Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 929 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lehet köcsög vagyok, de nem annyira támogatom, hogy bármi picket kapjon! De tőlem kaphatna 1-2 jatekosert. Nem olyan rossz az a csapat, hogy ne lehetne akar néhány üzlet után minden évben első köre. Van egy elvileg franchise és újonc QB, és komoly WR-en kívül minden más, még több is a kelleténél.
Tavaly 4, idén 2 első kör volt.
Klaci79
++

A keret nincs lezüllve. Gyors ránézve is simán van 5-6 játékos aki 1 v 2 kört ér. És még csak nem is minden szóbajöhetőt írtam fel.
Ha az új ember inkább draft kapitált szeretne akkor elad belőlük 2-3-at és egyből megvannak a hiányzó pickek.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 670
Lehet köcsög vagyok, de nem annyira támogatom, hogy bármi picket kapjon! De tőlem kaphatna 1-2 jatekosert. Nem olyan rossz az a csapat, hogy ne lehetne akar néhány üzlet után minden évben első köre. Van egy elvileg franchise és újonc QB, és komoly WR-en kívül minden más, még több is a kelleténél.
Tavaly 4, idén 2 első kör volt.
Klaci79
Egyetértek, a Tampa úgy ment neki az idei évnek hogy nem volt pickje, aztán pár trade és mégis lett. Az interim gm néhány játékosnak seggére verhet mielőtt megvan a stabil új GM, és máris van pick. Egy maxx Crosbyt idén is lehet húzni simán ha valamelyik bevalik.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Lehet köcsög vagyok, de nem annyira támogatom, hogy bármi picket kapjon! De tőlem kaphatna 1-2 jatekosert. Nem olyan rossz az a csapat, hogy ne lehetne akar néhány üzlet után minden évben első köre. Van egy elvileg franchise és újonc QB, és komoly WR-en kívül minden más, még több is a kelleténél.
Tavaly 4, idén 2 első kör volt.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 986 — "Montoya por favor!"
Én arra gondoltam, hogy ha jön új GM és ennyire okádék a helyzet, akkor kapjon kompenzációs picket minden kör végén vagy vmi ilyesmi, mert ez így tényleg áldatlan állapot, kb lehetetlen lesz embert találni.
gabokocka
Ez jó ötlet. Mármint nekünk szerintem nem fog fájni, és az új játékost se kergetjük már el az elején. Ne neki kelljen szopnia a másik “hibája”miatt.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
Én arra gondoltam, hogy ha jön új GM és ennyire okádék a helyzet, akkor kapjon kompenzációs picket minden kör végén vagy vmi ilyesmi, mert ez így tényleg áldatlan állapot, kb lehetetlen lesz embert találni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Lemaradtam valamiről? Most minden csapat élén van valaki, nem? Különösen a Tampa ott meg mintha elég aktív is lenne a GM.
Klaci79
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Te sem vagy túl aktív akkor
ljambrik
Láttam, hogy volt valami áradat, de bevallom olyan értelmetlennek tartom ezt a szájkaratét, hogy nem olvasom el...túl sok idő lenne. Na de akkor visszanézem mi folyik itt...
Klaci79
Ha nem akarsz vele időt tölteni, akkor a lényeg annyi, hogy a szajkarate eredményeképp, Paul, a Tampa ex-GM-je jobbnak látta, ha azonnal kilep.
ljambrik
Aham, köszönöm!
Ezt konkrétan nem találtam.
Ha lesz új GM majd adnék picket valamelyik WR-ért 😉
több mint 6 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 670
Lemaradtam valamiről? Most minden csapat élén van valaki, nem? Különösen a Tampa ott meg mintha elég aktív is lenne a GM.
Klaci79
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Te sem vagy túl aktív akkor
ljambrik
Láttam, hogy volt valami áradat, de bevallom olyan értelmetlennek tartom ezt a szájkaratét, hogy nem olvasom el...túl sok idő lenne. Na de akkor visszanézem mi folyik itt...
Klaci79
Ha nem akarsz vele időt tölteni, akkor a lényeg annyi, hogy a szajkarate eredményeképp, Paul, a Tampa ex-GM-je jobbnak látta, ha azonnal kilep.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Lemaradtam valamiről? Most minden csapat élén van valaki, nem? Különösen a Tampa ott meg mintha elég aktív is lenne a GM.
Klaci79
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Te sem vagy túl aktív akkor
ljambrik
Láttam, hogy volt valami áradat, de bevallom olyan értelmetlennek tartom ezt a szájkaratét, hogy nem olvasom el...túl sok idő lenne. Na de akkor visszanézem mi folyik itt...
több mint 6 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 670
Lemaradtam valamiről? Most minden csapat élén van valaki, nem? Különösen a Tampa ott meg mintha elég aktív is lenne a GM.
Klaci79
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Te sem vagy túl aktív akkor
ljambrik
Vagy ez most vicc volt?
több mint 6 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 670
Lemaradtam valamiről? Most minden csapat élén van valaki, nem? Különösen a Tampa ott meg mintha elég aktív is lenne a GM.
Klaci79
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
Te sem vagy túl aktív akkor
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Lemaradtam valamiről? Most minden csapat élén van valaki, nem? Különösen a Tampa ott meg mintha elég aktív is lenne a GM.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 632
Mas: ezt most nezem, de konkretan a tampanak nincs jovore pickje, es nincs elso es masodik kore 22-ben... Kb eselytelen erre embert talalni, kene valamilyen szabalyozas a kesobbi evek pickjeinek elcserelesere, mert igy, ha valaki le akarja adni a csapatat, siman eladhatja egy szorakoztato evert a csapata jovojet.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 632
(én mondjuk már a szabálykönyv alapján zártam le a keretem, jobb lett volna a szezon elején tisztázni, jelezni ezt)
kristof
Nem volt a PS fizetések vetminekkel párhuzamos módosításáról szó, emlékeim szerint.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
(én mondjuk már a szabálykönyv alapján zártam le a keretem, jobb lett volna a szezon elején tisztázni, jelezni ezt)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 632
Ellenben most lett aktuális -most tűnt fel- az a változás, hogy ugye a vetminek arányosításának következtében a PS-be kerülésre jogosult játékosok köre jelentősen lekorlátozódott, hiszen a korábbi vetminekkel másod-vagy harmadéves játékosok már nem kerülhetnek be, annak ellenére, hogy a régi szabályok szerint még bőven beleférne. Nem lenne-e hatékony, ha a régi vetminek kifutásáig -tehát még két évig, idén és jövőre- egyfajta kettős szabályozás lenne érvényben, és a 2019-et megelőző két évben vetmines szerződéssel rendelkező játékosokat is be lehessen rakni? Nyilván minimális kényelmetlenség ez most, ellenben szerintem a lépcsőzetes bevezetés a PS kapcsán egy teljesen logikus változtatás lenne.
dankodavid
A regi harmadeves vetmin 600k volt, azzal még befér.
adam8
///Az 53 fős keret mellé egy 10 fős practice squadet kell még kialakítani. Csak olyan játékost lehet PS-be rakni, akinek a fizuja maximum 450.000$.///

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ellenben most lett aktuális -most tűnt fel- az a változás, hogy ugye a vetminek arányosításának következtében a PS-be kerülésre jogosult játékosok köre jelentősen lekorlátozódott, hiszen a korábbi vetminekkel másod-vagy harmadéves játékosok már nem kerülhetnek be, annak ellenére, hogy a régi szabályok szerint még bőven beleférne. Nem lenne-e hatékony, ha a régi vetminek kifutásáig -tehát még két évig, idén és jövőre- egyfajta kettős szabályozás lenne érvényben, és a 2019-et megelőző két évben vetmines szerződéssel rendelkező játékosokat is be lehessen rakni? Nyilván minimális kényelmetlenség ez most, ellenben szerintem a lépcsőzetes bevezetés a PS kapcsán egy teljesen logikus változtatás lenne.
dankodavid
A regi harmadeves vetmin 600k volt, azzal még befér.

több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 632
Ellenben most lett aktuális -most tűnt fel- az a változás, hogy ugye a vetminek arányosításának következtében a PS-be kerülésre jogosult játékosok köre jelentősen lekorlátozódott, hiszen a korábbi vetminekkel másod-vagy harmadéves játékosok már nem kerülhetnek be, annak ellenére, hogy a régi szabályok szerint még bőven beleférne. Nem lenne-e hatékony, ha a régi vetminek kifutásáig -tehát még két évig, idén és jövőre- egyfajta kettős szabályozás lenne érvényben, és a 2019-et megelőző két évben vetmines szerződéssel rendelkező játékosokat is be lehessen rakni? Nyilván minimális kényelmetlenség ez most, ellenben szerintem a lépcsőzetes bevezetés a PS kapcsán egy teljesen logikus változtatás lenne.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
CeeDee Lamb, elkóborolt báránykám nincs a rosteremen 😎
Chargers LT
Amint írsz be érvényes szerződést, ott lesz.
vassadi
Óóó, túl engedékeny vagy a GM kollégával, sztem büntiből megküzdhetne CeeDee-ért a többi GM-el a piacon. 😀
Beki
Mint Lamb az asszonnyal a telefonért 😉🤔
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
CeeDee Lamb, elkóborolt báránykám nincs a rosteremen 😎
Chargers LT
Amint írsz be érvényes szerződést, ott lesz.
vassadi
Óóó, túl engedékeny vagy a GM kollégával, sztem büntiből megküzdhetne CeeDee-ért a többi GM-el a piacon. 😀
több mint 6 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
CeeDee Lamb, elkóborolt báránykám nincs a rosteremen 😎
Chargers LT
Amint írsz be érvényes szerződést, ott lesz.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Matt Feiler személyében egy kezdő RT keresi új gazdáját.
1 évre olcsó megoldás és meglehetősen jó is.
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 632
CeeDee Lamb, elkóborolt báránykám nincs a rosteremen 😎
Így már értem a WR sorrend erősségemet is 😁
Chargers LT
Biztos felfalta a derék farkas, akarom mondani Derek Wolfe.
iktriad
Derekba törte a karrierjét.

Szerkesztette: dankodavid

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
CeeDee Lamb, elkóborolt báránykám nincs a rosteremen 😎
Így már értem a WR sorrend erősségemet is 😁
Chargers LT
Biztos felfalta a derék farkas, akarom mondani Derek Wolfe.
iktriad
több mint 6 éve
Csvesz Denver Broncos 36 — Lions GM
CeeDee Lamb, elkóborolt báránykám nincs a rosteremen 😎
Így már értem a WR sorrend erősségemet is 😁
Chargers LT
Biztos felfalta a derék farkas, akarom mondani Derek Wolfe.
iktriad
Jujj
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CeeDee Lamb, elkóborolt báránykám nincs a rosteremen 😎
Így már értem a WR sorrend erősségemet is 😁
Chargers LT
Biztos felfalta a derék farkas, akarom mondani Derek Wolfe.