Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Még a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.
alatriste
Megtisztelő! Nekem is feltűnt, de aki ilyen QB sorral operál, nem csoda, hogy másban is lehúzzák 😀
kristóf17
Lattimore kiemelkedő, de semmiféle mélység nincs, ezért tetttem oda. Így visszanéznve 2-3 hellyel feljebb tenném azért, még akkor is ha én nem tartom sokra Poolet
braxa88
Ugyanígy gondolom!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Még a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.
alatriste
Megtisztelő! Nekem is feltűnt, de aki ilyen QB sorral operál, nem csoda, hogy másban is lehúzzák 😀
kristóf17
Lattimore kiemelkedő, de semmiféle mélység nincs, ezért tetttem oda. Így visszanéznve 2-3 hellyel feljebb tenném azért, még akkor is ha én nem tartom sokra Poolet
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Még a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.
alatriste
Megtisztelő! Nekem is feltűnt, de aki ilyen QB sorral operál, nem csoda, hogy másban is lehúzzák 😀
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Még a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Emberek rég volt már cikk a lapszemlében 😕
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.
Rataxes
Stimmel, már be is írtam a roster fájlba.
vassadi
Meddig kell cap alá kerülni? Azért kérdezem, mert esetleges waive/claim tranzakciók, illetve az UDFA-lopások is módosíthatják a felszabadítandó összeget.
Rataxes
Elvileg azzal a tranzakcióval egy időben, ami limit fölé visz, jönnie is kellene annak, ami visszahoz alá.
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.
Rataxes
Stimmel, már be is írtam a roster fájlba.
vassadi
Meddig kell cap alá kerülni? Azért kérdezem, mert esetleges waive/claim tranzakciók, illetve az UDFA-lopások is módosíthatják a felszabadítandó összeget.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
@Rajna kabbe te nashville-i paraszt!
Spigo
Én fel sem veszek ilyeneket olyanoktól, akik leadják a csapatukat, csak, hogy ne kelljen végigvinni egy tárgyalást, és a piszkos munka elvégzésére új embereket hoznak be...
Rajna
Felvetted...
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
@Rajna kabbe te nashville-i paraszt!
Spigo
Én fel sem veszek ilyeneket olyanoktól, akik leadják a csapatukat, csak, hogy ne kelljen végigvinni egy tárgyalást, és a piszkos munka elvégzésére új embereket hoznak be...

több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.
Rataxes
Stimmel, már be is írtam a roster fájlba.
több mint 6 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Még nincs frissitva a roster, így nehéz gondolom, majd ha Ádi utoléri magát.
gabokocka
Bocsi, hátráltatott a rengeteg elhibázott szerződés. 😛

De tegnap estére utolértem magam az adminisztrációval, elvileg minden téren naprakész újra. Kérnék is mindenkit, hogy a közelgő kererzárásra való tekintettel nézze át, a táblázatban is minden rendben van-e a saját csapatával.

@adam8, @Gergőke Kezdhettek takarítani, kb. 2,5 millióval sikerült a cap limit fölé menni így a szezon végére. @Rataxes Neked csak egy kb. 200 ezres pluszt kell eltüntetned.
vassadi
Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Többet teszek hozzá, mint a csapatom. Véletlen se jártam Super Bowlban, plusz legutóbb is div. roundig jutottam 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 670
Quincy Enunwa a kurva anyád
tenorx
Mondjuk róla már írogatták tavaly is, hogy lehet soha többé nem játszik.
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Quincy Enunwa a kurva anyád
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
végre minőségi kontent van a játékkal kapcsolatban <3
gabo amúgy csak okoskodni tud, én bezzeg szimuláltam is anno, szóval ott szerintem nekem kellett volna győzni 😕
kristof
én is szimuláltam szezont, mondjuk ott iktriad nyert, lehet azért nem ért semmit 😕
Löfli
Hat látod, es ki ellen? 😏

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Minek ide draftértékelők... különböző rangsorok, végre quality content. 😀
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
végre minőségi kontent van a játékkal kapcsolatban <3
gabo amúgy csak okoskodni tud, én bezzeg szimuláltam is anno, szóval ott szerintem nekem kellett volna győzni 😕
kristof
én is szimuláltam szezont, mondjuk ott iktriad nyert, lehet azért nem ért semmit 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Igen, a sorsoláson sok minden múlt Löflit például egy sima PR-ben nyilván nem 25-32 közé teszem 😀 de ezt a dupla-KO-s formátumot szeretem, szórakoztató. 😀

Szerk.: De örülök, hogy úgy tűnik a helyosztókat, itt a csevegőben lemeccseljük. 😀
adam8
kurva szádat, azt!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Tudom, hogy vén fasz vagyok már 47 évesen, de gyerekkoromban úgy volt, hogy az erősebbnek, meg az idősebbnek nem volt szabad beszólni, mert kaptunk egy büdös nagy pofont 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nem tudom mi ez a csillagegyütállás, de kurva jó a content a napokban.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Igen, a sorsoláson sok minden múlt Löflit például egy sima PR-ben nyilván nem 25-32 közé teszem 😀 de ezt a dupla-KO-s formátumot szeretem, szórakoztató. 😀

Szerk.: De örülök, hogy úgy tűnik a helyosztókat, itt a csevegőben lemeccseljük. 😀

Szerkesztette: hétszilvafás adam8

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 563
Jaj de jó 😀
Kicsit overratednek érzem magam, de mondjuk, hogy underdogként eljutottam a top8-ba.

Ugyanitt, braxa:

tenorx
áá bőven túlértékelt vagyok ezzel a hellyel, csak jó volt a sorsolásom 😀
legalább Paul kapta 😀
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
@Rajna kabbe te nashville-i paraszt!
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jaj de jó 😀
Kicsit overratednek érzem magam, de mondjuk, hogy underdogként eljutottam a top8-ba.

Ugyanitt, braxa:
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom h jobban oda kell durrantanom majd somosnak a jövőben. 😀 😀