Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
Quinn-nek nem szabad maradnia most már. A Jets konstans vacak csapat, lehet, hogy valamivel jobb lesz, de ez a Falcons most simán 2–1-gyel kellene, hogy álljon, akkor is, ha egy középiskolai edzőre bízzák a végjátékokat
Wyatt
Hue Jackson még szabad
FLZOLI
persze miért nem mindjért marwin lewist csalják el a sun devilstől 😀
briareos
Vannak itt olyan edzőpápák akiket el se kellene sehonnan sem csábítani:
Eric Mangini, Brad Childress, Mike Singletary, Cam Cameron


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Eszerint Fangio sajnos biztonságban van. Remélem tévednek. Hihetetlen mennyi koklert tartanak évekig pozícióban, mintha legalább is agysebészet lenne és csak egy nagyon szűk kitanult réteg tudná ezt végezni...

 www.oddsshark.com/nfl/odds-to-be-the-first-nfl-head-coach-fired
FLZOLI
Pedig ha kirúgnák a sok-sok edzői tapasztalattal és még több sikerélménnyel bíró OC-je beugorhatna a helyére... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
Quinn, akkora a különbség a csapata potenciálja és teljesítménye között, hogy az most már égbekiáltó.
Gase is megérdemelné, de azt a csapatot egy emergency edzőváltás se mentené meg egy borzalmas idei mérlegtől.
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
Quinn-nek nem szabad maradnia most már. A Jets konstans vacak csapat, lehet, hogy valamivel jobb lesz, de ez a Falcons most simán 2–1-gyel kellene, hogy álljon, akkor is, ha egy középiskolai edzőre bízzák a végjátékokat
Wyatt
Hue Jackson még szabad
FLZOLI
persze miért nem mindjért marwin lewist csalják el a sun devilstől 😀

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
Quinn-nek nem szabad maradnia most már. A Jets konstans vacak csapat, lehet, hogy valamivel jobb lesz, de ez a Falcons most simán 2–1-gyel kellene, hogy álljon, akkor is, ha egy középiskolai edzőre bízzák a végjátékokat
Wyatt
Hue Jackson még szabad

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
Quinn-nek nem szabad maradnia most már. A Jets konstans vacak csapat, lehet, hogy valamivel jobb lesz, de ez a Falcons most simán 2–1-gyel kellene, hogy álljon, akkor is, ha egy középiskolai edzőre bízzák a végjátékokat

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Eszerint Fangio sajnos biztonságban van. Remélem tévednek. Hihetetlen mennyi koklert tartanak évekig pozícióban, mintha legalább is agysebészet lenne és csak egy nagyon szűk kitanult réteg tudná ezt végezni...

 www.oddsshark.com/nfl/odds-to-be-the-first-nfl-head-coach-fired

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
remélem gase
Wester
i feel your pain bro, been there done that
briareos
fangio

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
remélem gase
Wester
i feel your pain bro, been there done that

több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?
briareos
remélem gase

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
meglesz szerintetek köv héten első edző kibaszás?
és gase v quinn?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Denverben ma se lesz panasz a nézőkre. 😊 Remélem Cartman bír majd magával és nem kezdi el "csaló"-zni Bradyt és Gronk nem nyírja ki meccs közben Kennyt. 😊



Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Az se segít rajtuk, hogy a 4 liga közül a legharsányabban álltak bele a BLM aktivizmusba. Ezzel sok nézőt veszítenek.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy néz ki komolyan veszik, és ..... eddig működni látszik. Nem gondoltam volna. hogy a harmadik héten lesz az első covidos bejelentés egy olyan ligában, amiben 1500+ játékos játszik és ezzel összemérhető számú, ordas nagy kiszolgáló személyzettel működik. A többi major sportággal összevetve is (meg mondjuk a magyar sporthelyzetet látva is) azt kell mondjam, hogy Goodellék - vagy azok akik a nevükben csinálják - jól dolgoztak eddig.

Persze várjuk ki a végét.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Miért? Egész szoros volt most. De a döntő 5-6-7. meccse majd nyilván hoz valami pöpec számot azért
Wyatt
Mondjuk ki, az egyik (ha nem a ) leszarabb prime match up egész évben kontra playoff 4. meccs az NBA jelenlegi arcával, mellesleg a Lakers színeiben. Elég gáz ez sajna Silveréknek.
iktriad
Nem gondolnám. Az NFL ennyivel van az NBA előtt. Ez még szoros is volt

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Miért? Egész szoros volt most. De a döntő 5-6-7. meccse majd nyilván hoz valami pöpec számot azért
Wyatt
Mondjuk ki, az egyik (ha nem a ) leszarabb prime match up egész évben kontra playoff 4. meccs az NBA jelenlegi arcával, mellesleg a Lakers színeiben. Elég gáz ez sajna Silveréknek.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
iktriad
Miért? Egész szoros volt most. De a döntő 5-6-7. meccse majd nyilván hoz valami pöpec számot azért

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
nah ez jó próba lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 2 278
Kezdodik..
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez nagyon gáz az NBA-re nézve. Az NFL tényleg a sport közvetítések Pisont Istvánja* Amerkiában.


* legnagyobb király
több mint 5 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Fizessé 😊
Matthew99
Vagy meg lehet keresni a kulfoldi oldalakon ingyen is, ugye mindent onnan masolnak csak mindig...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Fizessé 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Azért ugyanannak az oldalnak a fórumján ez kemény 😀
tenorx
Bocs, de ez nem annak a oldalnak a fóruma, maximum amaz, ennek a fórummak az egyik (sötét) oldala 😉 😛 😀 kéretik öntudatosan magunkat jobban tiszteltetni 😊
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Valaki nem tudja elküldeni az FK-s Deion Sanders portrésorozatot?
steelwolf
Azért ugyanannak az oldalnak a fórumján ez kemény 😀