Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vannak konkrét kritériumok arra, hogy a járvány miatt mikor halasztanak el egy meccset, vagy mindig egyedi döntéseket hoz a liga?
nagylaza
Úgy tűnik egyedileg döntenek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az lett volna meglepő, ha megáll annál a kezdeti néhánynál a szám. Össze vannak zárva, fizikai közelség sem elkerülhető, ha egyszer bekerül, akkor ez van.

Kíváncsi leszek, hogy kiderül-e, hogy ki volt az aki bevitte (játékos, alkalmazott), és ő hol kaphatta el. Bulikázott-e vagy a környezetében / családban megjelent és pechje volt.
peterk2005
Számít?
Sobri Jóska
Persze, hogy számít. Az egész idény azon múlik, hogy mennyire sikerül fenntartani a "burkot". Az NBA fizikális burka itt nem működik, kulcs fontosságú, hogy ha valahol betör a vírus, akkor tudják, hogy hol és hogyan, hogy le tudják reagálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
Vannak konkrét kritériumok arra, hogy a járvány miatt mikor halasztanak el egy meccset, vagy mindig egyedi döntéseket hoz a liga?
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
Egy erdekekesebb a szezon.
ZoliMP
A cigarettás férfi az X-Aktákból még mindig él, és még most se akarja hagyni, hogy a Bills Superbowlt nyerjen. 😊 😊 😊
iktriad
Sajna csak egy like-ot tudok adni erre.👍🏿
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/WillBrinson/status/1312433177424809985?s=19

😀😀
Borbinho
még lenne is értelme
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy erdekekesebb a szezon.
ZoliMP
A cigarettás férfi az X-Aktákból még mindig él, és még most se akarja hagyni, hogy a Bills Superbowlt nyerjen. 😊 😊 😊
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 842
Egy erdekekesebb a szezon.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Az lett volna meglepő, ha megáll annál a kezdeti néhánynál a szám. Össze vannak zárva, fizikai közelség sem elkerülhető, ha egyszer bekerül, akkor ez van.

Kíváncsi leszek, hogy kiderül-e, hogy ki volt az aki bevitte (játékos, alkalmazott), és ő hol kaphatta el. Bulikázott-e vagy a környezetében / családban megjelent és pechje volt.
peterk2005
Lehet tévedek, de van magyarázat. Greg Mabint szeptember 22-én hoztuk a PS-be, 24-én covid listára került. Utána az olb-k edzője, Shane Bowen már el sem utazott a Vikings ellen, mert covid gyanús lett, 28-a óta pedig nincs megállás. Szóval Mabin vagy Bowen, akik miatt beindult a vírus nálunk.

Az a baj, hogy már nyolc játékos érintett, abból hatan biztosan a rosterről (egy PS-tag plusz az új pozitív tesztelő nevét még nem ismerjük..), de a stábtagokkal együtt már 16-an fertőzöttek. Hiába a bő PS, mert így edzéseket se lehet tartani, mert a vírus nem állt meg. Mi lesz így a Bills meccsel?

Music City Miracle
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Az lett volna meglepő, ha megáll annál a kezdeti néhánynál a szám. Össze vannak zárva, fizikai közelség sem elkerülhető, ha egyszer bekerül, akkor ez van.

Kíváncsi leszek, hogy kiderül-e, hogy ki volt az aki bevitte (játékos, alkalmazott), és ő hol kaphatta el. Bulikázott-e vagy a környezetében / családban megjelent és pechje volt.
peterk2005
Számít?

több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!


Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az lett volna meglepő, ha megáll annál a kezdeti néhánynál a szám. Össze vannak zárva, fizikai közelség sem elkerülhető, ha egyszer bekerül, akkor ez van.

Kíváncsi leszek, hogy kiderül-e, hogy ki volt az aki bevitte (játékos, alkalmazott), és ő hol kaphatta el. Bulikázott-e vagy a környezetében / családban megjelent és pechje volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
3 újabb Titans játékos COVID tesztje lett pozitív.
több mint 5 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Első mondat után ismét örvend a lelkem
Már csak a DIGI csomagjában nem lehet fogni az NFL-t.
Wyatt
Szerintem az sokkal nehezebb dió lesz.
Bazzani
Az már érthető, ha nehezen fog menni. A digiseket nem vígasztalja ugyan, de legalább a többi már "rendben lesz".
peterk2005
Talán gyorsabban megegyeznek, ha látják a többi szolgáltatónál már benne van a csomagban.
sirarcheer
Igen, valószínű így jön létre egy üzleti megállapodás, hogy látják, hogy a Vodanál meg a T-nél már benne van a csomagban, akkor legyen már a Diginél is. Fontos, hogy lássák.
Sobri Jóska
Ha már a szövegértés nem megy, mondd csak, Brady kiégett már?
sirarcheer
Persze. Már ezer éve.
De mi köze a Digis megegyezésnek a többi szolgáltatóhoz? Segíts megérteni a szöveget, ha már magamtól nem megy.
Sobri Jóska
Mint Digis előfizető, az utolsó szalmaszálban is kapaszkodom, hogy legyen végre itt is Arena4. Ezért írtam, hogy talán számít, hogy már mindenhol van, akkor Ők is bevezetik, hogy "Ne maradjanak le" róla. (Tudom, hogy a digi gondolkodása "egyedi", és xart sem jelent.) Peace!

I wanna' that ring again!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Első mondat után ismét örvend a lelkem
Már csak a DIGI csomagjában nem lehet fogni az NFL-t.
Wyatt
Szerintem az sokkal nehezebb dió lesz.
Bazzani
Az már érthető, ha nehezen fog menni. A digiseket nem vígasztalja ugyan, de legalább a többi már "rendben lesz".
peterk2005
Talán gyorsabban megegyeznek, ha látják a többi szolgáltatónál már benne van a csomagban.
sirarcheer
Igen, valószínű így jön létre egy üzleti megállapodás, hogy látják, hogy a Vodanál meg a T-nél már benne van a csomagban, akkor legyen már a Diginél is. Fontos, hogy lássák.
Sobri Jóska
Ha már a szövegértés nem megy, mondd csak, Brady kiégett már?
sirarcheer
Persze. Már ezer éve.
De mi köze a Digis megegyezésnek a többi szolgáltatóhoz? Segíts megérteni a szöveget, ha már magamtól nem megy.

több mint 5 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Első mondat után ismét örvend a lelkem
Már csak a DIGI csomagjában nem lehet fogni az NFL-t.
Wyatt
Szerintem az sokkal nehezebb dió lesz.
Bazzani
Az már érthető, ha nehezen fog menni. A digiseket nem vígasztalja ugyan, de legalább a többi már "rendben lesz".
peterk2005
Talán gyorsabban megegyeznek, ha látják a többi szolgáltatónál már benne van a csomagban.
sirarcheer
Igen, valószínű így jön létre egy üzleti megállapodás, hogy látják, hogy a Vodanál meg a T-nél már benne van a csomagban, akkor legyen már a Diginél is. Fontos, hogy lássák.
Sobri Jóska
Ha már a szövegértés nem megy, mondd csak, Brady kiégett már?

I wanna' that ring again!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Első mondat után ismét örvend a lelkem
Már csak a DIGI csomagjában nem lehet fogni az NFL-t.
Wyatt
Szerintem az sokkal nehezebb dió lesz.
Bazzani
Az már érthető, ha nehezen fog menni. A digiseket nem vígasztalja ugyan, de legalább a többi már "rendben lesz".
peterk2005
Talán gyorsabban megegyeznek, ha látják a többi szolgáltatónál már benne van a csomagban.
sirarcheer
Igen, valószínű így jön létre egy üzleti megállapodás, hogy látják, hogy a Vodanál meg a T-nél már benne van a csomagban, akkor legyen már a Diginél is. Fontos, hogy lássák.

több mint 5 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Első mondat után ismét örvend a lelkem
Már csak a DIGI csomagjában nem lehet fogni az NFL-t.
Wyatt
Szerintem az sokkal nehezebb dió lesz.
Bazzani
Az már érthető, ha nehezen fog menni. A digiseket nem vígasztalja ugyan, de legalább a többi már "rendben lesz".
peterk2005
Talán gyorsabban megegyeznek, ha látják a többi szolgáltatónál már benne van a csomagban.

I wanna' that ring again!

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Összefoglalja az érzéseimet:


tenorx
Az MLB alapszakasz eleje is szarul indult, rengeteg elmaradt meccsel, pozitív tesztekkel, meg minden. Mégis sikerül befejezni úgy néz ki.
Kampman
Ja csak baseballmeccset lehet akár egy nap is többet rendezni. Focit egy héten csak egyet, sokkal nehezebb, egy pont után lehetetlen behozni, ha több meccset el kell halasztani.
Jakehomer
De a szezon vége csúszhat itt akár többet is, akár áprilisban is lehet Super Bowl. Tudom, hogy nem ideális, és onnantól minden más is csúszik.
Kampman
amúgy volt már ilyen, hogy a 4 major sport egyszerre menjen?
NB2
Néhány évvel ezelőtt volt egy október végi nap, amikor ugye már ment az NHL és az NFL, épp elkezdődött az NBA és pont akkor játszották a World Series 7. meccsét.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Összefoglalja az érzéseimet:


tenorx
Az MLB alapszakasz eleje is szarul indult, rengeteg elmaradt meccsel, pozitív tesztekkel, meg minden. Mégis sikerül befejezni úgy néz ki.
Kampman
Ja csak baseballmeccset lehet akár egy nap is többet rendezni. Focit egy héten csak egyet, sokkal nehezebb, egy pont után lehetetlen behozni, ha több meccset el kell halasztani.
Jakehomer
De a szezon vége csúszhat itt akár többet is, akár áprilisban is lehet Super Bowl. Tudom, hogy nem ideális, és onnantól minden más is csúszik.
Kampman
amúgy volt már ilyen, hogy a 4 major sport egyszerre menjen?
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Összefoglalja az érzéseimet:


tenorx
Az MLB alapszakasz eleje is szarul indult, rengeteg elmaradt meccsel, pozitív tesztekkel, meg minden. Mégis sikerül befejezni úgy néz ki.
Kampman
Ja csak baseballmeccset lehet akár egy nap is többet rendezni. Focit egy héten csak egyet, sokkal nehezebb, egy pont után lehetetlen behozni, ha több meccset el kell halasztani.
Jakehomer
De a szezon vége csúszhat itt akár többet is, akár áprilisban is lehet Super Bowl. Tudom, hogy nem ideális, és onnantól minden más is csúszik.
több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Összefoglalja az érzéseimet:


tenorx
Az MLB alapszakasz eleje is szarul indult, rengeteg elmaradt meccsel, pozitív tesztekkel, meg minden. Mégis sikerül befejezni úgy néz ki.
Kampman
Ja csak baseballmeccset lehet akár egy nap is többet rendezni. Focit egy héten csak egyet, sokkal nehezebb, egy pont után lehetetlen behozni, ha több meccset el kell halasztani.

Tepper takarodj!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Összefoglalja az érzéseimet:


tenorx
Az MLB alapszakasz eleje is szarul indult, rengeteg elmaradt meccsel, pozitív tesztekkel, meg minden. Mégis sikerül befejezni úgy néz ki.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Úton Cantonba 😊

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

One day in Canton... 📷: @cooperneill/NFL

NFL (@nfl) által megosztott bejegyzés,

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Összefoglalja az érzéseimet:



Szerkesztette: tenorx