesbítés nem a fehér nadrágos uriember okozta a sérülést hanem a jobbról keresztező srác- bár számomra az is latehit-. De lépjünk túl a dolgon. Az anyag oktatási célra használható.kutya23c
Tegyük tisztába a dolgokat!! A videó alapján 1db szabálytalanság látható, az pedig egy block in the back vagy unnecessary roughness-ként büntethető a sípszó pillanatában.
A visszahordó srác sérült meg nem? Ketten viszik le a földre és közben próbál oldalvonal felé eljutni, ekkkor sérül meg.

valamit nem jól látok??BillsFan
a helyzet az, h nem az a lényeges, bármilyen szomorú is, h h sérült meg az illető, hanem amit a fehérgatyás eagles játékos csinál! kioszt egy hatalmas block in the back-et, ráadásul későn! lenéz, látja, h mi történt a fehérvárival, majd ezután elkezdi ünnepeltetni magát és ünnepelni... ez az ami teljsen elfogadhatatlan!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
A legkomolyabb, hogy nem tudom, hol lehet hivatalos tabellát találni, mert a sportmedia-s több helyen el van rontva (pl.: sztem a v.kiírás szerint a Gorillaz az első) Úgyhogy alapszakasz végén versenykiírás értelmezési ülést is tarthatna majd a mafsz.Tred
Ahogy egy nagy ember (~Churchill) mondta: csak annak a tabellának hiszek, amit én hamisítottam. Csináltam egy táblázatot. https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AvB_jDgDsuZQdFUxMFpseHVMTE9sVGt2Zm5VaDRHTUE&hl=en&authkey=COihno0N
Az IRL pontokat tartalmazza, a max.35 korrekció pirosas színnel van jelölve, azokat kell levonni.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sajnálom hogy csak ennyit rakot fel az aki felrakta ezt a pár másodperces kis videót , de az eagles letérdelt ahogy szokás . és ha le tudod lassitani a felvételt akkor láthatnád a fehérnadrágos kit lök el , és hogy az fel is áll . érdekes nekem is voltak komoly sérüléseim és nem voltak azok ennyire felfújva .horatio
Örülök, hogy felépültél és játszol max respekt.
Részemről a téma off- a Lovagnak írtam PM-et. Ja és igen helyesbítés nem a fehér nadrágos uriember okozta a sérülést hanem a jobbról keresztező srác- bár számomra az is latehit-. De lépjünk túl a dolgon. Az anyag oktatási célra használható.kutya23c
Tegyük tisztába a dolgokat!! A videó alapján 1db szabálytalanság látható, az pedig egy block in the back vagy unnecessary roughness-ként büntethető a sípszó pillanatában.
A visszahordó srác sérült meg nem? Ketten viszik le a földre és közben próbál oldalvonal felé eljutni, ekkkor sérül meg.

valamit nem jól látok??BillsFan
Nem a visszahordó sérült meg, ugyanis mi rúgtunk. A visszahordót már levitték a földre, és akkor kapta meg az ütést a lesérült játékosunk. (22-es számmal, bár a felvételen nehezen kivehető a száma)
több mint 13 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 165 — Bills & Dawgs fan
Igen, ő az.Enthroners97
sajnálom hogy csak ennyit rakot fel az aki felrakta ezt a pár másodperces kis videót , de az eagles letérdelt ahogy szokás . és ha le tudod lassitani a felvételt akkor láthatnád a fehérnadrágos kit lök el , és hogy az fel is áll . érdekes nekem is voltak komoly sérüléseim és nem voltak azok ennyire felfújva .horatio
Örülök, hogy felépültél és játszol max respekt.
Részemről a téma off- a Lovagnak írtam PM-et. Ja és igen helyesbítés nem a fehér nadrágos uriember okozta a sérülést hanem a jobbról keresztező srác- bár számomra az is latehit-. De lépjünk túl a dolgon. Az anyag oktatási célra használható.kutya23c
Tegyük tisztába a dolgokat!! A videó alapján 1db szabálytalanság látható, az pedig egy block in the back vagy unnecessary roughness-ként büntethető a sípszó pillanatában.
A visszahordó srác sérült meg nem? Ketten viszik le a földre és közben próbál oldalvonal felé eljutni, ekkkor sérül meg.

valamit nem jól látok??



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nem azért mondom, de az elmaradó meccs racionális döntés egy papírforma nagy zakó elkerülésére.
Ugye a 0-20 csak 20 kapott pont, ha lejátszák, akkor meg -35. 15 ponttal beljebb vannak. A Div1-ben esetleg 3-4 csapat is állhat a végén 3-3-mal. Ott a PO múlhat rajta!
És az is abszurd lenne, hogy ha valaki szív mondjuk 0-42-re, akkor ezután egy vitt TD+extrával saját magát sorolta 7 ponttal hátrébb. :/ Remélem, úgy kell értelmezni a kiírást, hogy a max.35-öt a 2. pontnál nem, csak a 3. pont esetén kell alkalmazni (ezért is van megemlítve a 3. pontban). Akkor nincs ez az anomália.

Ehhez képest, hogy ki az alapszakaszi első, tök lényegtelen (Gor. vagy Reb.).Atari
A meccslemondás nem feltétlenül jó biznisz, mert tudtommal 100 rongyba is kerülhet, de végülis ha 15 ponttal leosztod az 6666 JMF pontonként (ilyen bérezéssel asszem szívesen játszana pár játékos a ligában, ha profi liga lenne 😀),
DE nem hinném, hogy a nagy zakótól való félelem lenne az oka...

A 35 pont feletti különbségű pontszám nem lesz jóváírva a hivatalos tabellán. Például nekünk volt idén 61-0-ra nyert meccsünk, és ha az ellenfél vitt volna 1 TD-t, akkor a 42-7 lett volna jóváírva (35-0 helyett), és ezzel a TD-vel, mind2 játszó fél csak rosszul járt volna, hiszen csak a kapott pontok számát növelték volna mindkét oldalon.

A legkomolyabb, hogy nem tudom, hol lehet hivatalos tabellát találni, mert a sportmedia-s több helyen el van rontva (pl.: sztem a v.kiírás szerint a Gorillaz az első) Úgyhogy alapszakasz végén versenykiírás értelmezési ülést is tarthatna majd a mafsz.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ennél is jobb ez egy fumble recovery és a srác annak örül h a lenn fekvő pajti megszerezte azt, a kép jobb felső sarkába belógó jóképű fiatalember pedig felfelé mutatva jelzi h "hurrá" 😀
De itt van nagyban is: http://www.budapestcowboys.com/content/wp-content/gallery/20110417_eagles/E_C2_2011_04_17_17_44_12_d90.jpgFarky
közben az Eagles 34ese már nagyban gyúrja a falember(?) combját, hogy minél frissebben mehessen fel a következő drive-ban 😊 ez inkább dícséretes 😊

több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Igen, ő az.Enthroners97
sajnálom hogy csak ennyit rakot fel az aki felrakta ezt a pár másodperces kis videót , de az eagles letérdelt ahogy szokás . és ha le tudod lassitani a felvételt akkor láthatnád a fehérnadrágos kit lök el , és hogy az fel is áll . érdekes nekem is voltak komoly sérüléseim és nem voltak azok ennyire felfújva .horatio
Örülök, hogy felépültél és játszol max respekt.
Részemről a téma off- a Lovagnak írtam PM-et. Ja és igen helyesbítés nem a fehér nadrágos uriember okozta a sérülést hanem a jobbról keresztező srác- bár számomra az is latehit-. De lépjünk túl a dolgon. Az anyag oktatási célra használható.kutya23c
csak megint olyan embereket vettél alaptalanul, méltatlanul a szádra akiknek csak jelenthetsz,ÉS ITT MÉG NAGYON SOKAN a magyar amerikai football berkein belül.
4 emberről beszélsz
Gellért,Stefán,Steel, annó még Imi.

engem zavar.

DE AZ ÁLSZENTSÉG ÉS KÉPMUTATÁS MÉGIKÁBB.

nekem ez a véleményem

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt:
1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége
2. azonos, vagy hiányzó egymás elleni összesített pontkülönbség esetén, a bajnoki mérkőzések kapott pontjainak különbsége (kevesebb kapott pont)
3. azonos kapott pontszám esetén a bajnoki táblázatban jóváírt és figyelembe vett több szerzett pont
4. azonos szerzett pont esetén a több szerzett touchdown a bajnokság egészére vetítve
5. azonos szerzett touchdown esetén pénzfeldobás”
Zebrafan
Nem azért mondom, de az elmaradó meccs racionális döntés egy papírforma nagy zakó elkerülésére.
Ugye a 0-20 csak 20 kapott pont, ha lejátszák, akkor meg -35. 15 ponttal beljebb vannak. A Div1-ben esetleg 3-4 csapat is állhat a végén 3-3-mal. Ott a PO múlhat rajta!
És az is abszurd lenne, hogy ha valaki szív mondjuk 0-42-re, akkor ezután egy vitt TD+extrával saját magát sorolta 7 ponttal hátrébb. :/ Remélem, úgy kell értelmezni a kiírást, hogy a max.35-öt a 2. pontnál nem, csak a 3. pont esetén kell alkalmazni (ezért is van megemlítve a 3. pontban). Akkor nincs ez az anomália.

Ehhez képest, hogy ki az alapszakaszi első, tök lényegtelen (Gor. vagy Reb.).

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
stitch90 256
stitch90* : jó meccs lesz nagyon várom remélem nem lesz olyan egyoldalú mint annó 2-3 éve 😊 😀szampi#33
Sajnos én még nem játszok(csak terjesztettem ). Remélem izgalmas, de fölényes győzelem lesz a javunkra. 😊

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
érdekes nekem is voltak komoly sérüléseim és nem voltak azok ennyire felfújva .horatio
Komoly sérülés <<<<<<<<< Karriert véget vető sérülés.
több mint 13 éve
kutya23c 223
TH?Harminch37
Igen, ő az.Enthroners97
sajnálom hogy csak ennyit rakot fel az aki felrakta ezt a pár másodperces kis videót , de az eagles letérdelt ahogy szokás . és ha le tudod lassitani a felvételt akkor láthatnád a fehérnadrágos kit lök el , és hogy az fel is áll . érdekes nekem is voltak komoly sérüléseim és nem voltak azok ennyire felfújva .horatio
Örülök, hogy felépültél és játszol max respekt.
Részemről a téma off- a Lovagnak írtam PM-et. Ja és igen helyesbítés nem a fehér nadrágos uriember okozta a sérülést hanem a jobbról keresztező srác- bár számomra az is latehit-. De lépjünk túl a dolgon. Az anyag oktatási célra használható.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ez már 2009ben is nagy port kavart, amikor is ellenünk néhány játékos a sérülés okozásra próbált rámenni.
Itt a cikk és az akkori hozzászólások:
http://www.kickoff.hu/index.php?hirhsz=1683&lap=1


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jövő pénteken MAFSZ konferencia. Ott mindent meg lehet majd dumálni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!kutya23c
TH?Harminch37
Igen, ő az.Enthroners97
sajnálom hogy csak ennyit rakot fel az aki felrakta ezt a pár másodperces kis videót , de az eagles letérdelt ahogy szokás . és ha le tudod lassitani a felvételt akkor láthatnád a fehérnadrágos kit lök el , és hogy az fel is áll . érdekes nekem is voltak komoly sérüléseim és nem voltak azok ennyire felfújva .
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazad lehet Szampi, éljen a kollektív büntetés elve, bűnhődjön az O is, végül is ugyanolyan mez volt rajtuk! De akkor már ne álljunk meg, amelyik szülőnek, családtagnak, barátnak van Cowboys pólója, az is álljon bele egy laza Lombardiba otthon 😀



És természetesen bűnhődjön az is,aki ezt megörökítette 😊 Király Etelka és Váradi Barni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez a tavalyi kiírás.

„Győzelemért 1 pont, vereségért 0 pont jár. Döntetlen nincs. Azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt:

1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége
2. azonos egymás elleni összesített pontkülönbség esetén, a bajnoki mérkőzések szerzett – kapott pontjainak különbsége
3. azonos pontkülönbség esetén a több szerzett pont
4. azonos szerzett pont esetén a több szerzett touchdown a bajnokság egészére vetítve
5. azonos szerzett touchdown esetén pénzfeldobás”


Ez pedig az idei, itt szerintem kifelejtettek egy sort, mert így nem sok értelme van.

„Győzelemért 1 pont, vereségért 0 pont jár. Amennyiben a rendes játékidőben nem hirdethető ki a mérkőzés győztese, úgy az érvényes MAFSZ Játékszabály alapján hosszabbítást kell elrendelni addig, amíg a mérkőzésen a szabályban leírtak szerint a győztes nem állapítható meg.
Azonos pontszám esetén az alábbi sorrend dönt:


1. azonos pontok száma esetén, az egymás elleni mérkőzések szerzett – kapott pontjainak összesített különbsége
2. azonos, vagy hiányzó egymás elleni összesített pontkülönbség esetén, a bajnoki mérkőzések kapott pontjainak különbsége (kevesebb kapott pont)
3. azonos kapott pontszám esetén a bajnoki táblázatban jóváírt és figyelembe vett több szerzett pont
4. azonos szerzett pont esetén a több szerzett touchdown a bajnokság egészére vetítve
5. azonos szerzett touchdown esetén pénzfeldobás”
több mint 13 éve
mikie 39
Na végre, itt a bizonyíték, amire rég vártam! Tudtam én, hogy a védőink ilyen alattomosak, és képesek annak örülni, hogy az ellenfél elejti a labdát... Pfuj, hát (sport)ember az ilyen?!

Köszönjük kedves Sporttárs, aki felfedte ezt az égbekiáltó gusztustalanságot!
Igérem a mai edzésen megbüntetünk minden játékost, aki részt vett ebben a csúfos tettben: aki szerezte a fumble-t, aki örült neki, és azokat is, akik a pályán voltak, és nem tettek ellene! Sőt, lehet, hogy a hangfelvételek alapján a nézőknek is utánamegyünk, biztos volt olyan, aki tapsolt, amikor kiderült, hogy a miénk a labda!

haha, most aztán jól beégett a Cowboys! nem elég, hogy fumblet szereznek, még örülnek is neki
😂Szobi22
Kalo
talán még az offense is futhatna büntetőköröketszampi#33
Apropó, büntetőkör.... Nem kellene már elindulnod a juniorok edzésére? 😊
több mint 13 éve
Kalo 137
Igazad lehet Szampi, éljen a kollektív büntetés elve, bűnhődjön az O is, végül is ugyanolyan mez volt rajtuk! De akkor már ne álljunk meg, amelyik szülőnek, családtagnak, barátnak van Cowboys pólója, az is álljon bele egy laza Lombardiba otthon 😀

Na végre, itt a bizonyíték, amire rég vártam! Tudtam én, hogy a védőink ilyen alattomosak, és képesek annak örülni, hogy az ellenfél elejti a labdát... Pfuj, hát (sport)ember az ilyen?!

Köszönjük kedves Sporttárs, aki felfedte ezt az égbekiáltó gusztustalanságot!
Igérem a mai edzésen megbüntetünk minden játékost, aki részt vett ebben a csúfos tettben: aki szerezte a fumble-t, aki örült neki, és azokat is, akik a pályán voltak, és nem tettek ellene! Sőt, lehet, hogy a hangfelvételek alapján a nézőknek is utánamegyünk, biztos volt olyan, aki tapsolt, amikor kiderült, hogy a miénk a labda!

haha, most aztán jól beégett a Cowboys! nem elég, hogy fumblet szereznek, még örülnek is neki
😂Szobi22
Kalo
talán még az offense is futhatna büntetőköröketszampi#33
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Na végre, itt a bizonyíték, amire rég vártam! Tudtam én, hogy a védőink ilyen alattomosak, és képesek annak örülni, hogy az ellenfél elejti a labdát... Pfuj, hát (sport)ember az ilyen?!

Köszönjük kedves Sporttárs, aki felfedte ezt az égbekiáltó gusztustalanságot!
Igérem a mai edzésen megbüntetünk minden játékost, aki részt vett ebben a csúfos tettben: aki szerezte a fumble-t, aki örült neki, és azokat is, akik a pályán voltak, és nem tettek ellene! Sőt, lehet, hogy a hangfelvételek alapján a nézőknek is utánamegyünk, biztos volt olyan, aki tapsolt, amikor kiderült, hogy a miénk a labda!

haha, most aztán jól beégett a Cowboys! nem elég, hogy fumblet szereznek, még örülnek is neki
😂Szobi22
Kalo
talán még az offense is futhatna büntetőköröket

több mint 13 éve
Kalo 137
Na végre, itt a bizonyíték, amire rég vártam! Tudtam én, hogy a védőink ilyen alattomosak, és képesek annak örülni, hogy az ellenfél elejti a labdát... Pfuj, hát (sport)ember az ilyen?!

Köszönjük kedves Sporttárs, aki felfedte ezt az égbekiáltó gusztustalanságot!
Igérem a mai edzésen megbüntetünk minden játékost, aki részt vett ebben a csúfos tettben: aki szerezte a fumble-t, aki örült neki, és azokat is, akik a pályán voltak, és nem tettek ellene! Sőt, lehet, hogy a hangfelvételek alapján a nézőknek is utánamegyünk, biztos volt olyan, aki tapsolt, amikor kiderült, hogy a miénk a labda!

haha, most aztán jól beégett a Cowboys! nem elég, hogy fumblet szereznek, még örülnek is neki
😂Szobi22
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Szampi kérlek szedjél le néhány intet majd jó? 😀Kopasz98
Na Kopasz hát te is ezen a fórumon zúzol??😀 Hello Kitty-ből le kellet volna hogy essen 😀
Tudod én mindent megteszek csak már "Revis Island" van nem merik felém dobni 😀 😀 😀