NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
a UMass nem sokáig marad a másodosztályban 😊

nekem pedig van Iowa cuccom. Menő vagyok.Höri
Ma láttam a Westendben egy 50-55 körüli csókát, neki is volt. Gondoltam megszólítom, utánamentem, de kitűnt, hogy az egyik boltnak a tulaja/üzletvezetője, így tervet módosítottam, és úgy döntöttem, hogy visszatérek nemsoká az enyémben, és várom a spontán reakcióit. Olyannak tűnt, aki tudta mit visel, de majd kiderül.

Azt áruld el, hogy Harnish-nak milyen jövője lehet még ebben a sportban?
Kösz

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a UMass nem sokáig marad a másodosztályban 😊

nekem pedig van Iowa cuccom. Menő vagyok.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 040 — #NoStress
Mivel minden kedvencválasztás teljesen szubjektív, én ajánlom a saját TOP4-emet:

a Michigan State spártaijai, az NCAA legütősebb logójával


az Iowa sólyomszemei, egy rendkívül mutatós színösszeállítással (ha majd rákattansz a Footbal Fanaticra, nekik vannak tán a legjobb cuccaik)


a Boston College sasokat, pár éve fasza kis csapatuk volt Matt Ryan-el, és ugye a bostoni szál


a NIU kuyusai, a számomra tetszetősen játszó, és több apsektus miatt is szimpatikus Harnish-al


Valamint bonusnak két alacsonyabb osztálybéli egyetemet a UMass percembereit (Watchmen fanoknak kiemelten ajánlva)


És a Southern Arkansas öszvérlovasait 😊

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Üdv mindenkinek!

...Jarjar
Éppen most jelent meg a diplomát szerzők aránya alapján a top-lista. Az elsőosztály átlaga 67 százalék. Ennek fényében a top10:

1. 97 %: Notre Dame

2. 94: Northwestern

3. 93: Boston College, Duke and Rice

6. 91: U.S. Naval Academy

7. 89: Rutgers

8. 88: U.S. Military Academy and Miami (Fla.)

10. 87: Penn State and Stanford
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Kicsit Philly blog kalandozott, évszázad meccsével egy kis NCAA-t keverünk blogunkba, Shawn írt ajánlót meccshez: http://philly.blog.hu/2011/11/03/ncaa_beharangozo_lsu_alabama#more3351117Deny
"A jelenlegi két legjobbnak, legerősebbnek tartott csapat csatája, ugyan nagyon kiélezettnek és fordulatosnak ígérkezik, ám véleményem szerint azért távol áll attól, hogy a The game of the Century jelzővel illessék. Főleg azért, mert még csak a század legelején járunk, és több ezer mérkőzést fognak még megvívni a csapatok 2100-ig."

Pontosan emiatt lehet az évszázad eddigi legnagyobb meccsének nevezni.

Egyébként jó cikk.vassadi
thx a Philly blognak is az igehirdetest!
vassadi eszrevetelehez: a Game of the Century jelzot a mult szazadban is elore, nem utolag osztották ki (a '46-os Notre Dame vs. Army-t - 0-0 lett a vegeredmeny - amugy eleg nehezen lehetne pl. felejthetetlennek tartani...)

Jarjarnak meg udv, kerdesedre valaszolva a Stanford, a Duke es a Vanderbilt mellett még a BCS-es csapatok kozul a Northwesternt es a Notre Dame-t lehet felhozni peldakent, ezek kozul messze az Irish a legismertebb, ajanlom az o ismertetojuket is 😊

a Michigan, Maryland, Florida State, Iowa negyesrol szerintem sok mindent leirtunk az adatlapjaikon, mire lennel bovebben kivancsi?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
el nem tudom képzelni, hogy McE mitől volt jobb, mint McCHöri
McElroy annyival volt jobb, hogy neki volt Julio Jones-a.

Igazából szerintem most dől el, hol tart McCarron, mert game managernek eddig ugyanúgy jó volt, mint McElroy (JJ-féle célpont nélkül is), de az LSU-ét még csak megközelítő (pass) D-vel sem találkozott.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Na akkor a Stanfordra ráállok 😀 van itt még néhány csapat akiket ugyan nem ez alapján a mérce alapján mérek de érdekel a véleményetek róluk, mennyire érdemes követni, bár meg kell említenem nekem csak ezen csapatok az ismertetőjük alapján tetszettek meg:

Florida State Seminoles
Iowa Hawkeyes
Michigan Wolverines
Maryland Terrapins

Közülük melyikre érdemes figyelni? Kit kövessek jobban nyomon?Jarjar
a Florida State éppen 3 és fél óra múlva lép pályára a Boston College ellen. Ha van nálad Espn, a tévében is tudod nézni.Höri
LEhet kicsit későn szólok, de egyébkén most ez megy a digin is.Schleck
és most is megy ismétlésbe az ESPN-en

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na akkor a Stanfordra ráállok 😀 van itt még néhány csapat akiket ugyan nem ez alapján a mérce alapján mérek de érdekel a véleményetek róluk, mennyire érdemes követni, bár meg kell említenem nekem csak ezen csapatok az ismertetőjük alapján tetszettek meg:

Florida State Seminoles
Iowa Hawkeyes
Michigan Wolverines
Maryland Terrapins

Közülük melyikre érdemes figyelni? Kit kövessek jobban nyomon?Jarjar
a Florida State éppen 3 és fél óra múlva lép pályára a Boston College ellen. Ha van nálad Espn, a tévében is tudod nézni.Höri
LEhet kicsit későn szólok, de egyébkén most ez megy a digin is.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McE nem volt clutch, dehogyis 😛Hurka
és McC-nek mikor kellett eddig clutchnak lenni? egyszer sem.Höri
lehet, de nem volt még 300+-os meccse sem..Hurka
mert McElroy tele volt 300+ yardos meccsekkel 8 kezdő meccs után 😀

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
el nem tudom képzelni, hogy McE mitől volt jobb, mint McCHöri
McE nem volt clutch, dehogyis 😛Hurka
és McC-nek mikor kellett eddig clutchnak lenni? egyszer sem.Höri
lehet, de nem volt még 300+-os meccse sem..
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Na akkor a Stanfordra ráállok 😀 van itt még néhány csapat akiket ugyan nem ez alapján a mérce alapján mérek de érdekel a véleményetek róluk, mennyire érdemes követni, bár meg kell említenem nekem csak ezen csapatok az ismertetőjük alapján tetszettek meg:

Florida State Seminoles
Iowa Hawkeyes
Michigan Wolverines
Maryland Terrapins

Közülük melyikre érdemes figyelni? Kit kövessek jobban nyomon?Jarjar
milyen meglepő hogy a Michigan szerepel Jarjar listáján és nem a state,nem is értem miért 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
el nem tudom képzelni, hogy McE mitől volt jobb, mint McCHöri
McE nem volt clutch, dehogyis 😛Hurka
és McC-nek mikor kellett eddig clutchnak lenni? egyszer sem.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
el nem tudom képzelni, hogy McE mitől volt jobb, mint McCHöri
McE nem volt clutch, dehogyis 😛
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
el nem tudom képzelni, hogy McE mitől volt jobb, mint McC

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
ha most mondjuk McElroy lenne a QB-ja a Bamának, nem kételkednék az ő győzelmükbenHurka
McCarronon sok múlik majd, ez kétségtelen. Ha neki is lenne egy Julio Jones-a, nem aggódnék, így viszont kérdéses, hogy az LSU secondary ellen a passzjáték mennyire tudja majd megkönnyíteni Richardsonék munkáját.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Kicsit Philly blog kalandozott, évszázad meccsével egy kis NCAA-t keverünk blogunkba, Shawn írt ajánlót meccshez: http://philly.blog.hu/2011/11/03/ncaa_beharangozo_lsu_alabama#more3351117Deny
"A jelenlegi két legjobbnak, legerősebbnek tartott csapat csatája, ugyan nagyon kiélezettnek és fordulatosnak ígérkezik, ám véleményem szerint azért távol áll attól, hogy a The game of the Century jelzővel illessék. Főleg azért, mert még csak a század legelején járunk, és több ezer mérkőzést fognak még megvívni a csapatok 2100-ig."

Pontosan emiatt lehet az évszázad eddigi legnagyobb meccsének nevezni.
vassadi
Én tartom, hogy 2 éve a Florida - Alabama SEC döntő nagyobb hype-ot érdemelt ki a mostaninál.Höri
ha most mondjuk McElroy lenne a QB-ja a Bamának, nem kételkednék az ő győzelmükben
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsit Philly blog kalandozott, évszázad meccsével egy kis NCAA-t keverünk blogunkba, Shawn írt ajánlót meccshez: http://philly.blog.hu/2011/11/03/ncaa_beharangozo_lsu_alabama#more3351117Deny
"A jelenlegi két legjobbnak, legerősebbnek tartott csapat csatája, ugyan nagyon kiélezettnek és fordulatosnak ígérkezik, ám véleményem szerint azért távol áll attól, hogy a The game of the Century jelzővel illessék. Főleg azért, mert még csak a század legelején járunk, és több ezer mérkőzést fognak még megvívni a csapatok 2100-ig."

Pontosan emiatt lehet az évszázad eddigi legnagyobb meccsének nevezni.
vassadi
Én tartom, hogy 2 éve a Florida - Alabama SEC döntő nagyobb hype-ot érdemelt ki a mostaninál.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Na akkor a Stanfordra ráállok 😀 van itt még néhány csapat akiket ugyan nem ez alapján a mérce alapján mérek de érdekel a véleményetek róluk, mennyire érdemes követni, bár meg kell említenem nekem csak ezen csapatok az ismertetőjük alapján tetszettek meg:

Florida State Seminoles
Iowa Hawkeyes
Michigan Wolverines
Maryland Terrapins

Közülük melyikre érdemes figyelni? Kit kövessek jobban nyomon?Jarjar
a Florida State éppen 3 és fél óra múlva lép pályára a Boston College ellen. Ha van nálad Espn, a tévében is tudod nézni.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kicsit Philly blog kalandozott, évszázad meccsével egy kis NCAA-t keverünk blogunkba, Shawn írt ajánlót meccshez: http://philly.blog.hu/2011/11/03/ncaa_beharangozo_lsu_alabama#more3351117Deny
"A jelenlegi két legjobbnak, legerősebbnek tartott csapat csatája, ugyan nagyon kiélezettnek és fordulatosnak ígérkezik, ám véleményem szerint azért távol áll attól, hogy a The game of the Century jelzővel illessék. Főleg azért, mert még csak a század legelején járunk, és több ezer mérkőzést fognak még megvívni a csapatok 2100-ig."

Pontosan emiatt lehet az évszázad eddigi legnagyobb meccsének nevezni.

Egyébként jó cikk.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kicsit Philly blog kalandozott, évszázad meccsével egy kis NCAA-t keverünk blogunkba, Shawn írt ajánlót meccshez: http://philly.blog.hu/2011/11/03/ncaa_beharangozo_lsu_alabama#more3351117
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Közülük melyikre érdemes figyelni? Kit kövessek jobban nyomon?Jarjar
Először is a hétvégi Alabama-LSU "évszázad meccsét" nézd meg.

Ha netán ennek a meccsnek a győztesét választod, könnyen előfordulhat, hogy nemzeti bajnoki címmel kezded NCAA-szurkolói pályafutásodat.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na akkor a Stanfordra ráállok 😀 van itt még néhány csapat akiket ugyan nem ez alapján a mérce alapján mérek de érdekel a véleményetek róluk, mennyire érdemes követni, bár meg kell említenem nekem csak ezen csapatok az ismertetőjük alapján tetszettek meg:

Florida State Seminoles
Iowa Hawkeyes
Michigan Wolverines
Maryland Terrapins

Közülük melyikre érdemes figyelni? Kit kövessek jobban nyomon?
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Stanford?
csak nézd meg a múltheti USC elleni meccsüket 😉kristof
azt mondod nem volt izgalmas? 😉

remek példa a Stanford csak támogatni tudom az ötletet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Stanford?
csak nézd meg a múltheti USC elleni meccsüket 😉
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Üdv mindenkinek!

Viszonylag új vagyok ezen a terepen, csak ismerősök révén vonzott be az NCAA világa (néhány NFL-es pillanat után), mivel véleményük szerint ha az NFL tetszett, nos akkor az NCAA-t egyenesen imádni fogom és ha az megfog nem ereszt egykönnyen. 😀 Szóval azon gondolkoztam, hogy mi alapján választhatnék csapatot az NCAA-ben, ami nem könnyű úgy, hogy számtalan csapat létezik az egyetemi ligában 😀 Végül arra gondoltam, hogy két irányban kezdem el követni az általatok javasolt csapatokat,szóval olyan csapatokat keresek, ahol a diploma értéke is meghatározó és a csapat is tud hozni izgalmas meccseket, komoly szezonokat (persze tudom, hogy az egyetemi ligában nem az állandó teljesítmény a meghatározó.
Előre is köszönöm a segítséget!Jarjar
iskolapélda a Stanford.

A nagy konfok tanulmányilag élvonalba tartozó csapatai (Vanderbilt, Duke) fociban általában sereghajtónak számítanak.