Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
Ideje átnevezni az NFC Eastet Nemzetek ligája, D csoportra. 😊

iktriad
mondjuk pont a három legszánalmasabb franchise, a Jets-Jaguars-Lions trió nincs a képen, ahol az nfl-nek már lassan illene közbeavatkoznia akár a tulajdonosi szerkezetbe is (sose tennék meg, de nincs ez így rendjén)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ideje átnevezni az NFC Eastet Nemzetek ligája, D csoportra. 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
2012 óta nézek NFL-t, de nem nagyon emlékszem hasonló gyenge csoportra. Talán amiről hallottam továbbról az amikor a Hawks 7-9-el nyert PO meccset is.
Heisman
 www.yardbarker.com/nfl/articles/the_worst_divisions_in_nfl_history/s1__30849749#slide_12

már a tavalyi csoport is kriminális volt, de az idei?!

az AFC east is produkált néhány siralmas évet, de a Pats megmentette őket mindig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
2012 óta nézek NFL-t, de nem nagyon emlékszem hasonló gyenge csoportra. Talán amiről hallottam továbbról az amikor a Hawks 7-9-el nyert PO meccset is.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
asszem az eaglest kezd kiemelkedni a halálcsoportból 😕
Negritis
Akarod mondani a haláli gyenge csoportból 😛 egyébként most pihi, és utána gyorsan vissza is süllyedhetünk, de ha hoznánk is a következő kettőt utána kinéz egy 0-4 😊 de legyen úgy, hátha valóban szárnyra kapnak a srácok 😊
dande
haláli hullák hajnala igen 😀
ettől még a csoport meccsek szórakoztatóak, csak ha a philly behúzza mindet az nem lesz mókás 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
no comment



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
asszem az eaglest kezd kiemelkedni a halálcsoportból 😕
Negritis
Akarod mondani a haláli gyenge csoportból 😛 egyébként most pihi, és utána gyorsan vissza is süllyedhetünk, de ha hoznánk is a következő kettőt utána kinéz egy 0-4 😊 de legyen úgy, hátha valóban szárnyra kapnak a srácok 😊
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
asszem az eaglest kezd kiemelkedni a halálcsoportból 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
BAL-PIT vége
Jó Ravens elkapás, közben Heyward fekszik a földön, rohan előre a Ravens, pörög az óra és spike.
1. Miért nem állították meg az órát a sporik sérülés miatt?
2. Miért nem volt akkor les?
NB2
Ugyanezt hoztam fel, véleményem szerint nagy bírói hiba volt.
gabokocka
igen, láttam, azért is kérdeztem itt, mert azt ugye lezárták

Itt az a kérdés, hogy Heyward mikor feküdt le. Mert ha már rögtön lent maradt - és a bírók más esetben rögtön fújnak sérülés miatt - akkor most miért nem?

A szabályt ismerem, hogy ilyenkor elvesznek egy időt, csak a bírókat nem értem.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
BAL-PIT vége
Jó Ravens elkapás, közben Heyward fekszik a földön, rohan előre a Ravens, pörög az óra és spike.
1. Miért nem állították meg az órát a sporik sérülés miatt?
2. Miért nem volt akkor les?
NB2
Ugyanezt hoztam fel, véleményem szerint nagy bírói hiba volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
BAL-PIT vége
Jó Ravens elkapás, közben Heyward fekszik a földön, rohan előre a Ravens, pörög az óra és spike.
1. Miért nem állították meg az órát a sporik sérülés miatt?
2. Miért nem volt akkor les?
NB2
1. Megállították az órát. Vissza is tekerték volna, de a szabályok megengedik, hogy a védekező csapat egy időkérés árán megakadályozza a visszatekerést. A Ravensnek még volt egy időkérése, megakadályozták.
2. Azért, mert a snap előtt lefújták a bírók.
peterk2005
A Steelers védekezett, és nekik volt még időkérésük

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline
BAL-PIT vége
Jó Ravens elkapás, közben Heyward fekszik a földön, rohan előre a Ravens, pörög az óra és spike.
1. Miért nem állították meg az órát a sporik sérülés miatt?
2. Miért nem volt akkor les?
NB2
1. Megállították az órát. Vissza is tekerték volna, de a szabályok megengedik, hogy a védekező csapat egy időkérés árán megakadályozza a visszatekerést. A Ravensnek Steelersnek még volt egy időkérése, megakadályozták.
2. Azért, mert a snap előtt lefújták a bírók.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 032 — nabege2@yahoo.com
BAL-PIT vége
Jó Ravens elkapás, közben Heyward fekszik a földön, rohan előre a Ravens, pörög az óra és spike.
1. Miért nem állították meg az órát a sporik sérülés miatt?
2. Miért nem volt akkor les?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Najó de akkor hogy töröd meg a belterjesseget?
FLZOLI
Sehogy.
Minek megtörni?
Ez a világ normális működése, hogy olyanban bízol, akit ismersz.
Ez jellemzi az esetek nagy részét.
És amikor épp nincs ilyen, vagy nem akarnak ilyet, akkor jönnek a McVayek, Kingsburyk.
De senki se lesz nulltapasztalattal HC, végig kell járni egy utat, és azalatt óhatatlanul is ismerősöket szerez, megismerik, bekerül valamelyik coaching tree-be.
Nincs nagyobb belterjesség az NFL-be, mint a multik világában vagy a politikában vagy a művészvilágban, csak jobban van dokumentálva.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem ez az erőltetett BLM eredményezte az utóbbi évek legnagyobb kóklereinek (Hue, VJ) a túl gyors kinevezését is. Vagy legalább is biztos szerepet játszott a kinevezésükben az optika is, hogy ezzel modern/haladó felfogású franchise képét mutatják.

Rég túl kéne már lépni a bőrszínen és a nemeken, mért ne lehetne ázsiai, latino, fekete vagy eszkimó az edző. Vagy akár nő is simán. Nem atomfizika ez az edzősködés, simán vannak női topmanagerek is akik lepipálnak minden férfi riválist.

Nem az elfogadással van itt baj, hanem, hogy rendkívűl belterjes az egész közeg.
FLZOLI
Igen, a belterjesség a baj. Az ideális tényleg az lenne ha a teljesítménye alapján lenne megítélve, de itt nem a bőrszín az ami számít, hanem a kapcsolatok, mint a magyar futballban is. Kvóta meg ne legyen szerintem sehol. Én se akarnám elveszteni a helyemet valahol mert kvóta van ezért egy nálam rosszabb ember jut be helyettem csak mert ott pont számít a nem/bőrszín (nem pont ez ellen kéne fellépniük), és én se örülnék ha jogtalanul jutnék valami munkához/előnyhöz kvóta segítségével.
Heisman
Najó de akkor hogy töröd meg a belterjesseget? Itt nem lesznek genetikai elhajlasok mint a királyi családokban a ververfertozesek után, hogy egy idő után már muszáj legyen valami friss genetikai ágat behozni.

A szándék érthető vele, bár szerintem se jó a kvóta rendszer, pláne ezen a rassz megkülönböztetetés alapon

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
Szerintem ez az erőltetett BLM eredményezte az utóbbi évek legnagyobb kóklereinek (Hue, VJ) a túl gyors kinevezését is. Vagy legalább is biztos szerepet játszott a kinevezésükben az optika is, hogy ezzel modern/haladó felfogású franchise képét mutatják.

Rég túl kéne már lépni a bőrszínen és a nemeken, mért ne lehetne ázsiai, latino, fekete vagy eszkimó az edző. Vagy akár nő is simán. Nem atomfizika ez az edzősködés, simán vannak női topmanagerek is akik lepipálnak minden férfi riválist.

Nem az elfogadással van itt baj, hanem, hogy rendkívűl belterjes az egész közeg.
FLZOLI
Igen, a belterjesség a baj. Az ideális tényleg az lenne ha a teljesítménye alapján lenne megítélve, de itt nem a bőrszín az ami számít, hanem a kapcsolatok, mint a magyar futballban is. Kvóta meg ne legyen szerintem sehol. Én se akarnám elveszteni a helyemet valahol mert kvóta van ezért egy nálam rosszabb ember jut be helyettem csak mert ott pont számít a nem/bőrszín (nem pont ez ellen kéne fellépniük), és én se örülnék ha jogtalanul jutnék valami munkához/előnyhöz kvóta segítségével.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ünnepélyesen visszaszívok mindent amit a Gurley TD-vel kapcsolatban írtam, az VALÓBAN IDIÓTASÁG volt 😊 Be se kellett volna hívni. Én abban a gondolatban voltam, hogy kellett a FistD- Nem kellett, elég lett volna térdelni 😊 A PSU eset más 😛
több mint 5 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Meglehet valahol találni a FOX csatorna által használt játékosokról készült "rajzokat", amiket pontszerzésnél mutatnak ?
wide open
Ezek szerint csak szerintem bénák és feleslegesek, mert úgy làtom általános tetszést arattak...
warr_b
Legalább valami újdonság..
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Dungy sem. Sajnos. De nem hiszem, hogy a bőrszín miatt. Inkább a kritikus tömeg hiánya miatt. Még nincs annyi színesbőrű edző, hogy egy-egy színesbőrű edzőnek ne döntően fehér tanárai / társai / ismrősei legyenek. Ha majd lesz, a következő Tomlin keze alól több színesbőrű jön ki. Szerintem. (De a belterjességre ez sem lesz sajna megoldás.)
peterk2005
nem kell ahhoz fekete hc-nak lenni, Jim Harbaugh coaching tree-je pl elég impresszív:
David Shaw, Stanford HC
Derek Mason, Vanderbilt HC
Willie Taggart, ex-FSU/FAU HC
meg a két jómadár, Jim Caldwell és Pep Hamilton, és a jelenlegi OC-je, Josh Gattis is színesbőrű
r.baggio
Tehát arra célzol, hogy Harbaugh rabszolgatartó, mert feketéket dolgoztat? 😀

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 960 — The Mathematician
Szerintem ez az erőltetett BLM eredményezte az utóbbi évek legnagyobb kóklereinek (Hue, VJ) a túl gyors kinevezését is. Vagy legalább is biztos szerepet játszott a kinevezésükben az optika is, hogy ezzel modern/haladó felfogású franchise képét mutatják.

Rég túl kéne már lépni a bőrszínen és a nemeken, mért ne lehetne ázsiai, latino, fekete vagy eszkimó az edző. Vagy akár nő is simán. Nem atomfizika ez az edzősködés, simán vannak női topmanagerek is akik lepipálnak minden férfi riválist.

Nem az elfogadással van itt baj, hanem, hogy rendkívűl belterjes az egész közeg.
FLZOLI
szerintem ez nem igaz, más edzőket is neveztek ki 1-2 év OC/DC után
McVay-nek még kevesebb tapasztalata volt mint a másik kettőnek
de Adam Gase is mindösszesen 3 év OC-DC után lett HC
Matt Nagy 2 év

és szerintem idővel ez változni fog, ugye az NBA-ben már ott van elég közel az első női HC (ha csak Duncan nem előzi meg 😀)
Peterk-kel értek egyet hogy a belterjesség az problémás, de az idő ezt jobban megoldja mint bármilyen erőltetett kvóta (rooney rule 😒)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
Meglehet valahol találni a FOX csatorna által használt játékosokról készült "rajzokat", amiket pontszerzésnél mutatnak ?
wide open
amíg használatban vannak, kizárt
de írj a Vizrt, Ventuz, Drive Studio cégeknek, hátha 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 345 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Meglehet valahol találni a FOX csatorna által használt játékosokról készült "rajzokat", amiket pontszerzésnél mutatnak ?
wide open
Ezek szerint csak szerintem bénák és feleslegesek, mert úgy làtom általános tetszést arattak...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Meglehet valahol találni a FOX csatorna által használt játékosokról készült "rajzokat", amiket pontszerzésnél mutatnak ?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Pl. amikor Kirk Ferentz ~100 jelölt meghallgatása után eldöntötte, hogy a fia lesz a legjobb opció coachnak 😀
tenorx
Ezt ironikusan írod, de ha voltál valaha felelős vezetői pozícióban, akkor tudod, hogy nem kizárolagosan a szakmai tudás az, ami valakit egy posztra a legoptimálisabb választássá tesz.
Én is választottam olyan kollegát, akinek kisebb volt a szakmai tudása, mint egy másiknak, de sokkal nagyobb az együttműködési képessége. Ez is egy fontos skill, egy fontos szempont.
Amikor egy HC a fiát választja C-nak, akkor a kooperációs képessége nyilván 100 pontos, amit egy 90-es szakmai képesség érték jobban ellensúlyoz, mint a 95-ös szakmaiságú másik jelöltet a 75-ös kooperációs készsége.
Sobri Jóska
Egyrészt a családi kapcsolat nem feltétlenül jelent jó viszonyt, főleg nem együttműködést amúgy.
Másrészt jobb helyeken a nepotizmus látszatát is kerülik.
Egyébként meg ezzel a Trumpos siggel nehéz komolyan venni, bármit is írsz.
tenorx
Ha kivalasztja a HC a fiát kollegának, akkor nyilván jó viszonyban is vannak.
Legalábbis a te első bejegyzésed se cáfolta ezt - sőt.
Ahol a nepotizmus látszatát kerülik, de mégis jelen van, azokat a helyeket álszent helyeknek hívják.
Egyébként ha a sig-em alapján elvárásokat támasztok majd az elfogadásommal kapcsolatban, akkor szólok.