NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/14/todd-haley-hired-as-offensive-coordinator-at-sarasota-high-school/Kommentár nélkül rovat, tényleg nincs mit hozzátenni
ulpianus
több mint 6 éve
profootballtalk.nbcsports.com/2020/02/14/todd-haley-hired-as-offensive-coordinator-at-sarasota-high-school/

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
meg kell keresni a kérdés mögötti kérdést, az 22, de Terell Edmundsnak az opcióját se hívjuk le, remélem, Minka Vidor dawinneris.....kivéve utolsó CBA évben. ergo ha március 18-ig nem írják alá az új CBA-t, akkor idén franchise ÉS transition tag-et is kioszthatnak a csapatokVan egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.
Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?
Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie
sutianap
Borbinho

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
kivéve utolsó CBA évben. ergo ha március 18-ig nem írják alá az új CBA-t, akkor idén franchise ÉS transition tag-et is kioszthatnak a csapatok (mondjuk a tagekről meg március 10-ig kell nyilatkozni)Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.
Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?
Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie
sutianap
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.Each team only has one franchise tag (of either the exclusive or non-exclusive forms) and one transition tag per year. The transition tag can only be used if the team does not use a franchise tag.
Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?
Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.Ne trade-elj össze-vissza mindenkivel, csak el akarnak húzni 😕
Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?
Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
Fast Willie

több mint 6 éve
Van egy olyan kérdésem, hogy egy csapatban játszat egyszerre két franchise tagelt játékos? Olyanformán értem, hogy a saját tag-ed rárakod a saját játékosodra, majd cserélsz egy másik csapat által tagelt játékosért.Ilyenkor július 15-ig meg kell egyezned az egyikkel vagy vissza kell venni valamelyik tag-et? Esetleg ez egy kivétel?
Nem találkoztam még ilyennel a gyakorlatban, de igazából kizáró okkal sem futottam össze a szabályzatban.
több mint 6 éve
Ez világos, de a döntőig vezető úton akkor is remek volt az O, ellentétben a 2019-essel. A D ugyanott volt, bajnok is lett a csapat, most pedig nem. Nem véletlenül 😊a döntő miatt mondja biztos pedig az egy kevés pontos, de klasszis D teljesítmény voltA 2018-as év volt a mélypont, az a SB győztes Patriots már egy alig nézhető, unalmas futballt játszó csapat volt. peterk2005Hmm, nekem egyáltalán nem tűnt úgy, hogy a Chargers ellen egy félidő alatti 35 pont, vagy a Chiefs szétkapása annyira unalmas lett volna, a 2019-es idény játéka na az már oké, az sokszor tényleg nézhetetlen volt
Wyatt
davemayer

több mint 6 éve
a döntő miatt mondja biztos pedig az egy kevés pontos, de klasszis D teljesítmény voltA 2018-as év volt a mélypont, az a SB győztes Patriots már egy alig nézhető, unalmas futballt játszó csapat volt. peterk2005Hmm, nekem egyáltalán nem tűnt úgy, hogy a Chargers ellen egy félidő alatti 35 pont, vagy a Chiefs szétkapása annyira unalmas lett volna, a 2019-es idény játéka na az már oké, az sokszor tényleg nézhetetlen volt
Wyatt
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 6 éve

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
A 2018-as év volt a mélypont, az a SB győztes Patriots már egy alig nézhető, unalmas futballt játszó csapat volt. peterk2005Hmm, nekem egyáltalán nem tűnt úgy, hogy a Chargers ellen egy félidő alatti 35 pont, vagy a Chiefs szétkapása annyira unalmas lett volna, a 2019-es idény játéka na az már oké, az sokszor tényleg nézhetetlen volt

több mint 6 éve
YoungZeeZee
9 845
feljott youtubeon. Micsoda nevek.Kordell Stewart, de csiptem. ritka prototipus volt. Igazabol WR/QB hybrid volt az elejen aztan QB lett, de futasban is jo volt.
www.youtube.com/watch?v=7wDUyf2OpQc
több mint 6 éve
Hát igen, ott nem sokan viseltek deréktól felfele bármit is.Akinek inge vegye is magára. 😀Elég benézni mondjuk a wild card vasárnap eredménykövetőjébe, és mi is hipp-hopp alperesek leszünk.www.sport1tv.hu/sztori/89852/867-000-000-000-000-dollarra-pereltek-be-az-nfl-t/bowl.hu biztonságban van?
XDLOL 🤣
JC, te mit gondolsz? 🙂
warr_b
Black_Adder
Kampman
peterk2005
Szerkesztette: Sixo
több mint 6 éve
Akinek inge vegye is magára. 😀Elég benézni mondjuk a wild card vasárnap eredménykövetőjébe, és mi is hipp-hopp alperesek leszünk.www.sport1tv.hu/sztori/89852/867-000-000-000-000-dollarra-pereltek-be-az-nfl-t/bowl.hu biztonságban van?
XDLOL 🤣
JC, te mit gondolsz? 🙂
warr_b
Black_Adder
Kampman
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Na, ehhez én is hozzászólok, ki ne maradjak belőle. 😊Amiről Jóska beszélt - a hosszú ideig tartó dominancia - szerintem is élvezhetetlenné teszi nem csak a sportot, de bármilyen szórakozási formát. A zene is élvezhetetlen lenne, ha csak Michael Jacksont lehetne hallgatni. Kiváltképp unalmassá válik, ha nem is változik, ha Jackson 20 év után is gyakorlatilag ugyanolyan műfajú, stílusú, hangszerelésű számokat írna, és az menne dominánsan mindenhol. Akkor is unalmas lenne, ha maguk a számok egyébként zeneművészeti remekművek.
És ezzel egyúttal azt is megmondtam, hogy én mit értek dominancián. Nem tudom Jóska pontosan mit értett, de feltételezem, hogy valami hasonlót, ha nem is annyira extrém módon, mint ahogy én. Lényeg a lényeg, hogy a sportban alig-alig tudok mondani ilyen szinten domináns játékost. Talán Phil Taylor a dartsban a 90-es évek második ill. 2000-es évek első felében. De akkor még nem érdekelt a darts, nem tudom mennyire volt unalmas. 😊
A Patriots nem volt ilyen értelemben domináns az utóbbi 2 évtizedben. A kosárlabdában ennél jóval dominánsabb időszakok is előfordultak, még, ha nem is 20 évig. De - bár én is egy időszaknak tekintem a TB-BB érát - azért 2004 után tíz év telt el mire újra sikerült nyerniük. Végig versenyképesek voltak, de az abszolút belefér. A Packers is 3 évtizede versenyképes, ők is is csak Favre, majd Rodgers 1-2 down évében ill. sérülésekor nem voltak azok, egyébként mindig. Nekem egyébként még a Federer féle 2000-es évekbeli, vagy a Barca féle dominancia is édeskevés. Az egyszerűen kiválóság, ami nem 1-2 évig, hanem 4-5-6 évig is az élen tartja a versenyzőt, de ennyi. Ettől szemernyit nem lett a tenisz vagy a foci érdektelenebb. Sőt.
Az más kérdés, hogy az utóbbi években már én is nagyon untam a Patriots-t. De ez csak részben az ő hibájuk, nagyobb részben az AFC hibája. Előtte se volt hű de valami nagy forgolódás egyébként, hiszen kb. 2000-től kezdve úgy 15 évig az AFC a TB-BB páros, Manning (mikor éppen hol játszott) és a Steelers hármas játszótere volt, A Pats nyerte a legtöbbet közülük, de egyrészt amíg a másik kettő is volt, olyan sokkal azért nem, mint ami mára kialakult, másrészt akárki is nyert, a másik is erős volt, nyerni is tudott. Ami miatt "meguntam" a dolgot, az a 2015 utáni évek. Nem tett jót, hogy az említett hármasból a maradék kettőt nem valami új érkező vert le, aki aztán a Patriots-al tovább folytathatta volna a körhintát, hanem egyszerűen visszavonult, illetve visszaesett, és maradt egy űr mögöttük. Egyszerűen évekig nem volt "értelmes" bajnoki kihívó az AFC-ben, emiatt lett unalmas. A Superbowlok - a Rams-Pats-et kivéve - egyáltalán nem voltak azok, de az AFC alapszakasz és főleg playoff bizony az volt.
Ráadásul ezzel párhuzamosan a Patriots is visszaesett. Nem annyira mint a többiek, de visszaesett. És "beszürkült", abban az értelemben, hogy nekem már semmi újat nem nyújtott amit láttam. Hozták a régen ismertet, de már azt is inkább rutinból, tapasztalatból, profizmusból, mint zseniből. A hatalamas rutint kiaknázó profizmus nyerette meg velük a meccseket, nem a "szikra". Márpedig utóbbi az érdekes igazán. Előbbi előtt megemeled a kalapod .... egy ideig .... aztán már csak untat. 😊 A Pats nekem kb. 2014-ig tudott olyant mutatni, ami új volt, amitől eltátottam a számat (a 2011-es - SB vesztes - csapat támadó játéka pl. még mindig az egyik kedvenc offense-em, simán benne van a saját all time top5 kedvenc offense-emben, éppen a kreatív, innovatív jellege miattt). Azóta viszont nem kaptam újat. A 2018-as év volt a mélypont, az a SB győztes Patriots már egy alig nézhető, unalmas futballt játszó csapat volt. Bizonyos értelemben még a 2019-es is érdekesebb volt nekem, mert egyrészt a védelem az elején cirkuszi módonl hasított, másrészt cirkusz ide vagy oda, biztos voltam benne, hogy ordasan túl vannak értékelve úgy a 6-8. hét környékén, így legalább annyi érdekesség volt a meccseikben, azért tudtam leülni és megnézni őket, hogy kiderüljön, hogy vajon jól gondoltam-e vagy sem.
Lényeg a lényeg, hogy a focit én egy percre sem szűntem meg élvezni az utóbbi 20 évben sem, az NFC küzdelmein minden évben rendkívül jól szórakoztam. Csak az AFC-nek volt egy rossz 3-4-5 éves periódusa / mélyrepülése. De mára kinőtte szerencsére. A Chiefs és Ravens megjelenése nagyon jót tett, és van még jónéhány csapat akiknek ugyan a többsége valószínűleg ígéret is marad, de 1 vagy 2 nyugodtan kinőheti még magát. Ha egy ilyen AFC-t ver végig jövőre a Patriots, abszolút nem fog sem zavarni, sem untatni. (Nem fog egyébként, de ez a mondanivalóm szempontjából tök mellékes.)
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Elég benézni mondjuk a wild card vasárnap eredménykövetőjébe, és mi is hipp-hopp alperesek leszünk.www.sport1tv.hu/sztori/89852/867-000-000-000-000-dollarra-pereltek-be-az-nfl-t/bowl.hu biztonságban van?
XDLOL 🤣
JC, te mit gondolsz? 🙂
warr_b
Black_Adder
több mint 6 éve
Dehogynincs.nemnincswww.sport1tv.hu/sztori/89852/867-000-000-000-000-dollarra-pereltek-be-az-nfl-t/bowl.hu biztonságban van?
XDLOL 🤣
JC, te mit gondolsz? 🙂
warr_b
Black_Adder
sutianap
Nincs 867 milliárd dollárja.
Én ismertem egy csókát, aki 600 millió forinttal tartozik a költségvetésnek (világ hülyéje pali, és pár adótartozást felhalmozó cég jóhiszeműen rajtamaradt), és havi párezrével törlesztgeti, vagy vonják a fizujából, ha épp van neki.
több mint 6 éve
nemnincswww.sport1tv.hu/sztori/89852/867-000-000-000-000-dollarra-pereltek-be-az-nfl-t/bowl.hu biztonságban van?
XDLOL 🤣
JC, te mit gondolsz? 🙂
warr_b
Black_Adder

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
www.sport1tv.hu/sztori/89852/867-000-000-000-000-dollarra-pereltek-be-az-nfl-t/bowl.hu biztonságban van?
XDLOL 🤣
JC, te mit gondolsz? 🙂
warr_b
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
www.sport1tv.hu/sztori/89852/867-000-000-000-000-dollarra-pereltek-be-az-nfl-t/XDLOL 🤣
JC, te mit gondolsz? 🙂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1225806256293793792Ha a magasabb bevételeken felül a játékosok részesedését is megemelik, akkor a salary capben lesz egy elég durva ugrás jövőre, kíváncsi vagyok arányosan nőnek e a fizuk is (vetmin vagy a tenderek pl).
twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1225806703649796098
twitter.com/DanGrazianoESPN/status/1225807056852090881
Black_Adder
Plusz ugye évek óta megy a sírás, hogy legyenek itt is teljesen garantáltak a szerződések, lehet a +1 meccsért sikerül kiharcolniuk, hogy mást nem sérülésre garantáltak legyenek.
Arról van vmi infó h a schedule hogy alakulna 17 meccsnél?
Legutóbb 2 bye + kevesebb pre season meccs volt a téma, de arról h a +1 meccs ki ellen lesz a csapatoknak nem rémlik semmi.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Mindenképp. Akkor hátha nem járok úgy, mint te, aki nem tudja mi a különbség az általad reflektált “domináns csapat tönkreteszi a ligát” és az általam írt “miért kártékony ha egy csapat évtizedekig dominál egy ligát” állítások között.Kár, hogy nem olvastad végig, amit írtam.Képzeld el elolvastam és tudtam értelmezni, ezért hoztam NBA-s párhuzamokat, hogy általánosságban is iszonyatosan gyenge érveken áll ez a " egy domináns csapat tönkreteszi a ligát", de majd legközelebb jobban figyelj 😉
Amiket leírtam ugyanis nem a Patriotsra vonatkoznak, hiszen szerintem a Pats dinasztia nem esik az elképesztően kártékony kategóriába.
Úgyhogy amiket írtál tulajdonképpen trollkodás lenne részedről, ha nem figyelmetlenség lenne csupán.
Sobri Jóska
ZERO_L
több mint 6 éve
Kár, hogy nem olvastad végig, amit írtam.Képzeld el elolvastam és tudtam értelmezni, ezért hoztam NBA-s párhuzamokat, hogy általánosságban is iszonyatosan gyenge érveken áll ez a " egy domináns csapat tönkreteszi a ligát", de majd legközelebb jobban figyelj 😉
Amiket leírtam ugyanis nem a Patriotsra vonatkoznak, hiszen szerintem a Pats dinasztia nem esik az elképesztően kártékony kategóriába.
Úgyhogy amiket írtál tulajdonképpen trollkodás lenne részedről, ha nem figyelmetlenség lenne csupán.
Sobri Jóska
Nem járok a Pats topicba, de bárhol máshol ha szóba kerül a New England te egyből harapsz. Ne egyél meg ha nem így van😃Persze, minden nézőpont kérdése, ha azt nézzük a TB-BB éra alatt "csak" két dinasztiát tudtak véghez vinni, ami az éra két végpontján helyezkedik el. 19 év alatt 6 bajnoki címről beszélünk ergo 13 évben megvoltak a többi győztesek, nem tűnik nyomasztó fölénynek. És ilyen szempontból a "pats elnyomja a többi nagy story lehetőségét" is iszonyatosan nevetségesnek hangzik.
Alapból nem értem miért írják mindenhol hogy vége a dinasztiának és eddig tartott a dominancia. What dominancia? Max afc eastben. Nekem az a csapat a domináns amelyik évekig megnyeri az adott kiírást. A Real évekig dominálta a BL-t, zsinórban háromszor nyerték meg. A Barca is háromszor nyert bajnokságot mikor Guardiola belépett az is dominancia volt. Az is az amit a Veszprém és a Szeged művel a magyar bajnokságban kéziben. A Pats akkor dominált max mikor egymás után kétszer nyerte meg a bajnokságot. Mondom mégegyszer nálam az a dominancia amikor egy csapat egymás után többször nyeri meg az adott kiírást.
Azt szerintem még a legelvakultabb Pats hater is elismeri, hogy amióta a BB-TB páros együtt nyomja, valami hihetetlen dolgot művelnek a pályán. Sőt, a hater ismeri el a legjobban amúgy nem lenne hater. De dominálni nem tudták az nflt abból a szempontból, hogy folyamatosan ők lettek volna a super bowl győztesei. Éppen ezért nem tudjuk milyen hatása lenne egy folyamatosan dominálni csapatnak a ligára.
samu09
Ha az egész 20 évet egyben nézzük, akkor a dominanciát talán azért lehet ráhúzni, mert a két dinasztia között is végig bajnokesélyek voltak, PO-ban (egy kivételtől) mindig résztvevő, fixen 10+ győzelmet összehozó gárdaként. Ez természetesen nem tudom miért akadályozta meg mondjuk a Tampát, hogy az elmúlt 15 évben összerakjon egy valamire való csapatot, de ezt majd az "okosok" megszakértik.
Szóval dominanciát talán inkább az overall teljesítményre lehetne mondani, mert mint csapat egyik sem volt olyan, mintha fél kézzel hülyére verte volna a ligát. Oké, a 2007-es nagyon úgy játszott, de láttuk annak is mi lett a vége már a PO-ban elkezdett kifújni, ami a SB-ra csúcsosodott ki.
(btw nem ugrok mindenre, abszolút elfogadom a haterséget, szinte már fejből fel tudom sorolni azt az 5-6 nicket, akik mindig jönnek ha Pats-t kell ekézni.
Ha felszólalók valami ellen, ami patriots bashing, az max azért van mert valaki ritkán hallott, iszonyatosan nagy baromságot tudott magából kiokádni (lsd még SportTV-s közvetítések felemlegetése). Abszolút nem ugrok mindenre, de ez a legutóbbi kijelentés olyan mérhetetlenül nagy ostobaságra mutatott rá, amit muszáj volt felkérdezni, de láthatod, nincsenek mögötte érvek még válaszok se csak zsigeri gyűlölet, nekem ezt bőven elég volt kideríteni 😊 )

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
