Bowl-szezon 2014/15

3 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Kickoff 02:30
ESPN:  wiz1.net/channel11
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Tebow óriási 😀

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Arra a cápára békával a szájában nincsenek szavak xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
A TCU-t megnéztem volna a Bama ellen az elődöntőben, kár értük, bár a csapat majdnem összes fontos játékosa visszatér a következő idényre isbaggio
Érdekesebb lenne, mint a Buckeyes bedarálása, az biztos. De azért nem szabad ezt az esetleges győzelmet se túlértékelni, a TCU-nak ez a Superbowl, a Rebelsnek meg csak egy másik meccs. Én inkább egy full évadban nézném meg, hogy mit tudna a TCU vagy épp Ducks egy SEC menetrend ellen.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
csúnya vége lehet ennek 😕
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Mi védkeezés.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
A TCU-t megnéztem volna a Bama ellen az elődöntőben, kár értük, bár a csapat majdnem összes fontos játékosa visszatér a következő idényre is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Gyors 2 TD-s előny ez már.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
De durva outcoaching ez

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
A 2nd down playt nem gondolhatták komolyan. Wallace meg pontatlanabb, mint Tebow 😊

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Herbstreit féltheti a helyét, mert pár éven belül Tebow lesz az ESPN no.1. color commentatorja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Tebow tényleg jó kommentátor

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Tebow bemondta előre a TD-t xD bekezdett a TCU


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nah ez a playcalling
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Ez szép volt, megetették a D-t

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nah TCU D# INT-et szerzett.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Hát, ez a playcalling wtf volt

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Egy ultraszuper streamet kérek egy kőkori gépre. 😊Bazzani
kiemelt komment :p a wiziwig bezárt, szóval a vlc-s stream sajnos kizártbaggio
bezárt, hála a spanyoloknak. 😕
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
Egy ultraszuper streamet kérek egy kőkori gépre. 😊Bazzani
kiemelt komment :p a wiziwig bezárt, szóval a vlc-s stream sajnos kizárt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Na ez fasza lesz

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy ultraszuper streamet kérek egy kőkori gépre. 😊

több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
De miért egy olyan játékkal érvelsz, amit egyértelműen a bírók loptak el?
Plusz a második félidőben, amikor kellett, legalább az utolsó drive-ban, akkor az ND O haladt földön és a levegőben is. Nálunk az első sikeres passzkísérletre is másfél negyedet kellett várni.

Ha teszem azt minden változatlan marad, csak jön plusz egy FG, akkor is egál a meccs.
De egy csapat azt játssza, amit éppen kell: ha komoly 3 pont hátrányban van az ND a félidőben, az még nem változtat meg egy teljes félidei game plant. Legfeljebb ha ez még áll az utolsó negyedben, hamarabb kezdenek kockázatosabb, de kifizetődőbb drive-ba.atapapa
Nem csak azzal a játékkal érvelek, említettem másik két fontos döntést is (a fake FG-t legalább értettem, a másik kettőt abszolút nem). A bírókra meg nem számíthatsz egy szoros playnél, de akkor is felesleges kockázatnak tartanám, ha megadták volna a TD-t.

Pedig kénytelen lett volna változtatni az Irish, mert a második félidőben azért már védekezett is a Tigers, lett volna olyan időszak, amikor 10-zel égtek volna, az már azért nem mindegy. De nem akarok ezen lovagolni, ha az LSU faneknek jó Miles, akkor nekem is.Jakehomer
De hogy mit játszik a második félidőben az LSU D, azt nem mondod meg a félidőben.
Konkrétan az első félidőt szinte végig vezette az Irish, pont hogy nem ők szorultak változtatásra.

Miles egy ilyen figura, nekem ezekkel komolyabb bajom nincs, mert összességében nem vagyunk mínuszban ezekkel szerintem.
Elég jól szerepel a program ahhoz képest, hogy évről évre kitakarítja a draft a keretet.
Inkább az a problémám vele, hogy QB-fronton nem tud toborozni és házon belül se tud megfelelően tehetséget kiértékelni.
Pl. amikor a legutóbbi "nagydöntőnkön" Jeffersont erőltette, ráadásul olyan szerepben (no huddle), amit korábban szinte soha nem is csinált és Jefferson se volt alkalmas rá.
Vagy most, amikor nem veszi észre, hogy amire Jennings (nem) képes, azt bárki megcsinálja. El kellett volna kezdeni idén felépíteni Harrist vagy egyéb opciók után nézni, főleg úgy, hogy egy ilyen OC van a háznál.atapapa
Mi nem, de az edzőnek azért több infója van 😊 Fura lett volna, ha nem javulnak fel, azért nem olyan nagy durranás az ND Offense, talán meglepte őket az elsőéves qb, azért volt az első félidő olyan.

Abba már bele se akartam menni, hogy az egész program kisebb hullámvölgyben van (már magához képest), mióta a Bama lemosta a Tigerst a visszavágós nagydöntőben. Tény, hogy elit prospectek mennek ki korán a draftra, de ez azért nem csak rátok igaz, és mindig jönnek az új ászok, ami meg a qb kérdést illeti, egyetemen nem olyan kulcskérdés, az SEC-ben pláne.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
hajrá futball, hajrá Tebow! 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én belepillantok, bár 7től családi össznépi vacsora.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 046 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos pont az általam legjobban érdekelt első meccs nagy részében nem tudok itt lenn,i talán a végére ide érek. Csak a későbbi meccsek időpontjai lehetnek alkalmasak, hogy nézzem. Go TCU!!!!
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 841 — 258. §
https://bowl.hu/images/cache/uploads/9d2ee0a4f9c1f53a90aa6ec545d359d7.jpg
Bowldog új évet! Szilveszteri mérkőzések | Bowl.hu
Hat kiemelt bowlt játszanak a college football első osztályában, ebből az első hármat az óév utolsó napján.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal