Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
vassadi
😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Kemény 3 sackhez kondíciót kötni? 😊
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Olyan depth chartot adjatok le, ahol minden játékos csak egyszer szerepel, és az 53-as roster és a PS el van különítve. Most az 53+10 fős kereten van a hangsúly, a Maddenes DC, stb. ráér később.

@Döme Nálad például Damien Wilson két LB posztra is be van írva, viszont a posztminimum nincs meg a linebackereknél.

Szerkesztette: vassadi
több mint 8 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Frissült a Dallasi KeKi => ITT

Szerkesztette: Farky

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 8 éve
Egon bá New England Patriots 1 243 — Saints GM
Igen és még elég sok 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 8 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Bocsi, ha volt már de maradt még bent UDFA-n valaki akit IRL draftoltak?

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ha valakinek kell egy két évig még vetmint kereső korrekt második számú tight end, akiből talán több is lehet (a Seahawksnál csak blokkoló TE-k jelentik számára a konkurenciát), akkor Nick Vannett olcsón vihető, akár 6-odikból 5. körbe mozgás vagy valami hasonló ellenében is.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
PS-be csak a 2. UDFA kör után lehet pakolni játékosokat vagy már most el lehet kezdeni?
Spigo
Már most is lehet, csak ne felejtsd el majd frissíteni.

Én a roster fájlban majd csak a kerethirdetési határidő után írom át, hogy ki került PS-be, mert ki tudja addig ki hogyan variál, szóval addig magatoknak kell előre számolnotok, hogy csak a rosterre kerülők top 51-es fizetésével hogyan alakul a cap.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
régebben amúgy nem úgy volt, hogy a felhasznált licit kredit, amivel nem nyertél, az elveszett? mondjuk nekem akkor 28 kredit helyett 2 kreditem lenne a 2. körre 😀
Löfli
Szerintem ilyen soha nem volt, és már a bevezetése óta úgy működik ez az UDFA-rendszer, ahogy most.
több mint 8 éve
Spigo New England Patriots 1 249 — Patriots GM
PS-be csak a 2. UDFA kör után lehet pakolni játékosokat vagy már most el lehet kezdeni?
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
De akkor ilyet nem lehet csinálni hogy 2 évig csak a játékjoga van nálam, de nem kell fizetni...
Heisman Trophy
Hát ha elolvastad (volna) a szabálykönyvet, ez nem lehetne kérdés... 😊
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?
Heisman Trophy
Semmit. Már hónapokkal a draft előtt köztudott volt (elvégre ő maga nyilatkozta le), hogy két évig neki nincs NFL, mert le fogja tölteni a katonai szolgálatát. Nem meglepő módon IRL nem is draftolta senki, és UDFA-ként sem írt alá sehova. Te is annak tudatában hozhattad meg a döntést, hogy draftolod, hogy két évig nem várhatsz tőle semmit, és rövidtávon utána sem nagyon, mivel ordas nagy project játékos, az Army rendszeréből érkezve a pass protection fogalmáról kis túlzással csak hírből hallott (de legalább egy jó sztori az övé, meg magyar neve van, ugye...). Szóval ezek után azt is neked kell eldöntened, hogy a továbbiakban mihez kezdesz vele: rosteren/PS-ben tartod, esetleg megpróbálod elcserélni, vagy waiveled.
vassadi
(Talán) Villanueva miatt szerettem volna. De akkor ilyet nem lehet csinálni hogy 2 évig csak a játékjoga van nálam, de nem kell fizetni...
Heisman Trophy
Rakd le PS-be, akkor nem számít bele a fizetése a top 51-be semmiképpen (bár idén ugye az újonc vet.min amúgy is kiesik). Így csak egy PS helyet foglal.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Tőlem aztán PS nélkül is zárhat valaki keretet, következménye csak olyan szempontból lesz, hogy igazából saját magával szúr ki az, aki nem használja ki a 10 fő adta lehetőséget. Egyrészt amiatt, amit gabo is mond, simán előfordulhat, hogy használható embert találnál, aki igazából nem kerül semmibe, másrészt azért, mert így PS-ből claimelésre se lenne módod (aki nem veszi a fáradságot, hogy összedobjon egy normális PS-t, az másokéból se lopkodjon), ahol szintén lehetőséged adódna upgradelni a rostert.
vassadi
PS lopkodás teljesen érthető.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.
gabokocka
Szerintem Beki pont ezt akarja elkerülni 😂
Klaci79
Am sincs hasznos ember a Jets rosterén. 😕
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.
gabokocka
Lusta köcsög vagyok, ez a fő gond, de hasonló szándékom volt, csak jobb volt tudni ha esetleg mégsem érnék el odáig. 😊
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?
Heisman Trophy
Semmit. Már hónapokkal a draft előtt köztudott volt (elvégre ő maga nyilatkozta le), hogy két évig neki nincs NFL, mert le fogja tölteni a katonai szolgálatát. Nem meglepő módon IRL nem is draftolta senki, és UDFA-ként sem írt alá sehova. Te is annak tudatában hozhattad meg a döntést, hogy draftolod, hogy két évig nem várhatsz tőle semmit, és rövidtávon utána sem nagyon, mivel ordas nagy project játékos, az Army rendszeréből érkezve a pass protection fogalmáról kis túlzással csak hírből hallott (de legalább egy jó sztori az övé, meg magyar neve van, ugye...). Szóval ezek után azt is neked kell eldöntened, hogy a továbbiakban mihez kezdesz vele: rosteren/PS-ben tartod, esetleg megpróbálod elcserélni, vagy waiveled.
vassadi
(Talán) Villanueva miatt szerettem volna. De akkor ilyet nem lehet csinálni hogy 2 évig csak a játékjoga van nálam, de nem kell fizetni...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Tőlem aztán PS nélkül is zárhat valaki keretet, következménye csak olyan szempontból lesz, hogy igazából saját magával szúr ki az, aki nem használja ki a 10 fő adta lehetőséget. Egyrészt amiatt, amit gabo is mond, simán előfordulhat, hogy használható embert találnál, aki igazából nem kerül semmibe, másrészt azért, mert így PS-ből claimelésre se lenne módod (aki nem veszi a fáradságot, hogy összedobjon egy normális PS-t, az másokéból se lopkodjon), ahol szintén lehetőséged adódna upgradelni a rostert.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 847 — Dr Kongó fan
régebben amúgy nem úgy volt, hogy a felhasznált licit kredit, amivel nem nyertél, az elveszett? mondjuk nekem akkor 28 kredit helyett 2 kreditem lenne a 2. körre 😀
Löfli
Szerintem tavaly már biztos átvittük 2. körre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.
gabokocka
Szerintem Beki pont ezt akarja elkerülni 😂
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
Beki
Mibe kerül még igazolni 4 embert, aki IRL TC-ben van és nálunk nincs senkinél? Még a végén rostert fog és lesz jövőre egy használható embered.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Illetve asszem tavaly már kérdeztem, de lesz bármilyen következménye, ha én csak 6 embert teszek PS-re? 😀
több mint 8 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
régebben amúgy nem úgy volt, hogy a felhasznált licit kredit, amivel nem nyertél, az elveszett? mondjuk nekem akkor 28 kredit helyett 2 kreditem lenne a 2. körre 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ha a héten lesz időm összesítem az FA tevékenységet a komp pickes topikba, aztán Igor kiszámolhatja jövőre hogy alakulnak a komp picke, hogy ezzel se csússzunk jövőre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?
Heisman Trophy
Semmit. Már hónapokkal a draft előtt köztudott volt (elvégre ő maga nyilatkozta le), hogy két évig neki nincs NFL, mert le fogja tölteni a katonai szolgálatát. Nem meglepő módon IRL nem is draftolta senki, és UDFA-ként sem írt alá sehova. Te is annak tudatában hozhattad meg a döntést, hogy draftolod, hogy két évig nem várhatsz tőle semmit, és rövidtávon utána sem nagyon, mivel ordas nagy project játékos, az Army rendszeréből érkezve a pass protection fogalmáról kis túlzással csak hírből hallott (de legalább egy jó sztori az övé, meg magyar neve van, ugye...). Szóval ezek után azt is neked kell eldöntened, hogy a továbbiakban mihez kezdesz vele: rosteren/PS-ben tartod, esetleg megpróbálod elcserélni, vagy waiveled.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Brett Tóth-ot draftoltam, de ha most elmegy katonáskodni miért kéne fizetnem neki ? Mit lehetne csinálni ?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz