Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 342 — Titans fan
Van valami hír, hogy a Titans kap-e valami büntetést?
Gondolom a legsúlyosabb szankció a draft cetlik elvétele lenne...
FLZOLI
Én még nem találkoztam semmilyen belsős infóval, pedig a helyzetre tekintettel elég sokat igyekszem olvasni az oldalakat. Amúgy a találgatások a Bills elleni meccs elvételét se zárják ki.

Music City Miracle
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Van valami hír, hogy a Titans kap-e valami büntetést?
Gondolom a legsúlyosabb szankció a draft cetlik elvétele lenne...

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Én ezen "nevetek"



Ott is lefújnak néha egy-két meccset, de a Vandy-nál vagy a Virginia Tech-nél kiesett kb 40 ember, aztán ugyanúgy játszanak tovább


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Lehet az lett volna a jobb megoldás, hogy minden 4. forduló után beraknak mindenkinek egy bye week-et, hogy azon a héten lehessen pótolni az elmaradt meccseket.
Bár ez az egész csak akkor működök, ha felelősségteljesek a játékosok. Hát azért ezt nem mondanám el egyik-másik faék játékosról 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MŰSORVÁLTOZÁS!!! Átraktak pár meccset
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Egyszeruen a Titans ki kell zarni az evadbol. Problemak nagyobbik resze meg is lenne oldva. MEgszegtek a karantent es meg hozzajuk igazodjon a liga? Vicc. Szabhatnak itt ki penzbuntetest, rohogve kifizetik, semmi visszatarto ereje.

Egybol mindenki komolyabban venne. MEg hogy ha tunetmentesek a fiatal, eroteljes sportolok, akkor is karanten es tiltas kell a ligatol a felelossegkizaras miatt, ezt miert nem lehet megerteni?

100%, hogy nem csak a Titans szegi meg a szabalyokat, de ok lebuktak, megbetegedtek. Ideje lenne valami komolyabb policyt kitalalnia a liganak, mert ez a tologatas egy vicc.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Goodell bácsi ki kéne valamit találni mert az eddigi protokoll lófaszra nem volt elég...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah 😊 😊 😊

NFL suspends Ian Rapoport two weeks - ProFootballTalk
 www.thescore.com/s/15586531
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
No az FKtól kérjek szerzői jogdíjat, csak 11 órát csúsztak 😛 😉 😀 😀
dande
ja, hogy te vagy a felvétel készítője? Fiatalabbnak gondoltalak...
Black_Adder
Bizony ám egy kis pálinka sokat segít a túlélésben. 😊 egyébként csak kis gonoszkodás akart lenni, mert már vagy 20. alkalom amikor belinkelek ide vagy mondjuk az Eagles topicba egy érdekesnek tűnő írást s rövid idő múlva megjelenik náluk. Nyilván nem probléma, csupán érdekesség 😊
dande
Mondjuk ezzel most tele volt a twitterem még a posztod előtt, szóval kicsit erős azt mondani, hogy itt látták először
Wester
Miről is van most szó?
Vagy is melyik írásról?
Rózsa Sándor (betyár)
Egy régi 1933-s felvétel egy rosszul sikerült játékról, amit én már tegnap este belinkeltem ide, és aztán az FK oldalán meg (számomra) csak most jelent meg. De mindegy túl van tárgyalva 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
No az FKtól kérjek szerzői jogdíjat, csak 11 órát csúsztak 😛 😉 😀 😀
dande
ja, hogy te vagy a felvétel készítője? Fiatalabbnak gondoltalak...
Black_Adder
Bizony ám egy kis pálinka sokat segít a túlélésben. 😊 egyébként csak kis gonoszkodás akart lenni, mert már vagy 20. alkalom amikor belinkelek ide vagy mondjuk az Eagles topicba egy érdekesnek tűnő írást s rövid idő múlva megjelenik náluk. Nyilván nem probléma, csupán érdekesség 😊
dande
Mondjuk ezzel most tele volt a twitterem még a posztod előtt, szóval kicsit erős azt mondani, hogy itt látták először
Wester
Jól van na 😊 egyébként állítottam ilyet 😊 Nem, sehol. 😉 Én az Eagles egyik twitter oldalán találtam, amit nézni szoktam, ahogy általában a legtöbbször, és azt osztom meg veletek. Egy kis "poén" akart lenni, amúgy nem gondolnám, hogy annyira számít mit osztok meg vagy sem, de nem jött át, sorry 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
No az FKtól kérjek szerzői jogdíjat, csak 11 órát csúsztak 😛 😉 😀 😀
dande
ja, hogy te vagy a felvétel készítője? Fiatalabbnak gondoltalak...
Black_Adder
Bizony ám egy kis pálinka sokat segít a túlélésben. 😊 egyébként csak kis gonoszkodás akart lenni, mert már vagy 20. alkalom amikor belinkelek ide vagy mondjuk az Eagles topicba egy érdekesnek tűnő írást s rövid idő múlva megjelenik náluk. Nyilván nem probléma, csupán érdekesség 😊
dande
Mondjuk ezzel most tele volt a twitterem még a posztod előtt, szóval kicsit erős azt mondani, hogy itt látták először
Wester
Miről is van most szó?
Vagy is melyik írásról?
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
No az FKtól kérjek szerzői jogdíjat, csak 11 órát csúsztak 😛 😉 😀 😀
dande
ja, hogy te vagy a felvétel készítője? Fiatalabbnak gondoltalak...
Black_Adder
Bizony ám egy kis pálinka sokat segít a túlélésben. 😊 egyébként csak kis gonoszkodás akart lenni, mert már vagy 20. alkalom amikor belinkelek ide vagy mondjuk az Eagles topicba egy érdekesnek tűnő írást s rövid idő múlva megjelenik náluk. Nyilván nem probléma, csupán érdekesség 😊
dande
Mondjuk ezzel most tele volt a twitterem még a posztod előtt, szóval kicsit erős azt mondani, hogy itt látták először

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
No az FKtól kérjek szerzői jogdíjat, csak 11 órát csúsztak 😛 😉 😀 😀
dande
ja, hogy te vagy a felvétel készítője? Fiatalabbnak gondoltalak...
Black_Adder
Bizony ám egy kis pálinka sokat segít a túlélésben. 😊 egyébként csak kis gonoszkodás akart lenni, mert már vagy 20. alkalom amikor belinkelek ide vagy mondjuk az Eagles topicba egy érdekesnek tűnő írást s rövid idő múlva megjelenik náluk. Nyilván nem probléma, csupán érdekesség 😊
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
No az FKtól kérjek szerzői jogdíjat, csak 11 órát csúsztak 😛 😉 😀 😀
dande
ja, hogy te vagy a felvétel készítője? Fiatalabbnak gondoltalak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
No az FKtól kérjek szerzői jogdíjat, csak 11 órát csúsztak 😛 😉 😀 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/pff_seth/status/1314611267965984770

😀 😀 😀
dande
1933, vajon melyik két csapat lehetett az?

 en.wikipedia.org/wiki/1933_NFL_season
Kampman
Az egyiket ki lehet érteni mi vagyunk, de a másikat nem sikerül.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
 twitter.com/pff_seth/status/1314611267965984770

😀 😀 😀
dande
1933, vajon melyik két csapat lehetett az?

 en.wikipedia.org/wiki/1933_NFL_season
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....


😀 😀 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician

Negritis
Retardált egy franchise ha ebbe belemegy
FLZOLI
elvileg a csapat 12k-ban maximalizálja a létszámot

haverék discordon:

haver 1
Florida gone Florida :thinking::pensive:
haver 2
What the fuck
haver 3
Dolphins already said they’re staying at 11500
Or 12500
Whatever was the plan at first
Just Florida politics doing Florida politicking
haver 2
That’s fucking absurd tho
haver 3
It is but Florida doesn’t give a fuck
The worst of us

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Negritis
Retardált egy franchise ha ebbe belemegy

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician
Remekek ezek a Patriots MNF-ek, nehogy lehessen aludni egyet^^
Wyatt
legalább 11től lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remekek ezek a Patriots MNF-ek, nehogy lehessen aludni egyet^^

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
TNF baby - TUESDAY NIGHT FOOTBALL!!!


Ja és a Broncos - Patriots is hétfőre csúszott. Megint MNF DOUBLE HEADER - idén már harmadszor 5 hét alatt!!!!

5. heti menetrend - jelenleg.


Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis érdekesség 😊

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 961 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!