Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
akkor itt a survivor
 survivor.fantasy.nfl.com/group/91581/join (jelszó: bowlhu)

heti tippjáték itt nem lesz, de az fk-n gondolom igen
r.baggio
nem jár vmi különdíj, h eltaláltam a Texans eddigi egyetlen W-jét? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Kék vagy a Zöld lesz a nyerő?
steelwolf
Jets, kivéve ha szezon közben kirúgják Gase-t, mert akkor még lehet, hogy meccseket is fognak nyerni.
Kampman
hát Rivera most bejelentkezett azért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan

r.baggio
Akkor van esélyem? Hol kell jelentkezni? 😊
peterk2005
32 yardról kihagyta, úgyhogy csak menj le az edzésre egy negatív Covid teszttel...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 954 — The only discipline that lasts, is self discipline

r.baggio
Akkor van esélyem? Hol kell jelentkezni? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Kék vagy a Zöld lesz a nyerő?
steelwolf
Jets, kivéve ha szezon közben kirúgják Gase-t, mert akkor még lehet, hogy meccseket is fognak nyerni.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kék vagy a Zöld lesz a nyerő?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chiefs agreed to terms with RB Le'Veon Bell, formerly of the Jets.
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30120515/rb-leveon-bell-expected-sign-kansas-city-chiefs
Bruschi85
Tessék itt a példa, hogy nem csak a mi (playoff) eredménykövetőink tudnak gyorsan elkalandozni sikamlósabb terepre a témától. 😊 😊 😊



Mondjuk ha CEH-t értette Margot alatt, az nem jó hasonlat. Ha Mahomest, akkor igen. Edwards-Helaire még csak Samara Weaving nálam. Látszik hogy tehetséges, és fiatal, és megvannak a képességei. de még nem 100%-osan biztos, hogy szupersztár lesz. De könnyen és gyorsan lehet majd belőle Margot (és még hasonlít is rá 😉 ).
több mint 5 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Chiefs agreed to terms with RB Le'Veon Bell, formerly of the Jets.
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30120515/rb-leveon-bell-expected-sign-kansas-city-chiefs



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
de a buborék már szóba is került a PO-ra...

addig meg eltologatják

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 998 — "Montoya por favor!"
Ennyi erővel lenyomhatna mindenki otthonról co-op módban Maddennel úgy hogy magadat irányítod csak 😊
FLZOLI
Nem bírnák az EA szerverei 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ennyi erővel lenyomhatna mindenki otthonról co-op módban Maddennel úgy hogy magadat irányítod csak 😊

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30115592/nfl-cancels-pro-bowl-first-1949
empty taxi
Minden rosszban van valami jó is.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Lehet a régi formában már nem is hozzák vissza később se.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
 www.espn.com/nfl/story/_/id/30115592/nfl-cancels-pro-bowl-first-1949


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Én kis naiv azt képzeltem, hogy az NFL a nyáron kidolgozott egy olyan protokollt, ami minden eshetőséget figyelembe véve előre szabályozza a mérkőzések halasztásának módját. Még furcsálltam is, hogy ez nem lett nyilvános.

Még most sem hiszem el, hogy ad hoc jelleggel kapkodva hoznak döntéseket... Teljes döbbenet számomra, mert ok, hogy egy-egy állam vezetői kapkodnak vagy politikai célok hajtják őket, de ez egy sokmilliárd dolláros, piaci alapon működő üzlet.

Ebbe Goodell bele fog bukni, ezt így nem lehet csinálni.
Szokol
Szvsz csak abba bukhatna bele ha nem menne végig a szezon.
peach
Hogyan ne menjen végig a szezon:
1. lépés: az elmaradó meccseket pakold be byeweekre, majd lepődj meg, hogy egy csapatnak több meccse is elmaradhat.
2. lépés: engedj vissza játszani tünetmentes, de pozitív játékosokat, úgy sem kontaktsport.
Szokol
Mégis mi akadálya van annak, hogy mondjuk 1 hónappal csúszik a szezon és mondjuk a PO már valami buborék szerűben semleges pályán zajlana?
FLZOLI
Ha elszaporodnak a fertőzéses esetek, akkor nyilván valami ilyesmi a következő lépés.
Csak ugye első körben mindig meg akarják próbálni a megszokott, eddig bevált módokon.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én kis naiv azt képzeltem, hogy az NFL a nyáron kidolgozott egy olyan protokollt, ami minden eshetőséget figyelembe véve előre szabályozza a mérkőzések halasztásának módját. Még furcsálltam is, hogy ez nem lett nyilvános.

Még most sem hiszem el, hogy ad hoc jelleggel kapkodva hoznak döntéseket... Teljes döbbenet számomra, mert ok, hogy egy-egy állam vezetői kapkodnak vagy politikai célok hajtják őket, de ez egy sokmilliárd dolláros, piaci alapon működő üzlet.

Ebbe Goodell bele fog bukni, ezt így nem lehet csinálni.
Szokol
Szvsz csak abba bukhatna bele ha nem menne végig a szezon.
peach
Hogyan ne menjen végig a szezon:
1. lépés: az elmaradó meccseket pakold be byeweekre, majd lepődj meg, hogy egy csapatnak több meccse is elmaradhat.
2. lépés: engedj vissza játszani tünetmentes, de pozitív játékosokat, úgy sem kontaktsport.
Szokol
Mégis mi akadálya van annak, hogy mondjuk 1 hónappal csúszik a szezon és mondjuk a PO már valami buborék szerűben semleges pályán zajlana?

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Én kis naiv azt képzeltem, hogy az NFL a nyáron kidolgozott egy olyan protokollt, ami minden eshetőséget figyelembe véve előre szabályozza a mérkőzések halasztásának módját. Még furcsálltam is, hogy ez nem lett nyilvános.

Még most sem hiszem el, hogy ad hoc jelleggel kapkodva hoznak döntéseket... Teljes döbbenet számomra, mert ok, hogy egy-egy állam vezetői kapkodnak vagy politikai célok hajtják őket, de ez egy sokmilliárd dolláros, piaci alapon működő üzlet.

Ebbe Goodell bele fog bukni, ezt így nem lehet csinálni.
Szokol
Szvsz csak abba bukhatna bele ha nem menne végig a szezon.
peach
Hogyan ne menjen végig a szezon:
1. lépés: az elmaradó meccseket pakold be byeweekre, majd lepődj meg, hogy egy csapatnak több meccse is elmaradhat.
2. lépés: engedj vissza játszani tünetmentes, de pozitív játékosokat, úgy sem kontaktsport.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Mióta írja az EMMI a liga protokollját?
empty taxi
Tudod, csak Magyarország a hülye, mert Orbán, mindenüt másutt tudják mit kell tenni. 😉

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Én kis naiv azt képzeltem, hogy az NFL a nyáron kidolgozott egy olyan protokollt, ami minden eshetőséget figyelembe véve előre szabályozza a mérkőzések halasztásának módját. Még furcsálltam is, hogy ez nem lett nyilvános.

Még most sem hiszem el, hogy ad hoc jelleggel kapkodva hoznak döntéseket... Teljes döbbenet számomra, mert ok, hogy egy-egy állam vezetői kapkodnak vagy politikai célok hajtják őket, de ez egy sokmilliárd dolláros, piaci alapon működő üzlet.

Ebbe Goodell bele fog bukni, ezt így nem lehet csinálni.
Szokol
Szvsz csak abba bukhatna bele ha nem menne végig a szezon.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Én kis naiv azt képzeltem, hogy az NFL a nyáron kidolgozott egy olyan protokollt, ami minden eshetőséget figyelembe véve előre szabályozza a mérkőzések halasztásának módját. Még furcsálltam is, hogy ez nem lett nyilvános.

Még most sem hiszem el, hogy ad hoc jelleggel kapkodva hoznak döntéseket... Teljes döbbenet számomra, mert ok, hogy egy-egy állam vezetői kapkodnak vagy politikai célok hajtják őket, de ez egy sokmilliárd dolláros, piaci alapon működő üzlet.

Ebbe Goodell bele fog bukni, ezt így nem lehet csinálni.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Mióta írja az EMMI a liga protokollját?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
"Az NFL a tervek szerint nem halasztja tovább a Patriots-Broncos mérkőzést, amin akár Cam Newton és Stephon Gilmore is részt vehet – még akkor is, ha pozitív Covid-tesztet produkálnak. A Covid-protokoll alapján ugyanis minden koronavírusos, de tünetmentes játékos visszatérhet a pályára 10 nappal az első pozitív tesztje után."

Eddig az edzőket szárazon rakták ánuszba amiért a szájukról lehúzták a maszkot, most meg egy pozitív de bevallása szerint tünetmentes játékost visszaengedünk a többiek közé, miközben a legtöbbet az ő kezében van a labda. Értem én, de akkor ne várjuk, hogy végigmegy itt bármi is a koronavíruson kívül.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Egyszeruen a Titans ki kell zarni az evadbol. Problemak nagyobbik resze meg is lenne oldva. MEgszegtek a karantent es meg hozzajuk igazodjon a liga? Vicc. Szabhatnak itt ki penzbuntetest, rohogve kifizetik, semmi visszatarto ereje.

Egybol mindenki komolyabban venne. MEg hogy ha tunetmentesek a fiatal, eroteljes sportolok, akkor is karanten es tiltas kell a ligatol a felelossegkizaras miatt, ezt miert nem lehet megerteni?

100%, hogy nem csak a Titans szegi meg a szabalyokat, de ok lebuktak, megbetegedtek. Ideje lenne valami komolyabb policyt kitalalnia a liganak, mert ez a tologatas egy vicc.
undisputedly
Tőlem kizárhatják a Titanst, és szerintem is felelőtlenség volt edzeni a fertőzés közepette, de azért az nagy túlzás, hogy a kizárással a problémák nagy része meg is lenne oldva. A Patriots miatt kilenc meccset kellett átvariálni (ha jól számolom), akkor ez miért kisebb gond? Azon is csodálkoznék, ha más csapat se lenne érintett előbb utóbb, ezért a Titans kizárásával a tologatás nem fog megszűnni.
Egyébként a megbetegedések többsége a Vikings meccs előtt és közben történt, akkor robbant be a vírus, és nem tiltott tréning miatt. De nem is teljesen egyértelmű a helyzet, bár lehet, csak időhúzás a részünkről.

"ESPN's Adam Schefter reported Sunday that the NFL is investigating whether the Titans violated COVID-19 protocols. The Titans and Minnesota Vikings, who played Tennessee in Week 3 and also closed their facility last week, were informed Sept. 29 that there could be no in-person activities anywhere, team facility or otherwise, the source told Graziano.

Multiple Titans players, however, have told ESPN that they were unaware that workouts had been banned on Sept. 29.

The NFL also issued a memo to all clubs on Oct. 1 to reinforce protocols already in place. Whether the Titans effectively communicated the Sept. 29 information to their players is "all part of the investigation," the league source told Graziano.

The players' workout last week took place at Montgomery Bell Academy, a school official told Davenport. Some players had worked out at the school in the past and have a relationship with Montgomery Bell Academy coach Marty Euverard.

The school official told ESPN that they weren't aware of any restrictions by the NFL in place to prevent players from gathering.

Titans coach Mike Vrabel said Oct. 1 that players were told not to hold any group workouts."

Azért még egyszer megerősítem (mert nehogy valaki félreértse a fenti sorokat), tőlem kizárhatnak minket, csak szerintem ezzel a covid problémák nem fognak megszűnni a ligában.

Music City Miracle