Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez gyakrabban fog előfordulni.
iktriad
saving this for #jinxtriad

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Sobri be like




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.
Sobri Jóska
Plusz nálunk akkor jelent meg az első pozitív teszt, mikor utaztunk a Vikingshoz. Tehát a játékosok az edzéseken túl össze voltak zárva egy repülőúton, meg valami szállodában is. Így duplán nehéz védekezni a fertőzés ellen.
Nandito
Ez oké, de itt a kérdés ki vitte be, és azt miért nem szűrték ki időben? Félreértés ne essék, nem akarom hibáztatni a Titánokat, hogy biztos ők basztak el vmit, de tényleg fura, hogy a többi csapathoz képest a Titans-nél valami nagyon félrement. Persze simán benne van, hogy egész egyszerűen pechük volt, a többi csapatnak pedig szerencséje.
roberto23
Greg Mabint szeptember 22-én igazoltuk a PS-be, és 24-én már pozitív teszttel covid listára került. Ezután az egyik edző, Shane Bowen el se utazott a csapattal, mert covid gyanús lett, majd 27-én jött a meccs, majd 28-a óta megy a sorozatos pozitív tesztelés. Szerintem elég jól össze lehet rakni, hogyan keveredtünk bele a fertőzésbe. Persze el lehetett volna kerülni, ha mondjuk nem megyünk el Minnesotába...
Nandito
Hát ez így akkor szimpla pech-nek tűnik nekem. Ha 2 nappal később jön Mabin valszeg rögtön kiszűritek és nincs gáz.
roberto23
Nem kicsi pech, mert a PS-be se egyszerű most bejutni. Az a játékos akit hívnak, előbb a csapat által biztosított szálláson 4 nap kötelező karanténba vonul, utána lehet egyáltalán tesztelni edzésen/pályán, és szerződni vele. És utána a 3. napon állhat normálisan edzésbe. Tulajdonképpen 1 hét eltelik, mire egy új PS játékos érintkezhet a kereten levőkkel.
peterk2005
Nem tudtam, h ennyire macerás a dolog. Így tényleg duplán szívás a Titans-nek.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a liga mit fog lépni erre. Volt-e valami előzetes terv ilyen esetre is, vagy (ami valószínűbb) ad hoc döntés lesz.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 722
Oké...ma nincs megállás...
 twitter.com/diannaESPN/status/1313815349578657795
Beki
A Raidersnél volt egy videó, ahol maszk nélkül voltak egy csomóan rendezvényen (pl Carr).
Ha azok közül van a játékos, akkor remélem forfeit/eltiltás lesz, mert clearly megszegték a protokollt.
tenorx
Maurice Hurst lett pozitív, ő nem volt jelen az említett eseményen.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.
Sobri Jóska
Plusz nálunk akkor jelent meg az első pozitív teszt, mikor utaztunk a Vikingshoz. Tehát a játékosok az edzéseken túl össze voltak zárva egy repülőúton, meg valami szállodában is. Így duplán nehéz védekezni a fertőzés ellen.
Nandito
Ez oké, de itt a kérdés ki vitte be, és azt miért nem szűrték ki időben? Félreértés ne essék, nem akarom hibáztatni a Titánokat, hogy biztos ők basztak el vmit, de tényleg fura, hogy a többi csapathoz képest a Titans-nél valami nagyon félrement. Persze simán benne van, hogy egész egyszerűen pechük volt, a többi csapatnak pedig szerencséje.
roberto23
Greg Mabint szeptember 22-én igazoltuk a PS-be, és 24-én már pozitív teszttel covid listára került. Ezután az egyik edző, Shane Bowen el se utazott a csapattal, mert covid gyanús lett, majd 27-én jött a meccs, majd 28-a óta megy a sorozatos pozitív tesztelés. Szerintem elég jól össze lehet rakni, hogyan keveredtünk bele a fertőzésbe. Persze el lehetett volna kerülni, ha mondjuk nem megyünk el Minnesotába...
Nandito
Hát ez így akkor szimpla pech-nek tűnik nekem. Ha 2 nappal később jön Mabin valszeg rögtön kiszűritek és nincs gáz.
roberto23
Nem kicsi pech, mert a PS-be se egyszerű most bejutni. Az a játékos akit hívnak, előbb a csapat által biztosított szálláson 4 nap kötelező karanténba vonul, utána lehet egyáltalán tesztelni edzésen/pályán, és szerződni vele. És utána a 3. napon állhat normálisan edzésbe. Tulajdonképpen 1 hét eltelik, mire egy új PS játékos érintkezhet a kereten levőkkel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.
Sobri Jóska
Plusz nálunk akkor jelent meg az első pozitív teszt, mikor utaztunk a Vikingshoz. Tehát a játékosok az edzéseken túl össze voltak zárva egy repülőúton, meg valami szállodában is. Így duplán nehéz védekezni a fertőzés ellen.
Nandito
Ez oké, de itt a kérdés ki vitte be, és azt miért nem szűrték ki időben? Félreértés ne essék, nem akarom hibáztatni a Titánokat, hogy biztos ők basztak el vmit, de tényleg fura, hogy a többi csapathoz képest a Titans-nél valami nagyon félrement. Persze simán benne van, hogy egész egyszerűen pechük volt, a többi csapatnak pedig szerencséje.
roberto23
Greg Mabint szeptember 22-én igazoltuk a PS-be, és 24-én már pozitív teszttel covid listára került. Ezután az egyik edző, Shane Bowen el se utazott a csapattal, mert covid gyanús lett, majd 27-én jött a meccs, majd 28-a óta megy a sorozatos pozitív tesztelés. Szerintem elég jól össze lehet rakni, hogyan keveredtünk bele a fertőzésbe. Persze el lehetett volna kerülni, ha mondjuk nem megyünk el Minnesotába...
Nandito
Hát ez így akkor szimpla pech-nek tűnik nekem. Ha 2 nappal később jön Mabin valszeg rögtön kiszűritek és nincs gáz.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.
Sobri Jóska
Plusz nálunk akkor jelent meg az első pozitív teszt, mikor utaztunk a Vikingshoz. Tehát a játékosok az edzéseken túl össze voltak zárva egy repülőúton, meg valami szállodában is. Így duplán nehéz védekezni a fertőzés ellen.
Nandito
Ez oké, de itt a kérdés ki vitte be, és azt miért nem szűrték ki időben? Félreértés ne essék, nem akarom hibáztatni a Titánokat, hogy biztos ők basztak el vmit, de tényleg fura, hogy a többi csapathoz képest a Titans-nél valami nagyon félrement. Persze simán benne van, hogy egész egyszerűen pechük volt, a többi csapatnak pedig szerencséje.
roberto23
Greg Mabint szeptember 22-én igazoltuk a PS-be, és 24-én már pozitív teszttel covid listára került. Ezután az egyik edző, Shane Bowen el se utazott a csapattal, mert covid gyanús lett, majd 27-én jött a meccs, majd 28-a óta megy a sorozatos pozitív tesztelés. Szerintem elég jól össze lehet rakni, hogyan keveredtünk bele a fertőzésbe. Persze el lehetett volna kerülni, ha mondjuk nem megyünk el Minnesotába...

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.
Sobri Jóska
Plusz nálunk akkor jelent meg az első pozitív teszt, mikor utaztunk a Vikingshoz. Tehát a játékosok az edzéseken túl össze voltak zárva egy repülőúton, meg valami szállodában is. Így duplán nehéz védekezni a fertőzés ellen.
Nandito
Ez oké, de itt a kérdés ki vitte be, és azt miért nem szűrték ki időben? Félreértés ne essék, nem akarom hibáztatni a Titánokat, hogy biztos ők basztak el vmit, de tényleg fura, hogy a többi csapathoz képest a Titans-nél valami nagyon félrement. Persze simán benne van, hogy egész egyszerűen pechük volt, a többi csapatnak pedig szerencséje.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Oké...ma nincs megállás...
 twitter.com/diannaESPN/status/1313815349578657795
Beki
A Raidersnél volt egy videó, ahol maszk nélkül voltak egy csomóan rendezvényen (pl Carr).
Ha azok közül van a játékos, akkor remélem forfeit/eltiltás lesz, mert clearly megszegték a protokollt.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.
Sobri Jóska
Frenetikus meglátás, kár, hogy érdemben semmi köze az alap felvetésemhez, miszerint, hogy lehet az, hogy egy csapatnál kiszűrtek egy pozitívat mégsem jöttek futószalagon a további esetek mint a másik kettőnél...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na szerintem most értünk el oda, hogy fel kell lépnie az NFL-nek. Jöjjön két hét szünet, rendezzék a sorokat, találjanak ki egy vészforgatókönyvet (legutóbbi ötlet az volt, hogy 12 meccs legyen a 16 helyett, de volt szó már több regionális buborékról is). Még mindig jobb, ha kicsit tovább tart a szezon, de egységesen mindenkinek, mint hogy 32 csapat scheduleját kezdik el átalakítani (ami lehetetlen).

Vagy eszkalálódni fog az egész, és november előtt lehúzhatják a rolót az idei szezonra...



lol bazmeg. ha nem szegtek protokollt akkor be is perelheti a Titans a ligát. megér ennyit, hogy csak azért is mentalitással letolják a szezont?

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Oké...ma nincs megállás...
 twitter.com/diannaESPN/status/1313815349578657795
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.
Sobri Jóska
Plusz nálunk akkor jelent meg az első pozitív teszt, mikor utaztunk a Vikingshoz. Tehát a játékosok az edzéseken túl össze voltak zárva egy repülőúton, meg valami szállodában is. Így duplán nehéz védekezni a fertőzés ellen.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?
peach
Egy kontaktsportban, egy öltözőben, egy értekezleten hogy tartod be?
Világjárvány van.
Az a kisebbfajta csoda, hogy még nem érintett minden csapat.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Az érdekes, hogy a falconsnál terrel pozitív lett, el is különítették és nem lett több beteg a csapatban. A titans az no comment, de a pats is igyekszik utánuk. Vajon ez vakszerencse, vagy baszták betartani normálisan az előírásokat?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó

Itt a vasárnapi meccstől is elköszönhetünk valszeg.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
 www.espn.com/nfl/story/_/page/billbarnwell100520/the-nfc-east-historically-bad-2020-cowboys-eagles-giants-washington-just-decent?platform=amp
warr_b
Amúgy ez a Dallas keret nem ennyire hitvány közel sem. Még akár TOP5 közeli keretet is mondanék egészségesen....
McCarthy ekkora kókler vagy csak simán choker mentalitás ez?
FLZOLI
Az offense nagyon erős, és az állomány alapján a védelemnek sem szabadott volna ilyen ordasan visszaesni. Szerintem is egy jó keret az övék. Érthetetlen. Ahogy a Philly bukdácsolása is az, mert azért az se egy rossz keret, ha nem is szűken vehető contender már.
peterk2005
Talán így érthetőbb.
Eagles keret IR: Andre Dillard OT, Isaac Seumalo OG, Jason Peters OT, Brandon Brooks OG, Will Parks S, Vinnie Curry DE, Dallas Goedert TE, Jalen Reagor WR.

Továbbá nem IR ,de hetek óta nem játszhat: DeSean Jackson, Alshon Jeffery (ő fél év után állt edzésbe), Avonte Maddox.

Szóval ja lehetne jobb is, de így azért nehéz.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csoda, ha az NFL elől még a covid is megfutamodik? Bepróbálkozik, hátha, de esélye sincs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb jó hír az NFL-nek és borzalmas az NBA-nek.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.espn.com/nfl/story/_/page/billbarnwell100520/the-nfc-east-historically-bad-2020-cowboys-eagles-giants-washington-just-decent?platform=amp
warr_b
Amúgy ez a Dallas keret nem ennyire hitvány közel sem. Még akár TOP5 közeli keretet is mondanék egészségesen....
McCarthy ekkora kókler vagy csak simán choker mentalitás ez?
FLZOLI
Az offense nagyon erős, és az állomány alapján a védelemnek sem szabadott volna ilyen ordasan visszaesni. Szerintem is egy jó keret az övék. Érthetetlen. Ahogy a Philly bukdácsolása is az, mert azért az se egy rossz keret, ha nem is szűken vehető contender már.

Az se kizárt, hogy egyszerűen csak így dobta a gép idén. Szinte minden csapat teljesítménye hullámzik, a jobbaké is. Lehet, hogy mindkettőnek pont az eleje jött ki így, aztán fel fognak állni és a szezon maradékát úgy hozzák le ami elvárható.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.espn.com/nfl/story/_/page/billbarnwell100520/the-nfc-east-historically-bad-2020-cowboys-eagles-giants-washington-just-decent?platform=amp
warr_b
Amúgy ez a Dallas keret nem ennyire hitvány közel sem. Még akár TOP5 közeli keretet is mondanék egészségesen....

McCarthy ekkora kókler vagy csak simán choker mentalitás ez?
FLZOLI
A defense szerintem bottom 5. Nevek alapjan jo max a DL, de teljesitmenyre nagyon nem, az LB sor katasztrofalis, a DB sor szinten. Nem beszelve a serulesekrol.
Week3-on olyan OL felallasban voltak h en sirtam minden snapnel, nem h Dak 😀

Plusz pechesek is a turnoverekkel, de jo esetben is csak egy 9-7es csapat szerintem. Nem McCarthyn mulik szvsz, sot, 4.kiserleteknel, 2 pontosaknal es clock managementben is jo sztem.
Vicces mert Garrett alatt elv egyszer sem indultak ilyen rosszul 😀

A PFF-nel 59es gradeet kapott a legjobb vedojuk a Browns ellen 😀
Nyilvan a turnoverek nem segitettek, de kaltak 6 percen belul 3 tdt a 2.negyedben. Futottak ellenuk 300 yardot.
Mit csinalna Shannahan ezzel a Cowboys run d-vel...+18as lenne 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
 www.espn.com/nfl/story/_/page/billbarnwell100520/the-nfc-east-historically-bad-2020-cowboys-eagles-giants-washington-just-decent?platform=amp
warr_b
Amúgy ez a Dallas keret nem ennyire hitvány közel sem. Még akár TOP5 közeli keretet is mondanék egészségesen....

McCarthy ekkora kókler vagy csak simán choker mentalitás ez?
FLZOLI
zero defense

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
‼️‼️‼️Scorigami‼️‼️‼️


NO 35 - 29 DET

Final


That's Scorigami!! It's the 1057th unique final score in NFL history.
ZERO_L
 www.youtube.com/watch?v=9l5C8cGMueY
Black_Adder
Az SB Nation / Secret Base videói fantasztikusak, ezen kívül is ajánlom őket mindenkinek.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.espn.com/nfl/story/_/page/billbarnwell100520/the-nfc-east-historically-bad-2020-cowboys-eagles-giants-washington-just-decent?platform=amp
warr_b
Amúgy ez a Dallas keret nem ennyire hitvány közel sem. Még akár TOP5 közeli keretet is mondanék egészségesen....

McCarthy ekkora kókler vagy csak simán choker mentalitás ez?