Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem ennek igazából nincs nagy jelentősége, mert minden csapat arra megy, hogy minél több pontot csináljon és minél kevesebbet kapjon, nem nagyon tudsz szelektálni, hogy most inkább kevesebb pontot szerzek csak ne kapjak, mert jó esetben van egy def és van egy off, akik között sok átfedés nincs (mondom jó esetben)

Én úgy gondolom, hogy nem ez a legnagyobb probléma, hanem az amit én már tavaly is elkezdtem mondani, hogy nem lesz jó vége, hogy egy edző két helyen is edző.
Erre ugye az volt a válasz, hogy a Bruce az biztos irigykedik. Erre itt van hogy baj lett belőle és most mindenki fel van háborodva, akkor meg én voltam a szar ember, meg az irigy. Aztán tessék, most már lehet lázadni, akkor még lett volna változtatni, csak ugye nem bántott senkit, így nem is érdekelt senkit. Egy évet el kellett erre baszni, hogy észre vegye mindenki. Nekem csupán ez a bajom az egésszel!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mas is kapott szorolapot a varosban hogy csatlakozzon a 'Budapest Immortals amerikai futball csapathoz'?...zolika26
Vááááááááááááááááááááááá.

Már megint melyiknek nem adtak játéklehetőséget edzés nélkül, hogy megint alakul egy csapat Pesten?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Mas is kapott szorolapot a varosban hogy csatlakozzon a 'Budapest Immortals amerikai futball csapathoz'?...


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Lenne egy kérdés. Ha A és B csapat nem találkozik egymással az alapszakaszban, és A csapat 37-2-re megveri ugyanazt a 6 csapatot, akiket B csapat csak 2-0-ra, akkor a tabellán B csapat az első?Zebrafan
Így van.SzentiRebel_#18
És ez sajnos vérlázítóan ostoba dolog...deacon75
Ez azért van mert preferáljuk a nézőcsalogató játékot.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy kérdés. Ha A és B csapat nem találkozik egymással az alapszakaszban, és A csapat 37-2-re megveri ugyanazt a 6 csapatot, akiket B csapat csak 2-0-ra, akkor a tabellán B csapat az első?Zebrafan
Így van.SzentiRebel_#18
És ez sajnos vérlázítóan ostoba dolog...
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Lenne egy kérdés. Ha A és B csapat nem találkozik egymással az alapszakaszban, és A csapat 37-2-re megveri ugyanazt a 6 csapatot, akiket B csapat csak 2-0-ra, akkor a tabellán B csapat az első?Zebrafan
Így van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy kérdés. Ha A és B csapat nem találkozik egymással az alapszakaszban, és A csapat 37-2-re megveri ugyanazt a 6 csapatot, akiket B csapat csak 2-0-ra, akkor a tabellán B csapat az első?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hajrá Szolnok, remélem remélem nem csak lemondtátok, de meg is támadjátok a halasztási kérelmet a szövetségnél. Ha kizárnák a Gorillazt, akkor 3 in 1 csapatból már csak 2 in 1 lenne, egyszerűbb lenne Kori élete is :cool:
Tegyétek meg Koriért!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Ebben az országban megszokhattuk, hogy csak a pofátlanok és a gerinctelenek tudnak érvényesülni.Johnny_X
Ezt szeretném magamra venni és megsértődve befejezni a fórumozást. 😊
Ha meg mégsem akkor még hallotok felőlem. 😊
Vagy írok.
Vagy mégis megsértődök.
Vagy a f...om tudja, de ti mind rábasztok az má biztos. 😊
A nagy és erős Cápa, nagy és erős csapatának kell idén megnyernie mindent.
Ezért úgy döntöttem (a többiek a csapatnál meg le vannak ...), hogy minden érdeklődő csapatnak kölcsönadjuk a játékosainkat és a pályánkat, hogy ilyen módon is bebiztosítsuk a tutkeráj bajnoki címeket. 😊
Mindegy ki nyer, ha minden csapatban csak egy játékosunk is van az a mi címünk is, és mindenkinek jár az érem. Ez a tuti. 😊


több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
""Szerintem sem fair és értelmetlen is, mi is játszani szeretünk, másokkal ellentétben. Nyilván nem lehetett az elején azzal számolni, hogy egyeseknek majd derogál lejátszani mérkőzéseket. Ebből is látszik, hogy itt elsősorban azokkal a csapatokkal basznak ki a bátran menekülő katonák, akik ott lesznek a playoffban""

A bátran menekülő katonáknak nem derogál a játék, szeretnek játszani mindenkivel, akár 17-is mint tavaly.
Azt meg ,hogy ki kivel baszik ki talán hagyjuk.lineman
Ha jól értem a dolgot, akkor a gorillaz kiharcolta, hogy más időpontban legyen megrendezve a meccs, és ezt az új időpontot mondta le a Soldiers?Johnny_X
IgenSzentiRebel_#18
Elsősorban gratulálok a szövetségnek. Másodsorban gusztustalan.

Együttérzek a Soldiers-szel.
Ebben az országban megszokhattuk, hogy csak a pofátlanok és a gerinctelenek tudnak érvényesülni.

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
""Szerintem sem fair és értelmetlen is, mi is játszani szeretünk, másokkal ellentétben. Nyilván nem lehetett az elején azzal számolni, hogy egyeseknek majd derogál lejátszani mérkőzéseket. Ebből is látszik, hogy itt elsősorban azokkal a csapatokkal basznak ki a bátran menekülő katonák, akik ott lesznek a playoffban""

A bátran menekülő katonáknak nem derogál a játék, szeretnek játszani mindenkivel, akár 17-is mint tavaly.
Azt meg ,hogy ki kivel baszik ki talán hagyjuk.lineman
Ha jól értem a dolgot, akkor a gorillaz kiharcolta, hogy más időpontban legyen megrendezve a meccs, és ezt az új időpontot mondta le a Soldiers?Johnny_X
Igen

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Szampi kérlek szedjél le néhány intet majd jó? 😀Kopasz98
de ne tőlem 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
kutya23c 223
Szevasztok!

Steel vagyok az EAGLES off line edzője.
Az EAGLES többi edzője nevében is írok, mert nevetséges, amit itt kell olvasnom!


SOHA NEM HANGZOTT EL OLYAN SEM AZ EDZŐK, SEM A VEZETŐK SZÁJÁBÓL, HOGY SÉRÜLÉST KÉNE OKOZNI BÁRKINEK IS! Az, meg, hogy rekesz sör, meg tagdíj elengedés... HA-HA-HA!

...Steel66
Az megnyugtat, hogy a viedo-n látható "szerelésért" legalább sör nem járt.-csak pacsi megéljenzés.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
""Szerintem sem fair és értelmetlen is, mi is játszani szeretünk, másokkal ellentétben. Nyilván nem lehetett az elején azzal számolni, hogy egyeseknek majd derogál lejátszani mérkőzéseket. Ebből is látszik, hogy itt elsősorban azokkal a csapatokkal basznak ki a bátran menekülő katonák, akik ott lesznek a playoffban""

A bátran menekülő katonáknak nem derogál a játék, szeretnek játszani mindenkivel, akár 17-is mint tavaly.
Azt meg ,hogy ki kivel baszik ki talán hagyjuk.lineman
Ha jól értem a dolgot, akkor a gorillaz kiharcolta, hogy más időpontban legyen megrendezve a meccs, és ezt az új időpontot mondta le a Soldiers?

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
Kopasz98 93
Szampi kérlek szedjél le néhány intet majd jó? 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
""Szerintem sem fair és értelmetlen is, mi is játszani szeretünk, másokkal ellentétben. Nyilván nem lehetett az elején azzal számolni, hogy egyeseknek majd derogál lejátszani mérkőzéseket. Ebből is látszik, hogy itt elsősorban azokkal a csapatokkal basznak ki a bátran menekülő katonák, akik ott lesznek a playoffban""

A bátran menekülő katonáknak nem derogál a játék, szeretnek játszani mindenkivel, akár 17-is mint tavaly.
Azt meg ,hogy ki kivel baszik ki talán hagyjuk.
több mint 13 éve
Kalo 137
Csak egy kérdés, nem ehhez a témához. Te játszol is 66-os mezben az Eaglesben? Vagy "csak" edzősködsz?
Puszta kiváncsiság..

Szevasztok!

Steel vagyok az EAGLES off line edzője.
Az EAGLES többi edzője nevében is írok, mert nevetséges, amit itt kell olvasnom!


SOHA NEM HANGZOTT EL OLYAN SEM AZ EDZŐK, SEM A VEZETŐK SZÁJÁBÓL, HOGY SÉRÜLÉST KÉNE OKOZNI BÁRKINEK IS! Az, meg, hogy rekesz sör, meg tagdíj elengedés... HA-HA-HA!

HOL ÉLTEK EMBEREK?!

És nem szeretném azt sem, hogy a TITÁNOK volt EDZŐINEK tituláljon minket bárki is, mert ez sem igaz, járékosok voltunk még ott. Én személy szerint két és fél éve hagytam ott azt a csapatot és 2010 szeptemberétől csatlakoztam az EAGLES edzőihez.

És, akinek ez nem elég, vagy személyesen akarja hallani a számból, esetleg problémája van bármivel, amit leírtam, az megtalál az edzéseken (szerdán 19.30-tól, vasárnap meg 17.00-tól az EAGLES edzőpályályán, Könyves Kálmán körút 28.)

SteelSteel66
több mint 13 éve
Steel66 6
Szevasztok!

Steel vagyok az EAGLES off line edzője.
Az EAGLES többi edzője nevében is írok, mert nevetséges, amit itt kell olvasnom!


SOHA NEM HANGZOTT EL OLYAN SEM AZ EDZŐK, SEM A VEZETŐK SZÁJÁBÓL, HOGY SÉRÜLÉST KÉNE OKOZNI BÁRKINEK IS! Az, meg, hogy rekesz sör, meg tagdíj elengedés... HA-HA-HA!

HOL ÉLTEK EMBEREK?!

És nem szeretném azt sem, hogy a TITÁNOK volt EDZŐINEK tituláljon minket bárki is, mert ez sem igaz, járékosok voltunk még ott. Én személy szerint két és fél éve hagytam ott azt a csapatot és 2010 szeptemberétől csatlakoztam az EAGLES edzőihez.

És, akinek ez nem elég, vagy személyesen akarja hallani a számból, esetleg problémája van bármivel, amit leírtam, az megtalál az edzéseken (szerdán 19.30-tól, vasárnap meg 17.00-tól az EAGLES edzőpályályán, Könyves Kálmán körút 28.)

Steel
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
stitch90* : jó meccs lesz nagyon várom remélem nem lesz olyan egyoldalú mint annó 2-3 éve 😊 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Böngésszétek a határozatokat, van bőven hasonló ügy, hadd ne mesélgessem melyik halasztás hátterében mi húzódik, az sem lenne fair.Kori
ez kit minősít?
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Most miért duzzogsz, beszélgetünk csak, és ütköznek a vélemények.
...a kevesebb kapott pont befolyásolja, főleg, hogy valaki játszik a 4 leggyengébb csapattal a másik 2 elhalasztásra került és a másik oldalon végigjátssza mind a 6 meccsét a csapat és vannak csapatok az elitből is. Hihetetlen! A pontkülönbségnek kéne döntenie...SzentiRebel_#18
Ez valóban nagyon nem fair és értelmetlen is teljesen.
Idén azért van limitálva a 35 jóváírott vitt pont, hogy a cserék is játszanak stb...legalábbis ez volt az egyik fő indok.
Így a defenseben nem fognak játszani a cserék.deacon75
Szerintem sem fair és értelmetlen is, mi is játszani szeretünk, másokkal ellentétben. Nyilván nem lehetett az elején azzal számolni, hogy egyeseknek majd derogál lejátszani mérkőzéseket. Ebből is látszik, hogy itt elsősorban azokkal a csapatokkal basznak ki a bátran menekülő katonák, akik ott lesznek a playoffban, illetve megnéznének egy amúgy várhatóan jó mérkőzést. Csak utána velünk, akik szeretünk játszani, mert így is játszunk eleget. Egy kicsit sírjak, vagy röhögjek történet, picit több sírással mint röhögéssel.

Egyesek meg szánalmas ügyekről írogatnak, hát valóban, durciból nem játszani a másikkal egy 5 évesnél még talán elmegy, de eddig azt hittem itt kemény férfiak azért dolgoznak, hogy a pályán bizonyíthassanak, tévedtem. Legjobb példa az Eagles, akiben van vér az így áll a dolgokhoz és bizonyít a pályán. De nincs mindenkiben vér, van olyan csapat, ahol a primadonnák vannak többen.

Lehet itt ragozni a dolgokat, rinyálni, koncepciót gyártani, csalást kiáltani minden fronton, de a lényeg attól nem változik, mert az csupán annyi, hogy 1, azaz 1 darab mérkőzésünk más időpontra került. Böngésszétek a határozatokat, van bőven hasonló ügy, hadd ne mesélgessem melyik halasztás hátterében mi húzódik, az sem lenne fair. A naptár pedig tele van, ha valahol elmarad egy meccs, annak a helyére lehet rakni másikat, tudom, hogy ez teljesen felfoghatatlan, de így van. Döntsétek el mit akartok, sok meccset, de akkor aztán halasztás esetén nem lesz válogatás (mint most), vagy kevesebbet, mondjuk 4-et, max 5-öt egy szezonban és akkor szép kényelmesen meg lehet oldani a dolgokat.

Persze tudom, hogy tök feleslegesen koptatom az ujjaimat, úgyis mindenki csaló gonosztevő, főleg az aki csinál is valamit, elvégre annak a munkájába bele lehet kötni, meg lehet találni, be lehet neki szólni és lehet örömködni, ha el tudjuk baszni amiért dolgozik. Szerintem csak a fociért van értelme bármit csinálni, hogy jobb legyen, érdekelje az embereket, csak már annyian utálják a másikat nevetséges dolgok miatt, hogy mi magunk vagyunk azok, akik amit csak lehet szétkúrunk, elszabotálunk, dögöljön meg a szomszéd tehene is ugyebár.

Az egy helyben topogást meguntuk, megpróbálunk valami mást csinálni, kicsit rögös az eleje nem mondom, nem is mindig túl csinos kivitelben, de jövőre már teljesen ki fog alakulni és nem lesznek olyan gondok mint most, lehet hihetetlen, de én sem élvezem, hogy ennyi szarral kell foglalkozni (na jó, azért egy kicsit mazohista vagyok, hogy eddig olvastam a fórumot 😊 ), meg a kreténekkel sem nagy élvezet megpróbálni normális hangnemben társalogni, ideje is befejezni, okos enged, szamár szenved. Ami nem megy, nem kell erőltetni, abba is hagyom, de ha neadjisten még akad olyan, akit valóban érdekel bármi komolyabban, vagy hogy mi miért történik, és nem elégszik meg a saját fantáziálásával, az majd ír egy e-mailt, örömmel fogok neki válaszolni.

Végszóként ha bárkit megbántottam korábban, most tisztelettel elnézését kérem.Kori


több mint 13 éve
stitch90 256

Vamos Gringos!
több mint 13 éve
Pear 5
Üdv mindenkinek,

Gorillaz - Soldiers:
Szerintem a dolgok már túlmentek azon a határon, h a szövetség vagy bárki igazságot tudna tenni. Bárki bármilyen határozatot hozhatna és megindokolhatná bármivel azt úgyis csak az egyik oldal tartaná igazságosnak. Mindenki kialakította az álláspontját, amin már nehéz változtatni. Foglalt volt a pálya vs szabad volt a pálya. Ez már nem valakinek a véleménye, ami mellett érvelni lehet, hanem egyszerű tény. Ott tartunk, hogy állnak ketten egy fal előtt, amire a Szolnok azt mondja fehér a Gorillaz meg azt, h fekete. (Ergó tuti, h szürke)
Ezt az egész ügyet egyedül az oldaná meg, ha a Szolnok és a Dunaújváros is félretenné a sérelmeit, leülnének csak ők ketten és hoznának egy olyan mindkettejük számra elfogadható (természetesen ezzel együtt mindkettőjük számára áldozatokkal járó) döntést, melynek értelmében valamikor lejátszanák ezt a meccset. Mert enélkül sajnos tényleg az lesz, hogy erről a szezonról mindenkinek az jut majd eszébe, hogy ez volt az a balhés év, és ezáltal az itt szerzett eredmények, helyezések szart se fognak érni, mert nem arra emlékszünk majd.
Szóval srácok legyetek amerikai focisták: egyenes férfiak, üljetek össze, találjatok megoldást aztán játszatok egy kemény meccset. Szerintem mindketten ezt akarjátok: focizni, nem pedig szájkaratézni itt a fórumon.

update: Kori pont megelőzött, gondoljátok ezt a hozzászólást az övé elé😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
...a kevesebb kapott pont befolyásolja, főleg, hogy valaki játszik a 4 leggyengébb csapattal a másik 2 elhalasztásra került és a másik oldalon végigjátssza mind a 6 meccsét a csapat és vannak csapatok az elitből is. Hihetetlen! A pontkülönbségnek kéne döntenie...SzentiRebel_#18
Ez valóban nagyon nem fair és értelmetlen is teljesen.
Idén azért van limitálva a 35 jóváírott vitt pont, hogy a cserék is játszanak stb...legalábbis ez volt az egyik fő indok.
Így a defenseben nem fognak játszani a cserék.deacon75
Szerintem sem fair és értelmetlen is, mi is játszani szeretünk, másokkal ellentétben. Nyilván nem lehetett az elején azzal számolni, hogy egyeseknek majd derogál lejátszani mérkőzéseket. Ebből is látszik, hogy itt elsősorban azokkal a csapatokkal basznak ki a bátran menekülő katonák, akik ott lesznek a playoffban, illetve megnéznének egy amúgy várhatóan jó mérkőzést. Csak utána velünk, akik szeretünk játszani, mert így is játszunk eleget. Egy kicsit sírjak, vagy röhögjek történet, picit több sírással mint röhögéssel.

Egyesek meg szánalmas ügyekről írogatnak, hát valóban, durciból nem játszani a másikkal egy 5 évesnél még talán elmegy, de eddig azt hittem itt kemény férfiak azért dolgoznak, hogy a pályán bizonyíthassanak, tévedtem. Legjobb példa az Eagles, akiben van vér az így áll a dolgokhoz és bizonyít a pályán. De nincs mindenkiben vér, van olyan csapat, ahol a primadonnák vannak többen.

Lehet itt ragozni a dolgokat, rinyálni, koncepciót gyártani, csalást kiáltani minden fronton, de a lényeg attól nem változik, mert az csupán annyi, hogy 1, azaz 1 darab mérkőzésünk más időpontra került. Böngésszétek a határozatokat, van bőven hasonló ügy, hadd ne mesélgessem melyik halasztás hátterében mi húzódik, az sem lenne fair. A naptár pedig tele van, ha valahol elmarad egy meccs, annak a helyére lehet rakni másikat, tudom, hogy ez teljesen felfoghatatlan, de így van. Döntsétek el mit akartok, sok meccset, de akkor aztán halasztás esetén nem lesz válogatás (mint most), vagy kevesebbet, mondjuk 4-et, max 5-öt egy szezonban és akkor szép kényelmesen meg lehet oldani a dolgokat.

Persze tudom, hogy tök feleslegesen koptatom az ujjaimat, úgyis mindenki csaló gonosztevő, főleg az aki csinál is valamit, elvégre annak a munkájába bele lehet kötni, meg lehet találni, be lehet neki szólni és lehet örömködni, ha el tudjuk baszni amiért dolgozik. Szerintem csak a fociért van értelme bármit csinálni, hogy jobb legyen, érdekelje az embereket, csak már annyian utálják a másikat nevetséges dolgok miatt, hogy mi magunk vagyunk azok, akik amit csak lehet szétkúrunk, elszabotálunk, dögöljön meg a szomszéd tehene is ugyebár.

Az egy helyben topogást meguntuk, megpróbálunk valami mást csinálni, kicsit rögös az eleje nem mondom, nem is mindig túl csinos kivitelben, de jövőre már teljesen ki fog alakulni és nem lesznek olyan gondok mint most, lehet hihetetlen, de én sem élvezem, hogy ennyi szarral kell foglalkozni (na jó, azért egy kicsit mazohista vagyok, hogy eddig olvastam a fórumot 😊 ), meg a kreténekkel sem nagy élvezet megpróbálni normális hangnemben társalogni, ideje is befejezni, okos enged, szamár szenved. Ami nem megy, nem kell erőltetni, abba is hagyom, de ha neadjisten még akad olyan, akit valóban érdekel bármi komolyabban, vagy hogy mi miért történik, és nem elégszik meg a saját fantáziálásával, az majd ír egy e-mailt, örömmel fogok neki válaszolni.

Végszóként ha bárkit megbántottam korábban, most tisztelettel elnézését kérem.


több mint 13 éve
arcsike 100
Sokat gondolkodtam, hogy belinkeljem-e nektek mert utánna majd jön a karate de leszarom.
Akkor mielőtt szobrot állítunk a sportszerű eagles-nek itt egy viedo, részemről no comment mert cenzúrázva leszek vagy kitiltva, mindenesetre középen a fehérnadrágos pesti fiatalember "sportszerű" szerelését nézzétek valamint a videóban is hallható ordítás-amit az a srác adott ki akinek szilánkosra tört szárkapocscsontja, 6 hét fekvő sport karier vége- utáni öröm mámort és gratulációt is láthatjátok a sasoktól.
Gratulálok fiúk ti tényleg jók vagytok!
http://www.youtube.com/watch?v=AkPzKdLg-5k

Egyébként örülök, hogy azóta nem volt ilyen eset a meccseken. Én ezért vagyok elfogult, de ha a te csapatodban a te társaddal esik meg te is így reagálsz!kutya23c
TH?Harminch37
háhá, most látom, hogy a profilképeden a háttérben ott van szikla 😀 😛