Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ez nekem is feltűnt amúgy
ha ez tendencia, kiherélik a passrushereket
NB2
Több pont, több néző.
A zászlók számának csökkentésének okaként ezt persze soha nem fogja elismerni az NFL, de ez van.
Kampman
Lehet a bírók a sárga zászlót használják maszknak...

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
ez nekem is feltűnt amúgy
ha ez tendencia, kiherélik a passrushereket
NB2
Több pont, több néző.
A zászlók számának csökkentésének okaként ezt persze soha nem fogja elismerni az NFL, de ez van.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
ez nekem is feltűnt amúgy
ha ez tendencia, kiherélik a passrushereket
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
Kampman
Mert amikor megpróbálták állítani TD-t a gólvonalon korábban (vagy akárhol máshol), az olyan jól sikerült...
Black_Adder
Pedig elég lett volna passzra felkérni Elwayt a célzóna előtt, és meg is van a kulcsplay 😊
Wyatt
Ja akár ő is befuthatott volna vele második szándékból.
Black_Adder
Hát igen, de szerencsére nem és jött Malcolm 😊

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
Kampman
Mert amikor megpróbálták állítani TD-t a gólvonalon korábban (vagy akárhol máshol), az olyan jól sikerült...
Black_Adder
Pedig elég lett volna passzra felkérni Elwayt a célzóna előtt, és meg is van a kulcsplay 😊
Wyatt
Ja akár ő is befuthatott volna vele második szándékból.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Rookie-k közül kit lehet dícsérni, ill. kit lehet szarozni? (OBJ már nem rookie 😆)
steelwolf
itt van 10

 www.pff.com/news/nfl-rookie-rankings-highest-graded-rookies-through-week-1-2020
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
Kampman
Mert amikor megpróbálták állítani TD-t a gólvonalon korábban (vagy akárhol máshol), az olyan jól sikerült...
Black_Adder
Pedig elég lett volna passzra felkérni Elwayt a célzóna előtt, és meg is van a kulcsplay 😊

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Rookie-k közül kit lehet dícsérni, ill. kit lehet szarozni? (OBJ már nem rookie 😆)
steelwolf
Claypool elég jó volt, talán már hallottál róla 😀

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie-k közül kit lehet dícsérni, ill. kit lehet szarozni? (OBJ már nem rookie 😆)
steelwolf
Talán az 1 heti "rookie of the week" jelöltek választ adnak a kérdés első felére.
Clyde Edwards-Helaire
CJ Henderson
Patrick Queen
JK Dobbins
Chase Young
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


A Washington Haskins és a Jaguars újoncai közül többen is jól mutatkoztak be, a mi meccsünkön Henderson mellett Shenault, a 1990 óta első UDFA rookie kezdő RB James Robinson is jól játszott.
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Most szeretném jelezni, hogy a topik következő 15 oldalát betöltő beszélgetést már eljátszottuk a Pats-Sehawaks SB után is. Akkor valami olyasmi volt, hogy ha a Hawks futott VOLNA (Lynch ugye), a Pats beengedhette VOLNA, a Hawks pedig nyerhetett VOLNA,
Kampman
25 mp a meccs vége előtt, érdekes
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rookie-k közül kit lehet dícsérni, ill. kit lehet szarozni? (OBJ már nem rookie 😆)
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Most szeretném jelezni, hogy a topik következő 15 oldalát betöltő beszélgetést már eljátszottuk a Pats-Sehawaks SB után is. Akkor valami olyasmi volt, hogy ha a Hawks futott VOLNA (Lynch ugye), a Pats beengedhette VOLNA, a Hawks pedig nyerhetett VOLNA,

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
Kampman
Nem ilyen egyszerűen, de ez egy hosszú játékelméleti és szakmai levezetés lenne. 😊
Sobri Jóska
annyira nem hosszú: ha jobban bízol/erősebb az offensed és tudod hogyan vigyél végig egy game winning driveot úgy, hogy 30 mp- nél ne maradjon több az órán
akkor megéri beengedni mint szépen végignézni, hogy kikapsz és esélyed sincs visszatámadni

azért kíváncsi vagyok az elméletedre

Szerkesztette: Adirotor
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 900 — capitaine du château de Vienne 1487
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
Kampman
Nem ilyen egyszerűen, de ez egy hosszú játékelméleti és szakmai levezetés lenne. 😊
Sobri Jóska
nekíméjj, akarom, de kláccs, timemanagement legyen benne sok


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 353 — #NoStress
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
Kampman
Nem ilyen egyszerűen, de ez egy hosszú játékelméleti és szakmai levezetés lenne. 😊

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
Kampman
Mert amikor megpróbálták állítani TD-t a gólvonalon korábban (vagy akárhol máshol), az olyan jól sikerült...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.
Sobri Jóska
Persze, ha nem engedték volna be őket, akkor nem TD-vel, hanem FG-vel kaptak volna ki.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 353 — #NoStress
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.
Kampman
De nem ezért.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.
empty taxi
A Packers is ezt tette Terrell Davis-szel a Broncos elleni SB-n.
Egyik se jött be, abból a szempontból, hogy végül a Packers és a Pats is elvesztette azokat a meccset.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
Ugye anno Bradshawt hagyta Belichick befutni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
de miért haladna a támadó, neki is jó ha megáll az óra
briareos
kiszalad oldalra és áll az óra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
NB2
de miért haladna a támadó, neki is jó ha megáll az óra

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Én mondjuk továbbra is el tudok képzelni oylan szitut, hogy inkább hagyják, hogy haladjon az elkapó pár yardot pár mp-ért cserébe egy óralepörgetés végett. Persze nem egyszerű, meg gondolom a védők is inkább azt mondják, hogy legyen egy incomplete vagy egy szerelés, csak ugye ezzel új játékot adnak a támadóknak, új lehetőséggel. A ma reggeli Titans-Denver adta az ötletet amúgy, ahol 2 mp-cel (vagy 3?) hozzáértek az elkapóhoz, új játékot adva a támadóknak.
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 636
Volt rá példa, hogy NFL játékos használta a fejét és a játékidő vége előtt pár mp-cel a sikeres elkapás után a földre eső játékost nem akarta begyalulni a földbe, hanem megállt mellette és várt, hogy lepörögjön az óra?
NB2
életszerűtlen, mert ha számít akkor a támadó aki földre esik nem fogja a földön fekve várni h lepörögjön az óra inkább initiate contact, end of play.

sztem.

támadó oldalról sokszor láttunk olyat h futó elkapó utolsó percben td előtt 1 yarddal megállt (és itt nem jackson féle elejtem véletlenül a labdát esetre gondolok).
briareos
addig nem válaszolok, amíg nem tudom ez mi😊 initiate contact
az mi pontosan?
NB2
Keresi a kontaktust. Nem tul pandemia-kompatibilis cselekmeny.

Pulvis et umbra sumus.