Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Úgy látom a Wolves nyert 7-45-re!
több mint 14 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Köszönjük a Tigersnek a mérkőzést !!
Rettentő kemény és sportszerű csapat, remélem a döntőig menetelnek majd !


Wolverines #79 C
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A Wolves meccsről valami?

Úgy tudom a félidőben 10-7 volt a Wolvesnak!

A Wolverines meccséről meg annyit, hogy nagyon jól nyomták a Tigerek! Nem tudtuk megnehezíteni a dolgukat. Sok sikert kívánok a nyíregyháziaknak a rájátszásban!

A sérülteknek meg gyógyulást mindkét oldalon!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Wolverines- Tigers
7-66
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kemény meccs volt, éppen hogy behúztuk. A Titans jövőre minden bizonnyal jóval több győzelmet szerez majd mint idén.


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Köszi a Győr Juniornak a meccset! Sportszerű meccs volt, le a kalappal!
több mint 14 éve
tudu28 152
Az utóbbi időkben 1re jobban haldokolt a Titans de most, h látom ezt plusz, h milyen erős junior csapatuk van...le a kalappal

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 14 éve
NightBoY New York Giants 616
Gratula a Gorilláknak és a Defensünknek. Sajnos mi ( offense ) ma nem nőttünk fel a feladathoz. Kifogás nincs, több edzés, több munka, és legközelebb végre pontokkal is megköszönhetjük a defensünknek, hogy 7 ponton tudnak tartani egy ilyen erős csapatot is ( ráadásul az a 7 pont is úgy esett, hogy egy punt után nem sikerült az elkapónak megszelidíteni a labdát, és így a Gorillák valahol a 15-20 yardról kapták meg a játékszert. ) Voltunk mi is a redzoneban, volt pár jó játékunk de sajnos ma nem jött össze!

Titans 76

Jahh és legalább a honlapon szereplő "könnyed siker alapkövetelmény" nem ült 😀

You should know I bleed blue...
több mint 14 éve
Gary Carolina Panthers Georgia Bulldogs 3
Sharks- Sparks 22-0, Gorillaz - Titans asszem 7-0Karesz1983
7???? 😮Farky
Igen, 7-0
Gratulálok a Gorilláknak, kemény és rendkívül sportszerű csapat!
Titans#80
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Sharks- Sparks 22-0, Gorillaz - Titans asszem 7-0Karesz1983
7???? 😮

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Sharks- Sparks 22-0, Gorillaz - Titans asszem 7-0
több mint 14 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
még mindig semmi eredmény?



See what you hit,and hit what you see
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Mai eredmények vki?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
érdekelne a társaság véleménye:
Meglesz az első Wolves vereség?88as
Szerintem ugyanúgy meg lesz a 38 pontos különbség a Wolves javára mint legutóbb.Harris
Szerintem meg nem 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 14 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
nem hiszem hogy Bruce rontott volna a csapata vagy saját megítélésén...BillsFan
😀 😀 😀 😀 😀

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
ha már erről volt szó:
http://blogol.hu/comment.php?log=3413341Szobi22
Csak egy kérdés!

Mi köze van annak bármihez is, hogy ki hány meccset játszott?

Ha valaki csak egy meccset is játszott már, ugyanazok a jogok és kötelességek vonatkoznak rá is, mint aki 125 mérkőzést játszott. Vagyis hát ennek így kéne lennie!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
érdekelne a társaság véleménye:
Meglesz az első Wolves vereség?88as
Szerintem ugyanúgy meg lesz a 38 pontos különbség a Wolves javára mint legutóbb.
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
nem hiszem hogy Bruce rontott volna a csapata vagy saját megítélésén...

lesz alkalmunk találkozni Miskolcon és az ott felmerülő kérdésekre szívesen válaszolok, a fehérsapkást keressétek 😉BillsFan
Nincs már itt mit beszélni! Jól mondta Sanyó, hogy fölösleges dolog. Az meg nem jó, ha mindketten a saját igazunkat védjük! Mert az nem vezet sehova!

Jó játékvezetést kívánok! 😉
több mint 14 éve
BillsFan Buffalo Bills Buffalo Bulls 1 164 — Bills & Dawgs fan
nem hiszem hogy Bruce rontott volna a csapata vagy saját megítélésén...

lesz alkalmunk találkozni Miskolcon és az ott felmerülő kérdésekre szívesen válaszolok, a fehérsapkást keressétek 😉



NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Szerintem nem lesz meg!
Igaz az Eger ellen kicsit visszafogottabban játszottak, vagy az Eger volt jó, de azért a második félidőre összekapták magukat. A Cowboys ellen meg pont jó volt ez a mérkőzés, hogy kicsit belerázódjanak a dolgokba.
A Cowboysnak két hete volt meccse, nekik ennyi az előnyük, hogy kicsit több idő jutott az esetleges sérülések elmulasztására.

Jelenleg sztem még kicsit előrébb jár a Wolves, de már nem sokkal. Én egyébként a Cowboysnak szorítok jobban! Szóval örülnék ha nem jönne be a tippem!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
érdekelne a társaság véleménye:
Meglesz az első Wolves vereség?
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha már erről volt szó:
http://blogol.hu/comment.php?log=3413341

több mint 14 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Igazad van Sanyó! Utólag kár foglalkozni a dolgokkal, de most akkor ezt nézd meg:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20100910-MAFSZ-FEB%20004-2010hatarozat%2009.08..pdf

Most ezen röhögök! Mert nem térdeltem bele a játékosba. Nem voltam agresszív és mégis ez került bele a jegyzőkönyvbe, mert ha nem ezt teszik bele, akkor nem állíthatott volna ki. És még fellebbezni sem lehet, mert Tóth László jóváhagyta! 😊
több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ÉS fogadni merek, hogy amiatt, hogy én most itt a fórumon irkálok erről a helyzetről, akkor sok bíróban megmarad a tüske. És sajnos ez a baj, hogy nem lehet az embernek észrevétele sem, mert akkor megtorolják rajta vagy a csapatán. Szomorú vagyok emiatt nagyon. Szólásszabadság... az! Vicc ez az egész!Bruce
Bruce higgadj le, azzal, hogy utólag átkozódsz és számon kérsz vitás eseteket egyrészt már úgysem segítesz, másrészt a megítélésed \ a csapatod megítélését rontod. Ez nekem azért furcsa, mert amikor feltűntetek, sokan mondták, hogy sportszerű csapatról van szó, kint voltam idén a veszprémi meccsen, ott sem voltatok valami brutális banda, sportszerű meccs volt. Igaz, téged pont ott állítottak ki, de nem mindig lehet meg az emberben a kellő önfegyelem, ezt alá is írom, de jó lenne, ha legalább utólag nem fröcsögnél itt a fórumon, kérlek ne vedd ezt személyeskedésnek. Volt szerencsém 3 barátságost is levezetni (Bats@Gringos, Rebels@Gringos, Gringos@Rebels) refereeként, azóta tudom, hogy rohadt nehéz dolguk van a zebráknak, előtte én is beszólogattam, de azóta csak két dolgot kérdezek: pontos büntetés ha esetleg nem hallottam vagy nem értettem és a hátralévő idő. Játékosként ennyit kellene kommunikálnod a bírók felé, és viszont. Ja, és persze a meccs végén a pacsi, ha ezen kívül van valami észrevételed a ténykedésükkel kapcsolatban, akkor arra pedig ott a jegyzőkönyv. Megértem a csalódottságod, de akkor sem ez a megfelelő hely ahhoz, hogy kiadd magadból. Inkább készülj a miskolci túrára 😊

több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
No de mindegy, ez már történelem!
A mostani meccsem úgyis kimarad, mert el vagyok tiltva, aztán meg már nem nagyon megyek inkább amfoci pálya közelébe idén, bár a junior meccsinkre csak menni kell, de lehet inkább ki kellene hagynom, mert nehezen tolerálom az ilyen dolgokat!Bruce
Azért Miskolcra gyere. Majd a pálya szélén megvitatjuk...😊e53m62
Okés, szerintem megyek! 😊Bruce
😀 Jó sokan leszünk miskolc jászberény nyíregyháza 😀
Ennél jobb meccset keresve sem találhat senki

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75