Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg
Wyatt
Most mi a **sz bajod van!
Tomnak van 6 gyűrűje, több mint érdekes meccsekkel!
Enged el!
steelwolf
Engedd. Nincs semmi baj, ennek így kellett lennie

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg
Wyatt
Most mi a **sz bajod van!
Tomnak van 6 gyűrűje, több mint érdekes meccsekkel!
Enged el!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg
Wyatt
ha Shanahan nem akkora balfarok, a bírókkal együtt sem nyerték volna meg
ennyi hibát nem lehet egy SB-ben hozni

szerintem amúgy baromira nem volt jó meccs (és nem azért mert a pats nem volt ott)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Brady aláírt már vmit? 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, csak összejött Mahomesnak a bajnoki cím, megvan a hollywoodi sztori, ez a lényeg

több mint 6 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
 www.youtube.com/watch?v=lbkafMhmvMo
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
AP milyen díjat kapott?
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.facebook.com/ProFootballHOF/videos/127426038488907/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 twitter.com/RapSheet/status/1224067380768333825
Cruyffista
Deboo nagy színész! 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondok egy durvát, de nem csak a sackszám a lényeg. Bár Barrettnek volt a legtöbb, pl összességében Chandler Jones simán jobb volt.

Sőt, a Watt-felvetésre. Nálam az Év csapata cikkemben ő került be közülük egyedül.

Gilmore-nak nem volt FF meg sack? Hát milyen szörnyű, hogy egy konkrétan 0 pass rush playre elküldött CB nem hoz sackeket. Az a 47-es irányítómutató, meg a hat interception, két pick-six vs egy TD az azért eléggé meggyőző.

Plusz, Donald, Barrett, Jones, etc. 0 PO-s csapat, vs a liga legkevesebb pontját engedő D első számú játékosa. Ha valaki szerint ez semmit nem számít, az ámítja magát

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
...

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?
Wyatt
Wattnak, nyilván. 😊
Passrushban liga 4. volt 14,5 sackkel, de mellette volt 10 levédekezett passz, 2 INT, 8 forced fumble, 4 fumble rec, és futás ellen is jó volt, tehát egy elég összetett és komplett teljesítményt nyújtott.

Gilmore pedig egy top CB teljesítményre megkapta, úgy, hogy a számai nem kiugróak, és a D játék más elemeiben (FF: nulla, sack: nulla, stb… ) nem sokat mutatott.

Én ebben azt látom, hogy a passzjáték dominanciája miatt nagyon felértékelődött a CB poszt, és egy ott lehozott magas szintű, de „egysíkú” teljesítményt most ennyire értékelnek.

Szvsz akkor lenne ez a dolog egyértelmű, ha valami bődületesen kilógna a CB mezőnyből, vagy ha a mostani számai mellé még sokoldalú is lett volna. Legalábbis korábbi években, (mondjuk JJ Watt vagy Donald esetében) ez volt a gyakorlat.

De nézhetjük úgy is, hogy idén nem volt annyira egyértelműen domináns teljesítmény, mint korábban néhány évben, hanem volt 3-4 játékos aki szóba jöhetett, ezek közül az egyik kapta. Igazából nincs ezzel gond, bárki más kapta volna, lehetne kérdezni hogy miért nem X vagy Y?
Jan
...vagy Barrett!
58 tackle, 19.5 sack, 6 PDef, 1 INT, 6 FF!
Csak hát csóri gyerek a Tampában játszik!
steelwolf
Mondjuk ezt meg leszarnam. O nem a legertekesebb jatekos, az annak szol, mennyire huzod fel a csapatod. De dpoy siman lehetett volna, mert embertelen idenye volt. Persze, tudom, az nfl szarhazi szervezet, ilyen nevek nem fognak megkapni ilyen nivos elismerest.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 388 — #NoStress
De nézhetjük úgy is, hogy idén nem volt annyira egyértelműen domináns teljesítmény, mint korábban néhány évben, hanem volt 3-4 játékos aki szóba jöhetett, ezek közül az egyik kapta. Igazából nincs ezzel gond, bárki más kapta volna, lehetne kérdezni hogy miért nem X vagy Y?
Jan
Valójában ez a megoldás.
Nem volt egy egyértelműen megkérdőjelezhetetlenül kiemelkedő teljesítmény, így megkapta a legjobb CB-teljesítmény, ami sokaknál még csak nem is a legjobb CB-teljesítmény.
Ez ilyen év volt. Amennyire egyértelmű volt Lamar, annyira nem Gilmore. Na bumm.
Nem érdemtelenül kapta, és senkire se lehet rámutatni, hogy neki járt volna.

több mint 6 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
...

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?
Wyatt
Wattnak, nyilván. 😊
Passrushban liga 4. volt 14,5 sackkel, de mellette volt 10 levédekezett passz, 2 INT, 8 forced fumble, 4 fumble rec, és futás ellen is jó volt, tehát egy elég összetett és komplett teljesítményt nyújtott.

Gilmore pedig egy top CB teljesítményre megkapta, úgy, hogy a számai nem kiugróak, és a D játék más elemeiben (FF: nulla, sack: nulla, stb… ) nem sokat mutatott.

Én ebben azt látom, hogy a passzjáték dominanciája miatt nagyon felértékelődött a CB poszt, és egy ott lehozott magas szintű, de „egysíkú” teljesítményt most ennyire értékelnek.

Szvsz akkor lenne ez a dolog egyértelmű, ha valami bődületesen kilógna a CB mezőnyből, vagy ha a mostani számai mellé még sokoldalú is lett volna. Legalábbis korábbi években, (mondjuk JJ Watt vagy Donald esetében) ez volt a gyakorlat.

De nézhetjük úgy is, hogy idén nem volt annyira egyértelműen domináns teljesítmény, mint korábban néhány évben, hanem volt 3-4 játékos aki szóba jöhetett, ezek közül az egyik kapta. Igazából nincs ezzel gond, bárki más kapta volna, lehetne kérdezni hogy miért nem X vagy Y?
Jan
...vagy Barrett!
58 tackle, 19.5 sack, 6 PDef, 1 INT, 6 FF!
Csak hát csóri gyerek a Tampában játszik!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
...

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?
Wyatt
Wattnak, nyilván. 😊
Passrushban liga 4. volt 14,5 sackkel, de mellette volt 10 levédekezett passz, 2 INT, 8 forced fumble, 4 fumble rec, és futás ellen is jó volt, tehát egy elég összetett és komplett teljesítményt nyújtott.

Gilmore pedig egy top CB teljesítményre megkapta, úgy, hogy a számai nem kiugróak, és a D játék más elemeiben (FF: nulla, sack: nulla, stb… ) nem sokat mutatott.

Én ebben azt látom, hogy a passzjáték dominanciája miatt nagyon felértékelődött a CB poszt, és egy ott lehozott magas szintű, de „egysíkú” teljesítményt most ennyire értékelnek.

Szvsz akkor lenne ez a dolog egyértelmű, ha valami bődületesen kilógna a CB mezőnyből, vagy ha a mostani számai mellé még sokoldalú is lett volna. Legalábbis korábbi években, (mondjuk JJ Watt vagy Donald esetében) ez volt a gyakorlat.

De nézhetjük úgy is, hogy idén nem volt annyira egyértelműen domináns teljesítmény, mint korábban néhány évben, hanem volt 3-4 játékos aki szóba jöhetett, ezek közül az egyik kapta. Igazából nincs ezzel gond, bárki más kapta volna, lehetne kérdezni hogy miért nem X vagy Y?

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.71878-15/624497687_1914363849287693_7709574467112422772_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=109&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiQ0FST1VTRUxfSVRFTS5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=faiZBUgO7_8Q7kNvwGqt14M&_nc_oc=AdrDejKqM56JDaIIDlIl7h1hURUU11iwXmQhblKZqGpR7LDAseiUfL0KBNWj19ClVeg&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=QqD8hgN5zfEBr-QaiH-28Q&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af-qy5TmdhP6zFnNTJR-ebQDV_b09Lp_CR2SuV7BufBQbg&oe=6A409FC4
NFL on Instagram: "Best in the game. 🏆🔥 #NFLHonors"
282K likes, 1,062 comments - nfl on February 1, 2020: "Best in the game. 🏆🔥 #NFLHonors".
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt nem csodálom, hogy Donaldnak nem adták oda újra, sokkal jobb idényére is maradt már el neki. Sherman sem volt rossz, de Gilmore is hozta azokat a számokat, csak feltűnőbb volt a rengeteg interceptionje miatt

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Na pont ezt akartam írni, hogy oké, hogy irányító kapja, nem a három WR vagy egy RB egyike, de akkor miért olyan, aki még a QB-k közül is kb a harmadik legjobb volt csak 😀

De így jól jött ki, hogy az 1/1 és az 1/2 a legjobb

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?
Wyatt
Ha mar corner, Sherman semmivel sem hozott rosszabb statisztikakat, csak kivetelesen ot keson kezdtek el hype-olni, Gilmore-t meg mar a szezon elejetol. Ugyhogy o pontosan ugyanannyira megkaphatta volna szerintem. Mint ahogy Donald is peldaul, csak mivel nem volt 88 sackje, meg a Rams sem volt jo, ezert alap volt, hogy nem adjak oda neki.

De Gilmore dijaval sincs baj, barmelyik kapja, azt mondom, jogos.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Nyolc emberből nulla van ott a SB-on.
Sobri Jóska
honnan tudod, hogy nincsenek ott?😊
(Bosa tuti ott van 😊 )
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ez sem rossz... kár h valóban nem ott HC még... 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 388 — #NoStress
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Nyolc emberből nulla van ott a SB-on.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na pont ezt akartam írni, hogy oké, hogy irányító kapja, nem a három WR vagy egy RB egyike, de akkor miért olyan, aki még a QB-k közül is kb a harmadik legjobb volt csak 😀

De így jól jött ki, hogy az 1/1 és az 1/2 a legjobb

Gilmore mondjuk egy darab Miami elleni meccset leszámítva az idény simán legjobb CB-je volt, és mivel nem volt olyan összteljesítmény senkitől, ami egyértelműen megelőzi, ezért szerintem teljesen jó helyre ment.

Te kinek adtad volna a DPoY-t?

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Poén hogy Murraynél csak a QBk közül is a 12-12 meccsen kezdő Jones és Minshew is jobb volt hát még Jacobs vagy a WRek...

Gilmore díja is a jó kis média hype eredménye.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc
több mint 6 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Murray , he ? Azt hittem csak az a kérdés melyik WR kapja. Erre Murray. Löfli nagyon megverhetett valakit.Sixo
Egyértelműen a két rookie WR-nek volt a legnagyobb hatása a csapata teljesítményére, de gyanítom mivel egyikük sem hozott extrán kimagasló számokat, így a marketing döntött.

Egyébként természetesen Drew Locknak kellett volna megnyernie, ahogy az MVP címet is. De ami késik, nem múlik.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Murray , he ? Azt hittem csak az a kérdés melyik WR kapja. Erre Murray. Löfli nagyon megverhetett valakit.
Sixo
Én meg biztos voltam benne hogy Jacobs kapja. Szerintem ő jobb volt mint bármelyik rookie wr.