GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 22 021
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
de én nem rookieért cseréltem, hanem a drafton hátratradeltem és kaptam +1 játékost érte és a többes számot se értem

amúgy nem kéne most is beírogatni a pickel együtt, hogy ki jön?
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
szerintem a Matt Ryanesre

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Casey Matthews-ért nem elég Scott McKillop, de az első körös Brandon Grahamért igen az NFL-ben még egy percet nem játszó Reed, az szép 😂 Orknak is nagyon bejöttek az ilyen cserék 😀JJ
mire gondolsz?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Átírtam a szerződéseimet, Hudson sztem jó volt:

Mark Herzlich ILB:
2011: 495.000
2012: 990.000
2013: 990.000

John Moffitt OG:
2011: 495.000
2012: 990.000
2013: 990.000

Akeem Dent ILB:
2011: 420.000
2012: 840.000
2013: 840.000

Dion Lewis RB:
2011: 420.000
2012: 840.000
2013: 840.000


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem lassan megvan a 7. kör is, jelenleg az első hat kör irl draft és gm draft összevetése van meg, kik hol keltek el nálunk, kik lettek nálunk nem draftoltak 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
ezt most találtam meg, a mi draftunk után közvetlenül csináltam egy udfa listát 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
márpedig nekem lesz igazam és úgyis behúzom McDaniel mellé Will Hillt 😛
Ja nem mert valaki draftolta már 😊
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, nem is örültem neki, hogy odavitték 😊
Persze fontos, nem mondom, hogy nincs igazad, csak azt, hogy adott esetben egy teljesen nem kellő drafton elkelő ember (mondjuk FB, KR etc) nem feltétlen előz meg egy olyan UDFA-t, akiről bár nem hallottak sokan, jó helyre kerül, ahol van esélye az edzők véleménye alapján játszani 😊 És akkor én inkább őt viszem, mint a számomra teljesen értéktelent

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
És aki szerint egy 6-7. körös játékos mindig minden körülmény között jobb, mint egy jó helyre kerülő UDFA?Wyatt
sose írtam ilyet
Aldrick Robinson pl. kimondottan szar helyzetbe került, én azt hangsúlyozom, hogy az udfa első körében csak érdemes nézni az IRL pozíciót, és nem a "márpedig úgyis nekem lesz igazam ezzel a játékossal kapcsolatban" álláspontot képviselni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És aki szerint egy 6-7. körös játékos mindig minden körülmény között jobb, mint egy jó helyre kerülő UDFA?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
és milyen jogon kritizálod pl. Rod Isaac-ot vagy akár épp Moutont? azt persze a húzása pillanatában el lehetett mondani, hogy reach, és nagy valószínűség szerint bent lett volna a 7. körben is még simán, de aki ennél tovább megy az a mock draftok és a draft boardok bűvöletében él


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, nem mondom, hogy ugyanaz, de most csak azért beszedni Moutont pl, mert IRL 2. körös volt, egy valaki által jobbnak tartott játékosnál, nem feltétlen hülyeség. Én mondjuk Durhamet 3-4. kör környékén vittem volna, ha a Seahawks nem reachel érte ekkorát 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Megjegyzed, ha valaki board alapján draftol játékost, majd UDFA körben gyakorlatilag simán egy IRL elkelő „BPA-rendszerben” húzol, tök mindegy ki az emberWyatt
na a draft boardok víziói és az IRL realitása között azért elég nagy a különbség, nem semmi, hogy ezt egyáltalán bizonygatnom kell

az előbbi pár magát szakértőnek gondoló ember listája, utóbbi a megtörtént valóság, mert csak láttak a csapatok valamit az adott játékosban ahhoz, hogy draft picket áldozzanak rá... ergo a boardokkal könnyebb ellentétes véleményt állítani, mint az NFL játékosmegfigyelőivel...

de sebaj, Mark Herzlich is Pro Bowler lesz, mert csak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem így hogy draftoltuk Wattot Mario inkább fog visszajárni OLB-nek mert nem hiszem hogy padoztatni fogjuk a szintén kurva jó Antonio Smitht.adam8
Majd berakjátok NTnek, Wade Phillips úgyis az ekkora NTket szereti 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a baj JJ, hogy neked mindenről fix nézeteid vannak, és ha valaki nem aszerint gondolkodik, akkor ő a hülye, ami pedig szerintem nem feltétlen van így. Megjegyzed, ha valaki board alapján draftol játékost, majd UDFA körben gyakorlatilag simán egy IRL elkelő „BPA-rendszerben” húzol, tök mindegy ki az ember. Tavaly például nagyon hangoztattad, hogy 3 IRL draftolt embert vittél az első három körben, miután kivittél egy senkinek nem kellő KR-t, aki aztán a világon semmit nem csinált a szezonban, engem meg leoltottál, hogy minek viszek olyan embert, aki a Montana State-ről jön, hiába jön úgymond lyukasabb posztra, már az gáz, hogy UDFA-n inkább azt húzok, mint valakit, aki draftoltak. Nem azt mondom, hogy a nagy számok alapján nem neked lenne igazad, csak, hogy nincs egzakt jó/rossz döntés mindenhol, te mégis szinte személyes sértésnek veszed, ha valakiért az érzésed szerint többet adtak mint a te emberedért, vagy túl keveset adnának a te olyan emberedért, akit te sokra tartasz, más viszont annyira nem. Illetve ez az egész nem is baj, csak gondoltam megjegyzem, no offense 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem így hogy draftoltuk Wattot Mario inkább fog visszajárni OLB-nek mert nem hiszem hogy padoztatni fogjuk a szintén kurva jó Antonio Smitht.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem új játékos a legjobb játékos, csak egyszerűen Graham 4-3as, Reed meg 3-4es, így kapóra jött a csere mindkettőnknek.
adam: Igen, hiszek 😀 Super Marioval meg Wattal a falban, Ryansszel meg Cushinggal középen csak jó lesz valamelyik.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Te nagyon hiszel a pass rushereinkben Tenor :rolleyes:

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
dehogy veszek, még én éreztem úgy, hogy sokat ajánlok, de ha nem hát nem
a drafton is mindig csak nevetek ezen az "új játékos a legjobb játékos" mentalitáson


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Casey Matthews-ért nem elég Scott McKillop, de az első körös Brandon Grahamért igen az NFL-ben még egy percet nem játszó Reed, az szép 😂 Orknak is nagyon bejöttek az ilyen cserék 😀JJ
2. kör elejei pickért árultam Grahamet, amiből a pickből valszeg Brooks Reed jött volna egyébként is, mert nagyon bírom.
McKilloppon meg gondolkodtam, de eléggé be van ragadva a DCben PWill meg Spikes/Bowman mögött, Matthews meg a phili LB sorában simán kezdhet, ezért nem tetszett a trade.
De fasza, hogy minden egyes trade elutasítást személyes sértésnek veszel 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
hát ja, ez a tipikus "új autó a legjobb autó"
az a játékos, aki még egy percet nem töltött el az NFL-ben a legjobb, mertott még egy UDFA-re is ráfoghatjuk, hogy azonnali kezdő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért csak szétszakadt a térde.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Casey Matthews-ért nem elég Scott McKillop, de az első körös Brandon Grahamért igen az NFL-ben még egy percet nem játszó Reed, az szép 😂 Orknak is nagyon bejöttek az ilyen cserék 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
j sanyot lelehet igazolni ?Fake
én is JSanyora pályázom,úgyhgy akkor gyorsan trédelni fogok érte mielőtt te elvinnéd 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Stez: Quinn - Kerrigan cseréről is beszélhetünk 😊 Az IRL draftpozíciót (1/14 =/< 1/16) és a GM draftból fakadó fizukülönbséget (4,96 M >>> 2,09 M) figyelembe véve szerintem mehet is a szőrér-szőrt business...Rataxes
Quinn sehová sem megy, ő kedvenc.