GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Ne már. 😕 Grat soldi, meg neked is gabo. Jöhet a hintőpor Gergelics papának 😊
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na csak sikerült kihozni Soldit győztesnek
grat és akkor azért mondjál le, mert nincs többé motiváció 😀Stez
címvédést várnak el a szurkolók! 😀

vígasztaljon mindenkit, hogy a 3 bajnok közül viito visszavonult, yoda elbújdosott, haromt meg nem emlékszik már semmire az egészből 😊

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a csúcson kell abbahagyni 😛

Soldival eddig sem lehetett értelmesen vitázni 😛
több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Jah, igy eleg nehez lesz ezentul ertelmesen vitazni Soldival 😛 de azert termeszetesen grat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jajj úristen, apokalipszis, világvége 😀 Ezt fogjuk hallgatni most minden vitában, hogy én már nyertem SBt, te meg nem 😕

Viccelek, gratulálok Soldi! Megérdemelet győzelem! (De tényleg ezt fogjuk hallgatni)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
na csak sikerült kihozni Soldit győztesnek
grat és akkor azért mondjál le, mert nincs többé motiváció 😀

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na MOST indítom a Maddent, Döme addig ne menj el 😊

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
délután

lol, hsz írás után 1 mp Soldi sms 😀Höri
nem csoda, Soldi biztos lemond, ha sok-sok sikertelen év után most sem tudja bezsebelni a SB-tm nagyon izgul 😛Stez
Azok szoktak lemondani, akik 4 év alatt semmit nem értek el csapatukkal. Ugye, Igor? 😛 Én nyertem már trófeát, tehát a Rooney-család bizalma töretlen, a célkitűzést mindig teljesítette a csapat, így az én önbecsülésemmel sincsenek gondok. 😊

Még 2 évet tuti vállalok. (Kivéve ha újra bevezetik a vétórendszert. 😛)Soldados
Az en csapatom folyamatosan fejlodik.. nem tudom miert kene lemondanom. Max akkor mondanek le, ha mar mindent elertem volna a csapattal/nyertem egy SB-t...

Trofeat 😊 nekem inkabb ez tunik kenyszeresnek, hogy mar az AFC-bajnoki cimert kapott kupaba is ennyire belehabarodtal... mintha maris feladtad volna a dontot? :o

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
rájöttem, Höri tegnap délután óta folyamatosan szimulál, de a madden csak nem akarja kihozni a Steelerst győztesnek..

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a célkitűzést mindig teljesítette a csapatSoldados
célkitűzés: NE nyerj super bowlt 😛
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most mi van? Mikor lesz sim, vagy stream vagy videó vagy bármi?

Legyen már valami!!! 😛Soldados
délután

lol, hsz írás után 1 mp Soldi sms 😀Höri
nem csoda, Soldi biztos lemond, ha sok-sok sikertelen év után most sem tudja bezsebelni a SB-tm nagyon izgul 😛Stez
Azok szoktak lemondani, akik 4 év alatt semmit nem értek el csapatukkal. Ugye, Igor? 😛 Én nyertem már trófeát, tehát a Rooney-család bizalma töretlen, a célkitűzést mindig teljesítette a csapat, így az én önbecsülésemmel sincsenek gondok. 😊

Még 2 évet tuti vállalok. (Kivéve ha újra bevezetik a vétórendszert. 😛)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nyilván ha működik, akkor sem nyomom le a superbowlt addig, míg Gabó le nem okézza, hogy ne szimulálva legyen, hanem játszatva.

mondjuk eleve döglött ötlet, mert abban csak 1 RB van örökké 😀 jó, hogy eszembe jutott.Höri
Most mi van? Mikor lesz sim, vagy stream vagy videó vagy bármi?

Legyen már valami!!! 😛Soldados
délután

lol, hsz írás után 1 mp Soldi sms 😀Höri
nem csoda, Soldi biztos lemond, ha sok-sok sikertelen év után most sem tudja bezsebelni a SB-tm nagyon izgul 😛

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nyilván ha működik, akkor sem nyomom le a superbowlt addig, míg Gabó le nem okézza, hogy ne szimulálva legyen, hanem játszatva.

mondjuk eleve döglött ötlet, mert abban csak 1 RB van örökké 😀 jó, hogy eszembe jutott.Höri
Most mi van? Mikor lesz sim, vagy stream vagy videó vagy bármi?

Legyen már valami!!! 😛Soldados
délután

lol, hsz írás után 1 mp Soldi sms 😀Höri
😕 😕

Akkor ezek szerint a szegedi viharos időjárás miatt elhalasztották egy nappal az SB-t... Ki látott már ilyet?! 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a superbowl tökéletes alkalom h teszteld 😀kristof
nyilván ha működik, akkor sem nyomom le a superbowlt addig, míg Gabó le nem okézza, hogy ne szimulálva legyen, hanem játszatva.

mondjuk eleve döglött ötlet, mert abban csak 1 RB van örökké 😀 jó, hogy eszembe jutott.Höri
Most mi van? Mikor lesz sim, vagy stream vagy videó vagy bármi?

Legyen már valami!!! 😛Soldados
délután

lol, hsz írás után 1 mp Soldi sms 😀

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
a sim technikai okok miatt elmarad, így a KC nyerte az idei SB-t, mint a legnagyobb meglepetéscsapat

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a superbowl tökéletes alkalom h teszteld 😀kristof
nyilván ha működik, akkor sem nyomom le a superbowlt addig, míg Gabó le nem okézza, hogy ne szimulálva legyen, hanem játszatva.

mondjuk eleve döglött ötlet, mert abban csak 1 RB van örökké 😀 jó, hogy eszembe jutott.Höri
Most mi van? Mikor lesz sim, vagy stream vagy videó vagy bármi?

Legyen már valami!!! 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a superbowl tökéletes alkalom h teszteld 😀kristof
nyilván ha működik, akkor sem nyomom le a superbowlt addig, míg Gabó le nem okézza, hogy ne szimulálva legyen, hanem játszatva.

mondjuk eleve döglött ötlet, mert abban csak 1 RB van örökké 😀 jó, hogy eszembe jutott.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a superbowl tökéletes alkalom h teszteld 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fraps
http://www.fraps.com/briareos
ezt kipróbálom

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Streameld Höri, és akkor még izgalmasabb lesz 😛
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
uhh, így repül az idő? 😀

gondoltam rá, hogy rögzítem valamivel, de erre a célra csak mobilom van, abba meg nem fér bele ekkora adat 😀
hacsak nincs valami progi, ami tudja rögzíteni a meccset.Höri
Huhhh! Az de fasza lenne, akkor nem is nézném meg az eredményt, hanem rögtön a videón izgulnám végig az egészet. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
fraps
http://www.fraps.com/

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
uhh, így repül az idő? 😀

gondoltam rá, hogy rögzítem valamivel, de erre a célra csak mobilom van, abba meg nem fér bele ekkora adat 😀
hacsak nincs valami progi, ami tudja rögzíteni a meccset.

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szavaztunk, inkább egyikőtök se nyerjen 😀 Amúgy gondolom hajnali 2körül szimel majd Höri.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mikor lesz a döntő, és lesz live stream, vagy live blog? 😊briareos
Úgy érzem, Höri commish Prime Time időpontra tette az SB-t. 😊Soldados
Úgy tűnik, az idei Super Bowlt elhalasztották. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!