NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kösz Höri,hogy megcsináltad a Rotot
North Powa! 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri!

Bár magam ellen beszélek, de mi lesz azokkal, akik UFA-k lennének IRL, mert már 4 évet lenyomtak a ligában, de nálunk RFA-nak írtad. Engem pl Tanard Jackson és Woodley esetében is érint. Tehát tényleg magam ellen beszélek, de ezt már tavaly is jeleztem.Soldados
egy rakás játékos státusza el lett baszva, de ez már így marad.
RFA úgy is csak egyszer lesz valaki, szóval senki sem ússza meg, hogy előbb vagy utóbb hosszabítani kelljen az emberével.Höri
De remélem, az új draftoltaknál a 2. körös, tehát 4 éves szerződéseket UFA-nak írod az emúlt 1 vagy 2 évben, mert akkor talán ez az utolsó elbaszott generáció.Soldados
ezt nem csak remélni tudod hanem ellenőrizni is 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Höri!

Bár magam ellen beszélek, de mi lesz azokkal, akik UFA-k lennének IRL, mert már 4 évet lenyomtak a ligában, de nálunk RFA-nak írtad. Engem pl Tanard Jackson és Woodley esetében is érint. Tehát tényleg magam ellen beszélek, de ezt már tavaly is jeleztem.Soldados
egy rakás játékos státusza el lett baszva, de ez már így marad.
RFA úgy is csak egyszer lesz valaki, szóval senki sem ússza meg, hogy előbb vagy utóbb hosszabítani kelljen az emberével.Höri
De remélem, az új draftoltaknál a 2. körös, tehát 4 éves szerződéseket UFA-nak írod az emúlt 1 vagy 2 évben, mert akkor talán ez az utolsó elbaszott generáció.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri!

Bár magam ellen beszélek, de mi lesz azokkal, akik UFA-k lennének IRL, mert már 4 évet lenyomtak a ligában, de nálunk RFA-nak írtad. Engem pl Tanard Jackson és Woodley esetében is érint. Tehát tényleg magam ellen beszélek, de ezt már tavaly is jeleztem.Soldados
egy rakás játékos státusza el lett baszva, de ez már így marad.
RFA úgy is csak egyszer lesz valaki, szóval senki sem ússza meg, hogy előbb vagy utóbb hosszabítani kelljen az emberével.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Höri!

Bár magam ellen beszélek, de mi lesz azokkal, akik UFA-k lennének IRL, mert már 4 évet lenyomtak a ligában, de nálunk RFA-nak írtad. Engem pl Tanard Jackson és Woodley esetében is érint. Tehát tényleg magam ellen beszélek, de ezt már tavaly is jeleztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez nagyon jó.. de nem a 2010-es kellene a taghez?Igor
Az is megvan valahol.
Tess: http://data.hu/get/3192793/Emberek_posztok_szerint.xlstenorx
Hálás köszönetem!Igor
Szívesen, bár apróbb hibák előfordulhatnak.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Itt van a lista a posztonkénti fizetésekkel: http://data.hu/get/3192761/Emberek_posztok_szerint_2011a.xlstenorx
Ez nagyon jó.. de nem a 2010-es kellene a taghez?Igor
Az is megvan valahol.
Tess: http://data.hu/get/3192793/Emberek_posztok_szerint.xlstenorx
Hálás köszönetem!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt van a lista a posztonkénti fizetésekkel: http://data.hu/get/3192761/Emberek_posztok_szerint_2011a.xlstenorx
Ez nagyon jó.. de nem a 2010-es kellene a taghez?Igor
Az is megvan valahol.
Tess: http://data.hu/get/3192793/Emberek_posztok_szerint.xls
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Itt van a lista a posztonkénti fizetésekkel: http://data.hu/get/3192761/Emberek_posztok_szerint_2011a.xlstenorx
Ez nagyon jó.. de nem a 2010-es kellene a taghez?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajna, legalább te állj már mellém..😛fetomy
Nekem mi közöm ehhez az egészhez? 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Itt van a lista a posztonkénti fizetésekkel: http://data.hu/get/3192761/Emberek_posztok_szerint_2011a.xls
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sőt, Vick azt mondta, hogy ha nem maradhatnak itt, akkor a szervezőbizottság tagjainak háziállatait megeszi élvefetomy
szegény sünim.

jól van. Troy Smitht és Vick-et rekvirálta a szervezőbizottság, így ők mától szabadon igazolhatóak 😛haromt
egyetértek a döntéssel.... 😛Newman
neked miért nem mindegy, Whitehurst?Höri
És szegény Vick torka, miután beleharap a sünibe 😀

azért, mert az ifjú hegyeShalomi barátunk azt gondolja, hogy ha FA lenne, akkor eséllyel szállna versenybe a leigazolásáért 😉
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jól van. Troy Smitht és Vick-et rekvirálta a szervezőbizottság, így ők mától szabadon igazolhatóak 😛haromt
egyetértek a döntéssel.... 😛Newman
neked miért nem mindegy, Whitehurst?Höri
Dual threat QBs rulez

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sőt, Vick azt mondta, hogy ha nem maradhatnak itt, akkor a szervezőbizottság tagjainak háziállatait megeszi élvefetomy
szegény sünim.

akkor inkább már Shalomt 😉fetomy
jól van. Troy Smitht és Vick-et rekvirálta a szervezőbizottság, így ők mától szabadon igazolhatóak 😛haromt
egyetértek a döntéssel.... 😛Newman
neked miért nem mindegy, Whitehurst?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
illetve Sharomt 😀eaglesmcnabb
akkor inkább már Shalomt 😉fetomy
jól van. Troy Smitht és Vick-et rekvirálta a szervezőbizottság, így ők mától szabadon igazolhatóak 😛haromt
Ők pedig bejelentették, hogy sehol máshol nem hajlandók játszani, sőt, Vick azt mondta, hogy ha nem maradhatnak itt, akkor a szervezőbizottság tagjainak háziállatait megeszi élve, akinek nincs, azt meg eltiltattja az alkoholtól 😛

Rajna, legalább te állj már mellém..😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
illetve Sharomt 😀eaglesmcnabb
akkor inkább már Shalomt 😉fetomy
jól van. Troy Smitht és Vick-et rekvirálta a szervezőbizottság, így ők mától szabadon igazolhatóak 😛haromt
egyetértek a döntéssel.... 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
illetve Sharomt 😀eaglesmcnabb
akkor inkább már Shalomt 😉fetomy
jól van. Troy Smitht és Vick-et rekvirálta a szervezőbizottság, így ők mától szabadon igazolhatóak 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Engem meg akkor érdemes keresni ha egy kedvencedet draftoltam.Döme
megy pm 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha nem lenne világos mit ért rózin stez: soldi, somos, fake, szegecs, én vagy höri
valakinek ebből jóvá kell hagynia.
tanácsot kérhetsz szabától is csak semmi értelme 😛haromt
Jah igen, s betűsökkel nem szabad tradelni 😀tenorx
igen
soldados
somos
stez
stenorx
shöri
srajnaharomt
mindezt úgy, hogy tavaly volt kb 2 trade-m a draft előtt.
utána csak a kidobandó játékosaim löktem el 6. körökért.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Itt tévedés van... Nem kell jóváhagynia senkinek a trédet. Csak látnia kell vkinek a Rosenhaus bizottságból és elmondani róla a véleményét. Ha vkinek ennek ellenére is akarja a trédet, megkötheti.

A jóváhagyás és véleményezés kicsit mást jelent. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Engem meg akkor érdemes keresni ha egy kedvencedet draftoltam.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
illetve Sharomt 😀eaglesmcnabb
akkor inkább már Shalomt 😉fetomy
Huuu ezert mit kapsz toleeeee.....Delonso_
de ez még Jewman számára is sértő, lesz box

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
rfa, 1. kör emelés, plusz normál hosszabbítások, de tény, hogy nem lett túl alacsony így sem

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
illetve Sharomt 😀eaglesmcnabb
akkor inkább már Shalomt 😉fetomy
Huuu ezert mit kapsz toleeeee.....
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem nem tetszik hogy ilyen magas a cap, mi ondokolja ezt a drasztikus emelest?

Es meg mindig vevo vagyok nem zacsizando LT rr plane ha van belole 3