GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Komolyan csodáljátok, hogy az NFL-ben lockout lesz, amikor itt ilyen, szinte apróságokról ilyen viták mennek egy JÁTÉKban?deny79
A vita normál esetben előre visz, amitől csak jobb lesz a játék, az együttélés, a szakmai munka, de akár a szex is. 😉

A vitát negatív dologként állítják be, holott ez viszi előre a világot. 😊Soldados
ez igaz, de itt már rég nem vita megy

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Komolyan csodáljátok, hogy az NFL-ben lockout lesz, amikor itt ilyen, szinte apróságokról ilyen viták mennek egy JÁTÉKban?deny79
A vita normál esetben előre visz, amitől csak jobb lesz a játék, az együttélés, a szakmai munka, de akár a szex is. 😉

A vitát negatív dologként állítják be, holott ez viszi előre a világot. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Komolyan csodáljátok, hogy az NFL-ben lockout lesz, amikor itt ilyen, szinte apróságokról ilyen viták mennek egy JÁTÉKban?deny79
kimelj meg a baszott nagy keleti bolcsessegektol legyszi.
inkabb tedd magad hasznossa es ird be minden csapathoz h kikkel toltik fel a keretet.
kosziFake
classic Fake 😂 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Komolyan csodáljátok, hogy az NFL-ben lockout lesz, amikor itt ilyen, szinte apróságokról ilyen viták mennek egy JÁTÉKban?deny79
kimelj meg a baszott nagy keleti bolcsessegektol legyszi.
inkabb tedd magad hasznossa es ird be minden csapathoz h kikkel toltik fel a keretet.
koszi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Komolyan csodáljátok, hogy az NFL-ben lockout lesz, amikor itt ilyen, szinte apróságokról ilyen viták mennek egy JÁTÉKban?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy fél akkord erejéig felcsendül az isbriareos
akkor a 3. reszbol van ugye ?
amikor beindul az utalgatas meg a paraztatas h ebbol a kis csenevesz pocsbol lesz
a dark lord ?Fake
3. rész, de már nem a pusztán utalgatós fázisbriareos
ne csigazz baszki mostmar megkell nezzem 😀
edit na ez a resz nekem nagyon nem tetszett amugy sem es tiszta gyokerseg h ez a szuletese.
ez inkabb a halala meg mielott megszuletett vna. darth vadert a birodalom vitez vezetojet
ilyen 2 bites szanitec dronok huzalozzak be elo egyenes adasban ?
legkozelebb kiderul h ezek a kis szarok lesznek a testorei ...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
nem nyitom meg amig ki nem talalom 😀
birodalmi indulo ?Fake
egy fél akkord erejéig felcsendül az isbriareos
akkor a 3. reszbol van ugye ?
amikor beindul az utalgatas meg a paraztatas h ebbol a kis csenevesz pocsbol lesz
a dark lord ?Fake
3. rész, de már nem a pusztán utalgatós fázis

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=DzUcqpTSJ34briareos
nem nyitom meg amig ki nem talalom 😀
birodalmi indulo ?Fake
egy fél akkord erejéig felcsendül az isbriareos
akkor a 3. reszbol van ugye ?
amikor beindul az utalgatas meg a paraztatas h ebbol a kis csenevesz pocsbol lesz
a dark lord ?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
érezd magad kinevezveHöri
http://www.youtube.com/watch?v=DzUcqpTSJ34briareos
nem nyitom meg amig ki nem talalom 😀
birodalmi indulo ?Fake
egy fél akkord erejéig felcsendül az is

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
érezd magad kinevezveHöri
http://www.youtube.com/watch?v=DzUcqpTSJ34briareos
nem nyitom meg amig ki nem talalom 😀
birodalmi indulo ?Fake
Épp, hogy mellé.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát figyelj, köv szabályalkotó idénytől nyugodtan basztathatsz engem ( ha nincs ellenvetés többiek részéről)briareos
érezd magad kinevezveHöri
http://www.youtube.com/watch?v=DzUcqpTSJ34briareos
nem nyitom meg amig ki nem talalom 😀
birodalmi indulo ?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
inkabb a rajna-fele gondolatmenetet erzem magamenak.

mondjuk azt keptelen vagyok atlatni h neki ez miert faj mikor nem oszt nem szoroz de mind1.

Fake
Jó, ettől még ugyanúgy nem tartod jónak a szerződést, csak mégis megengednéd TTT-nek, hogy megtartsa ezzel a kontraktussal, mert vhogy kikerült a korábbi szabályzatból az időtartamra vonatkozó rész belőle. A képet árnyaltad, de az 5/5-ös arányt nem. Ebben az egészben pedig a 2. rész a durva. Ő ehelyett mártírkodásba kezdett, én meg leszek a rosszfiú. Nekem jó így.

TTT: látom Te még mindig nem tudsz érdemben reagálni, csak ezt a kötözködik, meg köcsög homer szöveget nyomni. 😊 Ha neked így jó, csináld, de az előbb az is világosan kiderült, hogy én olyan menetközbeni szabályváltozást is támogattam, ami nekem nem kedvez. De biztos magammal is ilyen rohadt kötözködős homer köcsög vagyok. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
hát figyelj, köv szabályalkotó idénytől nyugodtan basztathatsz engem ( ha nincs ellenvetés többiek részéről)briareos
érezd magad kinevezveHöri
http://www.youtube.com/watch?v=DzUcqpTSJ34

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát figyelj, köv szabályalkotó idénytől nyugodtan basztathatsz engem ( ha nincs ellenvetés többiek részéről)briareos
érezd magad kinevezve

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
reszemrol egyertelmu h megvagy szavazva.
inkabb mint delonso a rozsihazba de azon mondjuk 1 nincs mit megszavazni
2 soldi es az en belepesemmel amugyis kiirta magara a klinikai esetek cimu tablat
csak az en klaviaturamon mar nincs annyi betu mint regebben.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
a faszert valaszoltam arra a pmre mielott rendesen utanaolvastam vna h mi a szett ...
soldi ha meg1x a rozsihazra hivatkozol az en velemenyemet legyszives pontositsad mert nem teljesen ugy gondolom mar ahogyan irtam neked. inkabb a rajna-fele gondolatmenetet erzem magamenak.
es most tenyleg nem azert mert a tavalyi offseasonben en is kihasznaltam egy kiskaput
de semmilyen vetozasi szabaly nem volt sehova sem leirva. tavaly is mar rb kornel feltunt h van egy kis hiba a valtozo osszegu szerzodes szabalyaban. atirtuk azon melegeben ? nem. varjunk ezzel is jovo evig sztem nem fog fajni se neked se masnak. harrison meg egy csoro gettoneger lesz kit erdekel.
nem azert h haromt oruljon es nem is azert mert elviekben neked nincs igazad de en aszondom h ne kotozkodjunk egyenekre lebontva holmi 1 evek miatt. ha haromt ebbe nem megy bele h +1 evet rabasszon a szerzodesre akkor adjuk neki ugy oda ahogy johiszemuen elkuldte a szerzodeset. mondjuk azt keptelen vagyok atlatni h neki ez miert faj mikor nem oszt nem szoroz de mind1.

ami viszont banto szamomra es nem azert mert en is jopar javallatomra ugyanannyi reakciot kaptam mint storm. tulajdonkeppen amikor a javaslatokrol beszelunk akkor az kinek felelossege h a vitat levezesse ? somose ? nem mert o csak a szabalykonyvet adminisztralja. tibie ? nem o csak vice-commish ilyenben neki nincs felelossege. ( mondjuk erdekelne h a vice-commishseg miben merul ki azon kivul h szep rang ) a rozsihaze ? semmi kozunk hozza amennyire tudom. horie ? nem o mar regesreg megmondta h nem akar ebben reszt venni es el is hiszem neki van pont eleg dolga a jatekkal.
domee ? nem hiszen o csak a madcattel es a szimmel foglalkozik mitol lehetne pont ot kerdore vonni ?
akkor megis ki a faszome ? kit kell h "basztassak" ha vmi epelmeju otlet az eszembe jut es megy a levesbe azonnal mivel senki nem foglalkozik vele tekintve h mindenki ugyanezzel a problemaval szenved ?Fake
hát figyelj, köv szabályalkotó idénytől nyugodtan basztathatsz engem ( ha nincs ellenvetés többiek részéről)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem Somosé vagy Tibié a javaslatok részleg, de valóban jó lenne tisztázni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát persze hogy az volt. ebben senki nem kételkedett. mind 13132 flame HSZ azért született, hogy bizonyítsa az igazad.

de aki igazán menő az pont leszarja ezt a témát. ennél fontosabb dolgok is vannak
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a faszert valaszoltam arra a pmre mielott rendesen utanaolvastam vna h mi a szett ...
soldi ha meg1x a rozsihazra hivatkozol az en velemenyemet legyszives pontositsad mert nem teljesen ugy gondolom mar ahogyan irtam neked. inkabb a rajna-fele gondolatmenetet erzem magamenak.
es most tenyleg nem azert mert a tavalyi offseasonben en is kihasznaltam egy kiskaput
de semmilyen vetozasi szabaly nem volt sehova sem leirva. tavaly is mar rb kornel feltunt h van egy kis hiba a valtozo osszegu szerzodes szabalyaban. atirtuk azon melegeben ? nem. varjunk ezzel is jovo evig sztem nem fog fajni se neked se masnak. harrison meg egy csoro gettoneger lesz kit erdekel.
nem azert h haromt oruljon es nem is azert mert elviekben neked nincs igazad de en aszondom h ne kotozkodjunk egyenekre lebontva holmi 1 evek miatt. ha haromt ebbe nem megy bele h +1 evet rabasszon a szerzodesre akkor adjuk neki ugy oda ahogy johiszemuen elkuldte a szerzodeset. mondjuk azt keptelen vagyok atlatni h neki ez miert faj mikor nem oszt nem szoroz de mind1.

ami viszont banto szamomra es nem azert mert en is jopar javallatomra ugyanannyi reakciot kaptam mint storm. tulajdonkeppen amikor a javaslatokrol beszelunk akkor az kinek felelossege h a vitat levezesse ? somose ? nem mert o csak a szabalykonyvet adminisztralja. tibie ? nem o csak vice-commish ilyenben neki nincs felelossege. ( mondjuk erdekelne h a vice-commishseg miben merul ki azon kivul h szep rang ) a rozsihaze ? semmi kozunk hozza amennyire tudom. horie ? nem o mar regesreg megmondta h nem akar ebben reszt venni es el is hiszem neki van pont eleg dolga a jatekkal.
domee ? nem hiszen o csak a madcattel es a szimmel foglalkozik mitol lehetne pont ot kerdore vonni ?
akkor megis ki a faszome ? kit kell h "basztassak" ha vmi epelmeju otlet az eszembe jut es megy a levesbe azonnal mivel senki nem foglalkozik vele tekintve h mindenki ugyanezzel a problemaval szenved ?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
jason brown, 28 évesen 3 éves szerződést írt alá a sztílerszhez. senkinek nem volt hozzá egy szava sem. vajon csak nem azért mert a rozik többségének nem kötözködés a lételeme?haromt
Nekem sem lételemem, bármennyire is csak ezt erőlteted.

Világosan leírtam, hogy nekem nem tetszik, és azt is hogy miért. Kikértem a másik 4 Rosi véleményét és mind azt mondta, hogy Harrison nem írna alá 7 milláért 2 évre. Ezután Te ahelyett hogy 1 évet rádobtál volna, mártírkodásba kezdtél. Csináld. Ettől még ez nem jó szerződés volt.

Engem nem zavarna, ha Jason Brownt is szavazásra bocsátaná bárki. Ha úgy dönt a Rosi, hozzávágok még egy évet. Nekem ő volt az egyetlen, aki nagyon kellett, túl is fizettem. Mint ahogy miután meggyőződtem arról, hogy IRL akár 1/32-t is kaphatnék az eredetileg TOP10-es Lionstól RFA-n, azt mondtam, hogy felőlem akár most is megváltoztathatjuk a szabályt - igazodva az IRL-hez. Ja hogy erre nem emlékszel? Pedig bizony, ezzel rosszul járnék. De engem ez nem érdekel, engem az érdekel, hogy a játék minél igazságosabb legyen és minél jobban hajazzon az IRL-re. Ha rosszul járok ezzel, ha jól. De Te mártírkodj tovább, jól áll neked, engem meg hidegen hagy, hogy engem utálnak. Attól még én tudom, hogy jobbító szándékom volt, nem pedig rosszindulat. Sőt most geci nagyképűen még azt is kijelentem, hogy azt is tudom, hogy igazam volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jason brown, 28 évesen 3 éves szerződést írt alá a sztílerszhez. senkinek nem volt hozzá egy szava sem. vajon csak nem azért mert a rozik többségének nem kötözködés a lételeme?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Fred Robbinsra 2,8 millát írtam, tehát az én értékrendem szerint bőven túl lett fizetve a 4 millával, emellett Harrison egész más kategória az OLB-k között, mint Robbins a DT-k között. Az elmúlt 4 év legproduktivabb 3-4-OLB-jét nem tudom egy lapon emlegetni egy posztja átlagemberével.

Én ezt ezért nem kifogásoltam, azaz amíg a kiemelkedő Harrison nem lett túlfizetve az én értékrendem szerint, ezért kifogásoltam az időtartamot, míg az átlagos Robbins az én értékrendem szerint túl lett fizetve jócskán, ezért nem kifogásoltam az időtartamot.

Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi...Soldados
Soldi, az igazán nagyok a "ráhagyom és csendben vagyok"-ot vállalják be.briareos
Nem. Azok a simulékony többség. Az igazán nagyok felvállalják a véleményüket.
Soldados
Ok, neked van igazad. 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
robbinsról csak annyit h gecijó volt idén, 4milla nem tulfizetés sztembraxa88
persze hogy jó volt, de nem a steelersben így akár fél évest is kaphatharomt
Látom, neked még mindig ez az egyetlen érved, hogy Steelers és kötözködés... Majd ha érdemben tudsz reagálni és érvelni akkor próbáld meg leírni a véleményedet.

Én 2,8 millára értékeltem, tehát sztem túlfizették, méghozzá jócskán, ezért nem vétóztam az időtartamot. Ebbe hol akarsz belekötni? Ez az én véleményem volt, hogy Robbins ennyit ér, és ez alapján világos, hogy sztem túl van fizetve, ettől kezdve nem kötök bele az időtartamba.

De mondom, próbálj érdemben reagálni, akkor talán kulturált párbeszéd is kialakulhat, nemcsak a semmivel sem alátámasztható vádaskodásod, hogy "kötözködsz" és "Steelers-homerség".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kurvára nincs kedvem ezt végig olvasni

Fred Robbins 33 éves DT (annyi mint Harrison) semmiféle vihart nem kavart az 1 éves szerződése

Szerintem ez mindem elmond. Mármint annyit hogy van aki kötekedni akar és van aki nemharomt
Fred Robbinsra 2,8 millát írtam, tehát az én értékrendem szerint bőven túl lett fizetve a 4 millával, emellett Harrison egész más kategória az OLB-k között, mint Robbins a DT-k között. Az elmúlt 4 év legproduktivabb 3-4-OLB-jét nem tudom egy lapon emlegetni egy posztja átlagemberével.

Én ezt ezért nem kifogásoltam, azaz amíg a kiemelkedő Harrison nem lett túlfizetve az én értékrendem szerint, ezért kifogásoltam az időtartamot, míg az átlagos Robbins az én értékrendem szerint túl lett fizetve jócskán, ezért nem kifogásoltam az időtartamot.

Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi...Soldados
Soldi, az igazán nagyok a "ráhagyom és csendben vagyok"-ot vállalják be.briareos
Nem. Azok a simulékony többség. Az igazán nagyok felvállalják a véleményüket.

Csak ismételni tudom önmagam:
Engem nem zavar, ha ördögűzőset játszunk a topikban, leszarom, én bevállalom a rosszfiú szerepet, és felvállalom a vitákat, de ha vmi nekem nem tetszik azt mindig világos érvrendzerrel támasztom alá (aztán azzal vagy egyetértenek vagy nem), de legalább nem olyan lózungokkal jövök, hogy "ilyen-olyan homer", "csak kötözködik" ésatöbbi... És mindezt azért, hogy a játék jobb és igazságosabb legyen. Nem kevés órám, energiám, vitám van benne, sőt a szabályok egy jelentős része is az én ötletem volt, de persze biztos akkor csak kötözködtem vagy önös érdekből védtem a játékot a sztem jogosulatlan előnyöktől, kiskapuktól... Viszont én ezt nem mártírkodásból írom, hanem azért, mert én továbbra is ezen dolgozom és továbbra is próbálom igazságosabbá, korrektebbé, életszerűbbé tenni a játékot. Ez pedig természetszerűleg vitákkal jár, amit eddig is felvállaltam, ezután is fel fogok. Még akkor is ha ez ilyen vitákká fajul. Nekem elég, hogy én tudom, nem a rosszindulat, nem a kötözködés és nem a Steelers-fanságom vezérelt. És leszarom, hogy Tibi, vagy bárki másként gondolja, én tudom, hogy nem így van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
robbinsról csak annyit h gecijó volt idén, 4milla nem tulfizetés sztembraxa88
persze hogy jó volt, de nem a steelersben így akár fél évest is kaphat