NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
83-ról 92-re emelés szép is lenne 😀 páran még mindig elfelejtik, hogy a játék lényege és pont a legnagyobb kihívása a cap management, ahhoz nem kell nagy tudás, hogy behúzz pár szabadügynököt horribilis áron meg draftolj 32 embert, amiből a nagy számok törvénye alapján minimum 10 használható lesz...JJ Tiller
De én amellett vagyok, hogy növeljük arányosan az RFAt is, a draftoltak fizetése alapból már arányosítva van.tenorx
hát a draftoltaké geci sok. Azért egy 1/1 es évi fizetése a cap 10%-a? az igen lol
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
83-ról 92-re emelés szép is lenne 😀 páran még mindig elfelejtik, hogy a játék lényege és pont a legnagyobb kihívása a cap management, ahhoz nem kell nagy tudás, hogy behúzz pár szabadügynököt horribilis áron meg draftolj 32 embert, amiből a nagy számok törvénye alapján minimum 10 használható lesz...JJ Tiller
De én amellett vagyok, hogy növeljük arányosan az RFAt is, a draftoltak fizetése alapból már arányosítva van.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
83-ról 92-re emelés szép is lenne 😀 páran még mindig elfelejtik, hogy a játék lényege és pont a legnagyobb kihívása a cap management, ahhoz nem kell nagy tudás, hogy behúzz pár szabadügynököt horribilis áron meg draftolj 32 embert, amiből a nagy számok törvénye alapján minimum 10 használható lesz...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
83 volt a cap.

az RFA-król pedig ne legyen random ár.
vagy maradjon a mostani vagy vegyük át az IRL-t.Höri
Mi capünk/irl cap * irl RFA ár.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
83 volt a cap.

az RFA-król pedig ne legyen random ár.
vagy maradjon a mostani vagy vegyük át az IRL-t.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
83 volt

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hmm ezt majd höri megmondja. lehet
ha annyi volt akkor újraszavazás
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 892 — no es importante
nyilván hülyeséget mondok,de nem 83 milla volt az idei cap?Newman
szerintem is annyi volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nyilván hülyeséget mondok,de nem 83 milla volt az idei cap?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most megcsináltam a tervezést és meglepően jól állok úgy is ha csak 2 nagy cut-ot teszek meg. Hosszabbítani szerintem úgyse fogok senkivel. de a hiteles infokhoz jó lenne tudni az RFA árakat
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
inkább végre meg kéne beszéni az újításokat.
elsőre egy szavazás a caprőlharomt
Szavazunk capet, meg fizetesosszehasonlito modszert, az a ketto legfontosabb/legtobb idot elvevo dolog..Igor
igor akkro nyomd a fizetés összehasonlítót a javaslatokbaharomt
Melyiket? A komplikalt otletemet?
(ugyis leszavazzatok megint 😛)

RFA-k osszegen ne emeljunk picit?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inkább végre meg kéne beszéni az újításokat.
elsőre egy szavazás a caprőlharomt
Szavazunk capet, meg fizetesosszehasonlito modszert, az a ketto legfontosabb/legtobb idot elvevo dolog..Igor
igor akkro nyomd a fizetés összehasonlítót a javaslatokba
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
somos, mit kaptál még CJért Sintimen és Brownon kívül?Ork
tavalyi 1/2X-es picket, azon húzta Spillert

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Ja, és mivel Jason Hunter 3-4-be került, ezért ő eladó lesz annak, aki jó 3-4-es OLB-t szeretne magának!somoskovig
engem majd érdeklne

Bowe meg állatkodik hál' istennekkristof
Már hogyne állatkodna, hiszen én adtam el 😛 Mondjuk Doom már kevésbé teszi meg mindezt. Legalábbis idén.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ja, és mivel Jason Hunter 3-4-be került, ezért ő eladó lesz annak, aki jó 3-4-es OLB-t szeretne magának!somoskovig
engem majd érdeklne

Bowe meg állatkodik hál' istennek
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
somos, mit kaptál még CJért Sintimen és Brownon kívül?
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
inkább végre meg kéne beszéni az újításokat.
elsőre egy szavazás a caprőlharomt
Szavazunk capet, meg fizetesosszehasonlito modszert, az a ketto legfontosabb/legtobb idot elvevo dolog..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
inkább végre meg kéne beszéni az újításokat.
elsőre egy szavazás a capről
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem nyugodtan meg lehetne nyitni a ke-kí topicot, hogy a sok karvaly kiélhesse magátSzegecs
még nem, mert sokkal viccesebb lesz, hogy az új fórum felépítése miatt majd minden hiéna versenyben írja be a maga portékáját, hogy minél fentebb legyen a topikban mert a kitörlöm/újraírom verziót itt nem eredményrevezető 😀 😀

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szerintem nyugodtan meg lehetne nyitni a ke-kí topicot, hogy a sok karvaly kiélhesse magát


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Steznek gondolom 48 órás erekciója van Thigpen játékát látva.Höri
Thigpen király, ezt eddig is tudtam. 😊
Most annak örülök, hogy Jimmy kezdő, de Rocky is UFA lesz, akit kétlem, hogy olcsón meg tudnék tartani, viszont a tavaly FA-ról behúzott Haggan tegnap elég beteg volt, így legalább az ILB poszton nem marad lyuk a szezon után Scott mellett.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Ja, és mivel Jason Hunter 3-4-be került, ezért ő eladó lesz annak, aki jó 3-4-es OLB-t szeretne magának!

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
miért érzem azt, h Herremans indyből a szeles városba fog költözni...szaba
😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
miért érzem azt, h Herremans indyből a szeles városba fog költözni...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Gronkowski... 😀