GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 934
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a liga szabályzatában nem olvasok olyat, hogy a Rosenhaus-bizottságnak vétójoga lenneJJ Tiller
A Rosenhaus a játékos ügynöke. És nem fogadja el az időtartamot. Ennyi a történet.Soldados
nem, ilyen sehol nincs leírva
Rosenhaus megszabja a játékos igényeit, és ha a gm azt 95%-ban a szabályok adta lehetőségekkel eléri, akkor érvényes az ajánlat, nincs további egyeztetésre módJJ Tiller
A Rosi megszabja a játékos igényeit, és ez most azon kevés esetek egyike, amikor nem a pénzzel van baj, ezért Tibi kap is plusz lehetőséget, hogy azt teljesítse. Semmi extranagy kérés nem történt, főleg nem idei és jövő évi capjét nézve.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
szerintem amikor az egész hosszabbítás bejött soldi már akkor felhozta ezt az aláírós szavazós cuccot és senki nem ellenezte csak nem került beírva mint anno a szabályok 80%-aOrk
Egyébként ez is igaz. Az egész rendszert én találtam ki (ez nem érv a vitában, csak mondom) és pl ez is szerepelt benne, mint ahogy a korábbi szabálykönyvben is benne volt, ebben biztos vagyok.Soldados
most nincs benne, ez a lényeg, nem is kell tovább ragozni
ebből tanulva majd beleirathatod, hogy "irreális ajánlat esetén a rosenhaus bizottságnak joga van azt elutasítani", és ez akkor jövőre életbe is léphet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szerintem amikor az egész hosszabbítás bejött soldi már akkor felhozta ezt az aláírós szavazós cuccot és senki nem ellenezte csak nem került beírva mint anno a szabályok 80%-aOrk
Egyébként ez is igaz. Az egész rendszert én találtam ki (ez nem érv a vitában, csak mondom) és pl ez is szerepelt benne, mint ahogy a korábbi szabálykönyvben is benne volt, ebben biztos vagyok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szerintem amikor az egész hosszabbítás bejött soldi már akkor felhozta ezt az aláírós szavazós cuccot és senki nem ellenezte csak nem került beírva mint anno a szabályok 80%-a
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Ácsi GM döntött úgy, hogy eladja a Romót. erről szól a játék, hogy GM-ek döntenek.

Itt viszont a Rosi a játékos menedzsere. És nem fogadja el Harrison 2 éves ajánlatát, mert legalább 3 éveset akar. És nem kibaszás történt haromttal, nem kell mártírt látni benne, mert senki nem mondta azt, hogy nem tarthatja meg Harrisont, csak annyi történt, hogy az ügynök(ök) 3 éves szerződést akarnak. Egy évet rápakol és az övé.Soldados
a liga szabályzatában nem olvasok olyat, hogy a Rosenhaus-bizottságnak vétójoga lenneJJ Tiller
A Rosenhaus a játékos ügynöke. És nem fogadja el az időtartamot. Ennyi a történet.Soldados
nem, ilyen sehol nincs leírva
Rosenhaus megszabja a játékos igényeit, és ha a gm azt 95%-ban a szabályok adta lehetőségekkel eléri, akkor érvényes az ajánlat, nincs további egyeztetésre mód


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tényleg felesleges ezt tovább folytatni. viszi aki akarja és mindenki boldog. én sportoltam 14 milliót és ennyi. nem hiszem hogy gondot okoz majd megoldani a kérdést.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a szabály szerint lehetséges? ha igen, akkor érvényes haromt ajánlata, ha nem, akkor pedig semmis, ilyen egyszerű a történet
szerintem IRL a Dallas nem adta volna el egy harmadik körös pickért Romot, mégis átment a tradeJJ Tiller
Ácsi GM döntött úgy, hogy eladja a Romót. erről szól a játék, hogy GM-ek döntenek.

Itt viszont a Rosi a játékos menedzsere. És nem fogadja el Harrison 2 éves ajánlatát, mert legalább 3 éveset akar. És nem kibaszás történt haromttal, nem kell mártírt látni benne, mert senki nem mondta azt, hogy nem tarthatja meg Harrisont, csak annyi történt, hogy az ügynök(ök) 3 éves szerződést akarnak. Egy évet rápakol és az övé.Soldados
a liga szabályzatában nem olvasok olyat, hogy a Rosenhaus-bizottságnak vétójoga lenneJJ Tiller
A Rosenhaus a játékos ügynöke. És nem fogadja el az időtartamot. Ennyi a történet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Miután nem kaptam semmilyen hivatalos választ a vezetőségtől, ezért a St. Louis Rams a következő bejelentést teszi:

Mivel a Champ Bailey-vel és ügynökeivel folytatott tárgyalás és megegyezés után hozták a GM tudtára, hogy a liga egy olyan szabályt tesz kötelezővé a szerződésekre bizonyos kor felett, amelyet nem közöltek le hivatalos helyen, ezért a St. Louis Rams csapata nem fogja a kialkudott szerződést tovább pontosítani (azaz az éves bontást leegyeztetni) és nem is fogja aláírni. Ennek oka főleg az, hogy amennyiben a GM ismerte volna a szabályt, akkor más ajánlatot tett volna, illetve lehetséges, hogy nem is tett volna. Mivel a liga kétszeri megkeresésünkre se reagált érdemben, ezért nem látunk más utat...StormST
ez is teljesen jogos, nem érvényesült a tájékoztatás elve, ergo semmis az ajánlat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
IRL 6 éves szerződést írt alá 31 évesenSzegecs
Jó, Seymour meg 2-éveset. Irl-lel azért nem jó példálózni mert az ottani hosszútávú szerződések legtöbbször csak papíron olyan hosszúak. Lásd Mcnabb szerződés, papíron 4-éves vol, gyakorlatilag meg csak hozzábasztak egy bónuszt...
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Mindig is az IRL felé tolódásra törekedtünk.Soldados
a szabály szerint lehetséges? ha igen, akkor érvényes haromt ajánlata, ha nem, akkor pedig semmis, ilyen egyszerű a történet
szerintem IRL a Dallas nem adta volna el egy harmadik körös pickért Romot, mégis átment a tradeJJ Tiller
Ácsi GM döntött úgy, hogy eladja a Romót. erről szól a játék, hogy GM-ek döntenek.

Itt viszont a Rosi a játékos menedzsere. És nem fogadja el Harrison 2 éves ajánlatát, mert legalább 3 éveset akar. És nem kibaszás történt haromttal, nem kell mártírt látni benne, mert senki nem mondta azt, hogy nem tarthatja meg Harrisont, csak annyi történt, hogy az ügynök(ök) 3 éves szerződést akarnak. Egy évet rápakol és az övé.Soldados
a liga szabályzatában nem olvasok olyat, hogy a Rosenhaus-bizottságnak vétójoga lenne


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Miután nem kaptam semmilyen hivatalos választ a vezetőségtől, ezért a St. Louis Rams a következő bejelentést teszi:

Mivel a Champ Bailey-vel és ügynökeivel folytatott tárgyalás és megegyezés után hozták a GM tudtára, hogy a liga egy olyan szabályt tesz kötelezővé a szerződésekre bizonyos kor felett, amelyet nem közöltek le hivatalos helyen, ezért a St. Louis Rams csapata nem fogja a kialkudott szerződést tovább pontosítani (azaz az éves bontást leegyeztetni) és nem is fogja aláírni. Ennek oka főleg az, hogy amennyiben a GM ismerte volna a szabályt, akkor más ajánlatot tett volna, illetve lehetséges, hogy nem is tett volna. Mivel a liga kétszeri megkeresésünkre se reagált érdemben, ezért nem látunk más utat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
egy kicsit mintha átestünk volna a realizmussal a ló túloldaláraJJ Tiller
Mindig is az IRL felé tolódásra törekedtünk.Soldados
a szabály szerint lehetséges? ha igen, akkor érvényes haromt ajánlata, ha nem, akkor pedig semmis, ilyen egyszerű a történet
szerintem IRL a Dallas nem adta volna el egy harmadik körös pickért Romot, mégis átment a tradeJJ Tiller
Ácsi GM döntött úgy, hogy eladja a Romót. erről szól a játék, hogy GM-ek döntenek.

Itt viszont a Rosi a játékos menedzsere. És nem fogadja el Harrison 2 éves ajánlatát, mert legalább 3 éveset akar. És nem kibaszás történt haromttal, nem kell mártírt látni benne, mert senki nem mondta azt, hogy nem tarthatja meg Harrisont, csak annyi történt, hogy az ügynök(ök) 3 éves szerződést akarnak. Egy évet rápakol és az övé. Az idei és jövő évi capjét se bántané, elvégre mindkét évre 7 millát írt be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy kicsit mintha átestünk volna a realizmussal a ló túloldaláraJJ Tiller
Mindig is az IRL felé tolódásra törekedtünk.Soldados
a szabály szerint lehetséges? ha igen, akkor érvényes haromt ajánlata, ha nem, akkor pedig semmis, ilyen egyszerű a történet
szerintem IRL a Dallas nem adta volna el egy harmadik körös pickért Romot, mégis átment a tradeJJ Tiller
hagyd. Harrison free agent. Ennyi.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kétlem, hogy kicsit is hideg fejjel ne látnád be, hogy a 2 éves szerződésnek Harrison esetében nincs létjogosultsága, mert kizárt, hogy elfogadná.Soldados
egy kicsit mintha átestünk volna a realizmussal a ló túloldaláraJJ Tiller
Mindig is az IRL felé tolódásra törekedtünk.Soldados
a szabály szerint lehetséges? ha igen, akkor érvényes haromt ajánlata, ha nem, akkor pedig semmis, ilyen egyszerű a történet
szerintem IRL a Dallas nem adta volna el egy harmadik körös pickért Romot, mégis átment a trade


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem teszek mert 37 éves visszavonult embert nem fizetek. ennyi. vigyétek.haromt
Kétlem, hogy kicsit is hideg fejjel ne látnád be, hogy a 2 éves szerződésnek Harrison esetében nincs létjogosultsága, mert kizárt, hogy elfogadná.Soldados
egy kicsit mintha átestünk volna a realizmussal a ló túloldaláraJJ Tiller
Mindig is az IRL felé tolódásra törekedtünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
nem teszek mert 37 éves visszavonult embert nem fizetek. ennyi. vigyétek.haromt
Kétlem, hogy kicsit is hideg fejjel ne látnád be, hogy a 2 éves szerződésnek Harrison esetében nincs létjogosultsága, mert kizárt, hogy elfogadná.Soldados
egy kicsit mintha átestünk volna a realizmussal a ló túloldalára


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem hideg a fejem és leszarom. vigye aki akarja
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én nem nagyon látom át még a szabályrendszer how-to-ját, de ez számomra is kicsit fura... Nekem úgy tűnt hogy kell küldeni egy összeget és évet, és ha a fizu eléri a Rosenhaus-bizottság által várt pénzt, akkor a szerződés megköttetett és ennyi... Szerintem az még fair lehet, hogy jövőre már nem csak összeget küldenek a tagok, hanem minimum évet is, és azt is el kell érni... De laikusként úgy gondolom hogy így utólag belepiszkálni nem sportszerű, ráadásul ahogy elnézem abszolút eltér a gyakorlattól.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem teszek mert 37 éves visszavonult embert nem fizetek. ennyi. vigyétek.haromt
Kétlem, hogy kicsit is hideg fejjel ne látnád be, hogy a 2 éves szerződésnek Harrison esetében nincs létjogosultsága, mert kizárt, hogy elfogadná.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
IRL 6 éves szerződést írt alá 31 évesen


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem teszek mert 37 éves visszavonult embert nem fizetek. ennyi. vigyétek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem kell Harrison. vigyétek a francba. 37 évesen nem fogom fizetni, mert a lockout után annyi lenne.
és most jöhet a rituális bukkake a Terrible Towelreharomt
Megsértődhetsz, de azt a szerződést soha nem írná alá sem ő, sem az ügynöke. Márpedig a Rosi az ügynöke. És nem elvenni akarjuk tőled, hanem csak annyit, hogy tegyél rá egy évet.

De az érvelésed még mindig csodálatos: Steelers, Steelers, Steelers... Pedig kétlem, hogy kicsit is hideg fejjel ne látnád be, hogy a 2 éves szerződésnek Harrison esetében nincs létjogosultsága, mert kizárt, hogy elfogadná.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A régiben benne volt és akkor mi van?ezt a szabályt egyértelműen rögzíteni kellett volna a mostani szabálykönyvben is.
BB,Rivers meg rossz példa,mert egyiksem töltötte be még a 3X-et sem,Harrison meg már 33,ennek ellenére nekik is lehetne 2 évest adni,mert mégegyszer hangsúlyozom,nincs benne a mostani szabálykönyvben erre vonatkozó kikötés.Newman
precedensről nem hallottál?
eddig ez volt a szokás, amit megjegyzem hogy ttt hozott annoSzegecs
újonc szemszögből nézve,ők honnan tudják,hogy tavaly volt erre precedens és ezért nem lehet 3 évnél kevesebbet adni a playanak?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kell Harrison. vigyétek a francba. 37 évesen nem fogom fizetni, mert a lockout után annyi lenne.
és most jöhet a rituális bukkake a Terrible Towelre
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
A régiben benne volt és akkor mi van?ezt a szabályt egyértelműen rögzíteni kellett volna a mostani szabálykönyvben is.
BB,Rivers meg rossz példa,mert egyiksem töltötte be még a 3X-et sem,Harrison meg már 33,ennek ellenére nekik is lehetne 2 évest adni,mert mégegyszer hangsúlyozom,nincs benne a mostani szabálykönyvben erre vonatkozó kikötés.Newman
precedensről nem hallottál?
eddig ez volt a szokás, amit megjegyzem hogy ttt hozott anno


The response must be equal to the threat.