NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
Nem kifejezetten erzem erosnek az indokod, ami arra mutogat, hogy az abszolut kozonsegszavazas, meg bohoc Pro Bowlbol kinek mennyi van. Mint ahogy az all prot sem kifejezetten. Egyreszt az is egyre komolytalanabb, masreszt azert, mert voltak nagyobb klasszisok az idodben, akik mindig elvittek ezeket a dijakat, attol meg te is lehetsz kurva jo. Fitzgerald tizezer ev alatt peldaul egyetlen all pro csapatban tudott ott lenni. Akkor o rosszabb jatekos? Vagy peldaul Gore, akinek asszem eleteben van talan egy 2nd team all proja, meg 5 pro bowlja? O szerinted nem hof? Mert szerintem rohogve ott a helye a palinak a hiressegek csarnokaban.Mondjuk az all-pro nem komolytalan. Illetve, ha az, akkor a hof választás is. Mindemellett egyetértek, nem csak a statok számítanak.
Stez


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19Murray , he ? Azt hittem csak az a kérdés melyik WR kapja. Erre Murray. Löfli nagyon megverhetett valakit.
Cruyffista
több mint 6 éve
Nem kifejezetten erzem erosnek az indokod, ami arra mutogat, hogy az abszolut kozonsegszavazas, meg bohoc Pro Bowlbol kinek mennyi van. Mint ahogy az all prot sem kifejezetten. Egyreszt az is egyre komolytalanabb, masreszt azert, mert voltak nagyobb klasszisok az idodben, akik mindig elvittek ezeket a dijakat, attol meg te is lehetsz kurva jo. Fitzgerald tizezer ev alatt peldaul egyetlen all pro csapatban tudott ott lenni. Akkor o rosszabb jatekos? Vagy peldaul Gore, akinek asszem eleteben van talan egy 2nd team all proja, meg 5 pro bowlja? O szerinted nem hof? Mert szerintem rohogve ott a helye a palinak a hiressegek csarnokaban.Atwater, Polamalu és Hutchinson valóban rászolgált. Valamennyire James is, Bruceba viszont be lehet kötni...Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.nehéz belekötni.
twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
Janek
twitter.com/NFLDraftBites/status/1223732498636726273
iktriad
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Atwater, Polamalu és Hutchinson valóban rászolgált. Valamennyire James is, Bruceba viszont be lehet kötni...Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.nehéz belekötni.
twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
Janek
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.nehéz belekötni.
twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
több mint 6 éve
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös. több mint 6 éve
A buzizás az túlzás, én annyit mondtam egyébként róla, hogy olyan mintha nem lenne százas, nekem tök fura az a bárgyú mosoly nála meccs közben. A teljesítménye irigylésre méltó!Nem te. Hogy is mondjam, egy Raiders es egy Steelers fan mondta, hogy "lathato a mozgasan, hogy buzi", meg hasonlot. Na most nem megyek bele, miszerint ezzel azt feltelezi adott ember, hogy mivel o homofob, gondolja mindenki mas is az. Tehat akkor most jol leszolta. Pedig mar ott is joparan kinevettek a dolgot, mert ezzel csak magarol mond velemenyt valaki. De en akkor is viccesen fogtam fel, csak Wyatt megjegyzesere irtam, hogy erte azert tamadas. Bar nem ezert mutogatta a baratnojet, meg jopofizott, mert itt mit irtak rola.
NB2

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
A buzizás az túlzás, én annyit mondtam egyébként róla, hogy olyan mintha nem lenne százas, nekem tök fura az a bárgyú mosoly nála meccs közben. A teljesítménye irigylésre méltó!Az eredmenykovetoben lebuziztak. Bar nem hiszem, hogy a halaszle tuloldalan ez nagy vihart kavart volna.Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasaDe nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
Wyatt
ulpianus
Wyatt
ulpianus
több mint 6 éve
Az eredmenykovetoben lebuziztak. Bar nem hiszem, hogy a halaszle tuloldalan ez nagy vihart kavart volna.Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasaDe nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
Wyatt
ulpianus
Wyatt

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasaDe nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
Wyatt
ulpianus

több mint 6 éve
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasaDe nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
Wyatt

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa

több mint 6 éve
Vagy tényleg nem ismerte fel őt a kutya sem ott, mert nem volt sisakban és mezben 😀Most o a sztar, ha WC-re megy, az is hir. Mert ugy ahogy o pisil, nem pisil ugy senki. Ahogy mindenki az uj Brady-P. Manning volt, most majd mindenki az uj Mahomes lesz, aztan meg valaki mas. Ez igy megy.
Amúgy mi ez a folytonos bizonyítási kényszer Mahomes kapcsán? Valaki antipatikusnak bélyegezte meg, ezért van minden héten, hogy valaki meg beírja, hogy milyen tündibündi?
Wyatt

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Vagy tényleg nem ismerte fel őt a kutya sem ott, mert nem volt sisakban és mezben 😀Amúgy mi ez a folytonos bizonyítási kényszer Mahomes kapcsán? Valaki antipatikusnak bélyegezte meg, ezért van minden héten, hogy valaki meg beírja, hogy milyen tündibündi?

több mint 6 éve
Undorító, visszataszító karakter ez a Mahomes gyerek.több mint 6 éve
twitter.com/TylerRickyTynes/status/1223269588902780928?s=19Hogy amerikainak lenni jó.
Még a kígyó is térdel 😀😀😀
Mire gondolt vajon aki ezt csinálta?
Borbinho
több mint 6 éve
twitter.com/TylerRickyTynes/status/1223269588902780928?s=19Még a kígyó is térdel 😀😀😀
Mire gondolt vajon aki ezt csinálta?
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Az öt évvel ezelőtti vita margójárago chiefs

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Egy két emberkére itt azért ráférne a pihenés úgy érzem, még az, hogy a közvetítés rossz az oké is de, hogy már az is zavaró mit mondanak egy szórakoztató rádióműsorban olyanok akiknek fingjuk sincs az NFL-hez?! 😀Én senkit nem ekéztem csak poenkodni akartam Sobrival. Nem azt figyeltem mit mondtak Ricsiről de a vicc miatt jól jött a felkonf 😃
rokaur
több mint 6 éve
Egy két emberkére itt azért ráférne a pihenés úgy érzem, még az, hogy a közvetítés rossz az oké is de, hogy már az is zavaró mit mondanak egy szórakoztató rádióműsorban olyanok akiknek fingjuk sincs az NFL-hez?! 😀Nem igazán értem a problémát. 😀
rokaur
Ez nem pont egy olyan hely, ami erre való? Ez nem a pihenésen múlik, csak szimplán eszmecsere. Ha csak olyanok szólnának hozzá, akik mindig minden tetszik megcsappana a hsz mennyiség rendesen. 😀
Szerkesztette: rob3r7o
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
Na elv a Raiders segít(het) a sok drogoson 😀Nevadaban nem lehet valakit azért kirúgni, vagy azért nem alkalmazni, mert megbukott korábban drogteszten.
Az egész NFL-ben változhat a substance abuse policy emiatt.
Gregory + Gordon tuti likeolják 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."