NFL eredménykövetés
- 1 aktív topik
Detroit Lions - Dallas Cowboys
20
9
2:15, ARENA4
esanders10
- Utoljára láttuk
- 10 órája
- Regisztrált
- több mint 10 éve
- Fórum hozzászólások
- 788
Legaktívabb fórum topikok
Utolsó 10 fórum hozzászólás
20 órája
harmadrészt hogy ez végre levakarhatatlanul ráég a Fideszre.Ahhoz minél nagyobb visszhangja kéne legyen, legalább olyan kegyelmi ügy szintű, amit egyelőre még nem látok. A fejlemények és vallomások után nem is feltétlen értem..
somoskovig
2 napja
Nem szóltam 😀Akkor ki volt a harmadik esélyes LH meg MV mellett?Utoljára 1974-ben, Emerson Fittipaldi volt, aki megtartotta az előnyét az összesítésben. " (WG)Max is éllovasként érkezett 21-ben Abu Dhabiba..😀
zacknorb
esanders10
zacknorb
2 napja
Utoljára 1974-ben, Emerson Fittipaldi volt, aki megtartotta az előnyét az összesítésben. " (WG)Max is éllovasként érkezett 21-ben Abu Dhabiba..😀
zacknorb
12 napja
Ha már vallással kapcsolatos sorozatok, akkor most néztem meg az Under the Banner of Heavent. Disney+, egyévados, lezárt, hét rész.Két és fél rész után hard cancel, mert azt hittem eret vágok, annyira untam. Véleményem szerint sokkal jobb lett volna ezt egy Netflix féle doku szériában elmondani, és akkor minden sallangtól megkímélhettek volna minket, nézőket, koncentrálhattunk volna a lényegi dolgokra.
Alapvetően egy true-crime krimi, gyilkossági nyomozás a 80-as években Utahban, egy kisvárosban, szép lassan gördülő és egyre inkább durvuló cselekmény, ahogy a nyomozópáros, egy mormon meg egy indián, egyre jobban beleássák magukat a történtekbe úgy lesz egyre baljósabb a feeling.
Jól összerakott sorozat, szépen építkezik, talán egy kicsit lassú, van benne némi üresjárat, a szereposztás viszont nagyon erős, a magukba forduló, radikalizálódó, valóságtól egyre inkább eltávolodott szektásodást, irracionális agyhalált jól mutatja be, a korrekt történelmi kitekintés tanulságos (utánaolvastam Joseph Smith, Brigham Young életének, a mormon egyház történetének, és a bemutatott jelenetek teljesen pontosak), a nyomozás izgalmas, bár óriási fordulatokra nem kell számítani, leginkább a legelején felrakott figurákat mozgatja, igaz, abból van bőven. Simán elmenne egy jobb True Detective évadnak.
Őszentsége Sobri Jóska
Az hogy a dialógusok és szövegkönyv harmada proféciás bullshit, azt köszönöm szépen, nem kérem 😀
14 napja
Fuh, de jó h tulvagyunk a texans meccsen 😀
16 napja
Szerintem amúgy nem Dangerussra ment itt a fentebbi célzás Dokitól 😀Burrowra, meg LJ-ra meg lehet fantáziálni, de nincs semmiféle realitása h igazi top5 elit QB-t szerezzünk, mert 25 évente van egy a piacon | és a legutóbbit pont elhoztuk | .Én Wilsont a fanatikusaként B tierbe tettem a trade előtt a katalógusomban itt, mert gyenge utolsó Seattle-i idényből jött, és több szurkolójuk pezsgőt bontott. Buresz meg Lamar teljesen más szint, valahol ott vannak ahol Stafford, aki ténylegesen az elit irányító. De sérülékenységben, meg Lamar esetén fenntarthatóságban hajlandó vagyok vitázni, bár inkább csak utóbbiról, Burrow nálam no brainer volna, konkrétan all time top 10 helyért kéne mennie, csak szétvereti a csapata egy bottom fal mögött. Szóval azért nagyon nem ugyanaz, nézd meg milyen pozíciót tölt be ez a két ember a saját szurkolótábora körében, és milyet Russ a trade előtt.
Általános Doktor
Cruyffista
17 napja
Jó most Denveri sport drukkernek lenni. Broncos AFC 1, Nuggets Nyugati 2, Avalanche ligaelső jelenleg. 😊
23 napja
A megbízást már írtátok korábban, megnéztem én is a napokban. Én nálam ez eddig az év sorozata. A drámai szál is eszméletlen mód átjött benne. Sima 10/9, bátran ajánlom. Külön köszönet hogy vannak még ehhez hasonló mini seriesek, amik nem követelnek 50-60 óra időbefektetést az embertől.Tom Pelphrey pedig innentől most már tényleg figyelős lesz, hol van jelen, a csávó egy igazi under the radar gem.
Szerkesztette: esanders10
26 napja
ha random válogatnám a filmeket akkor de, de nem random válogatom a filmeket hanem azért próbálok jobbakat is nézni 😊Pontosan. Nem random generátor dobálja nálam sem a watchlistre kerülő alkotásokat, hanem már van egy vonal ami mentén bekerült az oda. Valami miatt felkeltette az érdeklődésem.
és azért elég sok sorozat epizód is van, aminél ha szar gyorsan ráhagyom
Negritis, a vajda
Nálam a peak, a 7-eseknél van, utána jönnek a 8-asok, aztán 6, és 9.
Illetve egy szempont még: Nem fogok 1-2-3 pontokat osztani olyan filmekre amik esetleg nem tetszettek, mert az én fejemben azon a szinten a Sharknado és társai vannak. Előbbi esetben még simán lehet hogy olyan production value van a film mögött ami miatt egyszerűen nem tudok 5 pontnál kevesebbet adni rá. Nyílván ha valami undorító módon nem tetszik, akkor megy az 1-2 pont, de az ilyen eseteket a két kezemen meg tudom számolni. Ha csak szörfölsz a neten/streamingen és random nyomsz be adott filmeket, ott megértem ha nagyobb aránnyal jön be a képbe ez a fajta pontozás.
26 napja
A leftovers ötödik részénék járok. Be fog indulni, lesz valami pörgés vagy végig ez a langyos értelmetlen semmi az egész?Nem sok sorozatot dobtam, itt én is megtettem az első évad után. Nem is feltétlen azért mert ahogy mondjátok, finoman szólva is lassan csordogál, (ilyen alapon a BB és a Sons of Anarchy sem lett volna soha kedvencem, aztán mégis top10 nálam mindkettő) hanem konkrétan nem volt olyan szereplő akivel kicsit is azonosulni tudtam volna, mindenki egytől egyig ellenszenves legfeljebb semleges volt. Egy karakter központú sorozatnál ez alapvető buktató. Hogy ez most casting részről ment e félre, nem tudom, de így éltem meg.
peach
Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 1 éve
Petya nagyon nem akarja a vitátAnnyira szép hogy ebbe ki ki mit lát bele... Szerintem meg tök alapnak kéne legyen annak amiket mond egy közszolgálati médiumon.
24.hu/belfold/2024/05/12/magyar-peter-nem-vesz-reszt-a-kozteve-vitajan-ha-az-nem-eloben-fomusoridoben-lesz/
Negritis, a vajda
Miért sétáljon bele biztos csapdába, ahol garantáltan rosszul jöhet ki?
Szerkesztette: esanders10
több mint 2 éve
2007 őszén jött el az érzés elsőéves gimnazistaként hogy valami másra, valami újra is vágyom a focin kívül. Ekkor nyitottam a Major sportok felé. Legelsőnek érdekes módon az NHL lett fókuszban, (azonban jóideje már csak a 3. a sorban) ott pedig valahogy adta magát a Colorado. Szimpatikus volt a név, a színek, amennyire emlékeztem még kompetens franchise is volt, na meg tudtam hogy egy jó kis rivalizálás egyik résztvevője (Red Wings) Rögtön rá is akadtam a Colorado Avalanche G-Portálra, a többi pedig azóta történelem😀 Már itt kialakult a többi Denveri csapattal is a szimpátia, egy bizonyos cikksorozatnak hála, legfőképp Nuggets és Broncos (baseball azóta sem téma nálam). Imádtam az ottani irományokat, aztán ugye 10-11 környékén jött a Denver Sport Blog, és immár dedikáltan voltak minden sportágnak/csapatnak cikkei.Szerencsésnek érzem most magam hogy 8 éven belül így vagy úgy, de átéltem egy Broncos, egy Avs, és egy Nuggets bajnoki címet. Ráadásul utóbbi két csapat építkezése is elképesztő sztori, nincs szerethetőbb módja nálam.
több mint 3 éve
Bestiánál már az a tavalyi misanoi hétvége is sokat mondó volt a 19-es Ducatival, egy olyan pályán. Az számomra az elmúlt évek egyik legnagyobb wtf eredménye 😀 Nagyon örülök neki, a csapat miatt duplán. Gyári Ducatisok nagy kérdőjel. A tavalyi év után nagy csalódás Pecco, ha vb akarsz lenni, egy ilyen erős mezőnyben, nem szabad nullázni. Tavaly is a szezon elejét dobta el. Most is bőven volt még hátra, stabil top 6-7 eredmény lehetett volna.Bindert bírom, vagány gyerek, nem tudom ezt most honnan szedte elő, az egyetlen értelmezhető eredményt a KTM-esek közül ő hozta.
Aprilia is kezd-kezd csak odaérni, bár továbbra is egy emberesnek tűnnek, nem tudom Maverick felér e EspA szintjére idén..Milyen furcsa az élet. 16-ban a Suzukiban mennyire más elő jelet mutatott az ő kettejük pályafutása..
Honda is összeszedte magát, és talán idén nem csak egy ember fog tudni menni vele? Nézzünk meg azért még pár versenyt.
Furcsa volt ilyen bitang Suzukit látni az egyenesekben 😀 még szokni kell, de összességében szerintem csalódottak lehetnek az eredménnyel.
Yamaha kuka, Quartararonak küzdős szezon lesz, Francot nem is láttam a közvetítésben. Doviékről inkább ne is beszéljünk.
Újoncok közül meglepett viszont hogy nem lett csont utolsó D.Binder.
Marinit tavaly az akkori újonc Bestia már beárazta egy régebbi motorral, egyelőre az idei újonc csapattársa Bez is végig jobb tempót mutatott. Elég erős az utánpótlás, így sok maradása nem lesz a közeljövőben.
Kezdésnek jó volt ez.
több mint 1 éve
Régen, gimis idokben, nyarankent amikor focit szerveztunk haverokkal, és hívtuk ki a többieket, mindig az volt az elso kérdés a vonal masik végén hogy mennyien vagyunk már meg. Ha az igazsagot mondtuk volna hogy perpill csak 2-3an akkor mindenki baszott volna jönni, es off lett volna aznapra. Helyette azt mondtuk hogy már hatan heten vagyunk, már csak 1 2 ember kell. És lass csodát, jöttek, sikerült, és még többen is lettünk mint eredetileg terveztük..Ha azt látnám, hogy lenne valós esélye, hogy leváltsa a fideszt én is behúznám neki az x-et. Így nem fogom, mert azt látom, hogy MP-nek nem a NER-rel, nem Orbánék politikai döntéseivel van problémája, hanem csak bizonyos személyekkel. MZP-re orr befogva, listán tudtam szavazni, MP-re még úgy sem.Ez van. Jobban érdekel a NER leváltása, mint hogy szimpatikus legyen az aki leváltja (nem sok esélyt látok arra se, hogy ez MP lesz, de jól esik reménykedni).Ettől nincs rossz érzésed? Nem bujkál benned a kisördög, hogy itt valami nem stimmel? Nyugodt szívvel tudsz rá szavazni?Én igen, pedig minden szavával egyre ellenszenvesebb MP.Te vagy az az ember aki szerint minden szar amit a NER most csinál, de mikor szavazásra kerül a sor akkor erősíted őket?Hagyjuk a múltat, maradjunk a mostani választásnál. Csak és kizárólag egyetlen lehetőségem van, ha nem akarom a NER-t erősíteni? MP? Így gondolod?
(Nem, nem kell feltétlen rajuk szavazni hogy erősítsd őket)
Toca
nagylaza, főpohárnok
Jughead
nagylaza, főpohárnok
Jughead
Örülök a megjelenésének, mert felkavarta az állóvizet, de biztos vagyok benne, hogy nem ő lesz az aki majd leváltja a NER-t.
Tarsi
Nagyon rossz, ez a, ha azt látnám, megközelítés. Eleve nincs is konkretan még minta mire alapozni, hogy ilyet kijelentsunk.
több mint 5 éve
Szerintem senki nem állította azt hogy BIZTOSAN lesz szezon. Te viszont azt állítod hogy BIZTOSAN NEM LESZ. Szerintem ezen nincs mit ragozni, leírták már előttem is, hogy jelenleg egy hétre nem látunk előre, nem hogy fél évre.
7 hónapja
telex.hu/eletmod/2025/04/17/renner-erika-interju-lug-nemi-szerv-aldozatÉn teljesen le vagyok döbbenve. Ez a társadalom velejéig romlott.
több mint 1 éve
Nekem most már egyre inkább az az érzésem hogy egy esetleges vereségnél ezek nem adnák át a hatalmat, nem ismernék el a választás eredményét.
több mint 1 éve
Nos, a nagy Elden Ring hype engem is elért, így hát elkezdtem beleásni magam a FromSoft, souls munkásságba. Art Designban mindig is nagyon bejöttek, csak annyi cím van a wishlistemen, hogy most értem oda hogy akkor végre teszek egy próbát vele. Ps-em van így egyelőre Demons, és BB kimarad, első címként így adta magát hogy a Dark Souls 1 lesz a kiválasztott. (itt még gyorsan megjegyzem hogy az Elden óta brutál felment minden Fromsoft játék ára, a korábbinál, 3-4x drágábbak, még akcióban is, így jobban megérte behúznom a DS trilógia bundlet lemezen, pedig már annyira nem vagyok híve ezen formátumnak)Szóval DS1, Oh Boi. Hol is kezdjem. Ugye első címem a műfajban, felvoltam készülve, hogy nem lesz sétagalopp, és hát így is lett. Amit előzetesen tudtam, de ennek ellenére is órák voltak mire megszoktam, az a Button Cancel meg nem léte. Konkrétan emiatt a játék elején azt éreztem, mintha sosem játszottam volna még egyetlen játékkal sem, annyira újra kellett huzalozni magamban a korábbi berögződéseket.
Volt pont amikor el is gondolkoztam hogy van e olyan tanulási görbe ami nekem elég lesz ehhez. Hát volt, mi az hogy 😀 Szóval az első régiókban finoman szólva is döcögős volt az előrehaladásom, az első Black Knightot, Undead Burgban, 3 óra volt mire sikerült megraknom..
Aztán egyszer csak elkezdtek össze állni a dolgok. Dodge alapú stílust próbáltam alkalmazni, parryt illetve pajzsot elég kevésszer használtam a játékban. (utóbbit főleg passzív stamina regen miatt, köszi Grass Crest Shield😊)
A játék első felét Uchigatananával daráltam, aztán egy idő után, éreztem hogy nekem kevés a reache, így váltottam Claymore, Zweihander duóra, amik végül nagyon jó döntésnek bizonyultak, nagyon faszán kiegészítették egymást.
Tudom, hogy sokan mondják hogy vakon érdemes játszani ezeket a címeket, de én mivel tudtam hogy így is eleget fogok szopni, és legfőképp, hogy nem fogom újra játszani (ahhoz túl sok cím érdekel) így nem bíztam a véletlenre, Fextralifeon néztem az ajánlott Progress Routeot. Azon belül aztán igyekeztem magamtól megtalálni mindent.
Amit utólag elmondhatok. Legtöbbet már az elején sem a Bossokkal szívtam. Az egész játék alatt szinte mindegyik megvolt 5 próbálkozásból, (a nehezebbek közül O&S elsőre, Artorias is szinte elsőre, Manus harmadikra) Közülük ami nekem abszolút nem feküdt, azok a platformer bossok, legfőképp rád nézek Bed of Chaos, te undorító aljadék😊
Amik időről időre fejfájást okoztak, az a hihetetlen szivatósra tervezett pálya design és layout. Legtöbbet Blighttownban, Sens Fortressben, BoC bossrunban és a mellette lévő Titanite Demonnál, illetve Anor Londo egy bizonyos szakaszán káromkodtam, utóbbi egyúttal szerintem a játék leggecibb része (Épület oldalán, egy oszlopon felfutva, Silver Knightok által nyilazva)
Végül a játék vége fele kicsit éreztem is hogy OP lett a karakterem, 95-ös szintet is elértem, medium rollon, Havels armorral, a fentebb említett fegyverek maxra húzásával. Kedvenc Bossom Artorias volt, art design, moveset is patent volt. Helyszínek közül Painted World of Ariamis jött be legjobban.
Összességében, örülök hogy nem hagytam abba, és hogy sikerült megugranom a lécet, kezdésnek teljesen jó volt ez, azonban most érzem hogy kell valami feelgood cím, mert időnként éreztem hogy elég depis, brutál sötét cucc ez 😀 52 óra lett végül nekem, nyílván holnap ez már a fele sem lenne, 2-nél szerintem már az eleje nem lesz ennyire döcögős.
Szerkesztette: esanders10
több mint 1 éve
Véleményem szerint már azért megérte ez az egész jelenség, hogy az embereket, kicsit kiszakította az apátiából. Ilyen szinten ezt azért korábban én nem láttam senkinél. Most is, egy 45 ezres Nagykanizsán, elég komoly tömeg volt.
Szerkesztette: esanders10
több mint 3 éve
Pecco szerintem azt se tudja hol van 😂😂Hát akárhogy nézem senki sem jött még vissza ekkora hátrányból hogy vb-t nyerjen korábban, úgyhogy nem feltétlen értem.
Biztos hogy lesznek mindig is fanyalgóak ezzel a VB címével kapcsolatban, de szerintem történelmi tett volt. Főleg a szezon utolsó 3 versenyén óriási nyomás volt rajta.
Remélem lesz az idei szezonból is MotoGP Unlimited mert ebből az évből aztán lehetett drámát forgatni 😮🙂
Cowboykarcsi90
Mir címét is leszólták, mondjuk azóta őt meg mintha mindenki elfelejtett volna hogy amúgy világbajnok a gp-ben legalábbis nekem sokszor van ilyen érzésem 😀
Elmúlt 4 évben 4 különböző csapat 4 emberrel lett vb ez azért jól néz ki. Ja és a Suzuki bekaphatja.