Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kifejezetten erzem erosnek az indokod, ami arra mutogat, hogy az abszolut kozonsegszavazas, meg bohoc Pro Bowlbol kinek mennyi van. Mint ahogy az all prot sem kifejezetten. Egyreszt az is egyre komolytalanabb, masreszt azert, mert voltak nagyobb klasszisok az idodben, akik mindig elvittek ezeket a dijakat, attol meg te is lehetsz kurva jo. Fitzgerald tizezer ev alatt peldaul egyetlen all pro csapatban tudott ott lenni. Akkor o rosszabb jatekos? Vagy peldaul Gore, akinek asszem eleteben van talan egy 2nd team all proja, meg 5 pro bowlja? O szerinted nem hof? Mert szerintem rohogve ott a helye a palinak a hiressegek csarnokaban.
Stez
Mondjuk az all-pro nem komolytalan. Illetve, ha az, akkor a hof választás is. Mindemellett egyetértek, nem csak a statok számítanak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1223753285951160320?s=19
Cruyffista
Murray , he ? Azt hittem csak az a kérdés melyik WR kapja. Erre Murray. Löfli nagyon megverhetett valakit.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 49 092 — Whoops, looks like something went wrong.
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
 twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
nehéz belekötni.
Janek
Atwater, Polamalu és Hutchinson valóban rászolgált. Valamennyire James is, Bruceba viszont be lehet kötni...
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1223732498636726273

iktriad
Nem kifejezetten erzem erosnek az indokod, ami arra mutogat, hogy az abszolut kozonsegszavazas, meg bohoc Pro Bowlbol kinek mennyi van. Mint ahogy az all prot sem kifejezetten. Egyreszt az is egyre komolytalanabb, masreszt azert, mert voltak nagyobb klasszisok az idodben, akik mindig elvittek ezeket a dijakat, attol meg te is lehetsz kurva jo. Fitzgerald tizezer ev alatt peldaul egyetlen all pro csapatban tudott ott lenni. Akkor o rosszabb jatekos? Vagy peldaul Gore, akinek asszem eleteben van talan egy 2nd team all proja, meg 5 pro bowlja? O szerinted nem hof? Mert szerintem rohogve ott a helye a palinak a hiressegek csarnokaban.

több mint 6 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/trashtalkhu/photos/a.608924125892097/2739529289498226/?type=3&anchor_composer=false
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
 twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
nehéz belekötni.
Janek
Atwater, Polamalu és Hutchinson valóban rászolgált. Valamennyire James is, Bruceba viszont be lehet kötni...


Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
 twitter.com/PFN365/status/1223733293184618501
iktriad
nehéz belekötni.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az idei Hall Of Fame 5-ös.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A buzizás az túlzás, én annyit mondtam egyébként róla, hogy olyan mintha nem lenne százas, nekem tök fura az a bárgyú mosoly nála meccs közben. A teljesítménye irigylésre méltó!
NB2
Nem te. Hogy is mondjam, egy Raiders es egy Steelers fan mondta, hogy "lathato a mozgasan, hogy buzi", meg hasonlot. Na most nem megyek bele, miszerint ezzel azt feltelezi adott ember, hogy mivel o homofob, gondolja mindenki mas is az. Tehat akkor most jol leszolta. Pedig mar ott is joparan kinevettek a dolgot, mert ezzel csak magarol mond velemenyt valaki. De en akkor is viccesen fogtam fel, csak Wyatt megjegyzesere irtam, hogy erte azert tamadas. Bar nem ezert mutogatta a baratnojet, meg jopofizott, mert itt mit irtak rola.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
ulpianus
Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊
Wyatt
Az eredmenykovetoben lebuziztak. Bar nem hiszem, hogy a halaszle tuloldalan ez nagy vihart kavart volna.
ulpianus
A buzizás az túlzás, én annyit mondtam egyébként róla, hogy olyan mintha nem lenne százas, nekem tök fura az a bárgyú mosoly nála meccs közben. A teljesítménye irigylésre méltó!
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
 www.instagram.com/tv/B8ANNk7g9sK/?igshid=r2ivnwvznj7i
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
ulpianus
Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊
Wyatt
Az eredmenykovetoben lebuziztak. Bar nem hiszem, hogy a halaszle tuloldalan ez nagy vihart kavart volna.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.
ulpianus
Az világos, csak azt hittem volt valaki, aki konkrétan fikázta már valamiért, pedig senkitől semmi ilyet nem láttam még sehol 😊

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa
Wyatt
De nem kell bizonyitani semmit. Hidd el, mikor a Brady az isten ment, az sem volt mindnekinek szimpi. Attol ez a dolgok rendje. Hypeolni fognak mindig, teljesen mindegy miert. Most ketto csapat van, egyiknek van igazan sztar iranyitoja, ez van. Mindennapi hir kell, es lesz is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez vilagos, en azt nem ertem, miert kell hetente bizonyitani, hogy jo srac. Azt hittem, van valami kiindulasa

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Vagy tényleg nem ismerte fel őt a kutya sem ott, mert nem volt sisakban és mezben 😀

Amúgy mi ez a folytonos bizonyítási kényszer Mahomes kapcsán? Valaki antipatikusnak bélyegezte meg, ezért van minden héten, hogy valaki meg beírja, hogy milyen tündibündi?
Wyatt
Most o a sztar, ha WC-re megy, az is hir. Mert ugy ahogy o pisil, nem pisil ugy senki. Ahogy mindenki az uj Brady-P. Manning volt, most majd mindenki az uj Mahomes lesz, aztan meg valaki mas. Ez igy megy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy tényleg nem ismerte fel őt a kutya sem ott, mert nem volt sisakban és mezben 😀

Amúgy mi ez a folytonos bizonyítási kényszer Mahomes kapcsán? Valaki antipatikusnak bélyegezte meg, ezért van minden héten, hogy valaki meg beírja, hogy milyen tündibündi?

több mint 6 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Undorító, visszataszító karakter ez a Mahomes gyerek.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 389 — #NoStress
 twitter.com/TylerRickyTynes/status/1223269588902780928?s=19

Még a kígyó is térdel 😀😀😀
Mire gondolt vajon aki ezt csinálta?
Borbinho
Hogy amerikainak lenni jó.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TylerRickyTynes/status/1223269588902780928?s=19

Még a kígyó is térdel 😀😀😀
Mire gondolt vajon aki ezt csinálta?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem DP abban is tanul a Mestertől, hogy hasonlóan megújulni képes lesz s nem ragad bele abba, hogy nyert egy SBt. Lurie nem is fogja hagyni neki. Ahogy most sem hagyta, hogy maradjanak a "bukott" coahok.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
Az öt évvel ezelőtti vita margójára



go chiefs


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Egy két emberkére itt azért ráférne a pihenés úgy érzem, még az, hogy a közvetítés rossz az oké is de, hogy már az is zavaró mit mondanak egy szórakoztató rádióműsorban olyanok akiknek fingjuk sincs az NFL-hez?! 😀
rokaur
Én senkit nem ekéztem csak poenkodni akartam Sobrival. Nem azt figyeltem mit mondtak Ricsiről de a vicc miatt jól jött a felkonf 😃
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Egy két emberkére itt azért ráférne a pihenés úgy érzem, még az, hogy a közvetítés rossz az oké is de, hogy már az is zavaró mit mondanak egy szórakoztató rádióműsorban olyanok akiknek fingjuk sincs az NFL-hez?! 😀
rokaur
Nem igazán értem a problémát. 😀

Ez nem pont egy olyan hely, ami erre való? Ez nem a pihenésen múlik, csak szimplán eszmecsere. Ha csak olyanok szólnának hozzá, akik mindig minden tetszik megcsappana a hsz mennyiség rendesen. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na elv a Raiders segít(het) a sok drogoson 😀
Nevadaban nem lehet valakit azért kirúgni, vagy azért nem alkalmazni, mert megbukott korábban drogteszten.
Az egész NFL-ben változhat a substance abuse policy emiatt.

Gregory + Gordon tuti likeolják 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."