NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Kicsit felkaptam a fejem a Foles 1/6ra.
Ekkorát ugrott előre a SB miatt?Bazzani
semmit se csinált, de nincs más.
magas.Höri
A posztonkénti listán előbbre van nála Cousins és Tannehill.
Ezért tűnt meglepőnek.Bazzani
bármennyire elfogult vagyok Cousins-al szemben, nem érzem benne azt, hogy NFL-ben meg tudna ragadni egy stabil kezdő QB-nak. Persze remélem nem lesz igazam
Tannehill meg pláne
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mindkettő a helyén maradt
a Senior Bowlon meggyőzödtem róla hogy Jenkins nem lett rosszabb, mint volt egy éve, és akkor mindenki simán első körösnek jósolta...

csináltam gyorsba egy mock draftot is, mivel ez az első, még tele homér pickkel:
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftMockJJ
Kicsit felkaptam a fejem a Foles 1/6ra.
Ekkorát ugrott előre a SB miatt?Bazzani
semmit se csinált, de nincs más.
magas.Höri
A posztonkénti listán előbbre van nála Cousins és Tannehill.
Ezért tűnt meglepőnek.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kirkpatrick az ügye,dolgai miatt esett vissza nálad? vagy Jenkins ugrott ennyit?Kroos
mindkettő a helyén maradt
a Senior Bowlon meggyőzödtem róla hogy Jenkins nem lett rosszabb, mint volt egy éve, és akkor mindenki simán első körösnek jósolta...

csináltam gyorsba egy mock draftot is, mivel ez az első, még tele homér pickkel:
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftMockJJ
Kicsit felkaptam a fejem a Foles 1/6ra.
Ekkorát ugrott előre a SB miatt?Bazzani
semmit se csinált, de nincs más.
magas.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kirkpatrick az ügye,dolgai miatt esett vissza nálad? vagy Jenkins ugrott ennyit?Kroos
mindkettő a helyén maradt
a Senior Bowlon meggyőzödtem róla hogy Jenkins nem lett rosszabb, mint volt egy éve, és akkor mindenki simán első körösnek jósolta...

csináltam gyorsba egy mock draftot is, mivel ez az első, még tele homér pickkel:
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftMockJJ
Kicsit felkaptam a fejem a Foles 1/6ra.
Ekkorát ugrott előre a SB miatt?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kitöltöttem én is. nem néztem meg direkt, hogy JJ miket írt, de így is csak 3 helyen különbözik az 1. helyezett
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftRangsorokHöri
Foles-t most hanyadik körösnek érzed?Schleck
korai körösnek, 1-2 is benne van.

Egyszerűen nem tartom jó ötletnek, hogy valamelyik csapat egy újabb Gabbert szintű manusra bízza a csapatát. ezért raktam hátra. Nem látok benne többet game manager szerepkörnél.

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Höri pirospont Melvin Ingramért!


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Combine előtti pozíciós rangsor (JJ):
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftRangsorok
JJ
Nem igazán lehet belekötni a listákba, de azért itt van pár "saját kedvenc" kimaradó, akit én valahogy beszorítottam volna: Tank Carder az ILB-knél, Derrick Shelby a DE-knél, McClellin a (3-4) OLB-knél (a Senior Bowlon szép lassan, de a végére nagyon belejött). A WR-eknél a bőség zavara van, de nálam Toon befért volna.

És egy érdekesség a TE rangsorral kapcsolatban. A folyamatban lévő Players-All-Star Classic-on Taylor Thompson (korábbi sleeper DE-m) TE gyakorlatokat végez, éspedig nem is rosszul. A poszthoz szükséges gyorsasága és a mérete (6'6, 266) nálam nem volt kérdés, de a labdaérzéke sem rossz a hírek szerint. Kíváncsi leszek hol veszik számításba a combine-on.
Az optimum scouting edzésriportja:
Tight Ends
-A scout told me today that Taylor Thompson might end up a 4th round draft pick after his impressive week at tight end. Having played defensive end his entire career at SMU, Thompson picked up the position so naturally and so quickly that all scouts in attendance couldn’t help but be impressed. I spotted a Chargers scout after practice, talking at length with Thompson and showing a good deal of interest. Seems to be a good fit, but once we get to April, all teams will be interested in this guy, who’s big, tall, athletic, and gifted. June Jones personally contacted the Player’s All-Star Classic and requested Thompson be played at tight end, where Jones said he would have his best chance at making the NFL.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
kitöltöttem én is. nem néztem meg direkt, hogy JJ miket írt, de így is csak 3 helyen különbözik az 1. helyezett
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftRangsorokHöri
Foles-t most hanyadik körösnek érzed?

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
29. Baltimore (12-4): Vontaze Burfict, ILB (Arizona State)

2. Dont'a Hightower
3. Vontaze Burfict

Mockban miért vetted előrébb?Wyatt
Mert mi úgyis Hightowert húzzuk Osemele helyett. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
29. Baltimore (12-4): Vontaze Burfict, ILB (Arizona State)

2. Dont'a Hightower
3. Vontaze Burfict

Mockban miért vetted előrébb?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csináltam gyorsba egy mock draftot is, mivel ez az első, még tele homér pickkel:
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftMockJJ
fasza lett, egyedül a Giants RB zavar, oda LB-t nyomtam volna, a többivel egyetértek.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kitöltöttem én is. nem néztem meg direkt, hogy JJ miket írt, de így is csak 3 helyen különbözik az 1. helyezett
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftRangsorok

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
Kirkpatrick az ügye,dolgai miatt esett vissza nálad? vagy Jenkins ugrott ennyit?Kroos
mindkettő a helyén maradt
a Senior Bowlon meggyőzödtem róla hogy Jenkins nem lett rosszabb, mint volt egy éve, és akkor mindenki simán első körösnek jósolta...

csináltam gyorsba egy mock draftot is, mivel ez az első, még tele homér pickkel:
http://bowl.hu/functions.php?name=html&which=DraftMock


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
abszolút nem a véleménynyilvánítással van a bajom, csak egy fórumnál könnyen elterelődik más irányba a téma, míg ugye a cikkhez írt kommenteknél mindig ott van "felül" az, ahonnan a diskurzus elkezdődöttJJ
Én spec pont azért szeretem a fórumot, mert elindul a téma mondjuk egy várható drafthelytől, és akár a legújabb hadászati fejlesztésekig el lehet jutni, Montana-n, ValóVilágon, Stephen Hawkingon, aktuálpolitikán keresztül.
Mint egy baráti társaságban lévő disputánál, ott se kinyilatkoztatások vannak, hanem hömpölyög a téma összevissza.Sobri Jóska
ez valami utópia lehet, mert én azt látom hogy minden téma Tebowig jut elJJ
ez nemigaz, Soldi-ig jut el, s onnant mán nem tudunk tovább ......... haladni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
abszolút nem a véleménynyilvánítással van a bajom, csak egy fórumnál könnyen elterelődik más irányba a téma, míg ugye a cikkhez írt kommenteknél mindig ott van "felül" az, ahonnan a diskurzus elkezdődöttJJ
Én spec pont azért szeretem a fórumot, mert elindul a téma mondjuk egy várható drafthelytől, és akár a legújabb hadászati fejlesztésekig el lehet jutni, Montana-n, ValóVilágon, Stephen Hawkingon, aktuálpolitikán keresztül.
Mint egy baráti társaságban lévő disputánál, ott se kinyilatkoztatások vannak, hanem hömpölyög a téma összevissza.Sobri Jóska
ez valami utópia lehet, mert én azt látom hogy minden téma Tebowig jut el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
abszolút nem a véleménynyilvánítással van a bajom, csak egy fórumnál könnyen elterelődik más irányba a téma, míg ugye a cikkhez írt kommenteknél mindig ott van "felül" az, ahonnan a diskurzus elkezdődöttJJ
Én spec pont azért szeretem a fórumot, mert elindul a téma mondjuk egy várható drafthelytől, és akár a legújabb hadászati fejlesztésekig el lehet jutni, Montana-n, ValóVilágon, Stephen Hawkingon, aktuálpolitikán keresztül.
Mint egy baráti társaságban lévő disputánál, ott se kinyilatkoztatások vannak, hanem hömpölyög a téma összevissza.

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
abszolút nem a véleménynyilvánítással van a bajom, csak egy fórumnál könnyen elterelődik más irányba a téma, míg ugye a cikkhez írt kommenteknél mindig ott van "felül" az, ahonnan a diskurzus elkezdődött


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
egy ilyen hsz kell csak, és máris megy a trash... ezért utálom a fórumformátumot
JJ
????
Ja, a sok tudatlan csak beleugat mindenbe. Én kérek elnézést mindőnk nevében.
Bár ezügyben én ulpi meglátását osztom maximálisan, mondhatni arc poetica szerűen:
Miért kéne szakmailag bárhol lenni? Ez egy rajongói fórum. Véleménye mindenkinek lehet. Maximum nem tetszik. ulpianus

több mint 12 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kirkpatrick az ügye,dolgai miatt esett vissza nálad? vagy Jenkins ugrott ennyit?

PunBB bbcode test
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
egy ilyen hsz kell csak, és máris megy a trash... ezért utálom a fórumformátumot
http://jjncaa.blogspot.com/2012/02/matek.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Lassan ott tartok, hogy jobban várom a combine-t és a draftot, mint a Super Bowl-t. Na jó, március 8 is érdekes lesz.Egész agyament ötlet hátsókörösként Weeden -> Broncos?aztec
Manning -> Broncos?JJ
Tebow -> Patriots?

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lassan ott tartok, hogy jobban várom a combine-t és a draftot, mint a Super Bowl-t. Na jó, március 8 is érdekes lesz.Egész agyament ötlet hátsókörösként Weeden -> Broncos?aztec
Manning -> Broncos?JJ
Túl szép lenne 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
Lassan ott tartok, hogy jobban várom a combine-t és a draftot, mint a Super Bowl-t. Na jó, március 8 is érdekes lesz.Egész agyament ötlet hátsókörösként Weeden -> Broncos?aztec
Manning -> Broncos?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Lassan ott tartok, hogy jobban várom a combine-t és a draftot, mint a Super Bowl-t. Na jó, március 8 is érdekes lesz.Egész agyament ötlet hátsókörösként Weeden -> Broncos?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 687 — no es importante
Weeden kihagyása ellenreakció, Boykin meg kurva tehetséges, viccesen hangzik, de egy törés sokkal kevésbé fenyegető a jövő szempontjából, mint egy durva szalagszakadás


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal