Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
dande
 twitter.com/galuskahulud/status/1209550548309024769
xrace77
akkor végre kijelenthetjük, hogy számosságot tekintve : haters > lovers ?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ha már rekordok éve van.
Akkor szerintetek Chandler Jones megdönti a sack rekordot?
3.5 hiányzik!
steelwolf
A valódit vagy a Favre félét?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
dande
 twitter.com/galuskahulud/status/1209550548309024769
xrace77
😕((

Akkor nyerjen a Chargers 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tegye fel a kezét aki nem nézi Kevint? 😊 😀 😉 😛

Áldott ünnepeket! 😊
dande
Az kotelezo mindenkinek 😀

Btw szenzacios, hogy csori Iktriadot mar a harmadik topicban javitjak ki 😕

De hatha jovore is ez a meccs lesz 😊

több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
dande
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 516
Tegye fel a kezét aki nem nézi Kevint? 😊 😀 😉 😛

Áldott ünnepeket! 😊
dande
Reg nem nezem mar...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegye fel a kezét aki nem nézi Kevint? 😊 😀 😉 😛

Áldott ünnepeket! 😊
több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ha már rekordok éve van.
Akkor szerintetek Chandler Jones megdönti a sack rekordot?
3.5 hiányzik!
steelwolf
Nem valószínű, de eléggé király lenne 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Ha már rekordok éve van.
Akkor szerintetek Chandler Jones megdönti a sack rekordot?
3.5 hiányzik!
steelwolf
Nem, remélem! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Ha már rekordok éve van.
Akkor szerintetek Chandler Jones megdönti a sack rekordot?
3.5 hiányzik!
steelwolf
Az azért eleg sok.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ha már rekordok éve van.
Akkor szerintetek Chandler Jones megdönti a sack rekordot?
3.5 hiányzik!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én megmondom őszintén, lassan 20 éve nézek NFL-t, olvasok róla, de Norm van Brocklin nevét most látom életemben először.
Több INT-je van, mint TD-je. És puntolt is. És ennyi.

 en.wikipedia.org/wiki/Norm_Van_Brocklin
Sobri Jóska
Eagles szurkoló még nem voltál 😉 Az egyetlen irányító, aki rájátszásban verte a Lombardi féle Packerst, ez nem rossz ugye 😊

De egyébként jogos a csodálkozás, ezért mondtam, hogy nem a 100-s számot kellett volna meghatározni, hanem posztonként mondjuk évtizedekre lebontva a 3-5 legjobb, és még úgy sem teljesen igazságos.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 397 — #NoStress
Én megmondom őszintén, lassan 20 éve nézek NFL-t, olvasok róla, de Norm van Brocklin nevét most látom életemben először.
Több INT-je van, mint TD-je. És puntolt is. És ennyi.

 en.wikipedia.org/wiki/Norm_Van_Brocklin

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/627692879_18307633990266802_561219855451488301_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=111&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=DjeR9TomhgIQ7kNvwE3Cf9T&_nc_oc=AdqIMB57ZZV5-3Qp7zVf0FQn_JDbB_JL-cko5pl5PQyzCPUP8m0sY-VQl5YR9DUldq8&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=GDaEomnL8CzgXiEzVm3CmA&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af_lyIsoxHCdnBJ9yCX5iTRxS6rmmZD6ljwJk2d63f8OVQ&oe=6A44F0B1
NFL on Instagram: "The 22 quarterback finalists for the #NFL100 All-Time Team! Montana and Brady have already been announced to the team, which other 8 QBs will join them? - 📺: NFL 100 All-Time Team | Two-hour finale Friday 8pm ET on @nflnetwork"
261K likes, 7,536 comments - nfl on December 23, 2019: "The 22 quarterback finalists for the #NFL100 All-Time Team! Montana and Brady have already been announced to the team, which other 8 QBs will join them? - 📺: NFL 100 All-Time Team | Two-hour finale Friday 8pm ET on @nflnetwork".
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Amikor a buliban már csak a két leggázosabb bige marad és odafordulsz haverodhoz: Leszarom, vidd amelyiket akarod!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
dande
Amúgy ha ez most ilyen nyíltan kitehető és megszavazható, akkor nem lehetne ezt rendszeresen? Talán elkerülhető lenne a 2 hetente felmerülő 5 oldalon át tartó vita, hogy már megint milyen meccset adtok, mi alapján választotok, hogy hogy nem a Patriots-ot adjátok, miért Pats vagy Packers meccs van megint, a stream és csak kizárólag az eredeti kommentár a legjobb, minek erről vitázni áradatok.😊
zavi27
rosszul járna a nép, mert mindig pats meccs lenne😊
NB2
Jogos. De így meglehetne az illuzionk, mintha mi szavazhattuk volna meg.😊 😊
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
dande
Amúgy ha ez most ilyen nyíltan kitehető és megszavazható, akkor nem lehetne ezt rendszeresen? Talán elkerülhető lenne a 2 hetente felmerülő 5 oldalon át tartó vita, hogy már megint milyen meccset adtok, mi alapján választotok, hogy hogy nem a Patriots-ot adjátok, miért Pats vagy Packers meccs van megint, a stream és csak kizárólag az eredeti kommentár a legjobb, minek erről vitázni áradatok.😊
zavi27
rosszul járna a nép, mert mindig pats meccs lenne😊
több mint 6 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
dande
Amúgy ha ez most ilyen nyíltan kitehető és megszavazható, akkor nem lehetne ezt rendszeresen? Talán elkerülhető lenne a 2 hetente felmerülő 5 oldalon át tartó vita, hogy már megint milyen meccset adtok, mi alapján választotok, hogy hogy nem a Patriots-ot adjátok, miért Pats vagy Packers meccs van megint, a stream és csak kizárólag az eredeti kommentár a legjobb, minek erről vitázni áradatok.😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 038 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
dande
Úgyis Pecc meccs lesz. És Go AFC South!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 321 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugye tudjátok, hogy Giants Eagles, Chiefs Chargers meccsekre kell szavazni 😉 😛

 www.sport1tv.hu/sztori/88469/mit-kozvetitsunk-az-nfl-17-jatekheten/
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
kár volt a végén az odaszúrásért, mert én már második éve imádom nézni az NFC PO meccseit, valahogy nekem élvezhetőbbek (lehet a nem érintettségből fakadóan)
NB2
Én is, de nem hiszem, hogy a nem érintettség az oka. Szerintem azért, mert az NFC-ben az utóbbi években már a WC kör is izgi, az AFC-ben pedig többnyire még a div meccsek is elég egyoldalúak lettek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Már meg is van az évtized utolsó alapszakasz NFL meccse.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1208824803899170823
iktriad
lehet sikerült egy (majdnem) tét nélküli meccset választani?😊
NB2
Vegulis csak az NFC elso kiemeleserol, az NFCW gyozelemrol, a WC kiemelesrol fog donteni ez a ki-ki csoportmeccs a hagyomanyos rivalery mellett. Es azert a Saints, Packers, Vikings, Eagles/ Cowboys fanok is oda fognak pislantani tuti erre a meccsre. Mondjuk a Patriots-Dolphins meccs lehet jobb valasztas lenne
diverdoc
a kommentem arra vonatkozott, hogy Makáék mintha említették volna, hogy így megnyerte a Frisco a csoportját, ezért írtam akkor azt amit, mert azt hittem tényleg😕
kár volt a végén az odaszúrásért, mert én már második éve imádom nézni az NFC PO meccseit, valahogy nekem élvezhetőbbek (lehet a nem érintettségből fakadóan)
NB2
nem bántani akartalak, csak kevés ennél nagyobb téttel bíró meccs lesz. No O#


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Már meg is van az évtized utolsó alapszakasz NFL meccse.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1208824803899170823
iktriad
lehet sikerült egy (majdnem) tét nélküli meccset választani?😊
NB2
Vegulis csak az NFC elso kiemeleserol, az NFCW gyozelemrol, a WC kiemelesrol fog donteni ez a ki-ki csoportmeccs a hagyomanyos rivalery mellett. Es azert a Saints, Packers, Vikings, Eagles/ Cowboys fanok is oda fognak pislantani tuti erre a meccsre. Mondjuk a Patriots-Dolphins meccs lehet jobb valasztas lenne
diverdoc
a kommentem arra vonatkozott, hogy Makáék mintha említették volna, hogy így megnyerte a Frisco a csoportját, ezért írtam akkor azt amit, mert azt hittem tényleg😕
kár volt a végén az odaszúrásért, mert én már második éve imádom nézni az NFC PO meccseit, valahogy nekem élvezhetőbbek (lehet a nem érintettségből fakadóan)
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 970 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Már meg is van az évtized utolsó alapszakasz NFL meccse.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1208824803899170823
iktriad
lehet sikerült egy (majdnem) tét nélküli meccset választani?😊
NB2
Vegulis csak az NFC elso kiemeleserol, az NFCW gyozelemrol, a WC kiemelesrol fog donteni ez a ki-ki csoportmeccs a hagyomanyos rivalery mellett. Es azert a Saints, Packers, Vikings, Eagles/ Cowboys fanok is oda fognak pislantani tuti erre a meccsre. Mondjuk a Patriots-Dolphins meccs lehet jobb valasztas lenne
diverdoc
Szerintem a Bengals-Browns vagy a Bucs-Falcons lenne az igazi 😛 😀
warr_b
Bucs-Falcons biztos nem lesz unalmas!
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 401 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már meg is van az évtized utolsó alapszakasz NFL meccse.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1208824803899170823
iktriad
lehet sikerült egy (majdnem) tét nélküli meccset választani?😊
NB2
Vegulis csak az NFC elso kiemeleserol, az NFCW gyozelemrol, a WC kiemelesrol fog donteni ez a ki-ki csoportmeccs a hagyomanyos rivalery mellett. Es azert a Saints, Packers, Vikings, Eagles/ Cowboys fanok is oda fognak pislantani tuti erre a meccsre. Mondjuk a Patriots-Dolphins meccs lehet jobb valasztas lenne
diverdoc
Szerintem a Bengals-Browns vagy a Bucs-Falcons lenne az igazi 😛 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"