NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én senkivel nem hosszabbítok. RFA-k maradnak. A kezdők közül Blalock, Scheffler és James Harrison megy. Aki meg kell esetleg azt FA-n olcsóbban visszahozom
RFAban marad Traktor, R.Harris, Goff, E.Bennett, Soliai talán Polombus 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
már van egy potenciális vevő.eaglesmcnabb
Herremanst nekem tavaly 2. körért sem akarta odaadni Höri, neked se tegye már 😛Stez
Herremans egyenlőre csak utópia 😀 kis túlzással bármelyik Oline emberkéje stabil kezdő lenne nálam 😂eaglesmcnabb
akkor még nem láttad az én rosterem
Höri OL-je az enyémhez képest Lions szint 😂

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 9 kezdő OLinemanemből majd áruba bocsátok valakit 😊Höri
már van egy potenciális vevő.eaglesmcnabb
Herremanst nekem tavaly 2. körért sem akarta odaadni Höri, neked se tegye már 😛Stez
Herremans egyenlőre csak utópia 😀 kis túlzással bármelyik Oline emberkéje stabil kezdő lenne nálam 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
a 9 kezdő OLinemanemből majd áruba bocsátok valakit 😊Höri
már van egy potenciális vevő.eaglesmcnabb
Herremanst nekem tavaly 2. körért sem akarta odaadni Höri, neked se tegye már 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 9 kezdő OLinemanemből majd áruba bocsátok valakit 😊Höri
már van egy potenciális vevő.
amúgy ebben a Bearsben több lyuk van mint gondoltam...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
a 9 kezdő OLinemanemből majd áruba bocsátok valakit 😊Höri
jelen pillanatban még nekem is van 6, szóval ez néha jobban hangzik annál, mint amennyit tényleg jelent 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
micsoda optimizmus


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ezzel a 7 millás emeléssel már simán belefér Rocky megtartása is, 3, max 4 millás emelésre számítottam, a végén még Steinbach is maradni fog 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálam érdekes lesz a hosszabítás, ugyanis Addai UFA lesz és az eddigi 1.3 millás zsetonját biztos meg kell dobni.

viszont annyira zseniálisan draftolok, waiverezek és húzok undrafted embereket, hogy van egy
BJ Green-Ellis, Shonn Greene, Bernard Scott trióm, ami le is fedi a no1,no2,no3 RB fogalmát. Szóval gyanúsan Addai elérhető lesz. Ha meg mégis részorulnék egy elit futóra (nem), akkor a 9 kezdő OLinemanemből majd áruba bocsátok valakit 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
majd ha kibasszák Reedet úgyis kelleni fog 😛haromt
már kib.szták, Suishamet igazoltuk a helyére, de én maradok Reednél. 😉 Inkább 8 év, mint 9 meccs. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
kicsit sok lett ez.
Na nem baj, majd a Rosenhaus bizottság tesz róla, hogy ne legyen egyszerű dolgotok 😛haromt
egy RFA-vel egy talán hosszabbítást kapó UFA-vel kemény offseason elé nézek 😛 😀JJ Tiller
Majd jovore viccesebb lesz neked is... van akinek 10-15 UFA-ja van, ott mar az jo moka, hogy eldontsuk ki marad (ki az aki megfizetheto aru marad 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
kicsit sok lett ez.
Na nem baj, majd a Rosenhaus bizottság tesz róla, hogy ne legyen egyszerű dolgotok 😛haromt
egy RFA-vel egy talán hosszabbítást kapó UFA-vel kemény offseason elé nézek 😛 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
majd ha kibasszák Reedet úgyis kelleni fog 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Legyen már kerek, 89, v. 90. 😛

89,6 az nem könnyen számolható, mert 51 playára van, azaz kb 90,2 lenne az 53 emberre. 😉Soldados
télleg 😛
akkor 89.4 a legfaszább.

amúgy Soldi nem kell Suisham? 😀Höri
Ez se tetszik. Akkor legalább legyen 89,5. 😛

Ja, és nem kell, én jobban hiszek 8 évnek, mint 9 meccsnek, úgyhogy megtartom a SB-győztes franchise kickerem. :cool:Soldados
aztán majd miatta nem tudod megvédeni a címed 😊
mondjuk kéne még egy jó offseason és anélkül is legyűrnélek 😂

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legyen már kerek, 89, v. 90. 😛

89,6 az nem könnyen számolható, mert 51 playára van, azaz kb 90,2 lenne az 53 emberre. 😉Soldados
télleg 😛
akkor 89.4 a legfaszább.

amúgy Soldi nem kell Suisham? 😀Höri
Ez se tetszik. Akkor legalább legyen 89,5. 😛

Ja, és nem kell, én jobban hiszek 8 évnek, mint 9 meccsnek, úgyhogy megtartom a SB-győztes franchise kickerem. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kicsit sok lett ez.
Na nem baj, majd a Rosenhaus bizottság tesz róla, hogy ne legyen egyszerű dolgotok 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Legyen már kerek, 89, v. 90. 😛

89,6 az nem könnyen számolható, mert 51 playára van, azaz kb 90,2 lenne az 53 emberre. 😉Soldados
télleg 😛
akkor 89.4 a legfaszább.

amúgy Soldi nem kell Suisham? 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Legyen már kerek, 89, v. 90. 😛

89,6 az nem könnyen számolható, mert 51 playára van, azaz kb 90,2 lenne az 53 emberre. 😉Soldados
Bár valóban irdatlan nehéz 89,6-hoz 0,6-ot hozzáadni, hogy 51-ről 53-ra tudd a keretet 😛 , de neked köszönhetően máris nem probléma, hiszen ez mindenkinek ugyanannyi 😉
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Legyen már kerek, 89, v. 90. 😛

89,6 az nem könnyen számolható, mert 51 playára van, azaz kb 90,2 lenne az 53 emberre. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
89.6, az szép... és én még AJ Hawk cutolásán gondolkoztam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljesen mindegy, az atlag abszolut 89.5 koruli... legyen ez a cap akkor, es akkor az emberek nagy resze (89+90) mind boldog 😛
Es Orknak felmilla capbunti 😛Igor
a 89.6 jó lenne.

ugyanis az 51 legjobban fizetett számít ugyebár, és a két kieső általában 300.000-ret keres.
szóval átlátható.

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nekem rohadtul mindegy hogy mennyi a cap, de mivel szavaznom kellett így csak így tudtam tartózkodni
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen mindegy, az atlag abszolut 89.5 koruli... legyen ez a cap akkor, es akkor az emberek nagy resze (89+90) mind boldog 😛
Es Orknak felmilla capbunti 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
jó akkor direkt kiejtem magam
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
jó akkor még fucu kell és ork.
természetesen Ork már számolja hogy mivel tudná legjobban növelni az átlagot 😛haromt
Bármivel, ami 92<= ugyanannyival növeli az átlagot 😀