NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Olvastam az NFL oldalán a lehetséges draftot. Ami meglepett, hogy sokan Griffint a Minnesotába rakták. Szerintem ez lehetetlen, mert minek a Minnesotának QB, ott van Ponder, szerintem rá alapozzák a jövőt. A másik kérdés meg az ha Luck lesz az 1/1, 2. helyen biztos nem húznak megint QB, akkor Griffin mikor kellhet el? Ugye mint írtam Minnesota minek, így jó esélye van a Washingtonnak szerintem!JJ
felesleges ezer szurkolói mock draftot olvasni, csak belezavarodik az ember
valószínűleg Griffin lesz az 1/2, de nem azért, mert a Rams behúzza, hanem mert a Browns feltradel értedavekid
A Browns csak maradjon az ülőgumóin....
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvastam az NFL oldalán a lehetséges draftot. Ami meglepett, hogy sokan Griffint a Minnesotába rakták. Szerintem ez lehetetlen, mert minek a Minnesotának QB, ott van Ponder, szerintem rá alapozzák a jövőt. A másik kérdés meg az ha Luck lesz az 1/1, 2. helyen biztos nem húznak megint QB, akkor Griffin mikor kellhet el? Ugye mint írtam Minnesota minek, így jó esélye van a Washingtonnak szerintem!Béczkó
felesleges ezer szurkolói mock draftot olvasni, csak belezavarodik az ember
valószínűleg Griffin lesz az 1/2, de nem azért, mert a Rams behúzza, hanem mert a Browns feltradel érteJJ
ez a "feltradelés" hogy működik, mi alapján, meg pl a rams miért engedi hogy a browns elvegye tőle a legjobbat....ez a trade téma elég homályos nekem :/davekid
Mármint melyik része homályos? Hogy mi alapján megy fel mondjuk a Cleveland? Van atlantai szeretetszolgálat révén egy rakat pickje, aztán mondja Kosoknak, megkapjátok mi 1/4-ünket, meg mellé mondjuk a 2. körös pickünk, de adjátok ide 1/2-t. Ők visszakérdeznek, Hillist nem adnátok, Browns nem akarja, egyezkednek, majd Goodel bejelenti, trade van, Browns adja Hillis és Colt McCoy, plusz 1/4, kapja 1/2 és Sam Bradford.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
Olvastam az NFL oldalán a lehetséges draftot. Ami meglepett, hogy sokan Griffint a Minnesotába rakták. Szerintem ez lehetetlen, mert minek a Minnesotának QB, ott van Ponder, szerintem rá alapozzák a jövőt. A másik kérdés meg az ha Luck lesz az 1/1, 2. helyen biztos nem húznak megint QB, akkor Griffin mikor kellhet el? Ugye mint írtam Minnesota minek, így jó esélye van a Washingtonnak szerintem!Béczkó
felesleges ezer szurkolói mock draftot olvasni, csak belezavarodik az ember
valószínűleg Griffin lesz az 1/2, de nem azért, mert a Rams behúzza, hanem mert a Browns feltradel érteJJ
ez a "feltradelés" hogy működik, mi alapján, meg pl a rams miért engedi hogy a browns elvegye tőle a legjobbat....ez a trade téma elég homályos nekem :/

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1 hét és kezdődik az újabb móka Indianapolisból (vicces, idén sok offseason eseménynek központja... Combine, PM saga, Super Bowl 😛) http://philly.blog.hu/2012/02/16/scouting_combine_idorend
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
#TexasAM QB Ryan Tannehill (foot fracture) is out of his walking boot, per ESPN. He will not participate in on-field drills at the Combine.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AotIVo4gpWF8dFZUQzdITWZfWGNOZU93TEhGQTJtbGc#gid=0

draft prospect database, videókkal.gabtsi
Nagyon köszi!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AotIVo4gpWF8dFZUQzdITWZfWGNOZU93TEhGQTJtbGc#gid=0

draft prospect database, videókkal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerencsétlen Moore is egy nap tart prodayt Griffinnel és Luckkal. Így még kevesebb nevesebb arc fogja megnézni, bár jól is kijöhet, pár gyengeségét nem veszik észre. Bár saját nyílt napján csak nem gyengeségeit mutatja be.
Első időpont miénk, március eggyel, szinte rögtön Combine másnapján:
March 1: Missouri
March 2: Cincinnati
March 5: Alabama-Birmingham, Hawaii, McNeese State
March 6: Alabama A&M, Arkansas, Auburn, California Lutheran, Clark, Georgia Tech, Rhode Island, Sacramento State, UCLA
March 7: Alabama, California, California-Davis, Colgate, Fordham, Fort Valley, Kent State, Louisville, Northern Colorado, Oklahoma State, Southern California, Texas A&M, UTEP, Wisconsin, Weber State
March 8: Buffalo, Clemson, Colorado, Miami (Fla.), Mississippi State, Nebraska, Northwestern, Ohio, Syracuse, Tulsa, Utah State, Washington, West Texas, Western Kentucky
March 9: Florida International, Montana, Northern Illinois, Ohio State, Purdue, TCU, Troy
March 12: Air Force, Arkansas-Monticello, Central Michigan, Central Washington, Pittsburgh
March 13: Ball State, Florida, Kansas State, Louisiana-Lafayette, Marshall, Maryland, North Texas, Western Michigan
March 14: Bowling Green, Central Arkansas, Central Oklahoma, Florida State, Kansas, Kansas State, Louisiana-Monroe, Michigan State, Oklahoma, Penn State, Tennessee Tech
March 15: Delaware State, Louisiana Tech, Michigan, UNLV, Nicholls State, Southern Illinois, Townson, Virginia, Virginia Tech, William & Mary
March 16: James Madison, Missouri State, Oregon State, Richmond, Temple, Tennessee, West Virginia
March 19: Arizona, Florida Atlantic, LSU, Southern, Wake Forest
March 20: Brown, Fresno State, Idaho, Iowa State, Louisiana-Lafayette, North Carolina, North Carolina A&T, South Florida, Texas, Tulane
March 21: Boston College, Nevada, North Carolina State, North Dakota State, Rutgers, San Diego State, San Jose State
March 22: Baylor, Boise State, East Carolina, Maine, Memphis, Middle Tennessee State, South Dakota, South Dakota State, Stanford, Tennessee-Chattanooga
March 23: Jackson State, Missouri Western, N.C. Central, Southern Mississippi, Vanderbilt
March 24: Arizona State
March 27: Arkansas State, Coastal Carolina, Stephen F. Austin, Washburn
March 28: Central Florida, Connecticut, Northern Iowa, Pennsylvania, South Carolina
March 29: Brigham Young
April 4: SMU
April 6: McNeese State
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
NFL Draft: Alshon Jeffery's Combine Training
Tudják ők, h sok dellát hoz a konyhára egy jó combine. Tutira nem lesz rossz kondiban.Robilluma
leendő 1/1 ahogy ezeket a sorokat olvasom.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
február 24-én dobják fel kétszer az érmét, aztán majd örül a Chiefs/Seahawks és Dolphins/Panthers szurkolók fele, másik fele meg nem.
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
NFL Draft: Alshon Jeffery's Combine Training
Tudják ők, h sok dellát hoz a konyhára egy jó combine. Tutira nem lesz rossz kondiban.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na most Schottey azt írja, hogy Jeffery január 8. óta Tampában edz, szóval a fenti twít vagy hazugság vagy korábbi adatHöri
Jött azóta még pár ezzel kapcsolatban, nem véletlenül úgy írtam, ahogy 😊

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na most Schottey azt írja, hogy Jeffery január 8. óta Tampában edz, szóval a fenti twít vagy hazugság vagy korábbi adat

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
WR Alshon Jeffery, #SouthCarolina is training at St Vincents here in Indy. Sources say he's weighing 249lbs + running a 4.88 FortyWyatt
mind izom :cool:

irány a CFL, Adarius Bowman szekrénye úgy is üres

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az igen, oké, hogy nem számít annyira, de ha a „forrás” szava helytálló, akkor elég pazarul tolja Jeffery

WR Alshon Jeffery, #SouthCarolina is training at St Vincents here in Indy. Sources say he's weighing 249lbs + running a 4.88 FortyWyatt
Simán TE lesz 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
Az igen, oké, hogy nem számít annyira, de ha a „forrás” szava helytálló, akkor elég pazarul tolja Jeffery

WR Alshon Jeffery, #SouthCarolina is training at St Vincents here in Indy. Sources say he's weighing 249lbs + running a 4.88 FortyWyatt
"Trainer has worked with Robert Meachem, Jacoby Jones & Devery Henderson, but calls Janzen Jackson the best athlete he's ever had"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az igen, oké, hogy nem számít annyira, de ha a „forrás” szava helytálló, akkor elég pazarul tolja Jeffery

WR Alshon Jeffery, #SouthCarolina is training at St Vincents here in Indy. Sources say he's weighing 249lbs + running a 4.88 Forty

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálam ez lenne a sorrend a prospectek között:

Luck, Stafford, Bradford, Griffin III, Ryan, Newton, Locker, Gabbert, Ponder, Tebow, Sanchez, Freeman, FlaccoHöri
Stanzi és Dalton hova?kristof
2008 óta volt pár 2-3-4-5. körös QB, mindet nem fogom sorba állítani 😛 mondjuk az a legjobb, hogy Clausen nálam is top3-nak számított, aztán 2. kör lett belőle 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nálam ez lenne a sorrend a prospectek között:

Luck, Stafford, Bradford, Griffin III, Ryan, Newton, Locker, Gabbert, Ponder, Tebow, Sanchez, Freeman, FlaccoHöri
Stanzi és Dalton hova?
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálam ez lenne a sorrend a prospectek között:

Luck, Stafford, Bradford, Griffin III, Ryan, Newton, Locker, Gabbert, Ponder, Tebow, Sanchez, Freeman, FlaccoHöri
Staffordot ennyire előre? sokan leírtál őt itt a forumon draft előttbraxa88
A többit is. Bradford beelőzhette volna ha a Heisman évében kijön, nem a sérülése után.

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Nálam ez lenne a sorrend a prospectek között:

Luck, Stafford, Bradford, Griffin III, Ryan, Newton, Locker, Gabbert, Ponder, Tebow, Sanchez, Freeman, FlaccoHöri
Staffordot ennyire előre? sokan leírtál őt itt a forumon draft előtt
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nálam ez lenne a sorrend a prospectek között:

Luck, Stafford, Bradford, Griffin III, Ryan, Newton, Locker, Gabbert, Ponder, Tebow, Sanchez, Freeman, Flacco

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Luck vitathatatlan 1/1 státusza, és mint az utóbbi évtized legjobb irányító prospectje milyen hatással van RGIII megítélésére? Mennyire fedi el a játékának kisebb hiányosságait, hogy szinte minden oldalon Luck és Griffin együtt van említve, mint a top, kihagyhatatlan franchise irányítók?

Griffin vajon hol szerepelne az utóbbi pár év első körös irányítóihoz képest egy fiktív rangsorban (a már NFL-ben játszóknál persze a draft idején róluk kialakított képpel szerepelnének)?

Cam Newton, Jake Locker, Blaine Gabbert, Christian Ponder; Sam Bradford, Tim Tebow; Matthew Stafford, Mark Sanchez, Josh Freeman; Matt Ryan, Joe Flacco.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Davon Still-t miért teszik első körösnek sokan?Janek
mert kitűnő méretekkel rendelkezik, és remek 1 technique játékos lehet az NFL-benJJ
Köszönöm!

Remélem nem őt húzzuk első körben azért... de majd FA piac után meglátjuk

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kérdésem az lenne, hogy Fleener megérné az első körös picket a Giantsnek?
Nem írják sehol hozzánk, mert nyilván BPA lesz, de ő 32. helyen nem lenne BPA?gyurczi
Megérné mert új dimenziót tudna nyitni az offenseben. főleg ha Manningham elmegy, akkor különösen jó befektetés.