GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Erre megint azt tudom mondani, hogy nekem tavaly is és idén is volt alapkezdő "4 éves RFA-m", de én nem a saját érdekeimet néztem akkor sem...Soldados
Igen, ebben is király voltál meg minden, majd kreál Höri neked egy "Évtized legfairebb GMje" címet, de mostmár ne kezdjünk bele megint egy szarakodásba, miután kb. 4 hszváltás és 10 perc alatt lett egy normális megoldás. Tök fölösleges itt ki baszta el meg hogyan meg satöbbi témába belemenni. Meg van oldva, és kész.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
soldi. Én basztam el a 4. éveseket amikor az original NFLPA oldalról kimásolt emberekről mindenkinek RFA státuszt adtam aki nem első körös volt. de ez pont 4 éve volt így most már kimentek.
ezt minden évben elmondtam szerintemharomt
Nem az a lényeg, hogy ki baszta el, ez előfordul, hanem hogy vki észrevette és utána nem írtuk át.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harmadrészt ez az egész sztori ismét miért van? Mert hiába sipákolok 2-3 éve, hogy a 4 évesek UFA-k, nem pedig RFA-k. Márpedig ugye, aki 2. körös, az 4 éves szerződést kap, de ugye a commish baszott rá, hogy átírja ezt, hiába mondom évek óta, hogy ez el van baszva...Soldados
ennél sokkal durvább sipákolás lett volna ha 1-2 ember húzójátékosait egyik évről a másikra UFÁ-vá változtatom.

Ez az utolsó ilyen év, jövőre már a saját draftoljainknak lesz csak szerződéseHöri
Erre megint azt tudom mondani, hogy nekem tavaly is és idén is volt alapkezdő "4 éves RFA-m", de én nem a saját érdekeimet néztem akkor sem...Soldados
van, aki képes alkalmazkodni, de a többség nem.

jobb a békesség alapon ilyen drasztikus szerződésmódosításokat jobb nem meghúzni

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harmadrészt ez az egész sztori ismét miért van? Mert hiába sipákolok 2-3 éve, hogy a 4 évesek UFA-k, nem pedig RFA-k. Márpedig ugye, aki 2. körös, az 4 éves szerződést kap, de ugye a commish baszott rá, hogy átírja ezt, hiába mondom évek óta, hogy ez el van baszva...Soldados
ennél sokkal durvább sipákolás lett volna ha 1-2 ember húzójátékosait egyik évről a másikra UFÁ-vá változtatom.

Ez az utolsó ilyen év, jövőre már a saját draftoljainknak lesz csak szerződéseHöri
Erre megint azt tudom mondani, hogy nekem tavaly is és idén is volt alapkezdő "4 éves RFA-m", de én nem a saját érdekeimet néztem akkor sem...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harmadrészt ez az egész sztori ismét miért van? Mert hiába sipákolok 2-3 éve, hogy a 4 évesek UFA-k, nem pedig RFA-k. Márpedig ugye, aki 2. körös, az 4 éves szerződést kap, de ugye a commish baszott rá, hogy átírja ezt, hiába mondom évek óta, hogy ez el van baszva...Soldados
ennél sokkal durvább sipákolás lett volna ha 1-2 ember húzójátékosait egyik évről a másikra UFÁ-vá változtatom.

Ez az utolsó ilyen év, jövőre már a saját draftoljainknak lesz csak szerződése

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
soldi. Én basztam el a 4. éveseket amikor az original NFLPA oldalról kimásolt emberekről mindenkinek RFA státuszt adtam aki nem első körös volt. de ez pont 4 éve volt így most már kimentek.
ezt minden évben elmondtam szerintem
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Itt tuti hogy speckó szabályok voltak, mert original round ellenére 2nd round compensation van beírva, pedig Rogers, Spears, Cadillac egyaránt 1. körös volt.

De egyébként nem is értem, tavaly tuti, hogy ez is benne volt a szabálykönyvben, hogy ahol draftolták tendert csak 3. körig lehet adni... Egész egyszerűen ez megint a szabályok kijátszása, mert kevesebb pénzért akarod megtartani ugyanazért a kompenzációért...

Harmadrészt ez az egész sztori ismét miért van? Mert hiába sipákolok 2-3 éve, hogy a 4 évesek UFA-k, nem pedig RFA-k. Márpedig ugye, aki 2. körös, az 4 éves szerződést kap, de ugye a commish baszott rá, hogy átírja ezt, hiába mondom évek óta, hogy ez el van baszva...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk az lehet a bibi, hogy ez a 2010es speciál RFA szabályzat. ha nem lett volna új szabályozás a capmentes év miatt akkro Rogers pl nem is RFA lett volna hanem UFA. Cadillac dettó
szóval nem biztos hogy mérvadó

aki második körös volt és original tendert kapott alacsonyabb pénzért mint mások az schefflerharomt
nyilván mert más az RFA tender értéke ha 3., 4. vagy speciális esetben 5. éves a játékos.
De az utolsó év terve itt csak az 5. éveseket érinti, és mint látható Scheffler vagy Tapp is eredetit kapott 2. körösként.

Szóval nekem van igazam a szabályt illetően, az említett két ember uganannyit keresett mint hátrébb draftolt kollégái, 1.176 milliót alapesetben.Höri
jó elhiszem, csak akkor az IRL szabály fasság 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából kössük ki, hogy maximum 3. körig lehet a játékosnak eredeti körös tendert adni és kész. Én azért kérdeztem Hörit, mert nem volt a szabálykönyvben semmi ellene.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mondjuk az lehet a bibi, hogy ez a 2010es speciál RFA szabályzat. ha nem lett volna új szabályozás a capmentes év miatt akkro Rogers pl nem is RFA lett volna hanem UFA. Cadillac dettó
szóval nem biztos hogy mérvadó

aki második körös volt és original tendert kapott alacsonyabb pénzért mint mások az schefflerharomt
nyilván mert más az RFA tender értéke ha 3., 4. vagy speciális esetben 5. éves a játékos.
De az utolsó év terve itt csak az 5. éveseket érinti, és mint látható Scheffler vagy Tapp is eredetit kapott 2. körösként.

Szóval nekem van igazam a szabályt illetően, az említett két ember uganannyit keresett mint hátrébb draftolt kollégái, 1.176 milliót alapesetben.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A pénzt nézzétek, hogy az mit jelentett. Mert itt az a lényeg. Aki originalt kapott és 1. vagy 2. körös volt, az olyan pénzt kapott ezzel, mintha 1. vagy 2. körös tendert kapott volna. És ez a lényeg a mi szempontunkból.Soldados
Nézd meg Spearst, nem annyit kapott.tenorx
Spears is első körös volt. Így rá értelmezhetetlen az original tender második körrel
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A pénzt nézzétek, hogy az mit jelentett. Mert itt az a lényeg. Aki originalt kapott és 1. vagy 2. körös volt, az olyan pénzt kapott ezzel, mintha 1. vagy 2. körös tendert kapott volna. És ez a lényeg a mi szempontunkból.Soldados
mert szerintem ők alapból annyit kerestek, hogy a 110%-os minimummal már elérték azt a tenderösszeget, nálunk viszont az ilyen 2-3 körös játékosok, korábbi években legalábbis elég messze voltak a 930k-tól is, nemhogy a másfél millához

Ha az IRL szabályt nézzük, szerintem egyértelmű, hogy tenorx 930k-val tudja megtartani mindkettőt, original (2) pickért
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A pénzt nézzétek, hogy az mit jelentett. Mert itt az a lényeg. Aki originalt kapott és 1. vagy 2. körös volt, az olyan pénzt kapott ezzel, mintha 1. vagy 2. körös tendert kapott volna. És ez a lényeg a mi szempontunkból.Soldados
Nézd meg Spearst, nem annyit kapott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk az lehet a bibi, hogy ez a 2010es speciál RFA szabályzat. ha nem lett volna új szabályozás a capmentes év miatt akkro Rogers pl nem is RFA lett volna hanem UFA. Cadillac dettó
szóval nem biztos hogy mérvadó

aki második körös volt és original tendert kapott alacsonyabb pénzért mint mások az scheffler
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A pénzt nézzétek, hogy az mit jelentett. Mert itt az a lényeg. Aki originalt kapott és 1. vagy 2. körös volt, az olyan pénzt kapott ezzel, mintha 1. vagy 2. körös tendert kapott volna. És ez a lényeg a mi szempontunkból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Teams which choose not to match an offer on a player with a low tender receive a draft pick corresponding to the round in which the player was originally drafted (except that the highest pick that can be surrendered for such a tender is a second-round pick).

Magyarán ha jól értelmezem, az originált tender esetén lehet második körös játékos is (első nem). Mivel a két Lions játékos fizetésének 110%-a nem éri el még a 930k-t sem, elméletileg tenorx-nak (IRL szabályok szerint) lehetősége van a 930k-s tendert rakni a játékosokra. Viszont nem teljsen értem, hogy ha ez így van, minek van külön 2. körös tenderezés...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ugyanannyit kapnak:
Marcus Spears, DE (5): Original round, $1.226M (2nd round comp)
Pat Watkins, S (4): Original round, $1.226M (5th round)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ok azt kaptak, de originalt kapott Rogers is aki első körös volt de itt 2.kompot írnak, de pl Derrick Johnson is első körös volt ha jól emlékszem
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De nézd meg a pénzüket édes istenem... A sima 2. körös tender 1,6-1,7 milla körül volt. Rogers 1,5 kapott így, Cadillac 2 milla felett. Technikailag megoldható, de pénzben 2. körös tendernek felel meg, világosan látszik az általad belinkelt táblázatból is, sőt néhol még így járnak jobban (pl Cadillac)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt teszel rá ahol draftolták. csak a második körösnél ez már 1,4 milla. ennyiharomt
bárkire tehetsz 2. köröst, és bárkire eredetit.
ott a táblázat, nézd megHöri
Egyrészt vajon mennyire hihető az az oldal, amelynél Rogers original pickje 2. kör. Másrészt ha megnézed az original roundosokhoz képest mennyi lett a keresete, akkor láthatod, hogy sokkal jobb, mint bárki másé, aki ugyanilyen tendert kapott. Tehát technikailag megoldható, de fizetése mégis jobb, mert ilyenkor az előző évi 110%-ot kapja, ezért pl Cadillac Williams 2 milla felett kapott. Átültetve a mi játékunkba, ők 2. körös tender pénzt kapnak.Soldados
egy rakás ember kapott original 2. körös tendert. Spears, Derrick Johnson, többet nem tudok fejből.

ha nem hiszel ennek az oldalnak, keress rá a hivatalos honlapokon, nem fog változni.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
azt teszel rá ahol draftolták. csak a második körösnél ez már 1,4 milla. ennyiharomt
bárkire tehetsz 2. köröst, és bárkire eredetit.
ott a táblázat, nézd megHöri
Egyrészt vajon mennyire hihető az az oldal, amelynél Rogers original pickje 2. kör. Másrészt ha megnézed az original roundosokhoz képest mennyi lett a keresete, akkor láthatod, hogy sokkal jobb, mint bárki másé, aki ugyanilyen tendert kapott. Tehát technikailag megoldható, de fizetése mégis jobb, mert ilyenkor az előző évi 110%-ot kapja, ezért pl Cadillac Williams 2 milla felett kapott. Átültetve a mi játékunkba, ők 2. körös tender pénzt kapnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt teszel rá ahol draftolták. csak a második körösnél ez már 1,4 milla. ennyiharomt
bárkire tehetsz 2. köröst, és bárkire eredetit.
ott a táblázat, nézd megHöri
tehetsz, de ha már a második körben draftolták annak az értéke 1,4. legalább is szerintem. de egyébként mindegy. 500k nem pénz
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt teszel rá ahol draftolták. csak a második körösnél ez már 1,4 milla. ennyiharomt
bárkire tehetsz 2. köröst, és bárkire eredetit.
ott a táblázat, nézd meg

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt teszel rá ahol draftolták. csak a második körösnél ez már 1,4 milla. ennyi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tenorx: a 2.körös játékosokra nem lehet a 930k-s tendert rakni,ők már 1,4M-t akasztanakNewman
de lehet eredeti tendrt bárkire tenni.

tavaly IRL a Skins is így tett Carlos RogersszelHöri
Biztos hogy nem lehet.Soldados
http://www.macsfootballblog.com/2010/03/2010-restricted-free-agent-tender.html