Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lions egy sorral lentebb lenne jó helyen.
Bazzani
A héten maradjatok csak ott ahol vagytok. Ha elp*csáztok bennünket, akkor legalább playoff contendertől kapjunk ki. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley

Klaci79
Lions egy sorral lentebb lenne jó helyen.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113


Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Kiverném ha a Lionsban lenne egy Golladay-Gallup páros. (nem lesz)
Amúgy állítólag Marvin Jones is mozdítható.
Bazzani
Amúgy szerintem OBJ sérülésével a Browns elég reális opció.
Bazzani
hatalmas baklövés lenne ha bárkit vinnének még a támadósorba a back 7 helyett
r.baggio
Olyat a Brownstól még úgyse sohase nem láttál 😛
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem értem mi ez a hype egy No3 WR-ért. Akkor már rakjanak rá még egy cetlit és hozzák a vergődő franchise-ok első számú embereit, Juliot, Thielent vagy mondjuk Coopert.

több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Én a Green Bay helyében repülnék rá azonnal.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Kiverném ha a Lionsban lenne egy Golladay-Gallup páros. (nem lesz)
Amúgy állítólag Marvin Jones is mozdítható.
Bazzani
Amúgy szerintem OBJ sérülésével a Browns elég reális opció.
Bazzani
hatalmas baklövés lenne ha bárkit vinnének még a támadósorba a back 7 helyett
r.baggio
Ha bezuhan a O# akkor vége a szezonjuknak. Szerintem Gallup-ért egy második körös pick (ráadásul az egy bottom 20 pick lenne) nem rossz.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Szvsz Pontháborút könnyebb nyerni, mint egy szar Def-ből akár csak erős közepesre felfejlődni,
Az eddigi győzelmeket is az Ő hozta.
Ez persze nem zárja ki, hogy erősebb LB S pozíciókat.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Kiverném ha a Lionsban lenne egy Golladay-Gallup páros. (nem lesz)
Amúgy állítólag Marvin Jones is mozdítható.
Bazzani
Amúgy szerintem OBJ sérülésével a Browns elég reális opció.
Bazzani
hatalmas baklövés lenne ha bárkit vinnének még a támadósorba a back 7 helyett

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Kiverném ha a Lionsban lenne egy Golladay-Gallup páros. (nem lesz)
Amúgy állítólag Marvin Jones is mozdítható.
Bazzani
Amúgy szerintem OBJ sérülésével a Browns elég reális opció.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Kiverném ha a Lionsban lenne egy Golladay-Gallup páros. (nem lesz)
Amúgy állítólag Marvin Jones is mozdítható.

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Ez komoly?
peterk2005
Nem semmi.

Szerintem Tampa Bayben elférne
Wyatt
Nincs aki passzoljon neki, plusz van egy Cooper és egy Lamb, 3-nak Ced Wilson is jó, szegény Gallup csak vegetál.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Ez komoly?
peterk2005
Nem semmi.

Szerintem Tampa Bayben elférne

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!
gyeek
Ez komoly?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Írjon minden szurkoló a csapata GM-ének: Michael Gallup egy 2. körért vihető!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
A másik, ami feltűnt, az a puhább védelmek, a rengeteg miss tackle, illetve inkább mondjuk arm tackle kísérletnek. Szörnyű nézni ezeket.. Úgy szaladnak néha keresztül 3-4 védőn (LB-ken is) akár az említett elkapók is, mint anno Bettis, vagy Lynch. Csak a TC/preseason hiánya miatt lehet ez?dancogo
missed tackle, amúgy nyilván benne van ez is, meg hogy alapvetően egyre gyatrábban szerelnek a védők a kontaktos edzések folyamatos visszaszorítása okán
r.baggio
Plusz idei covidos offseason duplán is betett a dolognak, az éles gyakorlás szinte teljes hiánya itt nagyon meglátszik. Open field tackle-inget nehéz gyakorolni felszerelésben végzett valós kontakt edzések nélkül.

Egyébként is jellemző, hogy a védelmek az idény előrehaladtával állnak össze, szokják meg egymást, csiszolják ki a technikát. Azt várom, hogy idén ez halmozottan igaz lesz. A playoffra néhány jobb védelem a szokottnál is nagyobbat fog javulni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
A másik, ami feltűnt, az a puhább védelmek, a rengeteg miss tackle, illetve inkább mondjuk arm tackle kísérletnek. Szörnyű nézni ezeket.. Úgy szaladnak néha keresztül 3-4 védőn (LB-ken is) akár az említett elkapók is, mint anno Bettis, vagy Lynch. Csak a TC/preseason hiánya miatt lehet ez?dancogo
missed tackle, amúgy nyilván benne van ez is, meg hogy alapvetően egyre gyatrábban szerelnek a védők a kontaktos edzések folyamatos visszaszorítása okán


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 897 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez milyen szép cím. Ki a francot érdekel hogy még egyszer utána végig kellett menni a pályán.
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/10/26/nfl_hetedik_fordulo_tom_brady_drew_brees_todd_gurley_dallas_cowboys_baker_mayfield_russell_wilson/
Matthew99
Erről próbáltam makogni, hogy rendben, értem én ha 10x elmondják akkor is 😊 hogy hülye volt Gurley meg a PSU futó, de azért na, nem lett volna ettől még szükségszerű egyik esetben sem kikapni. De én vagyok a helikopáter 😛, hogy megjegyeztem 😉
dande
de nem vagy
Forinájnersz meccs, Wilson kihullik, Hasty be, aztán a negyedik playénél elsőéstízre fut 9yardot, ahol elkapják. Dühöng az oldalvonalon, ilyenkor egy intelligens edző azé fölvilágosíthatta volna, hogy futóként tudnia kell, hogy a förszdón meg tocsdón nem elsőrangú dolgok, hiszen bármikor kezelnie kell tudni, hogyha egy halom fos a difenz, majd azt is rajta kenik el.

De kérdem én a 110 éves tapasztalatú Krenel papa, ha tutta, hogy Steffit nem tudják tartani, akkor mér nem kért térdelést?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez milyen szép cím. Ki a francot érdekel hogy még egyszer utána végig kellett menni a pályán.
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/10/26/nfl_hetedik_fordulo_tom_brady_drew_brees_todd_gurley_dallas_cowboys_baker_mayfield_russell_wilson/
Matthew99
Erről próbáltam makogni, hogy rendben, értem én ha 10x elmondják akkor is 😊 hogy hülye volt Gurley meg a PSU futó, de azért na, nem lett volna ettől még szükségszerű egyik esetben sem kikapni. De én vagyok a helikopáter 😛, hogy megjegyeztem 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Ez milyen szép cím. Ki a francot érdekel hogy még egyszer utána végig kellett menni a pályán.
 index.hu/sport/amerikaifutball/2020/10/26/nfl_hetedik_fordulo_tom_brady_drew_brees_todd_gurley_dallas_cowboys_baker_mayfield_russell_wilson/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Arról nem is beszélve, hogy a támadó játékosban akarva akaratlanul benne van, pontot akarok szerezni, és nehéz ennek ellenállni.
dande
De pont ezért van az OC, a QB meg a huddle(ha volt), hogy ezeket letisztázzák. Lsd még a fuss ki a pálya szélén, ne fuss ki a pálya szélén esete attól függően mennyi van hátra a félidőből.

De végülis nem lehet ezen sem meglepődni, hisz pár hete azt sem tudták a falkonsziak milyen szabály vonatkozik az onside kickre...

Overall, nagyon kellene oda már egy normális edzői brigád.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Futballista feleségek:  constative.com/lifestyle/real-life-partners-of-the-biggest-nfl-stars-is-m/47/
empty taxi
ne terelj 😀

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Modjuk tegyük hozzá, lehet ekézni a két futót, de azért a DCk se teszik ki az ablakba a munkájukat. Egyik támadó alakulatnak sem rövid pályát kellett megtennie. Arról nem is beszélve, hogy a támadó játékosban akarva akaratlanul benne van, pontot akarok szerezni, és nehéz ennek ellenállni.
dande
most azt mondod, hogy nem ez minden idők egyik legviccesebb nfl-es képe (már persze annak, aki érti a kontextust)? 😊
r.baggio
Vetekszik kedvenc NCAA-s jelenetemmel, egyértelműen mindkettő a futballtörténelem örök relikviái közé tartozik



Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 387
Modjuk tegyük hozzá, lehet ekézni a két futót, de azért a DCk se teszik ki az ablakba a munkájukat. Egyik támadó alakulatnak sem rövid pályát kellett megtennie. Arról nem is beszélve, hogy a támadó játékosban akarva akaratlanul benne van, pontot akarok szerezni, és nehéz ennek ellenállni.
dande
most azt mondod, hogy nem ez minden idők egyik legviccesebb nfl-es képe (már persze annak, aki érti a kontextust)? 😊


r.baggio

Azert a Lions vedok kozott is volt aki nem vagta a szitut. Majdnem levitte Gurleyt, majd utana ment mutogatni hogy lent volt es nem TD.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Modjuk tegyük hozzá, lehet ekézni a két futót, de azért a DCk se teszik ki az ablakba a munkájukat. Egyik támadó alakulatnak sem rövid pályát kellett megtennie. Arról nem is beszélve, hogy a támadó játékosban akarva akaratlanul benne van, pontot akarok szerezni, és nehéz ennek ellenállni.
dande
1. Egyáltalán miért hívtak játékot Gurley-ra? Két sima térdelés és egy FG
2. Ha már Gurley futott, igenis legyen benne annyi ész, hogy nem viszem be
3. Mondom ezt úgy, hogy utána a DET-nek még végig kellett mennie