Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Csak provokállak kicsit hátha egy ízes proli alja humorbonbont valaki bedob a témával kapcsolatban 😊
FLZOLI
kétféle embert utálok, a rasszistákat meganékereket...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Csak provokállak kicsit hátha egy ízes proli alja humorbonbont valaki bedob a témával kapcsolatban 😊

több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
Solymi
Érthető volt egyébként.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊
FLZOLI
Ezek szerint félreérthető volt, arra utaltam, hogy ezt szokták érvként felhozni arra, hogy ők miért is nem rasszisták.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀
Solymi
Az ilyen jelző már elég paréj volt idézőjelek között jobb ha tudod. Szóval rasszista nem vagy de homofob és antiszemita igen? 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
mert közben megy az us open,nhl po.... igy is más
Janek
mondjuk NBA meg NHL rájátszás ritkán van NFL nyitómeccsel egyidőben ez is tény

én ezt a 16%ot mindenképp fenntartásokkal kezelném
tuti hogy van benne egy olyan is hogy a BLM miatt nem nézik
de a cord cutting és az NBA/NHL sztem nagyobb súllyal esik latba
Negritis
Illetve mégse egy derby volt, bár a bajnok játszott, de egyik csapat se top10 kedvenc, és az USA-ban nem olyan nagy szám a foci, mint nálunk.
Egy Dallas meccset, vagy Bradyt Brees ellen bizonyára többen fognak nézni.
Sobri Jóska
nem emlékszem tavaly mi volt a nyitómeccs, de ha az elmúlt 4-5 évet hasonlítanánk össze sztem nem lenne ilyen különbség

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 356 — #NoStress
mert közben megy az us open,nhl po.... igy is más
Janek
mondjuk NBA meg NHL rájátszás ritkán van NFL nyitómeccsel egyidőben ez is tény

én ezt a 16%ot mindenképp fenntartásokkal kezelném
tuti hogy van benne egy olyan is hogy a BLM miatt nem nézik
de a cord cutting és az NBA/NHL sztem nagyobb súllyal esik latba
Negritis
Illetve mégse egy derby volt, bár a bajnok játszott, de egyik csapat se top10 kedvenc, és az USA-ban nem olyan nagy szám a foci, mint nálunk.
Egy Dallas meccset, vagy Bradyt Brees ellen bizonyára többen fognak nézni.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
mert közben megy az us open,nhl po.... igy is más
Janek
mondjuk NBA meg NHL rájátszás ritkán van NFL nyitómeccsel egyidőben ez is tény

én ezt a 16%ot mindenképp fenntartásokkal kezelném
tuti hogy van benne egy olyan is hogy a BLM miatt nem nézik
de a cord cutting és az NBA/NHL sztem nagyobb súllyal esik latba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
mert közben megy az us open,nhl po.... igy is más

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 356 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Mindig a déli fehér fiú elmélkedése jut eszembe:
- Én nem értem ezt a rasszizmus dolgot. Gyermekkoromban legalább 5 fekete barátom volt, rengeteget játszottunk együtt. Csak sajnos mikor felnőttem, apám eladta őket.....
csi77
Én szeretem a négereket. Szeretném, ha mindenkinek lenne egy 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 356 — #NoStress
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Ezt hogy tudod komolyan leírni? 😀😀
tenorx
Talán mert így igaz.
Az a fajta rendszerszintű rasszizmus nem létezik, ami miatt a BLM vartyog.
Az, hogy sokan tartanak a feketéktől, félve vagy agresszíven viszonyulnak hozzájuk, az xenofóbia.
De arra, hogy állami, szövetségi, akármilyen rendszerekben valóban rendszerszinten rasszizmus lenne jelen, semmiféle egzakt bizonyíték nincs. Csak megy a zsonglőrködés a számokkal meg az értelmezésekkel egy xenofób közegben.

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Ezt hogy tudod komolyan leírni? 😀😀
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Mindig a déli fehér fiú elmélkedése jut eszembe:
- Én nem értem ezt a rasszizmus dolgot. Gyermekkoromban legalább 5 fekete barátom volt, rengeteget játszottunk együtt. Csak sajnos mikor felnőttem, apám eladta őket.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset.
undisputedly
Ez a sportTV-től kiesett nézettség.
Black_Adder
Velhetoen egesz kelet-europa Farago Ricsi organumara vagyott, meg akkor is, ha nem ertettek egy szot sem. Ez mindent megmagyaraz.
undisputedly
amerikában is azért esett vissza mert az ő hangját nem hallani 😀
Negritis
nélküle nem is ismernék ezt a sportot

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset.
undisputedly
Ez a sportTV-től kiesett nézettség.
Black_Adder
Velhetoen egesz kelet-europa Farago Ricsi organumara vagyott, meg akkor is, ha nem ertettek egy szot sem. Ez mindent megmagyaraz.
undisputedly
amerikában is azért esett vissza mert az ő hangját nem hallani 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset.
undisputedly
Ez a sportTV-től kiesett nézettség.
Black_Adder
Velhetoen egesz kelet-europa Farago Ricsi organumara vagyott, meg akkor is, ha nem ertettek egy szot sem. Ez mindent megmagyaraz.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset.
undisputedly
Ez a sportTV-től kiesett nézettség.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
undisputedly
Itthon sincsen rendszerszintű rasszizmus se a cigányok, se a zsidók felé, (a melegeket most kihagyom)...
Ahogy mondani szokás, nekem is vannak "ilyen" barátaim, tehát nem vagyok rasszista 😀

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset.
undisputedly
ott is a galaxy4-en megy?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
Tökre igazatok van, inkább le kellene szarniuk és nem foglalkozni a rasszizmussal.
Ezt tudom ajánlani megnézésre a "BLM f@szsag"ról.
 twitter.com/NBAonTNT/status/1298757270608605189
tenorx
Amit meg mingid senki sem bizonyitott amugy )rendszerszintu rasszismus lenne az USA-ban a feketek ellen)
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Gondolj arra, hogy könnyen lehet, hogy pár év múlva az Arena 4-t fogod visszasírni.
Sobri Jóska
Hogy is mondta a híres német filozófus, HP Baxxter?
"Take care to get what you like. Or you will be forced to like what you get! Right?" Itt meg is lehet hallgatni ezeket a cizellált gondolatokat. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=SYzHl-SnV3A&t=23
iktriad
Szerintem te vagy az egyetlen ember a világon, aki egy ravezenekar dalának szövegét tudja azon kívül, hogy cakacakacakacakacaka vagy hájpehájpe.
Sobri Jóska
Ja, amúgy mennyi a hal?! 😉
davemayer
Ez kiderült már - 1,59 Euro. 😊
 www.youtube.com/watch?v=3wE7apSESlY&t=20
iktriad
Hát igen, csak annyi a színvonal a két ország között mint ez a reklám és a rappelő Bach között... És utóbbi sajnos nem a zeneszerző 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolj arra, hogy könnyen lehet, hogy pár év múlva az Arena 4-t fogod visszasírni.
Sobri Jóska
Hogy is mondta a híres német filozófus, HP Baxxter?
"Take care to get what you like. Or you will be forced to like what you get! Right?" Itt meg is lehet hallgatni ezeket a cizellált gondolatokat. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=SYzHl-SnV3A&t=23
iktriad
Szerintem te vagy az egyetlen ember a világon, aki egy ravezenekar dalának szövegét tudja azon kívül, hogy cakacakacakacakacaka vagy hájpehájpe.
Sobri Jóska
Ja, amúgy mennyi a hal?! 😉
davemayer
Ez kiderült már - 1,59 Euro. 😊
 www.youtube.com/watch?v=3wE7apSESlY&t=20
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Gondolj arra, hogy könnyen lehet, hogy pár év múlva az Arena 4-t fogod visszasírni.
Sobri Jóska
Hogy is mondta a híres német filozófus, HP Baxxter?
"Take care to get what you like. Or you will be forced to like what you get! Right?" Itt meg is lehet hallgatni ezeket a cizellált gondolatokat. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=SYzHl-SnV3A&t=23
iktriad
Szerintem te vagy az egyetlen ember a világon, aki egy ravezenekar dalának szövegét tudja azon kívül, hogy cakacakacakacakacaka vagy hájpehájpe.
Sobri Jóska
Ja, amúgy mennyi a hal?! 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Tavalyhoz kepest 16%-al neztek kevesebben a nyito meccset. Ehhez a szamhoz elvileg meg jon per nezo a cikk szerint, szoval lefele megy majd, de ha beleszamitjuk, hogy a legtobb allamban lockdown van vagy komoly tiltasok, tehat sokkal tobb ember bamulja a tevet, es ki is vannak ehezve a sportkedvelok, ugy azert mar beszedes.

A wall street journal vagy a forbes csinalt egy elemzest amit a hawks topicba linkeltem, az NFL nezoinek kb. 20%-at teszik a veszelyeztetett kategoriaba, tehat abba akik a sok BLM f@szsag miatt nem fogjak nezni.

Amugy n megertem a boo-olast. Szeptember 11 elott egy nappal nem tul bolcs dolog az oltozoben maradni az SSB alatt. MEg ahogyan dankodavid is irja, nem sokan szivlelik, ha a gazdag sportolok arrol eszelnek, hogy ok szurkolok milyen szar emberek is valojaban 😊
undisputedly
bele van számolva hogy mennyivel kevesebb a TV előfizető tavalyhoz képest?

 www.hollywoodreporter.com/news/pay-tv-subscriber-losses-record-pandemic-virtual-services-implode-1293904
 arstechnica.com/information-technology/2020/07/comcast-lost-477000-cable-tv-customers-in-q2-amid-12-drop-in-revenue/
 variety.com/2020/biz/news/cable-satellite-tv-2019-cord-cutting-6-million-1203507695/
 deadline.com/2020/05/top-pay-tv-providers-lost-2-million-subscribers-q1-double-2019-level-1202934497/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolj arra, hogy könnyen lehet, hogy pár év múlva az Arena 4-t fogod visszasírni.
Sobri Jóska
Hogy is mondta a híres német filozófus, HP Baxxter?
"Take care to get what you like. Or you will be forced to like what you get! Right?" Itt meg is lehet hallgatni ezeket a cizellált gondolatokat. 😊 😊 😊
 www.youtube.com/watch?v=SYzHl-SnV3A&t=23
iktriad
Szerintem te vagy az egyetlen ember a világon, aki egy ravezenekar dalának szövegét tudja azon kívül, hogy cakacakacakacakacaka vagy hájpehájpe.
Sobri Jóska
Még tudom fokozni! A kedvenc, de tényleg akár komoly életmottónak is beillő Scooter szövegrészletem ez: ( | "Life without knowledge is death is disguise" | ) Nietzsche és Heidegger elsírják magukat a gyönyörtől. 😊
 www.youtube.com/watch?v=Bb9ofeZfYKo&t=153

Szerkesztette: iktriad