Week 1

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussion

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
FUTBALLIDŐ! #WarEagle #DefendThatShit
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Amúgy egész szimpatikus csapat ez a Cal, de valahogy sosem foglalkoztam a csapattal igazán 😀 Lehet, hogy még a története is tök szerethető lenne 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
Nincs valakinek streamje az Irish meccsre? Megőrülök, nem találok semmit! Help, please!Szabolcs_76
 www.streamking.org/channel16.html

egy illetékes meg berakhatná kiemelt kommentbe ezt a gyűjtőoldalt:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussionbaggio
nem gondoltam volna, hogy ennyire jó oldalt linkeltem 😀zsotyi
pár évvel ezelőtt már ők voltak a fő hivatkozási oldal, aztán kis időre mintha eltűntek volna, szerencsére újra minden a régi, sőt kifejezetten jók egyes streamek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Bryce Treggs épp a csapatomban 😀
több mint 10 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Nincs valakinek streamje az Irish meccsre? Megőrülök, nem találok semmit! Help, please!Szabolcs_76
 www.streamking.org/channel16.html

egy illetékes meg berakhatná kiemelt kommentbe ezt a gyűjtőoldalt:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussionbaggio
nem gondoltam volna, hogy ennyire jó oldalt linkeltem 😀

több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ilyet talán még nem is láttam a Bamától 47y FG jó!
Sims-től eddig még szinte jó megmozdulást sem láttam , csak a bénázásaira emlékszem.
Remélem rámcáfol, mert nekem tökmindegy ki a Qb, csak hozzuk a szokásos eredményeket.
több mint 10 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nincs valakinek streamje az Irish meccsre? Megőrülök, nem találok semmit! Help, please!Szabolcs_76
 www.streamking.org/channel16.html

egy illetékes meg berakhatná kiemelt kommentbe ezt a gyűjtőoldalt:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussionbaggio
Köszönöm!
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Na mind1 átnyergeltem az ND meccsre
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hát nem tudom Sims-e a jó megoldás QB-nakAlabama Niners
Még nem neveztek meg kezdő QB-t. Sims jobban ismeri a rendszert (bármekkora hype övezi Cokert, azt nem árt észben tartani, hogy csak egy fall camp erejéig gyakorolhatott a csapattal), ezért lépett pályára elsőként ő, de Coker is lehetőséget fog kapni.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha valamelyik eldőlne, 23:30-kor nagy meccset várok a Georgia-Clemsonon.berger90
boyd visszajöhetne, ha már kirakták a jetsből 😀Dexxter Tailor
majd Stoudt lealáz úgyis mindenkit :pNewman
Stoudt? Deshaun Watsont nem győzik dicsérni, lehet hogy az újonc hamar kiszorítja a kezdőből a végzőstbaggio
Mindig abban hiszek, aki a pályán van, ha megragadja az alkalmat, akkor Watson nem fog pályára kerülni úgyse.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91005-2014-NCAA-Football-Week-1-Streaming-amp-Discussion

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Cam Robinson #74 Bama LT true freshman. Brutálisan felépítése van már így 18 évesen...


JT Daniels fan
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 859 — no es importante
ha valamelyik eldőlne, 23:30-kor nagy meccset várok a Georgia-Clemsonon.berger90
boyd visszajöhetne, ha már kirakták a jetsből 😀Dexxter Tailor
majd Stoudt lealáz úgyis mindenkit :pNewman
Stoudt? Deshaun Watsont nem győzik dicsérni, lehet hogy az újonc hamar kiszorítja a kezdőből a végzőst


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát nem tudom Sims-e a jó megoldás QB-nak
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Na nálam behalt ez a stream is 😕
több mint 10 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nincs valakinek streamje az Irish meccsre? Megőrülök, nem találok semmit! Help, please!
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ez szép drive volt, Holgorsen rákészült a meccsre, meglepően sok option futás volt. Kár volt a végén a passzért, amikor ment a futás.
Most pedig jöhet Crazy8 🏈 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Egész jó a WV támadósor, vagy a Bama védelme nem a régi?
több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Klaci79
Kösz


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Van valakinek használható linkje a Cal-Northwestern meccshez (az enyém eléggé szaggat)MirrMurr
 cdn.livetv.sx/webplayer.php?t=ifr&c=226286&lang=en&eid=252054&lid=226286&ci=294&si=27norbisillo
Köszönöm!MirrMurr
Nálam most halt benorbisillo
 gofirstrow.eu/watch/278868/1/watch-california-vs-northwestern.html
nálam ez jó
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha valamelyik eldőlne, 23:30-kor nagy meccset várok a Georgia-Clemsonon.berger90
boyd visszajöhetne, ha már kirakták a jetsből 😀Dexxter Tailor
majd Stoudt lealáz úgyis mindenkit :p

több mint 10 éve
norbisillo New York Giants Michigan State Spartans 583 — Spártai Óriás
Van valakinek használható linkje a Cal-Northwestern meccshez (az enyém eléggé szaggat)MirrMurr
 cdn.livetv.sx/webplayer.php?t=ifr&c=226286&lang=en&eid=252054&lid=226286&ci=294&si=27norbisillo
Köszönöm!MirrMurr
Nálam most halt be


Who wants to leave college? College is fun - Connor Cook, Michigan State QB
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Van valakinek használható linkje a Cal-Northwestern meccshez (az enyém eléggé szaggat)MirrMurr
 cdn.livetv.sx/webplayer.php?t=ifr&c=226286&lang=en&eid=252054&lid=226286&ci=294&si=27norbisillo
Köszönöm!
több mint 10 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Roll Tide Roll!!!
több mint 10 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ha valamelyik eldőlne, 23:30-kor nagy meccset várok a Georgia-Clemsonon.berger90
boyd visszajöhetne, ha már kirakták a jetsből 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!