GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 926
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én is el akartam hozni Whiteot Höritől kezdeni, csak közbe sikerült Kolbot 😛tenorx
joljartal vele franchise qb lett
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is el akartam hozni Whiteot Höritől kezdeni, csak közbe sikerült Kolbot 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manning, Stanton (!), Croyle, Joe Webb. Van 4 QB-m akinek volt kezdő meccse 😊 Többeknek 1 sincs 😛Höri
nekem lenne csak festore annyira vigyaznak poig h a semmirekello manninget veretik szet alapszakaszban
pat meg a megnemertett zseni ezt mindannyian tudjuk szemetseg h nem birtak hozzaigazitani az egesz nfltFake
White is nagy bolt volt, elvégre az érte kapott Stephen McGee-nek is lesz 2 meccse Dallas-ban, csak őt továbbadtam a New Orleans-nak.Höri
nekem is jo bolt volt amugy
scrambler qb nelkul olyan 1/1 lettem vna mint a sicc
es igy legalabb lehetett egy poen qbm csak masnak tul jo ahhoz a csapata h ien poenba belemenjen
nem mellesleg meg teljesen korrektul jatszott orult vna terrorfix pl ha kolb csak ennyire jol nyomja 😀
a mcgee fele bohocokat meg leszarom ugyis menni fog a kukaba szegeny par meccs utan ...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning, Stanton (!), Croyle, Joe Webb. Van 4 QB-m akinek volt kezdő meccse 😊 Többeknek 1 sincs 😛Höri
nekem lenne csak festore annyira vigyaznak poig h a semmirekello manninget veretik szet alapszakaszban
pat meg a megnemertett zseni ezt mindannyian tudjuk szemetseg h nem birtak hozzaigazitani az egesz nfltFake
White is nagy bolt volt, elvégre az érte kapott Stephen McGee-nek is lesz 2 meccse Dallas-ban, csak őt továbbadtam a New Orleans-nak.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én is menőzök akkor
Matt Ryan
Tim Tebow
és Jim haddmutasammeghogymanningvagyok Sorgi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Manning, Stanton (!), Croyle, Joe Webb. Van 4 QB-m akinek volt kezdő meccse 😊 Többeknek 1 sincs 😛Höri
nekem lenne csak festore annyira vigyaznak poig h a semmirekello manninget veretik szet alapszakaszban
pat meg a megnemertett zseni ezt mindannyian tudjuk szemetseg h nem birtak hozzaigazitani az egesz nflt
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
frissült az én keres-kínálom isWyatt
Röppent a sas.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
frissült az én keres-kínálom is

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Joe Webbet a trade deadline előtti nap is még el akartam cserélni Kristóffal Clevelandbe, hogy megkapjam Blair White-ot.

Aztán úgy voltam vele, hogy mégiscsak egy undrafted WR, és a Colts vezetőség hajlamos a nagy baromságokra és hagyja, hogy elvigyék őt majd waiveren, így megtartottam Webbet, annak ellenére, hogy QB maradt. Én azért hoztam, hogy Cribbs 2.0 legyen 😀 Minnesotába kerülésekor azt vártam, hogy egy lightos Harvint csinálnak belőle, aki visszahord, elkap és wildcatből fut. Nem jött be.

Ennek ellenére sajnálom, hogy White-ot nem cseréltem magamhoz, mert bejött amit vártam tőle és nem is kért érte sokat Kristóf 😕 Na de majd jövőre alkotok megint, elvégre én sohasem hibázok, max 1-2 udfa lövésem megy mellé 😀

Manning, Stanton (!), Croyle, Joe Webb. Van 4 QB-m akinek volt kezdő meccse 😊 Többeknek 1 sincs 😛Höri
jó, de Croyle -3 😛 mondjuk nálam meg Delhomme, szal nem szóltam 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Joe Webbet a trade deadline előtti nap is még el akartam cserélni Kristóffal Clevelandbe, hogy megkapjam Blair White-ot.

Aztán úgy voltam vele, hogy mégiscsak egy undrafted WR, és a Colts vezetőség hajlamos a nagy baromságokra és hagyja, hogy elvigyék őt majd waiveren, így megtartottam Webbet, annak ellenére, hogy QB maradt. Én azért hoztam, hogy Cribbs 2.0 legyen 😀 Minnesotába kerülésekor azt vártam, hogy egy lightos Harvint csinálnak belőle, aki visszahord, elkap és wildcatből fut. Nem jött be.

Ennek ellenére sajnálom, hogy White-ot nem cseréltem magamhoz, mert bejött amit vártam tőle és nem is kért érte sokat Kristóf 😕 Na de majd jövőre alkotok megint, elvégre én sohasem hibázok, max 1-2 udfa lövésem megy mellé 😀

Manning, Stanton (!), Croyle, Joe Webb. Van 4 QB-m akinek volt kezdő meccse 😊 Többeknek 1 sincs 😛

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jó, Webbnek se lesz 10-nél több startja NFL karrierje alatt QB-ban. Bár ez mondjuk még mindig 10-zel több mint a 3. körös Jarrett Brownomnak. 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Azt mondták hogy jövőhéten Favre fog kezdeni, ha tud 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Joe Webb... ezentúl csak és kizárólag a kedvenceimet fogom draftolni, nem érdekel, mert ez így nagyon gáz...JJ Tiller
Azért mielőtt depresszióba esel várd meg mit csinál a birka Vikings. Simán kinézek egy QB-draftot vagy veterán QB signingot, pedig én is adnék esélyt Webbnek, mert tetszik a játéka.

Egyébként tényleg szép pick Höritől 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Joe Webb... ezentúl csak és kizárólag a kedvenceimet fogom draftolni, nem érdekel, mert ez így nagyon gáz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri, Blountot addig írd át az én rosterembe, kell egy korrekt futópáros.. cserébe viszont Soldi átír hozzád egy KC 5. kört 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gabó gépproblémája várhatóan 1-2 héten belül megoldódik, úgyhogy nem kell új GM-et keresni a Panthers élére, mert visszatérne. 😊Soldados
amúgy se kerestem volna, hanem elmanageltem volna 2 csapatot amíg nem jön vissza.Höri
loool
a híres north carolinai testvériség 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gabó gépproblémája várhatóan 1-2 héten belül megoldódik, úgyhogy nem kell új GM-et keresni a Panthers élére, mert visszatérne. 😊Soldados
amúgy se kerestem volna, hanem elmanageltem volna 2 csapatot amíg nem jön vissza.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
gabó gépproblémája várhatóan 1-2 héten belül megoldódik, úgyhogy nem kell új GM-et keresni a Panthers élére, mert visszatérne. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kindlere nem kaphatok vmi akciót? Mittomén, 10% caphit.szaba
ha csak baleset miatt nem játszhatn akkor kaphatnál (mint Haromt is Chad Jones esetében) de mivel a zsernyákok is elakpták, így már nem jár.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Végülis így is kevés a caphitem, szóval mind1, és igazatok is van.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
+10 caphitre értette nem mínuszra, alanyi jogon.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Plaxicoval meg Vickkel mi volt az eljárás, mikor sitten voltak?szaba
nem játszanak és nem számít a fizujuk sem. amikor visszajöttek 1 év múlva akkor az kimaradt év fizujával folytatódikharomt
Kindlere nem kaphatok vmi akciót? Mittomén, 10% caphit.szaba
Miért kapnál? Egyrészt ok sincs rá, másrészt majd pont veled leszünk engedékenyek 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Plaxicoval meg Vickkel mi volt az eljárás, mikor sitten voltak?szaba
nem játszanak és nem számít a fizujuk sem. amikor visszajöttek 1 év múlva akkor az kimaradt év fizujával folytatódikharomt
Kindlere nem kaphatok vmi akciót? Mittomén, 10% caphit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Plaxicoval meg Vickkel mi volt az eljárás, mikor sitten voltak?szaba
nem játszanak és nem számít a fizujuk sem. amikor visszajöttek 1 év múlva akkor az kimaradt év fizujával folytatódik
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Plaxicoval meg Vickkel mi volt az eljárás, mikor sitten voltak?