NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó akkor még fucu kell és ork.
természetesen Ork már számolja hogy mivel tudná legjobban növelni az átlagot 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ork, fucu, kristof
szavazzatok a cap-re.
a gabo, jewman, bria, go vikins tengely is megtehetné de rájuk nem számítok...haromt
ok csak tegnap este elment a net, már akkor akartam
(newmannek már van nete, és bria is felszokott járni már)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az elmúlt szezonban cap-ben is volt, meg itt játszott is.

És egyébként mikor kiderült, hogy na Vick tán visszatér, akkor meg lett kérdezve, hogy mi legyen, akarom-e 6 misivel. Mondtam, hogy igen. Az akkori capbe még nem számított bele, és itt sem játszhatott. Aztán az előző szezonban már beleszámított, és játszott is itt. Februárban pedig szintén nem lett volna érte elég 1 darab első kör, sőt kb. semmi mert már mikor mondtam, hogy kérem 6 misivel, akkor megmondtam, hogy nem fogom eladni 😉 És hiába, hogy februárban úgy nézett ki, hogy nem jártam jól vele, akkor sem adtam volna el. Tőlem cut útját távozott volna csak, ha még ez, és a következő IRL szezonban sem csinált volna semmit 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként őszintén, februárban mennyit kértél volna érte nagyjából? Akkor nagyon gondolkoztam hogy rámegyek, ugye az első játékban is megszereztem. De most a 6millás fizuja elriasztott, pedig hát egy Vick >>>> Grad + Russel, ezt most már tudjuk,Döme
en megkerdeztem akkor azt mondta h nem adja el amig nem latja jatszani
mivel akkor meg nem szamitott be a capbe az a 6 misi ezert megtehetteFake
De miért nem számított bele? Tavaly már játszott.Döme
nalunk nem sot eddig meg egyetlen excelben sem volt benne
hori ignoralni akarta a sittes mindenet
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Hát őket úgysem adnám el 😉fetomy
Egyébként őszintén, februárban mennyit kértél volna érte nagyjából? Akkor nagyon gondolkoztam hogy rámegyek, ugye az első játékban is megszereztem. De most a 6millás fizuja elriasztott, pedig hát egy Vick >>>> Grad + Russel, ezt most már tudjuk,Döme
en megkerdeztem akkor azt mondta h nem adja el amig nem latja jatszani
mivel akkor meg nem szamitott be a capbe az a 6 misi ezert megtehetteFake
De miért nem számított bele? Tavaly már játszott.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ork, fucu, kristof
szavazzatok a cap-re.
a gabo, jewman, bria, go vikins tengely is megtehetné de rájuk nem számítok...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gondoltam rá, hogy megérdeklődöm megszabadulnál-é Vicktől, Troytól, de se a 6 milla, se az ufa nem jó biznic 😀Wyatt
Hát őket úgysem adnám el 😉fetomy
Egyébként őszintén, februárban mennyit kértél volna érte nagyjából? Akkor nagyon gondolkoztam hogy rámegyek, ugye az első játékban is megszereztem. De most a 6millás fizuja elriasztott, pedig hát egy Vick >>>> Grad + Russel, ezt most már tudjuk,Döme
en megkerdeztem akkor azt mondta h nem adja el amig nem latja jatszani
mivel akkor meg nem szamitott be a capbe az a 6 misi ezert megtehette
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
gondoltam rá, hogy megérdeklődöm megszabadulnál-é Vicktől, Troytól, de se a 6 milla, se az ufa nem jó biznic 😀Wyatt
Hát őket úgysem adnám el 😉fetomy
Egyébként őszintén, februárban mennyit kértél volna érte nagyjából? Akkor nagyon gondolkoztam hogy rámegyek, ugye az első játékban is megszereztem. De most a 6millás fizuja elriasztott, pedig hát egy Vick >>>> Grad + Russel, ezt most már tudjuk,
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
pedig még a mostani fantasy meccsünket is elbuktam volna 😀Wyatt
div2b? Felesleges, mert po-ra úgysincs esély 😛

Vick amúgy mehet, 4-5 első kör, vagy 14-15 második kör, esetleg 55 harmadik kör és mehet is 😀fetomy
jó, akkor 2065-ig odaadom a 3. köreimet 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pedig még a mostani fantasy meccsünket is elbuktam volna 😀Wyatt
div2b? Felesleges, mert po-ra úgysincs esély 😛

Vick amúgy mehet, 4-5 első kör, vagy 14-15 második kör, esetleg 55 harmadik kör és mehet is 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
pedig még a mostani fantasy meccsünket is elbuktam volna 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
gondoltam rá, hogy megérdeklődöm megszabadulnál-é Vicktől, Troytól, de se a 6 milla, se az ufa nem jó biznic 😀Wyatt
Hát őket úgysem adnám el 😉
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
gondoltam rá, hogy megérdeklődöm megszabadulnál-é Vicktől, Troytól, de se a 6 milla, se az ufa nem jó biznic 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, a QB-im mai teljesítménye:

Hassi: 22/34, 333 yd, 1 TD, 0 int, 64.7%, 9.8 ypa, 106.6 rate
Troy : 17/28, 356 yd, 1 TD, 0 int, 60.7 %, 12.7 ypa, 116.6 rate
Vick: 20/28, 333 yd, 4TD, 0 int, 71.4 %, 11.9 ypa, 150.7 rate + 80 rush yd, 2 TD

És akkor még Vick van hátra, aki ha jól sejtem eddigi királykodását mellőzni fogja, mert nincs az az isten, hogy nálam 3 fasza QB legyen még egy héten is akár 😀 Viszont most kurvaboldog vagyok, mégse kell QB-t szereznem ^^fetomy
Hehh, lezárult a hét, a QB-im olyanok mint az állatok 😀

Vick ámokfutása mellett plusz élvezet, hogy Kurt Coleman 5 tackle, 1 int ^^
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bár igazából én továbbra is azt támogatná, hogy IRL 70%-a legyen a mi RFA-nk, elvégre a capünk is kb 70%-a az IRL-nek.Soldados
tavaly 65% volt egész pontosan a 83 millió.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen jo ez az RFA ar... 25%-ot emelunk tavalyhoz kepest, a cap meg folmegy max 10%-kal.. nem kell tulzasba se vinni.Igor
+1.

Bár igazából én továbbra is azt támogatná, hogy IRL 70%-a legyen a mi RFA-nk, elvégre a capünk is kb 70%-a az IRL-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen jo ez az RFA ar... 25%-ot emelunk tavalyhoz kepest, a cap meg folmegy max 10%-kal.. nem kell tulzasba se vinni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
En emelnek ezen is. Persze megkapom majd miert biralom folul ay nflt. De van aki 4.6 millas tendert ir am ala. Az oka most mindegy.Delonso_
Én viszont Soldival értek egyet (WTF screenshot gyorsan), ennek tényleg ez a lényege, hogy 1 évre még megtarthatod a jó játékosokat. Valamennyit emeljünk, mert nagyon alacsony, de ne túl sokat.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En emelnek ezen is. Persze megkapom majd miert biralom folul ay nflt. De van aki 4.6 millas tendert ir am ala. Az oka most mindegy.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
arra még mindig nem válaszoltatok hogy akkor az lesz az RFA ár amit höri benyomott?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
83 volt a cap.

az RFA-król pedig ne legyen random ár.
vagy maradjon a mostani vagy vegyük át az IRL-t.Höri
Mi capünk/irl cap * irl RFA ár.tenorx
ne írj ilyen bonyolult képleteket mert soldi nem fogja érteniOrk
Ezt még értem. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
83 volt a cap.

az RFA-król pedig ne legyen random ár.
vagy maradjon a mostani vagy vegyük át az IRL-t.Höri
Mi capünk/irl cap * irl RFA ár.tenorx
ne írj ilyen bonyolult képleteket mert soldi nem fogja érteni
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 893 — no es importante
hát a draftoltaké geci sok. Azért egy 1/1 es évi fizetése a cap 10%-a? az igen lolharomt
Jó akkor az még több is, mint arányos.tenorx
hát őszintén 1/1nek lenne ebben a játékban így nagyobb kibaszás, mint engedmény a szar csapatnakharomt
irl is az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De én amellett vagyok, hogy növeljük arányosan az RFAt is, a draftoltak fizetése alapból már arányosítva van.tenorx
hát a draftoltaké geci sok. Azért egy 1/1 es évi fizetése a cap 10%-a? az igen lolharomt
Jó akkor az még több is, mint arányos.tenorx
hát őszintén 1/1nek lenne ebben a játékban így nagyobb kibaszás, mint engedmény a szar csapatnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
83-ról 92-re emelés szép is lenne 😀 páran még mindig elfelejtik, hogy a játék lényege és pont a legnagyobb kihívása a cap management, ahhoz nem kell nagy tudás, hogy behúzz pár szabadügynököt horribilis áron meg draftolj 32 embert, amiből a nagy számok törvénye alapján minimum 10 használható lesz...JJ Tiller
De én amellett vagyok, hogy növeljük arányosan az RFAt is, a draftoltak fizetése alapból már arányosítva van.tenorx
hát a draftoltaké geci sok. Azért egy 1/1 es évi fizetése a cap 10%-a? az igen lolharomt
Jó akkor az még több is, mint arányos.