Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Nem értek 1et abban, h csak 1 vasdarab lesz, de nem is az számít mi minek gondoljuk, hanem nekik mit ér. Mindenesetre a CEI aranyérem hatalmas elismerés lesz nekik.tudu28
CSAK AZ SOSEM LESZ A GORILLAZ-é!!!IdZ
Tévedsz. 50 év múlva senki nem fogja azt emlegetni, hogy milyen formában nyerte meg a bajnoki aranyat a Gozzilaz, csak azt, hogy ő lesz a bajnok...Deny
idén biztosan nem lesz bajnok a Gorillaz (vagy akármi is ez)...😉


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)cápa77
Így is mondhatjuk. 😊

Amúgy hívott a Béla, hogy a Katonák nem érnek rá vasárnap, így lemondják a meccset. Nem vicc, tényleg, 20:0. 😛
Nem kommentálom, azt a szakértőkre bízom, de úgy fest vasárnap megint marad a kertiparty játék helyett.


több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Nálunk tavaly a def TD-ért volt egy rekesz sör a jutalom. 😊 Azért az kicsit szimpatikusabb mint a sérülés okozásért járó rekesz sör...

Remélem ez nem igaz egyébként, bár ugye annak idején mi is játszottunk a Titans 2 ellen és akkor röppent fel ez a pletyka, hogy az edzők sérülés okozásra buzdítják a játékosokat.Bruce
nálunk tavaly egy igazi csattanós szabályos tackle-ért járt egy doboz sör (persze azért meccsenként csak egy) 😀 😊 . Az nem baj ha az edzők motiválják ha játékosaikat ,de nem tudom elhinni hogy egy valaki arra buzdítsa a játékosait ,hogy sérülést okozzanak. Elég szánalmas Eagles lejárató kampánynak tűnik.

több mint 13 éve
MCsanad 37
Ahogy érzitek. Fő a pozitív gondolkodás és az objektív cikk írás (meg a leves).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ez is megérne egy misét:

"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam, hogy ott az edzők a sérülés okozását egy rekesz sörrel jutalmazzák, és az ellenfél egy-egy játékosának lesérülését pedig három havi tagdíjkedvezménnyel honorálják. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor ez nagyon durva. És aki ezt a mentalitást képviseli, az nem nevezheti magát szerintem edzőnek. Márpedig ismereteim szerint azok, akik jelenleg a csapatot edzik, éppen emiatt a mentalitás miatt lettek a Budapest Titans-ből eltávolítva. "

Innen: http://francesco.blogol.hu/e53m62
ÚRISTEN...hát mi a f...sz van veletek???Én eddig azt hittem hogy ezt a sportot felnőtt emberek játszák,és én azért szeretem mert nem olyan alaktomos mint az európai/lány /foci,de ez már nálam is ledobta a láncot.SOHA SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT NEM CSINÁLNÁNK ILYET ÉS UTASITÁST SEM KAPTUNK RÁ.Én lennék az első aki abban a pillanatban abbahanynám ezt a sportot ha ilyet kellene tennem szándékosan.Hidjétek el mi is tudjuk mekkora kiesésel jár egy sérülés/és most nem a köv meccsre gondolok/de hogy ilyet bárki is feltételez na ez már durva.És miért mindig az Eagles??Mert mi is zöld-fehérben játszunk??Semmi közünk a fradihoz.Aki a hétvégi Hurricanes elleni meccsen kint volt az látta egyszer is a pályán a mentöket??Ugye nem,egy váll ránduláson kivül/ami nálunk volt/más sérülésről nem tudok.Az elöző "Cru-Sharks" meccsen viszont hozzánk jött be a mentő 3-szor is,akkor most mi is feltételezzük a szhelyi srácokról hogy direkt okoztak sérülést,netán még "fejpénzt" is kaptak?!
MÁS:Mi a Szhely elleni meccsel jártunk úgy mint most a Szolnok/de gondolom miután CSAK az Eaglesről van szó ez senkit nem érdekel/azért leírom.Junius elején lett volna a meccsünk de a pálya foglatsága v alkalmatlanságára való hivatkozással,Május 1-én játszottuk le,kb27-30 játékossal/-3 sérült/mert a többiek dolgoztak és nem tudtak ott lenni.Nekünk is elkellett fogadni nem fellebezhettünk ellene.Csak azt sajnálom utolag hogy nem kértem a Szhelyi srácoktól 5 lottószámot,hogy ilyen jól látják a jövőt hogy másfél hónap mulva alkalmatlan lesz a pálya....
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?MCsanad
Vadibandi és Ricsi mindent elmondott. Azt, hogy jobbak voltatok meg senki nem vitatta, én se a cikkben. Ja és kinnt voltam és nagyon sajnálom, hogy sérülés miatt nem játszhattam, de majd legközelebb. Te is tudod, hogy lehetett volna még írni sok mindent arról a meccsről(pl; kakaskodás, szabálytalanságok...stb),de szerintem tök fölösleges.És nagy igazság, hogy a saját honlapunkra ésszerű keretek között azt írunk amit mi gondolunk. Ne haragudj ha nem a te csapatodat magasztaltam az egekig. A cikk végén a fejlődéseteket azért elismertem, legalábbis azt a mondatot annak szántam.
Béke veletek😊

Szabó Péter Enthroners #50 LBkutya23c
És elismerésem hogy született bármiféle cikk a meccsről!
követendő lehetne a példa....

Crushers #12
több mint 13 éve
kutya23c 223
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?MCsanad
Vadibandi és Ricsi mindent elmondott. Azt, hogy jobbak voltatok meg senki nem vitatta, én se a cikkben. Ja és kinnt voltam és nagyon sajnálom, hogy sérülés miatt nem játszhattam, de majd legközelebb. Te is tudod, hogy lehetett volna még írni sok mindent arról a meccsről(pl; kakaskodás, szabálytalanságok...stb),de szerintem tök fölösleges.És nagy igazság, hogy a saját honlapunkra ésszerű keretek között azt írunk amit mi gondolunk. Ne haragudj ha nem a te csapatodat magasztaltam az egekig. A cikk végén a fejlődéseteket azért elismertem, legalábbis azt a mondatot annak szántam.
Béke veletek😊

Szabó Péter Enthroners #50 LB

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?MCsanad
Ez az Ő weblapjuk, azt írnak amit szeretnének. Mi meg nem foglalkozunk vele, mert minek is! :cool:

R.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?MCsanad
Sztem annyira nem fikázos!
a meccset nem láttam végig sajna, de volt 1-2 szép megmozdulás abban a 1,5 negyedben amit sikerült megnéznem. A saját oldalukra irt egy olyan beszámolot amelyben nem fikázza megállás nélkül az saját játékosait a vereség ellenére. Persze hazahúz a szíve, dehát a cowboys oldalon ennyi sem volt még d.e 😕.
A végén kiemeli h ha ez ugyanaz a csapat mint tavaly akkor gratula mert sokat fejlődtek. Láttunk már "rosszabbat" és elfogultabbat 😊. SZERINTEM....

Crushers #12
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?MCsanad
Jé, még sohasem láttam székesfehérvárit fehér mezben!
Egyébként mi a probléma? A tavalyi keretre való utalás?
Vagy az, hogy a saját pozitívumaikat emelik ki?

Egy csapathonlapon sem fogsz olyat olvasni, hogy szarok voltunk, a csapat szétesett, többen megfogadták, hogy soha többé nem játszanak nálunk, esélyünk sem volt, minden elrontottunk, a belső széthúzás miatt nem jönnek az eredmények, senki nem jár edzésre, stb.




több mint 13 éve
MCsanad 37
http://enthroners.hu/

"Csalóka eredmény"

Csak gratulálni tudok a cikk írójának.... remélem olvassa ezt a fórumot.
Ne haragudj, Te melyik meccsen voltál kint?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kint voltam én is az Eagles-Hurricanes meccsen, és feltűnően sportszerű volt. Szabálytalanság is alig akadt, nem hogy sérülésokozás/agresszív viselkedés...Lecso4
Sajnálom, hogy nem vettelek észre!vadibandi
Biztos azért, mert egy felöltözött embert kerestél, nem pedig egy félmeztelent... 😀e53m62
Pedig feltűnő lett volna egy félmeztelen ember a lelátón, mert ott az árnyékban igen hűvös volt.
No meg ne keverd össze Lecsót Busyval!




több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Kint voltam én is az Eagles-Hurricanes meccsen, és feltűnően sportszerű volt. Szabálytalanság is alig akadt, nem hogy sérülésokozás/agresszív viselkedés...Lecso4
Sajnálom, hogy nem vettelek észre!vadibandi
Biztos azért, mert egy felöltözött embert kerestél, nem pedig egy félmeztelent... 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kint voltam én is az Eagles-Hurricanes meccsen, és feltűnően sportszerű volt. Szabálytalanság is alig akadt, nem hogy sérülésokozás/agresszív viselkedés...Lecso4
Sajnálom, hogy nem vettelek észre!




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kint voltam én is az Eagles-Hurricanes meccsen, és feltűnően sportszerű volt. Szabálytalanság is alig akadt, nem hogy sérülésokozás/agresszív viselkedés...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
De szerintem nem erről kell, hogy szóljon ez a fórum, mert sajnos már semmi sincs itt csak .....szidalmazás...valaki-valakit, mert, akkor is...stb....
Miért nem lehet összefogni? Miért kell állandóan támadni valami miatt a másikat? Ezért nem szeretjük ha valaki tőlünk ide ír, mert rögtön megy a szó csata....

Sok sikert mindenkinek és játékban gazdag napokat...ennyi és ez a lényeg...HTW
egy fórum elsősorban a vitáról szól, szinte mindegy a témája
de pont a mi hétvégi meccsünk volt a legjobb példa arra, hogy egy hetes "üzengetés" után is lehet ellenfélként és nem ellenségként lejátszani egy meccset
ha egy fórumon mindenki arról írna milyen szép és jó minden, miközben valójában nem, akkor minek a fórum
akinek meg nem veszi be a gyomra, hogy őt is megtalálják akár alappal akár alap nélkül az ne használjon ilyen felületet, üljön otthon a szobában és merengjen a tökéletes világról
naponta kikérhetnénk magunknak a különböző támadásokat, viszont ha senki nem foglalkozik vele akkor hamar jön egy új téma és a kényes kérdés háttérbe szorul (Igaz Kori?)


több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
De szerintem nem erről kell, hogy szóljon ez a fórum, mert sajnos már semmi sincs itt csak .....szidalmazás...valaki-valakit, mert, akkor is...stb....
Miért nem lehet összefogni? Miért kell állandóan támadni valami miatt a másikat? Ezért nem szeretjük ha valaki tőlünk ide ír, mert rögtön megy a szó csata....

Sok sikert mindenkinek és játékban gazdag napokat...ennyi és ez a lényeg...

több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam,"
egyébként mi ez ha nem tény?
Várom a neveket....kik azok a játékosok..
Köszönöm

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Ezért írtam, hogy bulvárlapos...hiszen minden pletyka így indul, ami 1 hét műlva már kész tényként röppen fel....ennyi...HTW
Mint ahogy néhány hsz-szel korábban valaki kifejtette már nem most indult a pletyka az Eagles játékosainak motivációjáról, hanem még néhány évvel korábban amikor a Titansnél dolgoztak ugyanazok az edzők
Lovag58 meg ugye csak olaj volt a tűzre ezzel kapcsolatban a múlt héten

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Ezért írtam, hogy bulvárlapos...hiszen minden pletyka így indul, ami 1 hét műlva már kész tényként röppen fel....ennyi...

Éljen a MAGYAR amerikai foci, tényleg itt tartunk minden szinten, így senki ne csodálkozzon, hogy hova jut ez a sport...😕HTW
akkor most nézd meg részletesen a blogot, nézd meg ki az író, mennyit tett le eddig az asztalra pl az Eaglessel ellentétben és aztán pedig olvasd el mégegyszer részletesen az idézett cikket és megláthatod, hogy nem tényként közölte a "jutalmazásos pletykát" hanem megemlítette, hogy ezt hallotta és hogy jó volna kideríteni, hogy igaz-eneuw

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Éljen a MAGYAR amerikai foci, tényleg itt tartunk minden szinten, így senki ne csodálkozzon, hogy hova jut ez a sport...😕HTW
akkor most nézd meg részletesen a blogot, nézd meg ki az író, mennyit tett le eddig az asztalra pl az Eaglessel ellentétben és aztán pedig olvasd el mégegyszer részletesen az idézett cikket és megláthatod, hogy nem tényként közölte a "jutalmazásos pletykát" hanem megemlítette, hogy ezt hallotta és hogy jó volna kideríteni, hogy igaz-e

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Mielőtt leírnák ilyeneket, azért megkérdezném az illetékeseket is, mert ez egy kicsit már búlvárlapos...azt hallottam, hogy csak NFL játékosok fognak játszani az Eagles-ben...ez igaz? Kb. ugyan annyi alapja van, mit a fent említettnek...undorító az egész......😕

Az írónak pedig külön tudok gratulálni, hogy valótlan írásokkal hozza magának az olvasókat.
HTW
nem akarok itt belemenni túl mélyen a dolgokba, de nehezen lehet valótlan valami olyan, amiben szerepel, hogy "azt hallottam", és hogy "ha igaz" 😉

és nem ezért tart itt

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
West Gate!
Az aranyat meg a tabella jelenlegi állása szerint előlegeztem meg (elég 1értelműnek tűnik).tudu28
Egyáltalán nem egyértelmű hogy kié lesz arany a jelenlegi tabella szerint...JUNIOR#46
Hát én nem tudom te melyik tabellát nézted, de eléggé eltévedtél az biztos.tudu28
Mindig van meglepetés 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Éljen a MAGYAR amerikai foci, tényleg itt tartunk minden szinten, így senki ne csodálkozzon, hogy hova jut ez a sport...😕

több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Mielőtt leírnák ilyeneket, azért megkérdezném az illetékeseket is, mert ez egy kicsit már búlvárlapos...azt hallottam, hogy csak NFL játékosok fognak játszani az Eagles-ben...ez igaz? Kb. ugyan annyi alapja van, mit a fent említettnek...undorító az egész......😕

Az írónak pedig külön tudok gratulálni, hogy valótlan írásokkal hozza magának az olvasókat.

Ez is megérne egy misét:

"Egyébként ha már itt tartunk, azt az egyet megjegyzem, hogy több Eagles játékostól származó forrásból is azt hallottam, hogy ott az edzők a sérülés okozását egy rekesz sörrel jutalmazzák, és az ellenfél egy-egy játékosának lesérülését pedig három havi tagdíjkedvezménnyel honorálják. Nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha az, akkor ez nagyon durva. És aki ezt a mentalitást képviseli, az nem nevezheti magát szerintem edzőnek. Márpedig ismereteim szerint azok, akik jelenleg a csapatot edzik, éppen emiatt a mentalitás miatt lettek a Budapest Titans-ből eltávolítva. "

Innen: http://francesco.blogol.hu/e53m62