Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Úgy látom sok csapat topicba megjött a fél 11es első heti overreaction 😀
tenorx
Amatőrök. Akik valamit is értenek hozzá, már márciusban eltemették csapatukat és megünnepelték a Super Bowlt
Black_Adder
fixed 😀

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Úgy látom sok csapat topicba megjött a fél 11es első heti overreaction 😀
tenorx
Amatőrök. Akik valamit is értenek hozzá, már márciusban eltemették csapatukat vagy megünnepelték a Super Bowlt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Úgy látom sok csapat topicba megjött a fél 11es első heti overreaction 😀
tenorx
Jaja, de ezt pont te mondod? 😀 😀

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset.
undisputedly
itthon meg 66 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Idei évi sorsolásos hátterek Tobler Gergő által:
 hu.pinterest.com/tgercojones/nfl-schedule-wallpapers-central-european-time/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Úgy látom sok csapat topicba megjött a fél 11es első heti overreaction 😀
tenorx
hát még az arena4-es hírcsatornákon milyen overreactionök lesznek 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Úgy látom sok csapat topicba megjött a fél 11es első heti overreaction 😀
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kurvajók!

 drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1zJIrDyWSSiE3Z_XUG0euc9CIAMFZ-PGY?fbclid=IwAR0QhwC_aBlwQRrUCD7wBMgM4je5bu_ZgfA7VitCgyViU7MqQ9jZ8cs8BBU

Tolbert Gergő munkája!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Mérkőzés után mennyivel vannak fent ezen az oldalon a mérkőzések?
 nflfullhd.com/category/watch-replays-full-games/
Rózsa Sándor (betyár)
kb 5-10 óra között, de van hogy több idő
Inkább ezt ajánlom 720pier.ru, itt általában 1-2 órán belül fent vannak torrenten a meccsek


több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mérkőzés után mennyivel vannak fent ezen az oldalon a mérkőzések?
 nflfullhd.com/category/watch-replays-full-games/
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jelenleg h állnak a Top (10) RB szerződések?
steelwolf
 overthecap.com/position/running-back/0/
Negritis
Apropó RB-k...

iktriad
A 4. meg bajnok lesz

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jelenleg h állnak a Top (10) RB szerződések?
steelwolf
 overthecap.com/position/running-back/0/
Negritis
Apropó RB-k...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Jelenleg h állnak a Top (10) RB szerződések?
steelwolf
 overthecap.com/position/running-back/0/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jelenleg h állnak a Top (10) RB szerződések?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 353 — #NoStress
Black Lives Matter


több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
itten a faluban nincsen rasszizmus, de igény vóna rá
batyu
Már nem azért de a hozzászolasod utáni képen szépen eltuntettek az afroamerikai kollégákat...
Fogkrémreklamban nincs ennyi fehér 😊
FLZOLI
Ez nézőpont kérdése! Szerintem a képen egy fehér mezben, egy afroamerikai QB látható, csak ezért tettem bele az aláírásba.
batyu
Így már mindjárt más 😊
Black Lines Matter

több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
itten a faluban nincsen rasszizmus, de igény vóna rá
batyu
Már nem azért de a hozzászolasod utáni képen szépen eltuntettek az afroamerikai kollégákat...
Fogkrémreklamban nincs ennyi fehér 😊
FLZOLI
Ez nézőpont kérdése! Szerintem a képen egy fehér mezben, egy afroamerikai QB látható, csak ezért tettem bele az aláírásba.

Szerkesztette: batyu

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
itten a faluban nincsen rasszizmus, de igény vóna rá
batyu
Már nem azért de a hozzászolasod utáni képen szépen eltuntettek az afroamerikai kollégákat...
Fogkrémreklamban nincs ennyi fehér 😊

több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
itten a faluban nincsen rasszizmus, de igény vóna rá

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Csak provokállak kicsit hátha egy ízes proli alja humorbonbont valaki bedob a témával kapcsolatban 😊
FLZOLI
kétféle embert utálok, a rasszistákat meganékereket...
sutianap
 www.youtube.com/watch?v=Pz23CMtC-wQ
Hendrix
Úgy tűnik nekem kell prosztó végbélkultúr missziót vezetni...

Fázik a veréb letörik a füle átfagy a kabátom.
Akárhogy is nézem most már erre van a Karácsony,
Tudom hogy ez a szeretet ünnepe én ezt belatom, de... Vége 😊
FLZOLI
Esetleg a Fekete majmok című örökbecsű 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Csak provokállak kicsit hátha egy ízes proli alja humorbonbont valaki bedob a témával kapcsolatban 😊
FLZOLI
kétféle embert utálok, a rasszistákat meganékereket...
sutianap
 www.youtube.com/watch?v=Pz23CMtC-wQ
Hendrix
Úgy tűnik nekem kell prosztó végbélkultúr missziót vezetni...

Fázik a veréb letörik a füle átfagy a kabátom.
Akárhogy is nézem most már erre van a Karácsony,
Tudom hogy ez a szeretet ünnepe én ezt belatom, de... Vége 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Csak provokállak kicsit hátha egy ízes proli alja humorbonbont valaki bedob a témával kapcsolatban 😊
FLZOLI
kétféle embert utálok, a rasszistákat meganékereket...
sutianap
 www.youtube.com/watch?v=Pz23CMtC-wQ
Hendrix
 www.youtube.com/watch?v=mufDH17GWF0

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Csak provokállak kicsit hátha egy ízes proli alja humorbonbont valaki bedob a témával kapcsolatban 😊
FLZOLI
kétféle embert utálok, a rasszistákat meganékereket...
sutianap
 www.youtube.com/watch?v=Pz23CMtC-wQ

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Csak provokállak kicsit hátha egy ízes proli alja humorbonbont valaki bedob a témával kapcsolatban 😊
FLZOLI
kétféle embert utálok, a rasszistákat meganékereket...
sutianap
Hát ez nem az igazi, legalább egy Egészséges Fejbőr idézetet vártam volna 😕