Bowl-szezon 2014/15

3 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Kickoff 02:30
ESPN:  wiz1.net/channel11
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kemény ez a defense.

több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
akkor most lenne a kérdésem az hogy ez az Arizona hogy verte el az Oregont
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
TCU és Boise State, van ami sosem változik 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
jó a passrush is 😀 Hedrick akkora nyomás alatt van
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Kabaré ez a DJakehomer
Altatnak. Csak tudnám, hogy a corner mit nézegetett m2m-nél.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Kabaré ez a D

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Csúnya drop, mondjuk dobhatta volna a biztos 1st downt isJakehomer
nem volt Salamoni döntés xD
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Csúnya drop, mondjuk dobhatta volna a biztos 1st downt is

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ez tanári drive voltAdirotor
Ja, a hogyan ne védekezz futás ellen fejezetből 😊Jakehomer
az az uttsó play volt csak 😀
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
ez tanári drive voltAdirotor
Ja, a hogyan ne védekezz futás ellen fejezetből 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ez tanári drive volt
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Nem szeretem a U of A-t, de most nyerniük kéne 😛

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
és ő miben rosszabb a többi irányítónál? (pl: Hundley)Adirotor
alacsonyabb és kisebb nála például 😊 ez nyilvánvaló, de Sims pl. nem jeleskedik a játékolvasásban sem

na jöhet Kincade, előre Bahamas Bowl 2.0-áért!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
és ő miben rosszabb a többi irányítónál? (pl: Hundley)
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
lenne egy hülye kérdésem,
Bamában Sims szerintem elég jól játszik, ő megy a draftra illetve hanyadéves játékos, ha nem?Adirotor
végzős, szóval mindenképp megy
OC-je, Lane Kiffin azt nyilatkozta, hogy ő mindenképp draftolná, ettől függetlenül valószínűleg udfa lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
lenne egy hülye kérdésem,
Bamában Sims szerintem elég jól játszik, ő megy a draftra illetve hanyadéves játékos, ha nem?
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
A Bama vs Oregon döntő sem lesz rossz 😊 és mint írtam, szinte a komplett TCU visszatér a következő szezonra, az ő tankjukban maradt még bőven


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pedig esetleg egy Mariota/Winston-Boykin csata mekkora lett volna a döntőben.......
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ez a TD csodálatosan jellemzi a meccset.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom mit nem láttam mondjuk ha nézem tuti fordítva alakul:p
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Nem hozzák le a qb-t, pedig pontosan tudják már az első negyed közepe óta, hogy vele itt semmi keresnivalójuk, de nem akarja az edző megalázni az utolsó meccsén Wallace-t.Jakehomer
Ahogy néztem Freeze már le se játszaná a második félidőt. Azért a QB-val korrektül bánik.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Nem hozzák le a qb-t, pedig pontosan tudják már az első negyed közepe óta, hogy vele itt semmi keresnivalójuk, de nem akarja az edző megalázni az utolsó meccsén Wallace-t.Jakehomer
ez college, nem a gusztustalan nfl :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Nem hozzák le a qb-t, pedig pontosan tudják már az első negyed közepe óta, hogy vele itt semmi keresnivalójuk, de nem akarja az edző megalázni az utolsó meccsén Wallace-t.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Szoros csatára van kilátás.
bowl.hu
😀Adirotor
JJ ennyit ért hozzá 😀😀😀Jakehomer
kezdesz lassan a bögyömben lenni, nem is én írtam :p a Cotton Bowl és a nagydöntő beharangozója az enyémbaggio
Jó hát nem volt aláírva, megelőlegeztem neked a bizalmat 😛

Lehet menni kajálni, és készülni a Zona győzelmére 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Szoros csatára van kilátás.
bowl.hu
😀Adirotor
JJ ennyit ért hozzá 😀😀😀Jakehomer
kezdesz lassan a bögyömben lenni, nem is én írtam :p a Cotton Bowl és a nagydöntő beharangozója az enyém


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal