Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Most láttam az Atlanta elleni hétvegi onside kicket, ahogy vánszorgott a földön a labda, a Falcons játékosai miért nem vették fel, vagy feküdtek rá? A fogadó csapatnak is meg kell várnia, hogy 10 yardot haladjon? Én úgy emlékeztem, hogy rájuk ez nem vonatkozik. Mi a bünti ha előbb beleérnek, megfogják?
Sobri Jóska
valszeg ők se tudták ami meg edzői gond
Negritis
Mit? Ezt nem értem.
Sobri Jóska
Nem tudták, hogy ők bármikor rávetődhetnek, nem kell várniuk 10 yardot.
Mint amikor McNabb nem tudta, hogy az alapszakaszban lehet döntetlen.
A profi sportolók sem feltétlenül ismerik a saját szakmájuk összes apró szabályát.
Néha ez visszaüt.
Kampman
javale mcgee aki a 7. meccs után közölte hogy majd otthon javítanak a 8.on
Negritis
Mikor, hol? 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Most láttam az Atlanta elleni hétvegi onside kicket, ahogy vánszorgott a földön a labda, a Falcons játékosai miért nem vették fel, vagy feküdtek rá? A fogadó csapatnak is meg kell várnia, hogy 10 yardot haladjon? Én úgy emlékeztem, hogy rájuk ez nem vonatkozik. Mi a bünti ha előbb beleérnek, megfogják?
Sobri Jóska
valszeg ők se tudták ami meg edzői gond
Negritis
Mit? Ezt nem értem.
Sobri Jóska
Nem tudták, hogy ők bármikor rávetődhetnek, nem kell várniuk 10 yardot.
Mint amikor McNabb nem tudta, hogy az alapszakaszban lehet döntetlen.
A profi sportolók sem feltétlenül ismerik a saját szakmájuk összes apró szabályát.
Néha ez visszaüt.
Kampman
javale mcgee aki a 7. meccs után közölte hogy majd otthon javítanak a 8.on

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Most láttam az Atlanta elleni hétvegi onside kicket, ahogy vánszorgott a földön a labda, a Falcons játékosai miért nem vették fel, vagy feküdtek rá? A fogadó csapatnak is meg kell várnia, hogy 10 yardot haladjon? Én úgy emlékeztem, hogy rájuk ez nem vonatkozik. Mi a bünti ha előbb beleérnek, megfogják?
Sobri Jóska
valszeg ők se tudták ami meg edzői gond
Negritis
Mit? Ezt nem értem.
Sobri Jóska
Nem tudták, hogy ők bármikor rávetődhetnek, nem kell várniuk 10 yardot.
Mint amikor McNabb nem tudta, hogy az alapszakaszban lehet döntetlen.
A profi sportolók sem feltétlenül ismerik a saját szakmájuk összes apró szabályát.
Néha ez visszaüt.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 356 — #NoStress
Most láttam az Atlanta elleni hétvegi onside kicket, ahogy vánszorgott a földön a labda, a Falcons játékosai miért nem vették fel, vagy feküdtek rá? A fogadó csapatnak is meg kell várnia, hogy 10 yardot haladjon? Én úgy emlékeztem, hogy rájuk ez nem vonatkozik. Mi a bünti ha előbb beleérnek, megfogják?
Sobri Jóska
valszeg ők se tudták ami meg edzői gond
Negritis
Mit? Ezt nem értem.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Most láttam az Atlanta elleni hétvegi onside kicket, ahogy vánszorgott a földön a labda, a Falcons játékosai miért nem vették fel, vagy feküdtek rá? A fogadó csapatnak is meg kell várnia, hogy 10 yardot haladjon? Én úgy emlékeztem, hogy rájuk ez nem vonatkozik. Mi a bünti ha előbb beleérnek, megfogják?
Sobri Jóska
valszeg ők se tudták ami meg edzői gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 356 — #NoStress
Most láttam az Atlanta elleni hétvegi onside kicket, ahogy vánszorgott a földön a labda, a Falcons játékosai miért nem vették fel, vagy feküdtek rá? A fogadó csapatnak is meg kell várnia, hogy 10 yardot haladjon? Én úgy emlékeztem, hogy rájuk ez nem vonatkozik. Mi a bünti ha előbb beleérnek, megfogják?

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meglovagolva a témát just for fun, a sorrend h ki mennyi yard büntetést kapott 2009-19 között:
1. Seattle 11 905
2. Oakland 11 872
3. Baltimore 10 858
4. LA Rams 10 802
5. Denver 10 730
6. New Orleans 10 560
7. San Francisco 10 447
8. Detroit 10 443
9. Philadelphia 10 402
10. Pittsburgh 10 381
11. Tampa Bay 10 369
12. Houston 10 252
13. Buffalo 10 194
14. Dallas 10 049
15. Tennessee 10 011
16. Kansas City 9 973
17. N.Y. Jets 9 908
18. Cincinnati 9 808
19. Cleveland 9 805
20. New England 9 765
21. Green Bay 9 726
22. Jacksonville 9 673
23. Chicago 9 603
24. Arizona 9 528
25. Washington 9 518
26. Minnesota 9 347
27. LA Chargers 9 262
28. Carolina 9 245
29. Miami 9 178
30. N.Y. Giants 9 126
31. Atlanta 8 982
32. Indianapolis 8 666
empty taxi
Mondjuk Nektek bőven elèg büntetés az edzői stáb/ok/.
Boccssss...
Fattyu
Ebből Bolles egy ezrest szerintem elvisz Denverben 😊

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Meglovagolva a témát just for fun, a sorrend h ki mennyi yard büntetést kapott 2009-19 között:
1. Seattle 11 905
2. Oakland 11 872
3. Baltimore 10 858
4. LA Rams 10 802
5. Denver 10 730
6. New Orleans 10 560
7. San Francisco 10 447
8. Detroit 10 443
9. Philadelphia 10 402
10. Pittsburgh 10 381
11. Tampa Bay 10 369
12. Houston 10 252
13. Buffalo 10 194
14. Dallas 10 049
15. Tennessee 10 011
16. Kansas City 9 973
17. N.Y. Jets 9 908
18. Cincinnati 9 808
19. Cleveland 9 805
20. New England 9 765
21. Green Bay 9 726
22. Jacksonville 9 673
23. Chicago 9 603
24. Arizona 9 528
25. Washington 9 518
26. Minnesota 9 347
27. LA Chargers 9 262
28. Carolina 9 245
29. Miami 9 178
30. N.Y. Giants 9 126
31. Atlanta 8 982
32. Indianapolis 8 666
empty taxi
Mondjuk Nektek bőven elèg büntetés az edzői stáb/ok/.
Boccssss...
Fattyu
No igen a bíráuk valszeg úgy voltak a kérdéssel h már így is 4. legtöbbet szívattuk a Ramst, minek fújjunk rájuk még 1 DPI-t az NFC-döntőn.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Meglovagolva a témát just for fun, a sorrend h ki mennyi yard büntetést kapott 2009-19 között:
1. Seattle 11 905
2. Oakland 11 872
3. Baltimore 10 858
4. LA Rams 10 802
5. Denver 10 730
6. New Orleans 10 560
7. San Francisco 10 447
8. Detroit 10 443
9. Philadelphia 10 402
10. Pittsburgh 10 381
11. Tampa Bay 10 369
12. Houston 10 252
13. Buffalo 10 194
14. Dallas 10 049
15. Tennessee 10 011
16. Kansas City 9 973
17. N.Y. Jets 9 908
18. Cincinnati 9 808
19. Cleveland 9 805
20. New England 9 765
21. Green Bay 9 726
22. Jacksonville 9 673
23. Chicago 9 603
24. Arizona 9 528
25. Washington 9 518
26. Minnesota 9 347
27. LA Chargers 9 262
28. Carolina 9 245
29. Miami 9 178
30. N.Y. Giants 9 126
31. Atlanta 8 982
32. Indianapolis 8 666
empty taxi
Mondjuk Nektek bőven elèg büntetés az edzői stáb/ok/.
Boccssss...

Szerkesztette: Fattyu

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Meglovagolva a témát just for fun, a sorrend h ki mennyi yard büntetést kapott 2009-19 között:
1. Seattle 11 905
2. Oakland 11 872
3. Baltimore 10 858
4. LA Rams 10 802
5. Denver 10 730
6. New Orleans 10 560
7. San Francisco 10 447
8. Detroit 10 443
9. Philadelphia 10 402
10. Pittsburgh 10 381
11. Tampa Bay 10 369
12. Houston 10 252
13. Buffalo 10 194
14. Dallas 10 049
15. Tennessee 10 011
16. Kansas City 9 973
17. N.Y. Jets 9 908
18. Cincinnati 9 808
19. Cleveland 9 805
20. New England 9 765
21. Green Bay 9 726
22. Jacksonville 9 673
23. Chicago 9 603
24. Arizona 9 528
25. Washington 9 518
26. Minnesota 9 347
27. LA Chargers 9 262
28. Carolina 9 245
29. Miami 9 178
30. N.Y. Giants 9 126
31. Atlanta 8 982
32. Indianapolis 8 666


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Mindig elnézték az offensive tackle játékosoknak az enyhe, de azért látványos false startot, vagy ez valami új dolog? Több meccsen is lehet látni.
Kampman
Úgy néz ki idén rugalmasan kezelik egyes szabályokat.
Ha engem kérdezel amúgy is hülyeség volt azért büntetni valakit, mert egy picit megmozdult.
NB2
Nekem is feltűnt tegnap két-három alkalommal is. DL játékos szempontjából nagyon nem mindegy és nem hülyeség büntetni. Hiába sulykolják az Endeknek is, hogy labdára indulj, ha a perifériádban megmozdul a Tackle, kizökkensz/akár el is kezded a mozgást és fontos tized másodperceket veszíthetsz.
Szerintem itt is látszik a preseason hiánya, a bíróknak is vissza kell szokniuk ehhez a sebességhez, amit ezek a srácok nyomnak.
dancogo
egyik meccsen ecsetelték h pandemia miatt kimaradt a birók szokásos saját "edzőtábora", nem mentek a csapatok TC-ibe, semmi preseason, szerintem szeptember kell még nekik h belejöjjenek
briareos
mondjuk van akinek az elmúlt 10+ évben sem sikerült

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 356 — #NoStress
Abba amúgy belegondoltál, ha ilyen fújást kérsz, akkor az ellenfél csapata ugyanígy veszíthet el egy kiélezett mérkőzést, mint a Jaguars, és az ellenfél szurkolói ugyanolyan frusztráltak lesznek majd, mint most te vagy? A szemet szemért idők szerintem már régen elmúltak... Inkább azt kéne kérni, hogy a sporik minél hamarabb rázódjanak bele, vagy csak egyszerűen figyeljenek jobban, hogy a tegnapihoz hasonló izgalmas derbik után ne a bírói hibákról kelljen beszélni.
Nandito
Valójában sosem kell a bírókról beszélni, mert egyrészt az ilyen hibák hosszútávon kiegyenlítik egymást, ugyanúgy lesz befújt PI arra, ami nem volt az, mint zászlóval elvett jó védekezés, másrészt egy jobb csapat 1-2 bírói hibát kompenzálni tud, ezt Soldi régebben hosszabban levezette, harmadrészt semmi értelme nincs a bírókkal foglalkozni.
Kivéve persze Lions szurkolóként. 😛

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Én láttam egy bődületes nagy offsideot elnézni tegnap kulcsszituációban. A play végén Minshew picket dobott, amivel bebiztosította a győzelmét a Titans. Remélem majd mi is kapunk ilyen fújást otthon hamarosan...

iktriad
Abba amúgy belegondoltál, ha ilyen fújást kérsz, akkor az ellenfél csapata ugyanígy veszíthet el egy kiélezett mérkőzést, mint a Jaguars, és az ellenfél szurkolói ugyanolyan frusztráltak lesznek majd, mint most te vagy? A szemet szemért idők szerintem már régen elmúltak... Inkább azt kéne kérni, hogy a sporik minél hamarabb rázódjanak bele, vagy csak egyszerűen figyeljenek jobban, hogy a tegnapihoz hasonló izgalmas derbik után ne a bírói hibákról kelljen beszélni.

Music City Miracle
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindig elnézték az offensive tackle játékosoknak az enyhe, de azért látványos false startot, vagy ez valami új dolog? Több meccsen is lehet látni.
Kampman
Én láttam egy bődületes nagy offsideot elnézni tegnap kulcsszituációban. A play végén Minshew picket dobott, amivel bebiztosította a győzelmét a Titans. Remélem majd mi is kapunk ilyen fújást otthon hamarosan...


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Mindig elnézték az offensive tackle játékosoknak az enyhe, de azért látványos false startot, vagy ez valami új dolog? Több meccsen is lehet látni.
Kampman
Úgy néz ki idén rugalmasan kezelik egyes szabályokat.
Ha engem kérdezel amúgy is hülyeség volt azért büntetni valakit, mert egy picit megmozdult.
NB2
Nekem is feltűnt tegnap két-három alkalommal is. DL játékos szempontjából nagyon nem mindegy és nem hülyeség büntetni. Hiába sulykolják az Endeknek is, hogy labdára indulj, ha a perifériádban megmozdul a Tackle, kizökkensz/akár el is kezded a mozgást és fontos tized másodperceket veszíthetsz.
Szerintem itt is látszik a preseason hiánya, a bíróknak is vissza kell szokniuk ehhez a sebességhez, amit ezek a srácok nyomnak.
dancogo
egyik meccsen ecsetelték h pandemia miatt kimaradt a birók szokásos saját "edzőtábora", nem mentek a csapatok TC-ibe, semmi preseason, szerintem szeptember kell még nekik h belejöjjenek

több mint 5 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 679 — Big Penix Energy
Mindig elnézték az offensive tackle játékosoknak az enyhe, de azért látványos false startot, vagy ez valami új dolog? Több meccsen is lehet látni.
Kampman
Úgy néz ki idén rugalmasan kezelik egyes szabályokat.
Ha engem kérdezel amúgy is hülyeség volt azért büntetni valakit, mert egy picit megmozdult.
NB2
Nekem is feltűnt tegnap két-három alkalommal is. DL játékos szempontjából nagyon nem mindegy és nem hülyeség büntetni. Hiába sulykolják az Endeknek is, hogy labdára indulj, ha a perifériádban megmozdul a Tackle, kizökkensz/akár el is kezded a mozgást és fontos tized másodperceket veszíthetsz.
Szerintem itt is látszik a preseason hiánya, a bíróknak is vissza kell szokniuk ehhez a sebességhez, amit ezek a srácok nyomnak.
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Így állunk:

-Drew Lock, shoulder:


-Takkarist McKinley, groin:  twitter.com/robphillips3/status/1307738570346704896?s=19

-Jimmy Garoppolo, leg:  twitter.com/profootballtalk/status/1307737875040088066?s=21

-Saquon Barkley, right knee:  streamable.com/5dni73

-Parris Campbell:  twitter.com/christomasson/status/1307736537254240258?s=19

-Nick Bosa, knee:


-David Montgomery:  twitter.com/BradBiggs/status/1307740275687686147?s=19

-Solomon Thomas, knee:


-Anthony Barr, shoulder:


-Byron Jones, groin:  twitter.com/schadjoe/status/1307730771835260928

-Jaylen Reagor, hand (back though!):  twitter.com/MikeGarafolo/status/1307740540444848128

-Bills v. Dolphins, the fucking feed:  twitter.com/footballzebras/status/1307739165925179396

-Rock Ya-Sin, illness:


-Troy Dye, ankle (but he's back!):


-Breshad Perriman, ankle:


-Kaleb McGary, knee:  twitter.com/ChaseGoodbread/status/1307739123088871426

-Tyler Lancaster, leg:  twitter.com/RobDemovsky/status/1307741253614874624

-Isaac Seumalo, knee:  twitter.com/Jeff_McLane/status/1307741865236729857

-Jerry Jeudy, ribs (probable):  twitter.com/bepryor/status/1307742264018579456

-Ricardo Allen:  twitter.com/DOrlandoAJC/status/1307742637189926920

-Cam Akers, ribs:  twitter.com/LindseyThiry/status/1307743426943897600?s=19

-Shaq Lawson:  twitter.com/JaySkurski/status/1307743919019560967

-Marques Valdez-Scantling:


-Quincy Wilson:  twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1307744131444338689?s=20

-Foye Oluokun:  twitter.com/FalconsKelsey/status/1307745662860242944?s=19

-Malik Hooker:  twitter.com/ActionNetNFLInj/status/1307746075751723008

-Sterling Shepard, foot:


-New York Giants, franchise:


-Courtland Sutton:  twitter.com/bepryor/status/1307748587594485760

-Raheem Mostert:  twitter.com/WirthTM/status/1307750602294718465?s=19

-Matthew Adams:


-Mike Boone:


-Brandon Linder:


-Xavier Rhodes:  twitter.com/AWalkerColts/status/1307756104378613760?s=19

-Cam Sutton:  twitter.com/BrianBatko/status/1307756208745598976?s=19

-Kerry Hyder Jr.:


-Joe Noteboom:  twitter.com/ByMikeJones/status/1307756888130572288?s=19

-Chris Hogan:  twitter.com/RVacchianoSNY/status/1307758374923239424?s=19

-DeMarcus Lawrence (nvm):


-Rayne Dakota Prescott (nvm):  twitter.com/JoeTrahan/status/1307760777726693381?s=19

-Laken Tomlinson:  twitter.com/Eric_Branch/status/1307761722770386944?s=19

-Johnathan Joseph:  twitter.com/TDavenport_NFL/status/1307762565766840320

-Arthur Mallet:  twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1307764411952586752?s=19

-Davante Adams:  twitter.com/TomPelissero/status/1307764366901678080

-Darius Slay:


-Kelvin Byard (nvm):  twitter.com/MGsports_/status/1307765369956859904?s=19

-Connor McGovern:


-Christian McCaffrey:  twitter.com/JamesPalmerTV/status/1307767316218818560?s=19

-Ed Oliver:  twitter.com/BradleyGelber/status/1307767318357962753

-Dre'Mont Jones:


-Dawson Knox:
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ez a hét nem volt jó sérülések szempontjából, borzasztó sok volt :/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Mindig elnézték az offensive tackle játékosoknak az enyhe, de azért látványos false startot, vagy ez valami új dolog? Több meccsen is lehet látni.
Kampman
Úgy néz ki idén rugalmasan kezelik egyes szabályokat.
Ha engem kérdezel amúgy is hülyeség volt azért büntetni valakit, mert egy picit megmozdult.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 8 635
Survivor-ben a Titans megizzasztott, de még élek 😀
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Mindig elnézték az offensive tackle játékosoknak az enyhe, de azért látványos false startot, vagy ez valami új dolog? Több meccsen is lehet látni.
Kampman
Nálatok évek óta. 😀

Magas labda volt.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Mindig elnézték az offensive tackle játékosoknak az enyhe, de azért látványos false startot, vagy ez valami új dolog? Több meccsen is lehet látni.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
 twitter.com/RapSheet/status/1307681523764793344
Beki
elvileg a VP of officiating Al Riveron elkapta


Negritis
Emiatt hagyta ki week1-et, de ma már nyomja az ipart ő is.
Beki
jah azt később láttam
elvileg van 1 játékos is aki ma nem játszik mert hasonló tünetei vannak
de negatív tesztje is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RapSheet/status/1307681523764793344
Beki
elvileg a VP of officiating Al Riveron elkapta


Negritis
Emiatt hagyta ki week1-et, de ma már nyomja az ipart ő is.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
 twitter.com/RapSheet/status/1307681523764793344
Beki
elvileg a VP of officiating Al Riveron elkapta


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!