Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
ez egy meme oldal.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 351 — WHO DAT!!!!
Dehogy marad, miért is tenné?
r.baggio
Elvileg ő mondta, hogy ha a Jets lesz az 1/1 akkor nem jön a draftra, mert őket a jelenlegi Clemson is agyonverné. Valahogy szószerint így fogalmazott.

 m.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.591943334185692/3813040265409300/?type=3&source=48


több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Dehogy marad, miért is tenné?
r.baggio
Valószínűleg fake hír, de miután kiválasztották őt visszamehetne az egyetemre ha akar? Mennyire szabályozza ezt az új kollektív szerződés? Ha visszamegy akkor bukta a picket a Jets vagy akármikor kijön a draftra ő már a Jetsé maradna?
aranytöküJimmy
A kiválasztás nem oszt nem szoroz. Onnantól hogy jelentkezik a draftra, profinak számít. Visszamehet a diplomáját megszerezni, de játszani már nem. A bézbózban vissza lehet menni játszani a fősulira (de ott 18 éveseket is draftolgatnak, meg van v 150 kör), meg 2 éve már a kosarasoknál is (ha nem draftolják).

Baggio, már 10+ éve is voltak olyan olyan college HC-k akik jobban kerestek, mint az NFL HC-k nagyrésze.

Teljesen más a két liga és ezért mások az ingerek is, mások a motivációk (az edzőknek). Más tinikkel/fiatal felnőttekkel dolgozni, őket felkészíteni az életre/profi pályafutásra, mint felnőtt férfiakat irányítani, ahol csak a sportsikerek számítanak és csak azok határozzák meg a célokat.

Leach, Orgeron, Saban, Kelly már a koruk miatt se fognak váltani sztem, meg eddig se érdekelte őket az NFL, a fiatalabbak (Swinney, Mullen, Smart, Day) közül is sokan már olyan régóta vnak az NCAA-ban , hogy ha lenne bennük vágy, hogy elmenjenek az NFL-be, már megtették volna.

Persze ha a Cowboys hívna valakit, az más lenne, de van kb 2-3 csapat, ami csábítóbb lenne, mint egy top egyetemi program.
A pénz meg szerintem mellékes (nyilván ha vki évi 400k-ról mehetne NFL HC fizura, akkor egyből dobbantana), nagyobb szerepe van akár a motivációnak, akár a hatalomvágynak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
Dehogy marad, miért is tenné?
r.baggio
Valószínűleg fake hír, de miután kiválasztották őt visszamehetne az egyetemre ha akar? Mennyire szabályozza ezt az új kollektív szerződés? Ha visszamegy akkor bukta a picket a Jets vagy akármikor kijön a draftra ő már a Jetsé maradna?
aranytöküJimmy
Ha ügynököt fogad fel, akkor nem mehet vissza, de a hamarosan bekövetkező nagy ncaa-s változásokkal ez is felülíródhat. Viszont bármi is lesz, TL nem fog ilyet eljátszani.

Részben ide tartozik, hogy kezdi éreztetni negatív hatását már a college football szintjén is, hogy az egyetemi edzők fizetései egyes esetekben simán felveszik a versenyt az nfl-esekkel. Szerintem alapvetően a borzasztóan futtatott franchise-ok (jets, jaguars, stb) sara, hogy a Bama és a Clemson mindent és mindenkit letarol, hiszen ezeket az edzői stábokat simán el kellene tudni csábítani és legalább valami mással próbálkozni. Tudom persze, hogy Saban egyszer már megbukott az nfl-ben, de nem hiszem el, hogy ha mondjuk a Jacksonville-nél megkapná a város kulcsait, ne érne el jobb eredményeket a jelenleginél...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Dehogy marad, miért is tenné?
r.baggio
Valószínűleg fake hír, de miután kiválasztották őt visszamehetne az egyetemre ha akar? Mennyire szabályozza ezt az új kollektív szerződés? Ha visszamegy akkor bukta a picket a Jets vagy akármikor kijön a draftra ő már a Jetsé maradna?
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Kék vagy a Zöld lesz a nyerő?
steelwolf
Főleg hogy olyanokat hallani marad 1 évet az egyetemen...
aranytöküJimmy
Jokes on him, akkor még egy évet szarok leszünk
Wester
Mi még az 1/1-hez is bénák vagyunk! Idén vagy jövőre bukjuk el TL-t, tökmindegy... 😭



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Dehogy marad, miért is tenné?
r.baggio
Darnold töretlen fejlődéséhez mentális összeomlásához / diliházba jutásához / Luck-féle sírós visszavonulásához pedig kell Gase.
Matthew99
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Dehogy marad, miért is tenné?
r.baggio
Lawrence padozik, hogy ne égessék meg első évben, Darnold töretlen fejlődéséhez pedig kell Gase.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
Dehogy marad, miért is tenné?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Kék vagy a Zöld lesz a nyerő?


steelwolf
Főleg hogy olyanokat hallani marad 1 évet az egyetemen...
aranytöküJimmy
Jokes on him, akkor még egy évet szarok leszünk
Wester
Jövőre is meglesz az 1/1, marad Gase 🤣
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 201 — Jó ötletnek tűnt!
Kék vagy a Zöld lesz a nyerő?


steelwolf
Főleg hogy olyanokat hallani marad 1 évet az egyetemen...
aranytöküJimmy
Jokes on him, akkor még egy évet szarok leszünk

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Kék vagy a Zöld lesz a nyerő?


steelwolf
Főleg hogy olyanokat hallani marad 1 évet az egyetemen...
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊

iktriad
Vicces h a NY és a Was mehet az 1/1-ért meg a csoportgyőzelemért is!
steelwolf
az ilyen meccseken mi nem kegyelmezünk...😊
yooker
1/1-re semmi esélyük. Túlképzettek hozzá.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊

iktriad
Vicces h a NY és a Was mehet az 1/1-ért meg a csoportgyőzelemért is!
steelwolf
az ilyen meccseken mi nem kegyelmezünk...😊
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊

iktriad
Vicces h a NY és a Was mehet az 1/1-ért meg a csoportgyőzelemért is!
több mint 5 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner


Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 345 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
megbaszunk mindenkit, a Dallast kétszer is 😀
warr_b
A kérdés csupán az h hány meccs alatt 😀
empty taxi
Az irreleváns, nekünk a kabbojz elleni győzelem a karácsony meg a super bowl egyben 😜🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
megbaszunk mindenkit, a Dallast kétszer is 😀
warr_b
A kérdés csupán az h hány meccs alatt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 345 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊

iktriad
Jó lesz nekünk az 6-9-1 is 😛
dande
Megdumáltál. 😊
iktriad
mikor fog ikszelni a football team? 😀
Negritis
a kétpontos hatására most má' győztes kultúra lett, megbaszunk mindenkit, a Dallast kétszer is 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 958 — The Mathematician
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊

iktriad
Jó lesz nekünk az 6-9-1 is 😛
dande
Megdumáltál. 😊
iktriad
mikor fog ikszelni a football team? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊

iktriad
Jó lesz nekünk az 6-9-1 is 😛
dande
Megdumáltál. 😊
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Is the NFC East the worst division of all-time?


Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊

iktriad
Jó lesz nekünk az 6-9-1 is 😛
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem komoly esély van rá, hogy valamelyik csapat 6-10-el nyeri idén az NFC East-et. 😊
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
akkor itt a survivor
 survivor.fantasy.nfl.com/group/91581/join (jelszó: bowlhu)

heti tippjáték itt nem lesz, de az fk-n gondolom igen
r.baggio
nem jár vmi különdíj, h eltaláltam a Texans eddigi egyetlen W-jét? 😀
Borbinho
És nekem, hogy az utolsó életemet a pats-cel buktam el? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal