NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
én komolyan elnézést kérek, de nem látom, hogy be lenne írva, szal ha ismételek, akkor nagyon bocs:
a Hawaii és a Navy után újabb 2 csapatról lehet biztosan tudni, hogy melyik bowlban játszik majd:

Southern Miss -->St. Petersburg (Big Eastes ellen)
East Carolina --> Military (ACC)Hurka
na fene, nem emlékszem hogy a bowl selection sunday előtt korábban így kiszivárogtak volna a hírek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
én komolyan elnézést kérek, de nem látom, hogy be lenne írva, szal ha ismételek, akkor nagyon bocs:
a Hawaii és a Navy után újabb 2 csapatról lehet biztosan tudni, hogy melyik bowlban játszik majd:

Southern Miss -->St. Petersburg (Big Eastes ellen)
East Carolina --> Military (ACC)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
JJ: mai Sporting News Today-ben volt, azt olvasom el szinte naponta

Teljes cikket mindjárt beírom:
We've waited all year to rank the conferences, and it's now clear that the SEC is again the nation's No.1 conference.
Frankly, the SEC West Division alone would be a better conference than any other league in college football . The Big East, meanwhile, not only isn't top six, it has fallen all the way to eight.
Majd az írt sorrend.

Amúgy Matt Hayes írta a rövid hírt, majd már csak a SEC-ről ír 2 oldalt.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
WAC 3 ertelmes csapat, MWC 4 db - es ez igaz kb. a Big Tenre/Pac 10-re is.. 😊 csak a konfoknak vannak kozepcsapatai is.. itt mintha iden ez eltunt volna ebbol a ket ligabol. Vagy mint a Big Eastbe vandorolt.

Es sztem a MWC eleje az ACC-t is boven veri amugy az iden 😊 az Air Force v. SDSU, boven van olyan szinten mint a NIU.. a Sun Beltet meg veretlenul nyertek volna.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A WAC 2 értelmes csapattal azért nincs a BigEast előtt.
1.SEC, 2.BIG12, 3.PAC10, 4-4.ACC-BIGTEN, 6.BigEast, 7.MWC, 8.C-USA, 9.WAC, 10.MAC, 12.Sunbelt

A bigten azért egyenlő az ACCvel nálam, mert mind a kettőnek nagyon gyenge az alsó fele (Minnesota, Purdue, Indiana vs. Duke, WF)
az eleje viszont kiegyensúlyozott, de nem ligaszinten domináns (OSU, Wisc, Iowa, MSU vs. VT, Miami, FSU, Clemson) a középmezőny is hasonló erősségű. Néha elkapnak egy nagyot de más semmi (NU, Michigan, PSU, Illinois vs. UNC, NC State, Maryland, BC, Clemson, GT)
Na meg hogy a középmezőnyt igen nagy egyetemek alkotják, akik válságban vannak. Itt leginkább a UM, PSU, UNC, Clemson 4esre gondolok
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
ezek az egytemei rádió állomások hogy foghatók, mert a Bamának már megtaláltam és sehol nemtalálom hogy lenne állandó rádióadás. Vagy csak időközönként sugároznak?davekid
na ez a kérdés részemről passz, bevallom, én soha nem hallgattam még ilyet...JJ Tiller
http://www.953thebear.com/ itt van a link ha esetleg megtennéd és szétnézel hátha te találsz valamit fontos lenne :/davekid
ez nem egyetemi rádióállomás ám 😊

Ma olvastam egy rangsorolást a konferenciák között, ti mennyire értettek egyet ezzel?
A lista: 1. SEC 2. Big Ten 3. Big-12 4. Pac 10 5. ACC 6. Mountain West 7. WAC 8. Big East 9. C-USA 10. MAC 11. Sun Belt

Big East ennyire lenn lenne tényleg?deny79
ezt honnan vetted?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ma olvastam egy rangsorolást a konferenciák között, ti mennyire értettek egyet ezzel?
A lista: 1. SEC 2. Big Ten 3. Big-12 4. Pac 10 5. ACC 6. Mountain West 7. WAC 8. Big East 9. C-USA 10. MAC 11. Sun Belt

Big East ennyire lenn lenne tényleg?deny79
Nem.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ma olvastam egy rangsorolást a konferenciák között, ti mennyire értettek egyet ezzel?
A lista: 1. SEC 2. Big Ten 3. Big-12 4. Pac 10 5. ACC 6. Mountain West 7. WAC 8. Big East 9. C-USA 10. MAC 11. Sun Belt

Big East ennyire lenn lenne tényleg?deny79
Big 12 > Bigten

hála a Nebraskának 😀Höri
PAC-10 alulértékelt, és nem csak a Kacsák miatt.




több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma olvastam egy rangsorolást a konferenciák között, ti mennyire értettek egyet ezzel?
A lista: 1. SEC 2. Big Ten 3. Big-12 4. Pac 10 5. ACC 6. Mountain West 7. WAC 8. Big East 9. C-USA 10. MAC 11. Sun Belt

Big East ennyire lenn lenne tényleg?deny79
Big 12 > Bigten

hála a Nebraskának 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma olvastam egy rangsorolást a konferenciák között, ti mennyire értettek egyet ezzel?
A lista: 1. SEC 2. Big Ten 3. Big-12 4. Pac 10 5. ACC 6. Mountain West 7. WAC 8. Big East 9. C-USA 10. MAC 11. Sun Belt

Big East ennyire lenn lenne tényleg?
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
ezek az egytemei rádió állomások hogy foghatók, mert a Bamának már megtaláltam és sehol nemtalálom hogy lenne állandó rádióadás. Vagy csak időközönként sugároznak?davekid
na ez a kérdés részemről passz, bevallom, én soha nem hallgattam még ilyet...JJ Tiller
http://www.953thebear.com/ itt van a link ha esetleg megtennéd és szétnézel hátha te találsz valamit fontos lenne :/

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
ezek az egytemei rádió állomások hogy foghatók, mert a Bamának már megtaláltam és sehol nemtalálom hogy lenne állandó rádióadás. Vagy csak időközönként sugároznak?davekid
na ez a kérdés részemről passz, bevallom, én soha nem hallgattam még ilyet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
davekid 349 — Go Big Red
ezek az egytemei rádió állomások hogy foghatók, mert a Bamának már megtaláltam és sehol nemtalálom hogy lenne állandó rádióadás. Vagy csak időközönként sugároznak?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Hoppacska... hir van

http://espn.go.com/blog/ncfnationIgor
gondolom ezt akartad linkelni...
http://sports.espn.go.com/dallas/ncf/news/story?id=5862368

hihetetlen...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 320 — No 1 Zhang Yufei fan
Hoppacska... hir van

http://espn.go.com/blog/ncfnation

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Sports Illustrated jóslata az összes BCS és non-BCS Bowlra:
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/stewart_mandel/11/28/bcs.bowl.projections/index.html?eref=sihpiktriad
Sporting News Today mai számában is jósoltak, linket nem tudok hozzá, ezért beírom csak:
BCS National Game: Oregon vs Auburn
Rose Bowl: Wisconsin vs TCU
Fiesta Bowl: Nebraska vs UConn
Sugar Bowl: Arkansas vs Ohio State
Orange Bowl: Virginia Tech vs Stanford
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sports Illustrated jóslata az összes BCS és non-BCS Bowlra:
http://sportsillustrated.cnn.com/2010/writers/stewart_mandel/11/28/bcs.bowl.projections/index.html?eref=sihp
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Ki nyerte meg a WAC-ot? A Nevada v. a Boise?Gondolom ilyenkor az egymás elleni eredmény számít.Bár a Nevadát a Hawaii verte meg, akik nem TOP25.aztec
hármas holtverseny, szóval ha az utolsó héten mindegyik csapat nyer, akkor mindhárom bajnok lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ki nyerte meg a WAC-ot? A Nevada v. a Boise?Gondolom ilyenkor az egymás elleni eredmény számít.Bár a Nevadát a Hawaii verte meg, akik nem TOP25.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Körkérdés: mennyire nyúltak bele a Bama- és a Zona-meccsbe a Tigers és a Ducks, illetve a konfjuk kedvéért?Dzsokijuing
pont annyira hogy ne legyen feltünő. Az Oregon esetében annyira nem is kellett mert ők azért egyértelműen jobbak voltak.

A Bamát meg nem fogjuk tudni, hogyan lehet úgy összesni, hogy 1 negyedig olyan játékot nyújtasz amivel bárkit lenulláztál volna a ligában majd utána semmit...

De emlékeztek a tavalyi Iron Bowlra? Úgy kezdődött, hogy kurvára vezetett az Auburn (akkor ugye a Bama volt veretlen). Aztán hírtelen összeestek... Bár a tavalyi meg azelőtti nem igényelt beavatkozást, mert az SEC döntő győztese biztos döntős volt. de akkor is furcsa
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 830 — 258. §
Körkérdés: mennyire nyúltak bele a Bama- és a Zona-meccsbe a Tigers és a Ducks, illetve a konfjuk kedvéért?Dzsokijuing
nem igazán, az Oregonnál volt az első félidőben két kérdéses personal foul, de mivel az a drive fumble-vel zárult, nem volt hatással egyáltalán a meccsre


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 860 — Saturday Night Lights
Körkérdés: mennyire nyúltak bele a Bama- és a Zona-meccsbe a Tigers és a Ducks, illetve a konfjuk kedvéért?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
haromt túlzott, csak 2 balhéja volt eddig összesen 😛

de abból az egyik az, hogy pénzt kapott, szóval ezért nem fogják a profik közt eltiltani ha újra előfordul 😀

több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Az mondjuk igaz, hogy egy NFL meccsnél általában hosszabb egy college meccs, elsősorban annak köszönhetően, hogy minden first downnál megáll az óra. Így több lehetőség is van reklámozni.gsn
Köszi srácok!


Amúgy Cam Newtonról mi a véleményetek?
Eddig olvastam ilyet is és olyat is róla...a második félidő elején kezdtem el nézni csak a meccset, de amit eddig láttam az tettszik tőle...Rolni
Vince Young 2. csak jobban fut, de rondábban passzol mint Tebow és több balhéja van/volt mint egy átlagos egész draftkörnek.haromt
😀
Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak a cbs ilyen undorító, az espn-es meccseken jóval kevesebb reklám van...JJ Tiller
Az mondjuk igaz, hogy egy NFL meccsnél általában hosszabb egy college meccs, elsősorban annak köszönhetően, hogy minden first downnál megáll az óra. Így több lehetőség is van reklámozni.gsn
Köszi srácok!


Amúgy Cam Newtonról mi a véleményetek?
Eddig olvastam ilyet is és olyat is róla...a második félidő elején kezdtem el nézni csak a meccset, de amit eddig láttam az tettszik tőle...Rolni
Vince Young 2. csak jobban fut, de rondábban passzol mint Tebow és több balhéja van/volt mint egy átlagos egész draftkörnek.