GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
Ugyanígy gondolom!Lattimore kiemelkedő, de semmiféle mélység nincs, ezért tetttem oda. Így visszanéznve 2-3 hellyel feljebb tenném azért, még akkor is ha én nem tartom sokra PooletMég a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.Megtisztelő! Nekem is feltűnt, de aki ilyen QB sorral operál, nem csoda, hogy másban is lehúzzák 😀
alatriste
kristóf17
braxa88
több mint 6 éve
Lattimore kiemelkedő, de semmiféle mélység nincs, ezért tetttem oda. Így visszanéznve 2-3 hellyel feljebb tenném azért, még akkor is ha én nem tartom sokra PooletMég a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.Megtisztelő! Nekem is feltűnt, de aki ilyen QB sorral operál, nem csoda, hogy másban is lehúzzák 😀
alatriste
kristóf17
több mint 6 éve
Még a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.Megtisztelő! Nekem is feltűnt, de aki ilyen QB sorral operál, nem csoda, hogy másban is lehúzzák 😀
alatriste
több mint 6 éve
Még a CB sorra, nekem meglepő hogy a Chiefs sora ilyen hátul van.

Liverpool Fc
több mint 6 éve
Emberek rég volt már cikk a lapszemlében 😕
több mint 6 éve
Elvileg azzal a tranzakcióval egy időben, ami limit fölé visz, jönnie is kellene annak, ami visszahoz alá.Meddig kell cap alá kerülni? Azért kérdezem, mert esetleges waive/claim tranzakciók, illetve az UDFA-lopások is módosíthatják a felszabadítandó összeget.Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.Stimmel, már be is írtam a roster fájlba.
Rataxes
vassadi
Rataxes
több mint 6 éve
Meddig kell cap alá kerülni? Azért kérdezem, mert esetleges waive/claim tranzakciók, illetve az UDFA-lopások is módosíthatják a felszabadítandó összeget.Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.Stimmel, már be is írtam a roster fájlba.
Rataxes
vassadi
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 6 éve
Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.Stimmel, már be is írtam a roster fájlba.
Rataxes
több mint 6 éve
Megvan a hiba, Jack Crawfordra licitáltam de elfelejtettem szerződést adni neki, pótoltam. Így számításaim szerint 466017-el vagyok cap felett. Ha megerősíted már strukturálok is át.Még nincs frissitva a roster, így nehéz gondolom, majd ha Ádi utoléri magát.Bocsi, hátráltatott a rengeteg elhibázott szerződés. 😛
gabokocka
De tegnap estére utolértem magam az adminisztrációval, elvileg minden téren naprakész újra. Kérnék is mindenkit, hogy a közelgő kererzárásra való tekintettel nézze át, a táblázatban is minden rendben van-e a saját csapatával.
@adam8, @Gergőke Kezdhettek takarítani, kb. 2,5 millióval sikerült a cap limit fölé menni így a szezon végére. @Rataxes Neked csak egy kb. 200 ezres pluszt kell eltüntetned.
vassadi
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 6 éve
Többet teszek hozzá, mint a csapatom. Véletlen se jártam Super Bowlban, plusz legutóbb is div. roundig jutottam 😕

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Quincy Enunwa a kurva anyádMondjuk róla már írogatták tavaly is, hogy lehet soha többé nem játszik.
tenorx
több mint 6 éve
Quincy Enunwa a kurva anyád
több mint 6 éve
Hat látod, es ki ellen? 😏végre minőségi kontent van a játékkal kapcsolatban <3én is szimuláltam szezont, mondjuk ott iktriad nyert, lehet azért nem ért semmit 😕
gabo amúgy csak okoskodni tud, én bezzeg szimuláltam is anno, szóval ott szerintem nekem kellett volna győzni 😕
kristof
Löfli
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Minek ide draftértékelők... különböző rangsorok, végre quality content. 😀
több mint 6 éve
végre minőségi kontent van a játékkal kapcsolatban <3én is szimuláltam szezont, mondjuk ott iktriad nyert, lehet azért nem ért semmit 😕
gabo amúgy csak okoskodni tud, én bezzeg szimuláltam is anno, szóval ott szerintem nekem kellett volna győzni 😕
kristof

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Igen, a sorsoláson sok minden múlt Löflit például egy sima PR-ben nyilván nem 25-32 közé teszem 😀 de ezt a dupla-KO-s formátumot szeretem, szórakoztató. 😀kurva szádat, azt!
Szerk.: De örülök, hogy úgy tűnik a helyosztókat, itt a csevegőben lemeccseljük. 😀
adam8

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
Tudom, hogy vén fasz vagyok már 47 évesen, de gyerekkoromban úgy volt, hogy az erősebbnek, meg az idősebbnek nem volt szabad beszólni, mert kaptunk egy büdös nagy pofont 😊
Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
Nem tudom mi ez a csillagegyütállás, de kurva jó a content a napokban.
több mint 6 éve
Igen, a sorsoláson sok minden múlt Löflit például egy sima PR-ben nyilván nem 25-32 közé teszem 😀 de ezt a dupla-KO-s formátumot szeretem, szórakoztató. 😀Szerk.: De örülök, hogy úgy tűnik a helyosztókat, itt a csevegőben lemeccseljük. 😀
Szerkesztette: hétszilvafás adam8
több mint 6 éve
Jaj de jó 😀áá bőven túlértékelt vagyok ezzel a hellyel, csak jó volt a sorsolásom 😀
Kicsit overratednek érzem magam, de mondjuk, hogy underdogként eljutottam a top8-ba.
Ugyanitt, braxa:
tenorx
legalább Paul kapta 😀
több mint 6 éve
Jaj de jó 😀Kicsit overratednek érzem magam, de mondjuk, hogy underdogként eljutottam a top8-ba.
Ugyanitt, braxa:
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Úgy látom h jobban oda kell durrantanom majd somosnak a jövőben. 😀 😀