Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
 youtu.be/51Ilei3jmSk
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 388 — #NoStress
Csak megörülvén az ingyenkeksznek önszargalomból pár érv arra nézve, hogy bármilyen sportban miért kártékony ha egy csapat évtizedekig dominál egy ligát:
- kiöli az innováció iránti igényt,
- copycat, egysíkű ligát eredményez,
- frusztrál más csapatokat, aktorokat ösztönzés helyett,
- torzítja a játékospiacot, fizetéseket, szűkítheti a játékosmozgásokat,
- csökkenti a nagy sztorik lehetőségét, ami a liga eladhatóságát csorbítja,
- nem fanoknak, új követőknek unalmas, nem eléggé szórakoztató,
- befolyásolja a meglévő szurkolói attitűdöket.

Mondjuk a saját általános érveim dacára úgy gondolom, a Pats annyira nem dominált, hogy ezek mindegyike valóságos veszélyként jelentkezzen, és bár pl. a Pats alapszakasz kurva unalmas tizeniksz éve, de ettől eltekintve dominanciájukat nem érzem elképesztően kártékonynak, ez így azért túlzás.
De hátha undisputedly nekem leírja, hogy miért volt elképsztően kártékony a Patriots dominancia, én megértem az érveit, ha nem is feltétlen akceptálom majd mindet.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 388 — #NoStress
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
A Chiefs gyozelem jotekony hatassal lesz a ligara. Minel tobb csapat nyer, annal jobb. Foleg, ha olyanok, akiknek meg nem volt gyurujuk. Tudom, csak ismetlem magam, de ezert is volt elkepesztoen kartekony a Patriots a ligara. Egy-egy szurkolo generaciotol vette el ezt az elmult 20 evben.

Gratulalok 😊
undisputedly
Seggfájásodon kívül nem tudnál erre egy értelmes(=szakmai) érvet sem felhozni...
ZERO_L
Úgysem bírnád felfogni, mivel különbözik a tiedtől.
peach
Ezt most keményen odamondtad. Gratulálok neked, jár a keksz.
ZERO_L
Tényleg nem tudtad.
Nekem is jár a keksz.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
A Chiefs gyozelem jotekony hatassal lesz a ligara. Minel tobb csapat nyer, annal jobb. Foleg, ha olyanok, akiknek meg nem volt gyurujuk. Tudom, csak ismetlem magam, de ezert is volt elkepesztoen kartekony a Patriots a ligara. Egy-egy szurkolo generaciotol vette el ezt az elmult 20 evben.

Gratulalok 😊
undisputedly
Seggfájásodon kívül nem tudnál erre egy értelmes(=szakmai) érvet sem felhozni...
ZERO_L
Úgysem bírnád felfogni, mivel különbözik a tiedtől.
peach
Ezt most keményen odamondtad. Gratulálok neked, jár a keksz.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
A Chiefs gyozelem jotekony hatassal lesz a ligara. Minel tobb csapat nyer, annal jobb. Foleg, ha olyanok, akiknek meg nem volt gyurujuk. Tudom, csak ismetlem magam, de ezert is volt elkepesztoen kartekony a Patriots a ligara. Egy-egy szurkolo generaciotol vette el ezt az elmult 20 evben.

Gratulalok 😊
undisputedly
Seggfájásodon kívül nem tudnál erre egy értelmes(=szakmai) érvet sem felhozni...
ZERO_L
Úgysem bírnád felfogni, mivel különbözik a tiedtől.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Jó kis szezon volt. Az LSU és Chiefs is bajnok lett.
ulpianus
A Chiefs gyozelem jotekony hatassal lesz a ligara. Minel tobb csapat nyer, annal jobb. Foleg, ha olyanok, akiknek meg nem volt gyurujuk. Tudom, csak ismetlem magam, de ezert is volt elkepesztoen kartekony a Patriots a ligara. Egy-egy szurkolo generaciotol vette el ezt az elmult 20 evben.

Gratulalok 😊
undisputedly
Seggfájásodon kívül nem tudnál erre egy értelmes(=szakmai) érvet sem felhozni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
eccerűbb lett volna a padot filmezni és azt elemezni
Black_Adder
Indokolatlanul alulértékelt komment 😕
Wyatt
Látom a Hecc Peccesek azért felismerik a lényeget😁
Fast Willie
Figyelek rá, hogy ne sikkadjon el egy aranyköpés 😀

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
eccerűbb lett volna a padot filmezni és azt elemezni
Black_Adder
Indokolatlanul alulértékelt komment 😕
Wyatt
Látom a Hecc Peccesek azért felismerik a lényeget😁
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
eccerűbb lett volna a padot filmezni és azt elemezni
Black_Adder
Indokolatlanul alulértékelt komment 😕

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 twitter.com/CFBONFOX/status/1224168756793901056/photo/1
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/622549869_18251530318289484_1626637653391785755_n.jpg?stp=c226.0.679.679a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=104&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=Nh9BpE2o9hMQ7kNvwEERPvz&_nc_oc=AdrsT8PPbGZ80EhGN1VAE-Iu-Ma68VP49ccBoJooMUxz5i-LAG9-YCZ_RfGOkIA3Fes&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=ClXpJmSNaJk92Utx7FTQxQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9o0FDSug8bhlnfvDyuj5j5ZEWTkg1y4OWFbAMHH0J3cA&oe=6A3FBFCE
Shannon Sharpe on Instagram: "Y’ALL PLAY TOO MUCH 🤣🤣🤣"
79K likes, 1,459 comments - shannonsharpe84 on February 3, 2020: "Y’ALL PLAY TOO MUCH 🤣🤣🤣".

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
eccerűbb lett volna a padot filmezni és azt elemezni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
KC topicba is betettem, ide is befer:

Oh wow. Igy nem csoda, hogy nagy szaja van Clarknak. Nem csak az edzoi keszitettek fel a 9ers ellen, de volt ra embere, hogy a 9ers OL tendenciajairol keszitsenek elemzes. Kinek melyik testtartasa milyen kovetkezo jatekrol arulkodik. Persze korabban is volt mar rola szo, hogy a ST-t is elemzik ilyen szempontbol, de azert jol mutatja, hogy mekkora munka van abban, hogy akar csak egy kicsiny elonyt megszerezz a masikkal szemben:

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Háttér?! 😁

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/619614025_18154830187430222_2307503094124328837_n.jpg?stp=c202.0.606.606a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=108&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=YIG4xgt9-lkQ7kNvwE0t3Iy&_nc_oc=AdriNvQyvCnOo20kASaDchNaD1vF0u4chske1v73-R4fCxqnR2-NoY39zcyWCYE5lZQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=-kflF29MdzYweNmNf0bKlQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9sMTTVV47_03iRI0bMjgD6Zd09avtemNkW9xv61VPV7Q&oe=6A3FCF77
NFL on Instagram: ""It’s not often you get to meet your idols. In this picture, I was lucky enough to be with almost all of them. I am so thankful for them inspiring me to be the best I could be! This is truly my dream, coming true." (via @tombrady)"
259K likes, 1,271 comments - nfl on February 3, 2020: ""It’s not often you get to meet your idols. In this picture, I was lucky enough to be with almost all of them. I am so thankful for them inspiring me to be the best I could be! This is truly my dream, coming true." (via @tombrady)".
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
Nézd meg azt a 3 & 15-t amikor a falemberen tuljutva a derekán hátulról húzzák vissza. Ez nem holding ez már dupla holding 😀
Vagy amikor egy akkora offsideot nem fújtak be, hogy még a full vak ember is látta.
Senki nem vonta kétségbe, hogy ettől függetlenül Mahomes megdobta , Gerappa meg nem vagy hogy Reid tudta mit kell hívni,Shanny kicsit elizgulta, de azért olyan callok voltak a 4. negyedben ami egyértelműen a KC-t segítették és nem a DPIra gondolok.
De ahogy a Frisco topicba említettem itt az edzői és bírói gárda együtt cseszte el, Gerappa meg nem javított egyedül amikor csak egy üres elkapot kellett volna eltalálnia és túl dobta 2-3 méterrel.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 357 — WHO DAT!!!!
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
A Saints tavaly miert nem vezetett mar 25-tel, amikor feldobtak a labdat es Robey-Coleman kinyirta Lewist? Nem ertettem mar ott sem a birozast, elobb el kellett volna dontenie Breeseknek a meccset.
Stez
Jogos, bár, ha jól emlékszem volt még egy utolsó lövésük, nem az elmaradt DPI volt az utolsó drive.
csi77
A hosszabbításban volt már csak driveunk. Ha ott megadják a büntit végig lepörgettük volna az órát, és akkor mezőnygól kísérlet. Nyilván az is benne lett volna hogy kimarad, de ezt már sosem fogjuk megtudni.


több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
A Saints tavaly miert nem vezetett mar 25-tel, amikor feldobtak a labdat es Robey-Coleman kinyirta Lewist? Nem ertettem mar ott sem a birozast, elobb el kellett volna dontenie Breeseknek a meccset.
Stez
Jogos, bár, ha jól emlékszem volt még egy utolsó lövésük, nem az elmaradt DPI volt az utolsó drive.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb remek ok, hogy miért nem szabad túlfizetni futókat.


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
steelwolf
A Saints tavaly miert nem vezetett mar 25-tel, amikor feldobtak a labdat es Robey-Coleman kinyirta Lewist? Nem ertettem mar ott sem a birozast, elobb el kellett volna dontenie Breeseknek a meccset.

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem értem ezt a bírózást!
20-10 10 perccel a vége elött, mit vétett a KC h nem támadót tovább a 49ers?
3&15re miért kell benyelni egy 40 yardos passzt?
Samuel(aki addig MVP volt) miért lett elhanyagolva?
több mint 6 éve
jr79 New England Patriots 153
Hogy találom meg a félidőben leadott fantasztikus szezonfilmet amit minden évben le szoktak adni a Halftime show után az adott szezonról?
zavi27
 youtu.be/4CGDZvB9XbE
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
már a szombati TT videóban is feltűnt, de a tegnapiban vált bizonyossá, hogy Ricsiék elég tróger helyen ültek
 www.youtube.com/watch?v=4SavdkFzIuk

nem igaz, hogy a hosszanti lelátón nem tudtak volna kialakítani a tv-seknek egy helyet...
NB2
Ott gondolom a VIP helyek vannak aranyáron.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
már a szombati TT videóban is feltűnt, de a tegnapiban vált bizonyossá, hogy Ricsiék elég tróger helyen ültek
 www.youtube.com/watch?v=4SavdkFzIuk

nem igaz, hogy a hosszanti lelátón nem tudtak volna kialakítani a tv-seknek egy helyet...
több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Hogy találom meg a félidőben leadott fantasztikus szezonfilmet amit minden évben le szoktak adni a Halftime show után az adott szezonról?