NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀haromt
ha kell egy brutális SS, aki igazi workhorse, elpusztíthatatlan, fiatal és olcsó, akkor a te embered
Bob SandersHöri
mellé ajánlom FS-nek Darcel McBath-ot, ez a páros egy meccs erejéig tökéletes megoldás lehet a két safety poszton 😂JJ Tiller
ne viccelj. McBath-et elviszem szivesen
Szeritnem Sanders is jöhet. Durva páros lenne Chad Jones-szal. Simán vernék Mel Gibson halálos fegyverben lenyomott performanszát a hegekben.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊)))))))))))

Par rogton IR es ujoncot meg en is hozza tudnek tenni.
Es valakinek van egy Staffordja is vagy Glassford? Ki tudja mar
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀haromt
ha kell egy brutális SS, aki igazi workhorse, elpusztíthatatlan, fiatal és olcsó, akkor a te embered
Bob SandersHöri
mellé ajánlom FS-nek Darcel McBath-ot, ez a páros egy meccs erejéig tökéletes megoldás lehet a két safety poszton 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀haromt
ha kell egy brutális SS, aki igazi workhorse, elpusztíthatatlan, fiatal és olcsó, akkor a te embered
Bob Sanders

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀haromt
a strong safety-t (Harper, Moore, Spievey) DT-re cserélnék egyre erősebben tartja magát nálam 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Holnaptól lesz net,beírom a comp pickeket meg a többit ami kell.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tibi PM et checkolj majd
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Tibi, Mike Williamsért megkapod Poolt, kezdő a Jets hiperszuperelit védelmében. 😛
Születésnapi ajándék 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Crayton ezért szeretne is a köcsöghöz csatlakozni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát én eladni nem nagyon tudok kit. De például Jonathan Goff-ra nincs sok szükségem, így aki kezdő MLB gondokkal küzd az kereshet bátran. Illetve Patrick Crayton is elvágyódik, miután elég jól felpumpálja a statjait a köcsög.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀haromt
Tőlem a Tramon Williams, Brandon Carr, Alterraun Verner trióból egy mehet valszeg. Illetve Mike Adams és Danieal Manning ocsóér.tenorx
Majd Vernerért énis jelentkezem. De túlfizetni nem akarom 😛Rajna
Rendben, úgyis kinéztem tőled valakit 😀
("W"vel kezdődik, és "allace"al végződik).
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
én televagyok sokat játszó safetyvel, meg bármelyik pillanatban meglehet a 3. ir-es cb-m is 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀haromt
Tőlem a Tramon Williams, Brandon Carr, Alterraun Verner trióból egy mehet valszeg. Illetve Mike Adams és Danieal Manning ocsóér.tenorx
Majd Vernerért énis jelentkezem. De túlfizetni nem akarom 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀haromt
Tőlem a Tramon Williams, Brandon Carr, Alterraun Verner trióból egy mehet valszeg. Illetve Mike Adams és Danieal Manning ocsóér.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akinek vannak eladó secondary emberei ne habozzon szólni 😊
Velem lehet egyezkedni. Draftpickből csak 5-6 kell mert én ott húzom a kezdőket 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Akkor nem megy sehova.. 😛 dirt cheap futo, elsokoros tehetseg, majd villant jovore mint McFadden vagy sokan masok a 2/3. evukben 😛Igor
Addigra lesz már futó nálam 😊szaba
Reggie Bush eladó :cool:JJ Tiller
Valóban, Norwood egyedül kevés IR-en.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 879 — no es importante
Nem tudom, majd meglátjuk. Ryant csak olcsón veszem át 😛szaba
Akkor nem megy sehova.. 😛 dirt cheap futo, elsokoros tehetseg, majd villant jovore mint McFadden vagy sokan masok a 2/3. evukben 😛Igor
Addigra lesz már futó nálam 😊szaba
Reggie Bush eladó :cool:


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Eladom ha gondolod, Wr-em van dogivel.. akar meg Mathewst is 😉

Hori - sztem Terrail Lambert nem az en emberem volt... legalabbis nem remlik a PS-emrol.
Atnezem az otthoni gepen a rostert meg majd.. de az biztos, hogy Notre Dame-es arcot nem huztam 😛 (legalabbis jozanon nem 😀)Igor
Nem tudom, majd meglátjuk. Ryant csak olcsón veszem át 😛szaba
Akkor nem megy sehova.. 😛 dirt cheap futo, elsokoros tehetseg, majd villant jovore mint McFadden vagy sokan masok a 2/3. evukben 😛Igor
Addigra lesz már futó nálam 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Bakker, Seyit nem kellett volna waivelni 😕szaba
Eladom ha gondolod, Wr-em van dogivel.. akar meg Mathewst is 😉

Hori - sztem Terrail Lambert nem az en emberem volt... legalabbis nem remlik a PS-emrol.
Atnezem az otthoni gepen a rostert meg majd.. de az biztos, hogy Notre Dame-es arcot nem huztam 😛 (legalabbis jozanon nem 😀)Igor
Nem tudom, majd meglátjuk. Ryant csak olcsón veszem át 😛szaba
Akkor nem megy sehova.. 😛 dirt cheap futo, elsokoros tehetseg, majd villant jovore mint McFadden vagy sokan masok a 2/3. evukben 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Bakker, Seyit nem kellett volna waivelni 😕szaba
Eladom ha gondolod, Wr-em van dogivel.. akar meg Mathewst is 😉

Hori - sztem Terrail Lambert nem az en emberem volt... legalabbis nem remlik a PS-emrol.
Atnezem az otthoni gepen a rostert meg majd.. de az biztos, hogy Notre Dame-es arcot nem huztam 😛 (legalabbis jozanon nem 😀)Igor
Nem tudom, majd meglátjuk. Ryant csak olcsón veszem át 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Bakker, Seyit nem kellett volna waivelni 😕szaba
Eladom ha gondolod, Wr-em van dogivel.. akar meg Mathewst is 😉

Hori - sztem Terrail Lambert nem az en emberem volt... legalabbis nem remlik a PS-emrol.
Atnezem az otthoni gepen a rostert meg majd.. de az biztos, hogy Notre Dame-es arcot nem huztam 😛 (legalabbis jozanon nem 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Azt mondjuk nagyon sajnálom, hogy elveszett a trade admin is, jókat lehetett csemegézni a régi tradekből 😊Stez
Ne is mondd 😀 Az a szerencse, hogy a hatalmas ballövéseimet még tudom 1-2 mákolással retusálni, kis mértékben.szaba
apropó baklövések, még várom a pm-edbriareos
Jó, hogy mondod 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Azt mondjuk nagyon sajnálom, hogy elveszett a trade admin is, jókat lehetett csemegézni a régi tradekből 😊Stez
Ne is mondd 😀 Az a szerencse, hogy a hatalmas ballövéseimet még tudom 1-2 mákolással retusálni, kis mértékben.szaba
apropó baklövések, még várom a pm-ed

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 472
Azt mondjuk nagyon sajnálom, hogy elveszett a trade admin is, jókat lehetett csemegézni a régi tradekből 😊Stez
Ne is mondd 😀 Az a szerencse, hogy a hatalmas ballövéseimet még tudom 1-2 mákolással retusálni, kis mértékben.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt mondjuk nagyon sajnálom, hogy elveszett a trade admin is, jókat lehetett csemegézni a régi tradekből 😊