Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 351 — #NoStress
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
Igen, működő adás meccs idején. Nem tudom, mi volt most vasárnap, de minden más csatorna ment a Vodafone-nal
somoskovig
Elképesztően amatőr az egész történet. Gondolom a THome meg a Digi rohannak szerződést aláírni ezt a szenvedést látva.
Kommenteket olvasva az esti "szakkommentálásban" több ööööö-zés volt mint egy Pintér Attila interjúban.
Bazzani
A vasárnap esti 3 meccsről beszélsz?
Szakmailag teljesen rendben volt mind a 3.
Nem volt olyan beszédtechnikai probléma, amit ki lehet emelni, pl. ööööö-zés, be nem fejezett mondat, alany-állítmány egyeztetés, stb.
Hogy kinek mik a pff számai, meg melyik poszton játszott egyetemen, vagy ilyen szakmai dolgokat én nem tudom, de kommunikációs szempontból rendben voltak.
Írtam is róla lentebb.
A csütörtöki/hétfői első meccs is. A másodikat (DEN-TEN) nem láttam.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
Igen, működő adás meccs idején. Nem tudom, mi volt most vasárnap, de minden más csatorna ment a Vodafone-nal
somoskovig
Elképesztően amatőr az egész történet. Gondolom a THome meg a Digi rohannak szerződést aláírni ezt a szenvedést látva.
Kommenteket olvasva az esti "szakkommentálásban" több ööööö-zés volt mint egy Pintér Attila interjúban.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 351 — #NoStress
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
Igen, működő adás meccs idején. Nem tudom, mi volt most vasárnap, de minden más csatorna ment a Vodafone-nal
somoskovig
Az engem is nagyon felb@szott. Arena Facebook oldala kiírta hogy elveszett a jel, dolgoznak rajta. A Hawks meccsből volt négy perc hátra mikor elsötétült a kép és Brady már megfutotta a tdt mikor visszajött. Több mint 40 percbe telt megcsinálni.
samu09
36 perces drive-ot vezetett Brady? 🙃
steelwolf
Vagy volt a két meccs között uszkve 30 perc szünet.

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
Igen, működő adás meccs idején. Nem tudom, mi volt most vasárnap, de minden más csatorna ment a Vodafone-nal
somoskovig
Az engem is nagyon felb@szott. Arena Facebook oldala kiírta hogy elveszett a jel, dolgoznak rajta. A Hawks meccsből volt négy perc hátra mikor elsötétült a kép és Brady már megfutotta a tdt mikor visszajött. Több mint 40 percbe telt megcsinálni.
samu09
36 perces drive-ot vezetett Brady? 🙃
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
Igen, működő adás meccs idején. Nem tudom, mi volt most vasárnap, de minden más csatorna ment a Vodafone-nal
somoskovig
Az engem is nagyon felb@szott. Arena Facebook oldala kiírta hogy elveszett a jel, dolgoznak rajta. A Hawks meccsből volt négy perc hátra mikor elsötétült a kép és Brady már megfutotta a tdt mikor visszajött. Több mint 40 percbe telt megcsinálni.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
Igen, működő adás meccs idején. Nem tudom, mi volt most vasárnap, de minden más csatorna ment a Vodafone-nal

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 714 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Még UPC volt, szerintem már nekem akkor volt aréna. Az ncaa meccsek már régóta mennek rajta. HD adás viszont NFL szezon előtt két héttel még nem volt, direkt kerestem. De voda jofej volt és berakta a csomagba.
samu09
az nem a galaxy4 volt?
Negritis
de 😊
r.baggio
Tényleg. 4 a vége nem? Akkor meg..?😃
samu09
sőt van story4, tv4, film4 is😊
az egész galery neve network4
NB2
Remélem a 4iG csinálja majd azt a weboldalt.

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Még UPC volt, szerintem már nekem akkor volt aréna. Az ncaa meccsek már régóta mennek rajta. HD adás viszont NFL szezon előtt két héttel még nem volt, direkt kerestem. De voda jofej volt és berakta a csomagba.
samu09
az nem a galaxy4 volt?
Negritis
de 😊
r.baggio
Tényleg. 4 a vége nem? Akkor meg..?😃
samu09
sőt van story4, tv4, film4 is😊
az egész galery neve network4
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Még UPC volt, szerintem már nekem akkor volt aréna. Az ncaa meccsek már régóta mennek rajta. HD adás viszont NFL szezon előtt két héttel még nem volt, direkt kerestem. De voda jofej volt és berakta a csomagba.
samu09
az nem a galaxy4 volt?
Negritis
de 😊
r.baggio
Tényleg. 4 a vége nem? Akkor meg..?😃
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Még UPC volt, szerintem már nekem akkor volt aréna. Az ncaa meccsek már régóta mennek rajta. HD adás viszont NFL szezon előtt két héttel még nem volt, direkt kerestem. De voda jofej volt és berakta a csomagba.
samu09
az nem a galaxy4 volt?
Negritis
de 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Még UPC volt, szerintem már nekem akkor volt aréna. Az ncaa meccsek már régóta mennek rajta. HD adás viszont NFL szezon előtt két héttel még nem volt, direkt kerestem. De voda jofej volt és berakta a csomagba.
samu09
az nem a galaxy4 volt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Még UPC volt, szerintem már nekem akkor volt aréna. Az ncaa meccsek már régóta mennek rajta. HD adás viszont NFL szezon előtt két héttel még nem volt, direkt kerestem. De voda jofej volt és berakta a csomagba.
samu09
szeptember 1 óta van HD
(ezt is ígérték amúgy)
több mint 5 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Még UPC volt, szerintem már nekem akkor volt aréna. Az ncaa meccsek már régóta mennek rajta. HD adás viszont NFL szezon előtt két héttel még nem volt, direkt kerestem. De voda jofej volt és berakta a csomagba.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba
r.baggio
Persze, ezeket tudom. Cinikus akart lenni a felsorolás. De ki is lehet emelni a hsz-t és kihúzni ha valamit megcsináltak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?
Matthew99
a honlapra azt írták, hogy legkésőbb jövő hét eleje, HD adás Vodánál már van (165-ös csatorna), a stúdió passz, gondolom azért is hanyagolják, mert egyelőre nehezen fér bele a telített programba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
És honlap? Gyula, Faragó Ricsi? Rendes stúdió? HD? Kihagytam valamit?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Ma 21-kor az NFL Gameday is menni fog az Arénán, illetve ezen a héten is lehet majd online nézni a meccseket
r.baggio
akkor NFL-es műsor más nem lesz? Ígértek valami felvezető műsort is.
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Amikor megállapodnak velük. A telekomra a kommunikáció alapján szerintem nagyobb az esély


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szupiiii

És a Diginél mikor lesz?

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Ma 21-kor az NFL Gameday is menni fog az Arénán, illetve ezen a héten is lehet majd online nézni a meccseket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Black_Adder
Ez a 15 nincs valahol csapatra lebontva?
Bazzani
 www.nflpenalties.com/penalty/offensive-holding?year=2020&view=players
Kampman
A fele nem az OLben volt.
Vicc.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
Black_Adder
Ez a 15 nincs valahol csapatra lebontva?
Bazzani
 www.nflpenalties.com/penalty/offensive-holding?year=2020&view=players

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479

Black_Adder
Ez a 15 nincs valahol csapatra lebontva?
Bazzani
nem tudok ilyet. Illetve a PFFen biztos fent van (és mivel 1 meccs volt, elég az összesített statisztikát nézni), csak ott csapatonként végig kell nézni.
Engem ennyire egyelőre nem érdekel a dolog

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 fuzovelkifele.com/2020/09/playoff-ranking-1-4/?fbclid=IwAR1s03UJLJHvXWzW69oQ8FLMtoOB4qZkFvcgKhquAhEUD5AJsJiesPTyLRw
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley

Black_Adder
Ez a 15 nincs valahol csapatra lebontva?